Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Руді ділиться
Añadido 14 jul. 2024

Руді ділиться

@wakeupfuture_woman
Número de suscriptores: 300
Fotos: 484
Videos: 27
Enlaces: 110
Descripción:
Історії, рекомендації цікавих відео, жиза Інста @julli_rudi

👥 Número de suscriptores

300
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

243
Promedio/Día:: 267
Promedio/Tiempo:: 201
ERR: 81%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 284 26-02-24 10:45
Сьогодні в мене в інсті вийшов пост про синдром річниці.І так, це не та річниця, яку хочеться святкувати. Але та, яку пам'ятає тіло і психіка.У мене це, окрім початку повномасштабного вторгнення ерефії, річниця втрати свого дому. А ще — річниця втрати ілюзії про безпечний, "добрий" світ та справедливість. Річниця травматичного дорослішання. Річниця життя в перманентній тривозі, хронічному стресі і душевному смутку.Я горювала ці втрати і самостійно, і в кабінеті психолога, і поруч з друзями і рідними. Оплакувала своє безтурботне життя, в якому найбільшою катастрофою здавалась нудьга. Ревіла до нудоти, до болю в кістках, аж поки не виплакала весь гнів, все безсилля і всю тугу.Залишилась пам'ять. І сьогодні день, коли я спеціально дістану з полички її артефакти і уважно розглядатиму. Бо інтегрований досвід — це досвід, в якому знаходиться місце в літописах власної історії. І ці літописи більше не страшно дістати з полиці, і прочитати з них рандомний абзац.Не тому, що не боляче. Біль — це те, що з нами всіма назавжди. А тому, що поруч з болем з'явилось ще щось, цінне і важливе.
👁 163 26-01-02 15:15
Дайджест дописів в «РУДІ ДІЛИТЬСЯ» за 2025 рік🔸 4 техніки, які можуть допомогти пропрацювати потребу в безумовній любові та страх її відсутності🔸 Про економність🔸 No Buy тренд🔸 Що насправді дає досвід роботи з психологом🔸Як рашка використовує психологів для промивки мізків 🔸Притча про матчу🔸Рекомендація одного з найкращих серіалів за мій 2025-й🔸Символ саркофагу🔸Критика теорії дзеркальних нейронів🔸З якими радикалами характеру найчастіше стають лідерами🔸Якщо вам треба зробити вибір «терпіти чи кидати»🔸Відверта розповідь про гроші від людини без травми бідності🔸Про вплив травми голодомору на українське суспільство🔸Подкаст «Що заважає українцям стати заможними?»🔸Файл, за допомогою якого можна дуже базово розібратися в політиці, аби не стати жертвою та інструментом в руках популістів🔸Контакти безкоштовної психологічної допомоги для військовослужбовців, ветеранів та їх родин🔸Про те, як зловживання ШІ відключає мозок🔸І чому не варто використовувати ШІ, якщо є психічні проблеми🔸Чому людям зараз часто сниться ядерна війна з точки зору юнгіанської аналітичної психології?🔸Подкаст з економістом «Чому Україна бідна»🔸Про «невроз» про рай, який неможливий на землі🔸Про потребу в стосунках зі справжнім дорослим у міленіалів🔸Стаття з кіноаналізом персонажів Месників🔸Розбір серіалу «Друзі»🔸Про темперамент🔸Вправа для саморефлекції з використанням МАК «Стосунки і дружба, що в них принципово різне, а що спільне»🔸Вправа для саморефлекції з використанням МАК для тих, хто переживає втрату.Між цими дописами також ділилася з вами своїми думками, цитатами з книг, які мені подобались, рефлексією і тим, що в моменті викликало емоції. Дякую, що читаєте 🩷
👁 142 25-12-12 10:25
Вправа для саморефлекції з використанням МАК для тих, хто переживає втрату.Загалом, горювання — процес складний, і я б не ризикнула тут, без контакту з вами, за допомогою технік і вправ підняти щось таке, з чим потім, залишившись сам-на-сам, ви хз що будете робити.Тому, якщо ви проживаєте втрату, і відчуваєте, що вам дуже важко — зверніться, будь ласка, за допомогою до тих психологів і психотерапевтів, які працюють з темою втрат і горювання (уточнюйте це на старті роботи, бо з цими темами працюють далеко не всі).А ця вправа з МАК, яку я довго думала, як зробити максимально безпечною, націлена на пошук ресурсів, які допоможуть вам пройти через втрату.1. Налаштуйтесь на роботу. Закрийте очі, зробіть кілька глибоких вдихів та вдихів, розслабте тіло. Поставте собі внутрішньо запитання «На що зараз я можу обпертися, що може стати мені підтримкою у проживанні втрати?»2. Оберіть 1 карту. У відкриту — відкриваєте всі картки, проглядаєте всі і обираєте ту, яка емоційно відгукується. В закриту — не проглядаючи картки, обираєте цифру від 1 до 8, потім берете ту карту, яка знаходиться під цим номером.3. Дайте відповіді (краще письмово) на запитання: Що на цій картці є ресурсом, опорою, яка може допомогти вам у горюванні? Як ви можете скористатися цим ресурсом? Що ви можете зробити?
