Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - QA Navigator Leadership 🎓
Añadido 06 ene. 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Número de suscriptores: 1 241
Fotos: 564
Videos: 83
Enlaces: 387
Descripción:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/

👥 Número de suscriptores

1 241
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +12

👁️ Vistas promedio por mensaje

395
Promedio/Día:: 332
Promedio/Tiempo:: 350
ERR: 31.83%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 381 26-04-08 12:25
​​Починаю дивитись ваші питання з форми.1 - особливе питання про нетфлікс серіали - так, всі що були мені цікавих жанрів передивилась 🤣 2. Тепер до справи Питання про пошук роботи (див. скрін) 1. Часті вимкнення світла - при роботі з ноутбука і наявності павер банки за 3-5 к грн можно забезпечити спокійно 6 робочих годин на добу мінімум. Звісно тут треба хоча б 2 години на добу світла щоб зарядити і ноут і павер банку. Якщо у вас ПК - ходіть ва-банк на співбесіді - питайте чи надається ноутбук для роботи і відповідайте на питання щодо стабільності світла вже від їхньої відповіді.2. Непрофільну роботу додавати не треба. Орієнтуйтесь на те, що резюме зараз проходить не ручний фільтр, а АІшкою. Вона налаштована суто на ключові навички та позицію. Якщо на співбесіді спитають "а де ви були 2 роки" відповісте вже. 3. Перекваліфікація в промт-інженера - ні. Промптінг вже не професія майбутнього, АІ наразі адаптовують під те, щоб розуміли будь-які запити. А створювати агентів і використовувати АІ - тут промтингу замало буде. В цілому - перекваліфікація я б сказала ні, додатково опанувати навички і знання - так. В цілому з урахуванням світла буде вкрай важко знайти роботу, бо це взагалі не проста задача наразі. Тому треба максимально фіксити це. Бо єдиний варіант тоді зараз шукати part-time, а їх ще меньше набагато ніж звичайних. Хоча якщо з світлом ніяк, то це ваш єдиний варіант ( #відповіді #питання
👁 375 26-04-03 10:31
квітень.. Березень був дуже якийсь короткий... * Що вдалось зробити в березні (з планів або просто сталось)? - декілька студентів закінчило навчання достроково, або на останніх кроках до цього - в березні закінчились місця на квітень, лише 1 під питанням, може звільнитись після 7 числа - запустила тут сбір питань для міні-консультативного такого формату- виступила на Суворій конфі з темою по Mind Map, отримала доволі гарні відгуки, не дивлячись на те, що виступала з температурою 40.. - та, я знову в березні люто захворіла і вивалилась на декілька тижнів. Грип А гірше за ковід. Досі ще кашляю (( - закінчили ремонт. Нарешті. Хоча ми тут вже й живемо декілька місяців, ремонт ще не давав спокою. Наразі всі глобальні роботи закінчено. Залишились дрібнички. Ура) - ще я відвідала конференцію SuperWomen - і це стало моїм особистим днем розчарувань. Навряд чи я туди ще піду. (це не айтішна конфа якщо шо) * Що не вдалось? - розробка курсу Gamedev Base відклалась із-за хвороби. Важко в ньому балансувати між об'ємом роботи та вартістю, яку він має складати. Бо мені як завжди хочеться глибини, деталей, охопити побільше питань і болей, але вартість тоді буде зависока для нього. Тож , балансую поки шо. Щоб і було корисно максимально і ціна була норм. * Квітень...