Fuente
Руді ділиться | Сьогодні в ході роботи побачила дуже цікавий патерн, як ми придумуємо ...
222 Vistas/Alcance
2025-08-27 16:19
Mensaje №1616
Сьогодні в ході роботи побачила дуже цікавий патерн, як ми придумуємо собі невротичний загон, і самі в цьому загоні себе кошмаримо.— Ось це ось відбувається, і це неправильно, так не має бути.— З чого ви взяли, що цього не має бути і це неправильно?— Мені в цьому погано, тому цього не має бути.— Чую, наче у вас є фантазія, що завжди має бути все лише добре, а дискомфорту немає місця?— Ні, немає в мене такої фантазії. Я просто хочу, щоб оце неправильне перестало відбуватися!Ми хочемо в рай, живучи на землі. А це означає, що аби рай став бути можливий, треба померти. Іншими словами, опція «раю» на землі недоступна.Що це означає на практиці?Наші потреби ніколи не будуть закриті повністю, на всі 100%.Ми ніколи не будемо мати ідеального партнера, ідеальну дитину, ідеальну роботу чи ідеальний бізнес.Кризи увесь час будуть траплятися.«Погані» емоції будуть відчуватися.Рано чи пізно щось та почне боліти.Грошей буде то більше, то менше.Наша задача — не перетворити землю на рай, а навчитися жити на землі. Бо поки ми шукаємо рішення, що ще таке зробити, щоб лайно не траплялося — ми заручники свого неврозу.Інколи зробити нічого не можна.Інколи достатньо перестати бачити в цьому кінець світу і дозволити собі пережити.Не завжди і не в усьому.Та часто, і в багатьох питаннях.