Fuente
ГOЛУБячий дизайн | Про мотлох та порядок———Почнемо з того, що я довго тут ні чого не писа...
813 Vistas/Alcance
2026-05-18 13:06
Mensaje №1807
Про мотлох та порядок———Почнемо з того, що я довго тут ні чого не писала) То справи, то нема сил, то хворіла———Отже, про сміття Я людина систематична і хаотична: маю на ноуті окрему папочку, куди закидаю різне (те що треба потім розібрати, але довго цього не роблю), і так само маю повністю сформовані папки до дрібниць, де окремо все по темам/жанрам/прийомам і тд.Ще я маньяк фізичних носіїв. Колись збирала все підряд, а тепер це дуже вибірково. І як із папками на компі, папірці зберігаю, а потім вичищаю та викидаю зайве/непотрібне у смітник. Чому це роблю? Бо змінююсь з роками в сфері, щось стає для мене банальним та очевидним рішенням, а щось залишається класним та цікавим, тому моя методика полягає у викиданні першого, залишаючи лише друге, те що відгукується тут і зараз. Це дозволяє не розсіювати увагу на непотрібні рішення і сфокусовати мозок одразу на цікавих викликах.На фото те, що я викинула у смітник)Розкажіть про себе: як ви зберігаєте речі для натхнення? Чи є система, чи все у хаосі?