💐 місяць який я обожнюю, бо весна в цей час стає помітною на деревах, травичці, квіточках, пташках і оце все. Ну і я в квітні народилась тож само собою) Тож плани...:- пропустити Party Hard в Києві, і вихідні присвятити святкуванню день народження просто) (хто йде - напийтесь за мене, буде вам додатковий привід) - випустити групу 8 Core skills та декілька інд. студентів (відгуками поділюсь, якщо напишуть) - розробка курсу Gamedev Base - пропрацювати наповнення -сформувати ціну, і почати реалізовувати матеріали. Ще треба дизайн презентацій створити і знайти місце для розміщення курсу. - почати відповідати на питання з форми, які ви писали - хочу дочитати серію книг яку почала, і перейти до тієї яку хотіла почитати ще на новий рік - хочу більше відпочивати взагалі в цьому році, а для цього треба планувати меньше. Буду намагатись. - з роботи - не зійти з розуму від АІ. Я вже не знаю який курс / модель міняємо/вивчаємо та використовуємо. Трошечки кукусінька моя відлітає з цього приводу. Дуже велике навантаження саме ізза аі. А відпустка моя пішла на лікування майже вся. Рік буде важкенький ( Отакі справи... Інсайти - жінки - лідерки /власниці бізнесу успішного досі знецінюють свої досягнення темами материнства та заміжжяПодяки: 🔆собі (бо я тупо молодець)🔆вам (за підтримку традиційно) 🔆чоловіку (за те що пережив зі мною цей ремонт і мой забаганки) 🔆Саші Романову за активну участь і допомогу у підготовці доповіді для Суворої конфи.#плани #підсумки #березень #квітень
👁 482 26-03-24 10:22
«Ми обрали іншого кандидата»....😡«Все було чудово, але за софт-скілами не підходите»....🙊«Ви нам не підходите»....😳«У нас молодий колектив»....😕І ще тисяча «крінжів» за результатами інтерв'ю, яких людина не має отримувати.Всі ці відповіді — це порушення етики та недоцільний текст відмови ‼️Це НЕ зворотний зв’язок після інтерв'юЯ не розумію, чому досі не вчать банальній етиці та базі зворотного звязку? На інтерв'ю ми купуємо чи продаємо навички, а в результаті отримуємо знецінення спеціаліста і як людини в тому числі.😲«Ми обрали іншого, більш релевантного кандидата».Ок. В чому саме?🤷‍♀Вкажіть конкретні навички, яких мені не вистачило для отримання посади. 🤳Зворотний зв’язок — це не «ось офер» або «вимушені відмовити»🌚.(під дулом пістолету напевно заставляють відмову писати, а ви так хочете взяти людину на роботу... ех🎭) Це перелік скілів/навичок, які варто підтягнути для саме ваших потреб. І тут не треба писати про інших кандидатів чи якісь розмиті фрази «Не вийшов метч за софт-скілами» — якими конкретно? 🤹‍♂Їх більше сотні, а ви на співбесіді перевірили, дай боже, дві - стресостійкість та вміння коротко пояснювати думки. Що ви там метчили і з чим? Які софт скіли команди не зійшлись з моїми? 🎎Маю особистий досвід: коли я надаю розгорнутий фідбек по кандидату, а ейчари відписують дурний шаблон.📩Якщо у вас така ж ситуація — оцінюйте кандидата прямо на місці й наприкінці інтерв’ю озвучте підсумки /рекомендації по навичкам. 📊 Зекономте час собі й нерви очікування кандидату. Так це стрестово для вас, але це чесно і коректно. Вчиться в зворотний зв'язок, а не критику.📚В кінці можна додати, що це ще не остаточний результат, ви ще подумаєте, чим можете поступитися зі свого боку, і надасте рішення до конкретної дати.📌І перестаньте використовувати ШІ для відповідей, які генерують «мотивувальні історії» успішних людей, котрим колись відмовляли. Це не мотивує. Це показує, наскільки вам байдуже до людини, що вам ліньки навіть відмову написати власноруч.І не треба про те, що зараз «ринок компаній». Це триває десятиріччями, це не почалося сьогодні.Співпрацюйте з рекрутерами. Пишіть нормальні фідбеки. Земля кругла, а ІТ-спільнота маленька. Все повертається бумерангом.🌐Цінувати людей зараз критично як ніколи. Нас і так ШІ поступово перетворює на «обслуговування». Людяність — це те, що у вас залишиться. Користуйтеся нею.❤️‍🩹#співбесіда #фідбек
👁 358 26-03-13 11:44
