Fuente
ГOЛУБячий дизайн | Суботнє Вчора сталася кульова подія, бо «Живчик» це вже ціла спадщина ...
754 Vistas/Alcance
2026-05-30 10:00
Mensaje №1810
Суботнє Вчора сталася кульова подія, бо «Живчик» це вже ціла спадщина та частина сучасної культури України. Його купляють дорослі для себе і для власних дітей.Я давно не помічала аж на стільки великої концентрації хейту на дизайн, бо люди сприйняли оновлення як особисту образу, а це показник лавмарку. Навіщо взагалі було треба робити редизайн — залишу це питання для відділу маркетингу «Оболоні», бо я не в контексті цього рішення. Може там дійсно стояло щось більше за оновлення заради оновлення. Мені особисто нове пакування більше подобається, але я не впевнена в його доцільності.Але головний крінж та фатіліті зрада — кацапський шрифт, Карл! В 2026 році! І не у якогось ноунейму, а у цілого культурного коду 90-х🤦 Відчуття зради у споживачів, кацапський шрифт — враження, що бренд взагалі не в контексті сьогодення. Чимось нагадує відоме фаталіті «Тропікани», але ще не ясно чи обурення аудиторії позначиться на продажах. Після цього можна буде зробити висновки Детальний розбір тутА як вам редизайн?