Fuente
ГOЛУБячий дизайн | 5 жовтня був "Дизаріум". Я не поїхала (тепер жалкую), але дивилась онл...
590 Vistas/Alcance
2024-10-08 13:09
Mensaje №1394
5 жовтня був "Дизаріум". Я не поїхала (тепер жалкую), але дивилась онлайн. Усі виступи доступні на Cases без реєстрації та смсЯ дуууууже раджу вам приділити увагу перегляду, бо там немає води, кожен виступ несе користь та спонукає до великої кількості рефлексії. Навіть через екран я відчула пануючу там атмосферу ❤️__________Окремо хочу сказати за виступ Паші Вржеща. Він не кожному зайде. Це виступ-філософія, буквально. Одні питання і без відповідей. Але я була в шоці від того, що він говорив та як, бо його ключові слова за дивовижу світу та цікавість — з тиждень тому сама до цього прийшла через книгу, яку читаю зараз і по якій роблю вправи. Ми по-різному прийшли до однакових думок 😁 Можливо якось напишу філософський пост по цій темі. Але я більше за практичність, тому скоріше переварю усю рефлексію, що зі мною відбувається останні місяці, і сформую якийсь підсумок, бо поки що думки складаються зі шматочків інсайтів, які формують уривки, наче пазли, але повна картинка ще не зібрана, я тільки починаю її збирати.