На монобанку і скандалі хто тіки не хайпанув , хайпану і я трошки. Але.. з не популярного боку.Веріфікація у застосунку банка є порівнянням і все інше для авторизації, є таємницею і всі інші регулятори і закони діють.Проте, дівчина відкривала картку. Принаймні це я побачила. Відкриття картки проходить відео веріікацію для створення того самого зліпку даних, які потім будуть порівнюватись.І цей момент відбувається просто на колі з співробітником банку. І це технічно і по закону не регулюється начебто. (?)Уявляю реакцію робітника який бачить дівчину на відеодзвінку з російсьим триколором. (Опустимо шерлоків і так далі, я думаю на відео там бачили прпапор а може й ні) Я про що тут, маю сумніви лише про те, що це не та стаття звинувачень яка всіма застосовується.Чисто етично та морально - поступок не дуже. Обличчя на скріні з відео варто було заблюрити хоч трохи. Якщо б це була веріфікація по фото вона б пройшла спокійно )) Мене дійсно ж тут зацікавив момент - всі опелюють законом, який тут ще не вступає в дію. Бо людина ще не стала навіть клієнтом, бо не підписала всі папери і не отримала від банка ніякі послуги. Як таке тестувати? І чи потрібно? Якщо казати про веріфікацію по фотці і так далі - то без питань, всі праві, порушення законів, штраф, тощо А якщо про цей етап - якось регулюється взагалі? Чи це прирівнюється до аля зідзвон з сусідом який зробив скрін і не спитав? Крім етики щось є? Хтось в курсі? #монобанк
👁 358 26-03-04 09:52
​​На порозі весна💐... (і третя світова) Що по підсумкам лютого та по планам березня🌷 в мене? 🌈Що не входило у плани, але "сталось": - в лютому продовжився мій період "відпочинку" від створення навчання та оновлень /доповнень курсів. - я вирішила спробувати формат передзаписів на тренінги, залишивши можливість купувати формат коли треба і є час (ну бо часи такі, не до присобачених розкладів зараз) - трошки оновлювала сторінку студентів на сайті додавши розділ архіву. До тренінгів ще руки не дійшли, але була мотивована кількістю людей, які довірили мені свій розвиток. Особливо раділа тим, хто повертався - це один з найкращих маркерів якісного навчання для мене. - відпочити в орендованому будиночку на день народження чоловіка (схоже мені цей видих був треба більше ніж йому)🌚Що планувала але не зовсім вийшло? - планувала запуск повноцінної групи Advanced, але вийшла міні група, фактично менторство, але це теж гарний варіант. Core skills теж таке проходив. - планувала розпочати адаптацію/переклад та розділення курсу QA Gamedev. Зробила тільки розбивку програми, та теми, які хочу додати/скорегувати.- планувала повністю підготувати доповідь для Суворої конфи, але презентацію ще буду доробляти. Є гепи ) Що по інсайтам лютого? Обирай жити своє життяТвоє "дно" для когось "стеля" 🔆Плани березня: - навчання індивідуальних та групових форматів які йдуть. (місця в березні розібрані вже, є лише 1 на Core skills) - прийняти участь та виступити 10 березня на Суворій конференції- почати пропрацьовувати матеріали Gamedev навчання стартового курсу - з особистого - закінчити ремонт 🤗Подяки: - вам за підтримку традиційно і може банально, але це правда - чоловіку - моя опора, людина без якої не було б вже ні курсів ні каналу, бо тільки він вірить в мене більше за мене саму, і не дає опустити руки у важкі та темні часи. - студентам (усім) - за довіру і відгуки 🤗 пишаюсь всіма вами 🚀#плани #підсумки #лютий #березень
👁 374 26-03-02 08:00
​​Cтосовно попереднього голосування та порад щодо зменшення чи збільшення років досвіду. Брехати в резюме про досвід чи ні? «прибери 5 років досвіду, щоб не лякати» або «додай пару років, щоб пройти фільтр». Висловлю непопулярну думку — це сигнал про те, що з ринком найму повна ....Давайте розберемося з першопричиною.Ми знижуємо досвід, щоб не здаватися «негнучкими». Ми збільшуємо його, щоб пробити стіну AI-фільтрів. Але це лише боротьба з наслідками.Чому система працює саме так?Не тому, що всі рекрутери чи ліди — «погані люди». Насправді, вони часто просто намагаються вижити під завалами з 1000 відгуків на одну вакансію. Коли ресурсів обмаль, починають діяти примітивні фільтри: «надто дорогий», «надто старий», «надто досвідчений».