Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ГOЛУБячий дизайн
Añadido 14 jul. 2024

ГOЛУБячий дизайн

@GolubDesign
Número de suscriptores: 1 544
Fotos: 1,430
Videos: 83
Enlaces: 302
Descripción:
Пишу про дизайн в Україні, світі, про корисні речі та особисті думки, досвід в Швейцарії. Для звʼязку @ann_golub

👥 Número de suscriptores

1 544
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

823
Promedio/Día:: 400
Promedio/Tiempo:: 875
ERR: 53.3%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 754 26-05-30 10:00
Суботнє Вчора сталася кульова подія, бо «Живчик» це вже ціла спадщина та частина сучасної культури України. Його купляють дорослі для себе і для власних дітей.Я давно не помічала аж на стільки великої концентрації хейту на дизайн, бо люди сприйняли оновлення як особисту образу, а це показник лавмарку. Навіщо взагалі було треба робити редизайн — залишу це питання для відділу маркетингу «Оболоні», бо я не в контексті цього рішення. Може там дійсно стояло щось більше за оновлення заради оновлення. Мені особисто нове пакування більше подобається, але я не впевнена в його доцільності.Але головний крінж та фатіліті зрада — кацапський шрифт, Карл! В 2026 році! І не у якогось ноунейму, а у цілого культурного коду 90-х🤦 Відчуття зради у споживачів, кацапський шрифт — враження, що бренд взагалі не в контексті сьогодення. Чимось нагадує відоме фаталіті «Тропікани», але ще не ясно чи обурення аудиторії позначиться на продажах. Після цього можна буде зробити висновки Детальний розбір тутА як вам редизайн?
👁 813 26-05-18 13:06
Про мотлох та порядок———Почнемо з того, що я довго тут ні чого не писала) То справи, то нема сил, то хворіла———Отже, про сміття Я людина систематична і хаотична: маю на ноуті окрему папочку, куди закидаю різне (те що треба потім розібрати, але довго цього не роблю), і так само маю повністю сформовані папки до дрібниць, де окремо все по темам/жанрам/прийомам і тд.Ще я маньяк фізичних носіїв. Колись збирала все підряд, а тепер це дуже вибірково. І як із папками на компі, папірці зберігаю, а потім вичищаю та викидаю зайве/непотрібне у смітник. Чому це роблю? Бо змінююсь з роками в сфері, щось стає для мене банальним та очевидним рішенням, а щось залишається класним та цікавим, тому моя методика полягає у викиданні першого, залишаючи лише друге, те що відгукується тут і зараз. Це дозволяє не розсіювати увагу на непотрібні рішення і сфокусовати мозок одразу на цікавих викликах.На фото те, що я викинула у смітник)Розкажіть про себе: як ви зберігаєте речі для натхнення? Чи є система, чи все у хаосі?
👁 883 26-01-16 13:56
Як тяжко бути джуном (завжди)Час від часу натрапляю на вакансії для джунів і згадую роки, коли була така сама. Вимоги не змінились (є нормальні, а є крінжа), як і з/п. І ось питання: як прожити джунам на це? Найкраще, що можна зустріти це 500-700$. І це не говорячи що є вакансії на 100 чи 300$ 🫠 Цей абсурд упустимо, бо там на вас нічого файного не чекає окрім пекла. Тож. Як жити на 500$? Та ніяк. Це виживання. Крапка. Те саме стосується інших професій, але мій канал про дизайн, тож буду говорити тільки за цю сферу. Що з цими робити? Єдиної відповіді не має. Дизам хочеться більше, роботодавці не розуміють чому мають платити більше. Поки виходить порочне коло. Мені відгукується така думка: якщо не має можливості знайти більше ніж 500$, то оберіть місце не «галєри», де ви будете єдиним дизайнером і усі задачі будуть скидувати на вас, а там де чекають перспективи розвитку як диза та з/п.Не тільки вас обирають, ви також обираєте на кого працювати. Тож чому б не обрати для себе кращі умови?Ще одна важлива річ: пошук роботи краще сприймати як марафон, а не спринт.А у вас які думки з приводу роботи?Може щось наболіло? Коменти відкриті 😉#думки
👁 523 25-12-12 11:58
