Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ОПЛАТА ПРОЙШЛА УСПІШНО. UX writing
Añadido 23 mar. 2026

ОПЛАТА ПРОЙШЛА УСПІШНО. UX writing

@uspishnaoplata
Número de suscriptores: 860
Fotos: 287
Enlaces: 49
Descripción:
UX-райтерська кухня Антона Чернічка (Діла, ПУМБ, UNIQA, RADAR) Лайфгаки, гайди, розбори Написати мені — @copytaste

👥 Número de suscriptores

860
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +98
Promedio/Mes:: +210

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de nombre

ОПЛАТА ПРОЙШЛА УСПІШНО. UX writing 2026-03-25
ОПЛАТА ПРОЙШЛА УСПІШНО. Канал про інтерфейсні тексти, UX writing 2026-03-23

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2026-03-23

Muro

Estadísticas de telegram canal

Якщо ви хотіли покреативити в UX-текстах, але не наважувалися — пусті стани саме ті місця, де можна трохи розвернутися. Проявіть свій бренд через гру слів, метафори, каламбури та інші прийоми.Це залучить більше користувачів, викликавши емоцію. Наприклад, навіть не найкреативніший варіант з відривом переміг своїх конкурентів в нашому опитуванні в каналі. Але важливо знати міру) 😉Гумор в текстах — це завжди ризик (скрин 1). Іноді він доречний і може спрацювати, але часто користувач його не оцінить, тому безпечніше вибирати нейтральний тон. До того ж, якщо пустий стан з’являється часто, жарти швидко набридають — повторення робить їх не смішними.Протилежність гумору — надмірна драматизація (2). Пустий стан — це нормальна ситуація, тому не варто вибачатися чи перебільшувати проблему — ви не зробили нічого поганого. Тут також краще вибрати нейтральний тон.Пусті стани — це місце для обережного креативу, де важливо зберігати баланс між виразністю і нейтральністю А ви що думаєте про креатив у UX-текстах?
З попереднього допису я несподівано дізнався, що не всюди в застосунках є стайлгайд (СГ). Ще більш несподівано — одразу в 7 компаніях не готові виділяти на нього ресурс 😳Вважаю, що СГ — один із ключових інструментів райтера. Бо це єдині правила для всіх текстів у продукті: від кнопок до помилок і сповіщень. Від нього виграють усі — райтер, команда і користувачі.Для райтера це шпаргалка: складно тримати в голові всі правила, тому СГ допомагає швидко звірятися і писати послідовно.Для команди це спільний орієнтир. Він спрощує роботу, допомагає дизайнерам, розробникам і продактам говорити однією мовою та зменшує кількість помилок. Новачкам він допомагає швидше влитися.Для користувачів це зрозумілий і стабільний досвід: легше орієнтуватися в інтерфейсі і виконувати дії.СГ економить час, підвищує якість продукту і робить інтерфейс зрозумілішим. Так, створення СГ це довго і важко. В Діла я писав його 1,5 місяці безперервної роботи. Але результат вартує всього.Як вважаєте, чи можна працювати без СГ?