Це спроба спростити собі життя, яка заставляє кандидатів брехати. Спочатку в резюме, потім на інтерв'ю. А потім усі дивуються, чому в командах немає довіри.Чому кандидати вирішують брехати? - бо треба на щось жити, тут все зрозумілоБагато відмов, ринок дуже складний, скорочень багато, паніка росте, АІ добиває тих, кого не добила конкурентність та скорочення.В IT я вже майже 18 років.🙈 І я постійно відчуваю на собі страхи інтерв’юерів:— «Вона знає більше за нашого РМ-а, він втратить авторитет».— «У нас команда 20-річних, вони будуть її боятися».— «Вона оверкваліфайд, їй стане нудно».Це — проєкція чужих комплексів та недосвідченості на вас. Замість того, щоб взяти сильного гравця і підсилити ним проєкт, компанія «вдягає памперс» і пише типову відмову.Запам’ятайте: якщо інтерв’юер не може бути об’єктивним і додає до оцінки свої домисли — це його професійна проблема, а не ваша. Ви не «поламані», ви просто зустрілися з людиною, яка боїться вашого масштабу. З новачками зараз теж не просто, але там в більшості випадків просто нестача знань. Хоча й вимоги до новачків наразі задерті доволі сильно. Тому й "докидують" собі досвіду, якого не мають. Але на інтерв'ю це все "вилазить" в 90% випадків. Завищувати чи занижувати досвід — вирішувати вам. Але пам’ятайте: будь-яка брехня рано чи пізно вилізе.Проте, відмова у Х% випадків — це не про ваші скіли, а про інтервьюерів або внутрішню кухню компаній. P.S. Більшість вакансій на ринку — типові та однобічні. Чому? Бо наймачі часто не співпрацюють з HR, не створюють реальний профіль кандидата, а просто копіпастять вимоги. Це і створює той самий ефект «тисячі резюме на одну позицію», де в хаосі губляться справжні таланту. Навіть з пропрацьованим профілем завжди будуть ті, хто відгукується просто на всі позиції, що бачить, бо треба жити і заробляти кошти.P.P.S. ні, я не ідеальний інтерв’юер#співбесіда
👁 424 26-02-25 09:49
Сьогодні побачила цікавий відос про дослідження людей народжених після 2010 року.Пруфів нема просто розкажу суть відео. Попередні покоління починаючи з 80 років мали тенденції що діти перевершували батьків. Вони мали вищі показники когнітивного мислення, виробничого, розумового в тому числі ті ж IQ Після 2010 року йде занепад. Батькі набагато розумінші за дітей по всім параметрам. Причину виявили звісно ж в навчанні. Але школи та університети не змінювались. Єдине що змінилось - це використання комп'ютерів та інтернету. Із-за цього деякі розвинуті країни (тут я рибка дорі, Швеція або Швейцарія були у прикладі) відмовляються від цифровізації в школі (окрім класу відповідного напрямку) і їх показники знову стали зростати.Тобто люди знову пишуть, читають книжки і так далі бо це покращує когнітивні та розумові функції, мізки так краще навчаються і запамятовують. Можливо це хрінь, можливо правда працює. Я як людина яка вчилась "по старіковські " досі надаю перевагу паперовим книжкам, пишу від руки плани на день і так далі. Не вважаю себе від того розумнішою за інших, але якщо то справді працює , то мене тішить. Ось така інфа для роздумів. Що думаєте? #навчання #думки
👁 396 26-02-21 10:36
Як швидко можна написати стратегію тестування продукта ? Давайте поговоримо. Мене вкрай бісить це питання на співбесіді, аля - от такий проект, яку стратегію ви побудуєте...Стратегію можна написати за пару хвилин з чатиком джипіті Можна на співбесіді накидати загальні якісь типи тестів та якісь підходиМожна написати стратегію за пару годин або місяців Але, щоб стратегія була працюючою потрібно щоб вона використовувала і базувалась на продукті. Тож, для стратегії ви маєте знати свій продукт, навіть якщо він тільки починається ви маєте врахувати : архітектуру продукту, процеси, команду, інструменти та технології, моделі і методології розробки , врахувати ризики, дати оцінку, прорахувати потребу в тестувальниках їх ролях і тільки після цього ви зможете розробити стратегію, яка буде працювати. Написати стратегію справа декількох годин, можно і з допомогою джипіті пришвидшити це.