👁 145 25-11-29 13:29
Вправа для саморефлекції з використанням МАК «Стосунки і дружба, що в них принципово різне, а що спільне»1. Оберіть 2 карти. У відкриту — відкриваєте всі картки, проглядаєте всі і обираєте ті, які емоційно відгукуються. В закриту — не проглядаючи картки, обираєте дві цифри від 1 до 9, потім берете ті карти, які знаходяться під цим номером.2. Дайте відповіді (краще письмово) на запитання до картки 1: Що на цій картці для вас про партнерські стосунки? Який процес, емоцію чи динаміку ви тут бачите? Яку роль ви ніби займаєте на цій картці? Що для вас є ключовим у стосунках, виходячи з цього образу?3. Дайте відповіді (краще письмово) на запитання до картки 2: Що на цій картці нагадує вам про дружбу? Як тут відчувається близькість чи дистанція? Які потреби або цінності проявляються у цьому образі? Якою є ваша роль у дружбі, виходячи з цього зображення?4. Поставте обидві картки поруч: Які елементи двох карт вам здаються спільними, перегукуються між собою? Що принципово різне в цих образах? Як це відгукується у вашому реальному досвіді? Що ці відмінності пояснюють про ваші очікування, межі або потреби? Що із цього хочеться взяти як орієнтир на майбутнє?5. Підсумкові запитання: Якщо б ці дві карти були двома частинами вашої системи близькості — що їм потрібно, щоб працювати в балансі? Який головний висновок про себе ви забираєте з цієї роботи?
👁 258 25-10-17 08:41
В юності, коли я вперше дізналась, що є різні типи темпераментів, я класифікувала себе до холериків, хоча хотілось би бути сангвініком.Потім, пішовши в терапію, я усвідомила і прийняла, що я, взагалі-то, інтроверт, а сангвінік і холерик — це екстравертні типи, і получаєцця що не получаєцця, тому віднесла себе до флегматиків.А зараз, на курсі з психоогенетики, де одним із завдань було проаналізувати статтю, і так сталось, що в тій статті досліджувався темперамент, мені захотілось пройти тест Айзенка, і виявилось, що я меланхолік 🫨🫠Саме той тип, який мені подобався найменше і про який я в юності думала — ну це точно не я 👽«Чистих» типів темпераменту немає, це мікс, але є ті, в кого прояв одного спектру прям явно переважає. Так от, це мій випадок — глибока інтроверсія + високий рівень нейротизму (чутливості).Ще раз поспівчувала собі, яка більшу частину свідомого життя була в конфлікті зі своєю природою, намагалась жити життя екстраверта і страждала від цього, вимагала від себе відповідати не своїм стандартам і цінностям і мочила себе за те, що не виходить.Темперамент, до речі, передається генетично 🙃 Проте, як показують останні дослідження, в ході життя може змінюватися (проте не дуже полярно)
👁 249 25-10-04 13:45
Кіноаналіз «Друзів» на основі ваших запитань.👇👇👇https://www.youtube.com/watch?v=BSHQ0v1gw98У відео розбирала наступні питання:🔸 Що допомогло Рейчел кардинально змінити життя і почати все з нуля ? Як вона справлялася з цим стресом?🔸 Що сформувало такий гіперконтроль Моніки, чи варто його прийняти чи, можливо, треба з таким працювати з психологом? 🔸 Легкість Джої — це позитивна риса дорослого чи все-таки безпечність?🔸 Чи дійсно Рос романтик і любив Рейчел, чи жив ілюзією першої закоханості?🔸 У якої пари в серіалі найздоровіші стосунки?🔸 Чи міг би Джої мати довготривалі стосунки, створити сім’ю? Що саме йому заважало?🔸 Чи могли б бути разом Фібі та Чендлер?🔸Що з Фібі і чому? Магічне мислення? 🔸 Скільки травм було у Чендлера?🔸 Чи буде Чендлер гарним батьком з усіма його травмами і страхами?🔸 Як Моніка і Чендлер виховували дітей? І що в них закладали?🔸 Хто найбільш ментально здоровий персонаж? Фібі?🔸 Звідки у Моніки ця нав’язлива потреба все контролювати?🔸 Так був розрив у Рейчел і Роса, і чи була там зрада?🔸 Чому для них друзі часто важливіші за рідну сім’ю?🔸 Чого насправді боїться кожен герой (навіть якщо не говорить про це вголос)?🔸 Чому «Друзі» залишаються актуальними навіть зараз, через десятки років після виходу?Дякую всім за питання 🤩 Приємного перегляду 🐾🤩
