Fuente
QA Navigator Leadership 🎓 | Наступне запитання з форми, яке не визначилось чи воно термінове чи ...
416 Vistas/Alcance
2026-04-15 08:00
Mensaje №1490
Наступне запитання з форми, яке не визначилось чи воно термінове чи ні )Порахувала як "так") Чи має сенс, з урахуванням викликів і ризиків, вкладати ресурс щоб зайти джуном в QA? (деталі на скріні)Насправді, мені важко відповісти не маючи контексту з ваших поточних знань та здібностей. Бо від того яка у вас наразі професія і заробіток простіше надати відповідь. Давайте про реалії. - ринок складний - зп для трейні може бути в районі 600$ на доволі довгий період часу (від 3 місяців до року- залежить дуже де знайдете роботу) - надалі це може бути 900-1200 на посаді джуна. і це теж на доволі довгий період часу може бути Щодо вкладень і ризиків:- ризика тут два - витратити гроші та незнайти роботу обидва ризики є у будь-якій професії наразі. Бо в нас війна, але - люди знаходять. Багато людей знаходять. Вакансії є на ринку. Значить - все можливе. - гроші. Навчання. Все значно простіше якщо в вас є англійська. Бо все інше вчиться швидше при наявності вільного часу та бажання. Англійська з 0 до В 1 це пів року +- , знову таки залежить від грошей і вільного часу та бажання. Якщо англійська є, то за пів року дуже реально гарно себе підкачати, а починати шукати можна й через 3 місяці. Треба бути готовим до різних викликів : непрофесійних ейчарів, багато часу приділяти пошукам, підготовці резюме під позиції, проходити співбесіди і не отримувати відгуків або отримувати відмови. Але, якщо вам дійсно дуже подобається і манить професія, то все це летить на нівець і ви робите все, що треба. Нема грошей - проходити на ютубі курси Наталі Попелюшки, шукаєте неоплачувані пет проекти, набуваєте якогось досвіду, параллельно проходити всі можливі курси в тому ж ЕРАМ які безкоштовні, і йдете до мети. Навчання Наталі - отут відео Є гроші - приходьте до Юлі Клімук на навчання, якраз в травні стартує. Не за всі гроші світу, але потрібно час і багато робити практики. Курс Юлі - отут лінка Маєте багато грошей - шукаєте собі ментора який все це вам дасть. Як обирати курси взагалі під свої потреби - отут відео Але якщо ви маєте гарні навички і знання в іншій галузі - в якій швидше для вас буде старт і вхід - то обирайте її. Айтішка не єдина хто зараз заробляє. Так, в перспективі з роками та часом вона є гарним показником. Але це роки 3+ щоб вийти на 2,5-3,5 тис і вище. Якщо грати вдовгу - то альтернатива хіба що власний бізнес. Дивіться самі. Я наче розклала усе. Тестування це не просто. Це постійно розвиватись і вкладати в себе гроші, щоб потім вони тобі повернулись в Х разів. Але якщо є бажання - нічого неможливого нема. І ні, аі прям всіх не замінить. Якщо зараз і є тенденції в цьому напрямку, то якраз з часом потрібні будуть досвідчені люди які то АІ зможуть контролювати. І чесно кажучи, якщо не почати найближчим часом, то цей потяг може піти. Бо 1 з ризиків АІ це відсутність потреби в недосвідчених людях в роботі. А починати і брати досвід нема буде де. І цю проблему не піднімає зараз тільки лінивий Вирішувати тут тільки вам ) Успіхів вам у цьому рішенні. 🫶#питання #відповіді