Але, відкопати і дізнатися оце все : від архітектури до оцінки- може зайняти і місяць часу. У всіх інших випадках ваша стратегія для галочки, і не важливо, погоджуютесь ви зі мною в цьому, чи ні. Бо це факт. І так, стратегія може бути і в цілому потрібна лише вам. Всі інші її вимагають лише тому, що так треба, шо вам не довіряють і таким чином мають хоч якісь очікування від вас, і що хоч якось можуть уявити для чого взагалі треба те тестування і що вони будуть робити і це - нормально. #стратегія #тестування
👁 332 26-02-20 10:25
З початку цього року намагаюсь усвідомити одну просту, і водночас складну річ. Ваше "дно" це для когось недосяжна стеля.Дуже фокусуюсь на тому, щоб насолоджуватися і усвідомлювати все, що маю.Від простого графіку вимкнень світла, бо мої 18 годин без нього, для когось мрія бо в нього його нема тиждень. Наявність тепла, бо в когось його нема. Відсутність води 2+ тижні..Знання і робота ..Конференції і можливість та сили виступати Наявність просто сну бодай в 6 годин І так далі.Цінувати життя стало особливо для мене викликом, бо як показала ця зима- багато чого сприймалося за належне. Колись влітку вимикали гарячу воду на 2 тижні і це була ледь не катастрофа, зараз води нема взагалі ти миєшься в тазіку розтопленим снігом і радієш, що цей сніг бляха є, і що є можливість нагріти ту воду. І якщо вам здається що це не про роботу.. то ще й як про неї.Ми сприймаємо багато дій інших людей як належне, і не бачимо, що вони виходять за свої межі відповідальністі і часто роблять те, що ми не цінуємо. Бо багато з нас не бачать далі себе. Нам здається, що ми робимо всього дофіга, а інші не напружуються. Вміння цінувати те що є, дає ширший погляд і на те , що роблять інші і скільки саме інші роблять теж. #думки #життя
👁 338 26-02-16 12:47
📌Alan Page: Perspective of Quality Engineering in the Modern World📆 Коли: 24 лютого о 19:00 за київським часом📢 Формат заходу: лекція🔎 Про що подія?Most quality problems aren’t caused by careless people or missed steps. They’re caused by systems doing exactly what they were designed to do.In this talk, Alan Page explores why traditional approaches to quality, more process, more reviews, more gates, so often fail to produce better outcomes. Drawing on lessons from software engineering, leadership, and long-distance hiking, he reframes quality as an emergent property of the whole system rather than a function owned by a single role or team.Attendees will learn how incentives, feedback loops, organizational structure, and decision-making constraints quietly shape product quality, often in ways leaders don’t intend. The session offers practical ways to diagnose quality issues at the system level and create environments where good outcomes are the natural result, not the heroic exception.🎙 Alan про себеAlan Page is a software engineering leader, writer, and speaker with more than three decades of experience building and leading teams at scale. He writes the Weasel Speaks newsletter, where he explores leadership, quality, and the hidden systems that shape how work really gets done.Alan has held senior engineering roles across multiple companies and is known for his clear, systems-oriented thinking and practical approach to organizational change. When he’s not writing or working with teams, he can usually be found hiking long trails and stealing metaphors from them for his next talk or newsletter.🔎 Де знайти AlanaWebsite / Newsletter: https://angryweasel.substack.comLinkedIn: https://www.linkedin.com/in/a-l-a-n/До зустрічі на лекції