👁 225 25-09-17 11:45
Сьогоднішній успіх, молодих, дорослих не по роках, мільйонерів у сфері високих технологій часто призводить до життєвої кризи, яка може означати наявність систем сенсу життя, які не виходять за межі власного «Я». Ці молоді люди починають свою карʼєру з чистим баченням — зробити це, заробити кушу грошей, жити повноцінним життям, заслужити повагу колег, рано піти на пенсію. І багато хто з них зробив саме так, коли йому було ледь за тридцять. А потім виникло питання: «І що тепер? Що робити в цьому житті впродовж наступних сорока років?».Більшість таких молодих мільйонерів, яких я зустрічав, продовжують робити те саме: відкривають нові компанії, намагаються повторити свій успіх. Чому? Вони кажуть собі, що мають довести, що цебула не просто удача, що вони можуть зробити цесамі, без партнера чи наставника. Вони піднімають планку. Для того щоб відчувати, що вони та їхні родини у безпеці, їм вже не вистачає одного чи двох мільйонів у банку — їм потрібно пʼять, десять, навіть пʼятдесят мільйонів, щоб почуватися спокійно. Вони усвідомлюють беззмістовність та нераціональність заробляння ще більшої кількості грошей, коли вони вже мають більше, ніж зможуть колись витратити, але їх це не зупиняє. Вони розуміють, що крадуть час у своїх родин, у того, що є важливішим та ближчим до серця, але вони не можуть вийти з гри. «Гроші просто лежать ось там, — кажуть вони мені. — Мені потрібно просто їх взяти». Їм потрібно укладати угоди. Один підприємець у сфері нерухомості зізнався мені, що в нього є відчуття, що він зникне, якщо зупиниться. Багато з них бояться нудьги — навіть найменший натяк на нудьгу примушує їх кидатися назад у гру.Шопенгауер казав, що бажання як такі неможливо задовольнити — щойно ти втілиш одне, зʼявляється інше. Хоча й може бути коротка відстрочка, швидкоплинний період задоволеності, він негайно трансформується у нудьгу. «Кожне людське життя, — казав він, — метається між болем та нудьгою».(с) Ірвін Ялом
👁 222 25-08-27 16:19
Сьогодні в ході роботи побачила дуже цікавий патерн, як ми придумуємо собі невротичний загон, і самі в цьому загоні себе кошмаримо.— Ось це ось відбувається, і це неправильно, так не має бути.— З чого ви взяли, що цього не має бути і це неправильно?— Мені в цьому погано, тому цього не має бути.— Чую, наче у вас є фантазія, що завжди має бути все лише добре, а дискомфорту немає місця?— Ні, немає в мене такої фантазії. Я просто хочу, щоб оце неправильне перестало відбуватися!Ми хочемо в рай, живучи на землі. А це означає, що аби рай став бути можливий, треба померти. Іншими словами, опція «раю» на землі недоступна.Що це означає на практиці?Наші потреби ніколи не будуть закриті повністю, на всі 100%.Ми ніколи не будемо мати ідеального партнера, ідеальну дитину, ідеальну роботу чи ідеальний бізнес.Кризи увесь час будуть траплятися.«Погані» емоції будуть відчуватися.Рано чи пізно щось та почне боліти.Грошей буде то більше, то менше.Наша задача — не перетворити землю на рай, а навчитися жити на землі. Бо поки ми шукаємо рішення, що ще таке зробити, щоб лайно не траплялося — ми заручники свого неврозу.Інколи зробити нічого не можна.Інколи достатньо перестати бачити в цьому кінець світу і дозволити собі пережити.Не завжди і не в усьому.Та часто, і в багатьох питаннях.