Telegraf сьогодні вечіркує — повертається у ювілейний 5-ий раз і говорить про двохтисячні!12 грудня (вже сьогодні!) команда презентує свій п’ятий, ювілейний випуск — «Telegraf. Бути собою».Що буде на презентації:– розбір кухні нового номера від Анни Карнаух (головредакторки) і Гліба Капорікова (креативний директор)– вечірка в стилі нульових (Turbo, покемони, кіндери — усе, що боляче і тепло одночасно)– виставка артефактів дитинства та юності– діджей-сет Влада Болсуна з саундтреком наших шкільних дискотек– тематичні коктейлі й welcome-набір з локшиною й вишневими снеками (отут я вже відчула флешбек у 2007)І головне — п’ятий Telegraf. Золотий. Ювілейний. Про те, як бути собою.Команда обіцяє видання, яке знову говорить мовою покоління, не копіюючи культурних кліше.Я рада бути включеною в Телеграф зі статтею, хто її прочитає і напише відгук в Дизайн-борщі – розіграю серед вас книжку з видавництва Артхас, присвячену дизайну ❤️📍 12 грудня, п’ятниця, 19:00📍 Vinyla (Київ, Сагайдачного, 25б)Вхід вільний за реєстрацією.Слухайте, якщо чесно — в нас нема таких команд, хто працюють з памʼяттю та ностальгією у вигляді артбуків так, як Telegraf. Тому якщо ви в Києві — просто йдіть. Бо такі презентації створюють культуру, а не повторюють її. Реєстрація ТУТ
👁 882 25-11-06 09:21
Голубчики, до мене звернулась знайома, їх компанія потребує дизайнера. Роботи буде багато)_______________⭐️ Графічний дизайнер/ка до фонду «Таблеточки»✏️ Що робити?– Дизайн-супровід усіх графічних елементів організації, дотримання візуальної айдентики та брендбуку, за потреби оновлення і вдосконалення.– Розробляти і реалізовувати візуальні концепції для фандрейзингових кампаній, заходів, промо матеріалів, поліграфічної та сувенірної продукції фонду.– Верстати пам’ятки та інші POS матеріали, готувати до друку.– Створювати візуальний контент для соціальних мереж.– Оформлювати презентації, звіти, one-pagers, інфографіки.– Працювати з фотоконтентом фонду (базова обробка фото/ресайзінг).– Працювати з анімацією на базовому рівні (бажано, але необов’язково). 📌 Що потрібно?– Проявляти ініціативність та проактивність у роботі.– Вміти працювати з великим навантаженням, у режимі багатозадачності.– Відкритість до зворотного зв’язку, вміти приймати, розуміти та враховувати коментарі, поради та відгуки щодо своєї роботи.– Володіти навичками поліграфічного, цифрового дизайну та додрукарської підготовки.– Впевнено володіти програмами Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, InDesign PowerPoint, Figma.– Відповідально ставитися до поставлених задач та термінів їхнього виконання.– Прагнути розвиватися у сфері графічного дизайну і слідкувати за трендами візуальних комунікацій, цікавитися інклюзивним дизайном.  🌿 Які умови?– Офіційне працевлаштування і заробітна плата, рівень якої визначається за результатами співбесіди.– Соціальний пакет після випробувального терміну.– Офіс у центрі Києва з можливістю віддаленої роботи (резюме кандидатів з інших українських міст також розглядаються).– Нормований повний робочий день з 09:00 до 18:00 (гнучкий початок і кінець дня), вихідні та оплачувана відпустка (позаштатна робота або часткова зайнятість не передбачені). 📩 Куди писати?– Надсилайте мотиваційний лист, портфоліо і резюме на адресу [email protected] з темою Графічний дизайнер/ка.✳️ Свої питання та уточнення деталей можете писати тамтешній дизайнерці та моїй знайомій @cat_pyskun
👁 1,030 25-10-29 16:08
Коли треба зупинитись? Одна з моїх рис, яка заважає творчості, це не вміння розрізнити коли треба сказати собі «годі», а коли ще трошки дожати та буде чікі-пікі. Через що часто приходить перевтома. Із вигоранням та депресією, я почала краще розуміти важливість ворк лайф белансу, але мені досі бува важко розрізнити межу, але вчуся. Щоб нарешті розрізняти ці межі, то треба вчитись прислухатись до себе. Додатково допомагає визначити це реакції тіла, бо сильні та важливі емоції/думки викликають фізичні реакції. Спочатку я почала дослухатись до тіла під час тренувань, тепер поза ним. Іноді вдається усвідомити фізичну напругу, коли тіло йде в супротив моїм робочим настроям, що стає сигналом для відпочинку. Також до мене почало повертатись бажання руху просто так, наприклад коли трошки все задовбало, я відчуваю фізичний потяг прогулятись. Якщо це зроблю, то морально стає легше і часто виникає бажання ще зайнятись справами з поверненням до дому. Дослухатися до себе є корисною навичкою, яку поступово прокачую.
