Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ГOЛУБячий дизайн
Añadido 14 jul. 2024

ГOЛУБячий дизайн

@GolubDesign
Número de suscriptores: 1 544
Fotos: 1,430
Videos: 83
Enlaces: 302
Descripción:
Пишу про дизайн в Україні, світі, про корисні речі та особисті думки, досвід в Швейцарії. Для звʼязку @ann_golub
Fuente

ГOЛУБячий дизайн | Як тяжко бути джуном (завжди)Час від часу натрапляю на вакансії для дж...

Logotipo de la comunidad de telegram - ГOЛУБячий дизайн ГOЛУБячий дизайн @GolubDesign
883 Vistas/Alcance 2026-01-16 13:56 Mensaje №1750
Як тяжко бути джуном (завжди)Час від часу натрапляю на вакансії для джунів і згадую роки, коли була така сама. Вимоги не змінились (є нормальні, а є крінжа), як і з/п. І ось питання: як прожити джунам на це? Найкраще, що можна зустріти це 500-700$. І це не говорячи що є вакансії на 100 чи 300$ 🫠 Цей абсурд упустимо, бо там на вас нічого файного не чекає окрім пекла. Тож. Як жити на 500$? Та ніяк. Це виживання. Крапка. Те саме стосується інших професій, але мій канал про дизайн, тож буду говорити тільки за цю сферу. Що з цими робити? Єдиної відповіді не має. Дизам хочеться більше, роботодавці не розуміють чому мають платити більше. Поки виходить порочне коло. Мені відгукується така думка: якщо не має можливості знайти більше ніж 500$, то оберіть місце не «галєри», де ви будете єдиним дизайнером і усі задачі будуть скидувати на вас, а там де чекають перспективи розвитку як диза та з/п.Не тільки вас обирають, ви також обираєте на кого працювати. Тож чому б не обрати для себе кращі умови?Ще одна важлива річ: пошук роботи краще сприймати як марафон, а не спринт.А у вас які думки з приводу роботи?Може щось наболіло? Коменти відкриті 😉#думки