👁 219 25-08-08 09:44
Чому людям зараз часто сниться ядерна війна з точки зору юнгіанської аналітичної психології?В юнгіанстві ми все символізуємо, тому сни про ядерну війну, ядерний вибух сприймаємо не як буквальний страх ядерного удару, а як сильний символічний образ. Цей символ уособлює колективні та особисті процеси руйнування, трансформації, конфлікту і страху перед внутрішнім або зовнішнім «кінцем світу».Перший шар сну — архетипічний. Це про глибокі колективні процеси: руйнування та апокаліпсис як криза, що настає перед глибинним перетворенням.Ядерна війна символізує психічну смерть старого порядку, що розчищає дорогу можливостям нового становлення.Це сниться багатьом, а отже активується в колективному несвідомому. Ймовірно, суспільство (або культура) стоїть перед радикальною зміною, а психіка реагує на це сильними образами катастрофи.Ще один шар — теж колективний, але наш, національний: це колективна травма через війну. Для українського контексту сни про ядерку можуть бути психічною репрезентацією триваючої війни, що набуває гіперболізованих, символічних форм у сновидіннях.Також в ряді випадків це може бути відображенням страху повної втрати контролю та безсилля перед великою силою, і психіка «розігрує» сценарій повної катастрофи уві сні, аби хоч якось адаптуватися до страху.Особистісний шар сну відображає сильний конфлікт всередині психіки, радикальну поляризацію між свідомим і несвідомим, Персоною і Тінню, або тими частинами особистості, які не можуть «домовитися».Юнг писав, що Его боїться трансформації, бо боїться "вмерти". Ядерна війна уві сні може символізувати руйнування старих психічних структур (ідентичностей, ролей, уявлень про себе та світ) і закликати до індивідуації — переходу до ціліснішої психіки.Також на особистісному рівні таким чином може символізуватися перенапруження психіки. Сон буквально каже — дивись, накопичилось дуже багато внутрішнього тиску, який ти довго не усвідомлював / не усвідомлювала, і якщо нічого не змінити — йобне так, що мало не покажеться.Якщо вам сняться такі сни, спробуйте після пробудження запитати себе:- Що саме руйнується уві сні? Дім? Місто? Зв’язки?- Яка моя роль у сні? Я рятуюсь? Спостерігаю? Воюю?- Що я відчуваю після пробудження? Жах? Полегшення? Порожнечу?Ці відповіді підкажуть, яка внутрішня реальність проситься до усвідомлення.
👁 262 25-07-23 14:12
Ділюся файлом, прочитавши який можна дуже базово розібратися в політичних процесах (особливо корисно буде тим, хто «поза політикою»).❗️ Писала не я, а робот. Я лишень запихнула все в pdf, зробила шрифт більше-менше, але було більш читабельно, і шерю тут. Ви можете також пошерити, якщо є бажання.Зробила його, бо це одна із моїх точок впливу на ситуацію, яка мене не влаштовує. Тема: Політика для себе: базове розуміння процесівЗміст:1. Що таке політика?Мета: зрозуміти сутність політики, її функції та роль у житті людини й суспільства2. Політичні ідеологіїМета: навчитися розрізняти ідеології, світогляди та їхній вплив на політику3. Як працює державаМета: розібратися в основах державного устрою4. Геополітика і міжнародні відносиниМета: зрозуміти глобальний контекст, роль країн, організацій, конфліктів5. Сучасна політика: як читати новини і не зійти з розумуМета: формувати критичне мислення і медіаграмотність6. Політика в УкраїніМета: розуміти специфіку, історію та виклики української політики7. Я і політика: як бути активною і розумною громадянкою / активним і розумним громадяниномМета: знайти свій спосіб бути частиною політичного процесу