👁 847 25-10-17 09:28
Пам’ятаю, що в Лондоні я звернув увагу на дивну форму цих парканів, але чомусь далі здивування діло не пішло. А дарма. Бо виявляється, що це гарний приклад urban upcycling і дизайн-мислення щодо використання ресурсів.Виявляється, що це - ноші часів Другої світової (вони ж - Stretcher Railings). Два вигини на металевих трубах були зроблені, щоб ноші можна було покласти на землю і швидко підхопити. Ще до початку війни уряд Британії передбачав найгірше і замовив понад пів мільйона таких нош. Нічого зайвого: дві сталеві труби й натягнута металева сітка, виготовені з особливої сталі, яка мала витримувати навіть хімічні атаки. Їхньою перевагою було те, що вони швидко вироблялися, легко милися і не гнили, як дерев’яні або полотняні.Коли ж війна закінчилась, виявилося, що місто залишилося без своїх огорож - більшість із них пішла на переплавку для зброї. Лондонська рада не стала виробляти все з нуля. Вони взяли десятки тисяч нош, розвернули їх вертикально, зварили між собою, вкопали в бетон - і перетворили на столичні паркани.🏴‍☠️ Нотатки креадира
👁 1,150 25-09-26 12:28
Продовження про лікування депресії____________❇️Головні кроки1. Фізичні навантаженняСаме так, перше, що ви зобов'язані робити це рухатись. Парадокс у тому, що депресія як раз говорить економити сили, і здається що це дебілізм витрачати їх, коли тих і так нема. Але ніхто не змушує вас одразу записатись в спортзал чи йти в гори. Починайте з маленьких кроків, ваша ціль наразі це одужати, і рух має бути заради руху. Якщо знайдете мотивацію, окрім цього, то буде ще краще.2. Ресурсна активаціяЦе ті речі, які вам подобаються або подобались, завдяки яким піднімався настрій. Складіть список із таких і робіть із цього списку 3-4 речі кожен день. Для мене це була ще одна вправа схожа на катування, бо нічого не подобалось, жодної радості, але терапевтка знайшла правильні слова, щоб я засіла за цей список і почала вносити в план їх реалізацію. Як мінімум, після їх виконання, настрій хочаб не падав, а це важливо.3. СоціалізаціяМи всі соціальні тварини, просто у кожного своя кількість необхідної взаємодії з людьми. Тож цю ланку життя потрібно поступово розвивати. Це не означає, що ви маєте бачитись з друзями, як раніше, можна почати із того, що просто посидіти на лавочці і подивитись на людей або списатись із другом через текстові повідомлення. Також важливо знайти підтримку, тому якщо у вашому колі є люди, які можуть вас підтримати чи просто дати вам легку та приємну розмову, без знецінювання, образ, то звернитись до таких.4. ЦінностіЯк із ресурсами, у кожного є свій список цінностей, тобто речей, які нам важливі. Вони не обов'язково про задоволення, але при цьому із їх виконанням ми відчуваємо, що зробили щось важливе. Наприклад, це можуть бути гроші, робота, кар'єра, сім'я, друзі, саморозвиток, творчість, соціальна відповідальність, здоров'я, краса/естетика, відпочинок, затишок тощо. Після цього потрібно по кожному пункту розписати які прояви цього ви закладаєте або спадають на думку, пишіть усе що приходить в голову. Потім відсортуйте вже від того що вам підходить і подумайте як це можна впровадити зараз в життя.5. Робота з думкамиНайскладніша частина, бо потребує неабиякої усвідомленості. Перша вправа, яку я тренувала "Трамвай". Її суть полягає в тому щоб зупиняти потік негативних думок.В нашому мозку вирують думки нон-стопом, більшість з них ми не помічаємо, але бувають такі, які сильно псують нам настрій, це як раз негативні. В період депресії негативні переконання мають над нами владу, тож ця техніка хочаб їх зупиняє:- спершу треба помітити цю думку/думки- уявіть, що думки це трамвай/автобус/маршрутка/потяг, який постійний іздить за маршрутом. Ви стоїте на зупинці. Коли приїджає нова негативна думка, у вас є 2 варіанти: сідати в цей транспорт чи залишитись на зупинці. - обираючи залишитись на зупинці, ви обираєте не розкручувати думку далі, буває достатньо сказати собі, що це просто думка- після обрання "не сідати" переключіть свою увагу на щось, бажано на щось приємне.Інший варіант техніки є тутПовторювати вправу потрібно кожного разу, як приходять негативні думкиНаступна вправа: тестування думок. Дуже складна, але дієва. Її суть у тому щоб розлядати думку з різних ракурсів і ставити під сумнів шукаючи факти. Спочатку запишіть думку, максимально коротко. Потім опишіть емоції, які ви з нею відчули. Які факти на користь цієї думки? А які проти? Після цього бажано написати альтернативну думку чи хочаб якісь нові висновки.Ось тут є ще декілька технік, з якими можна ознайомитись.______________Якщо раптом шукаєте КПТ-терапевта, то можу дати контакт своєї, яка витягла мене і я їй за це дуже вдячна❤️
👁 1,000 25-09-25 17:13
Моє лікування депресії офіційно завершилось майже місяць тому (надалі мені треба продовжувати увесь той об'єм, що ми проходили з КПТ-терапевтом самій, і та повністю відступить), а я все ніяк не напишу про цю подію, бо тільки з'явився ресурс щось робити і ось тобі Аня купа роботи, ось тобі курси з французької, ось ще тобі травма гомілкостопу, яка все ніяк не пройде, щоб жилося цікавіше😂 Наступний етап — змінити упередження, що заважають жити в цілому та сильно впливають на творчість. Якщо коротко, то все це пов'язано із самооцінкою. Я досі не відчуваю ні радості, ні щастя, ні любові в цьому житті, проте вже стала хоч щось відчувати, частково навіть якось інакше, ніж до депресії._______________👉Тепер поговоримо про те, що ж я робила, щоб вийти з депресії.Якщо у вас поки немає коштів на терапевта, то реалізація цих кроків допоможе поступово почуватись краще.✳️ Головне (ці правила обов'язкові для виконання, якщо ви бажаєте одужати):1. Поступовість і маленькі крокине навантажуйте себе всім та одразу, робіть прогулянку хоч 5 хв, ніж жодної, особливо коли ви чекаєте що маєте проходити 10 000 кроків щодня. Важко почати те, що здається занадто складним чи важким. Поступово збільшуйте навантаження, але теж не в 2 рази, а на 10-20% від попередньго, тут як відчуваєте.2. РегулярністьРобіть усе кожного дня або якщо вже наважились тренуватись по 1-2 години, то визначте скільки раз на тиждень будете робити (2 чи 3 рази і по яким дням) і дотримуйтесь цього. Проте не забувайте, що життя це життя, яке вносить свої плани та корегування, тому дозволяйте собі це. Раптом не вийшло, то можна запланувати це на завтра або перенести на інший день, головне себе не картати за це теж (пункт 5).3. ПлануванняМені ця вправа далась найважче, бо я ненавиджу планування (як виявилось, що тепер без цього я не можу жити). Записувати план треба на кожен день, по можливості планувати увесь тиждень. У плані мають бути як справи, які просто треба зробити, як і ресурсні активності (про них поговоримо наступним постом). 4. Запис стану/ведення щоденникаЩе одна моя неулюблена вправа (була), бо потрібно протягом всього дня, тижнів, місяців слідкувати за своїм станом. Який у мене настрій? Що я зараз відчуваю і чому? Я раніше дуже дратувалась, коли ставила собі ці питання, бо більшу частину життя ігнорувала свій настрій та що відчуваю. А вчитись розуміти власні емоції я почала буквально 2 роки тому, до того просто ховала їх у найглибший куточок мозку і не діставала, доки воно саме не прорве водоспад. 5. Піклування про себеВимкнути критика, перфекціониста і весь той негатив по відношенню до себе ой як не просто, знаю, але одужання неможливе якщо не почати ставитись до себе із співчуттям.______________Продовження буде в наступному пості, бо тг не дозволяє публікувати велику кількість тексту 🙈Розпишу кроки, які потрібно буде виконувати і вчитись це робити на постійній основі
👁 1,200 25-09-09 07:59
Є проєкт _________________Продукт https://pdfguru.com/Завдання таке:1. Зробити мудборд 2. Відмалювати в 1му стилі:-- 8 ілюстрацій: по воронкам Edit PDF, Compress PDF, Convert PDF, PDF to Word, Translate PDF, Sign PDF, Protect PDF. Взяти рефереси з наших існуючих файлів--1 загальну картинку - кавер для сервісу, коли ділишся посиланням на сервіс. https://pdfguru.com/-- 1 картинку для узагальненого лоадера, де будуть літати/процеситись файліки3. Запропонувати 3 графічні стилі в різних варіаціях. Більш монументальні - лайтові/мінімалістичні...Гранжеві. Відштовхуючись від мудбордуВідмалювати ці 10 ілюстрацій в 3х запропонованих стилях. (створити 40 ілюстрацій).Контекст:Ми не плануємо міняти лого. Але плануємо зробити лайтовий ребрендінг - привести всі ілюстрації до 1го візуального стилю, створити якийсь гайдлайн для брендингу і айдентики:https://pdfguru.com/appХочемо всі ілюстрації привести до 1го візуального стилю (ту що на лендингу теж), не міняючи брендових кольорів (Фіолетовий + червоний). Хочемо створити на кожну воронку моушн лоадери.______________👉 Писати @yana_uiuxТам же питати подробиці та домовлятись за гроші