Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - QA Navigator Leadership 🎓
Añadido 06 ene. 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Número de suscriptores: 1 241
Fotos: 564
Videos: 83
Enlaces: 387
Descripción:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/

👥 Número de suscriptores

1 241
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +12

👁️ Vistas promedio por mensaje

395
Promedio/Día:: 332
Promedio/Tiempo:: 350
ERR: 31.83%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 369 25-11-22 14:41
​​Поки в мене за вікном сніг і я щаслива, бо на сьогодні скасували вимкнення - роблю те, що ви просили. 🎄 Таємний Санта 2025 - Час дарувати тепло! 🎁👇 Нижче ви знайдете форму для участі Важливі умови:💵 Сума подарунку: від 500 грн до 1000 грн (якщо ви хочете потішити більше – це ваш вибір! 😉).🎉 Святковий настрій гарантовано: без подарунку не лишиться ніхто! (для цього є певні правила, зазначені нижче і у формі ).🔔 Календар Санти:✍️ Заповнити форму потрібно до 9 грудня включно📩 10 грудня я надішлю вам рандомні імена🚚 Відправити подарунки треба до 20 грудня 🤫 Правила Санти:💰 Як Санта, будь ласка, оплатіть доставку 📦.🕵️ Нагадую, що на Новій пошті є можливість відправляти не від свого імені, а вигаданого. Зберігаємо інтригу! ☃️🧊 Замороз: Якщо в вказані дати ви не зможете відправити посилку, але зробите це пізніше - вкажіть це у формі будь ласка. 🥂Привила отримувача: Якщо до 23 грудня ви не бачите в себе подарунка, або попередження про те, що він буде пізніше - напишіть мені. Без подарунка не залишиться ніхто ! 🍬Ну що, *реєструємось?🎅 Заздалегідь моє щире захоплення всіма, хто доєднається, бо мати сили та можливість в ці часи дарувати трошки щастя іншим - безцінно! 🥹🥂
👁 432 25-11-17 09:12
Анонс тренінгу по ШІ який краще будь якого курсу, що є зараз на ринку. А ще 100% благодійнийЖивемо в такий чаc, що всі хочуть пропихнути ШІ в будь-які процеси інженерів, купляють дорогущі підписки на TestRigor, Virtuoso, QAWolf, тощо. Кажуть що тепер тестування може бути делеговано автономним тим ШІ тулам.Або навіть коли кажуть «юзайте ШІ, ось вам підписка», але не дають часу на дослідження його можливостей, бо треба ж деліверити, «не можна терміни посувати — ні!». І тому всі зі всіх сторін вимагають юзати, але на то ні часу не дають. Та потім від зекономленого часу вам не дадуть підвищення, повірте мені!P.S.: вам не потрібні курси за сотні баксів, а то і тищу, що навчать вас користуватись ШІ, промтити а-ля «Ти інжінієр з 10ти річним досвідом в QA», МСП та вайбкодити якось по особливому. Всі зібрані кошти підуть на батальйон К12 та РусорізЗа донат 1500 грн на банку ви отримаєте доступ в чатік, там будемо домовлятись про всі деталі.🔗Посилання на банку для оплати. send.monobank.ua/jar/AHaojtnKTR
👁 435 25-11-10 10:00
Оптимізуйте тестування бо.. щось тамЧастий посил який ви чуєте від менеджемента.Проблема в тому, що коли вам вже кажуть про оптимізацію інші - це значить, що в кращому випадку вони помилились і не розуміють де правда корінь проблеми. В іншому випадку вони праві і ви не побачили того вчасно.І тут - починається затик.Чому?бо якщо побачили і прийшли це свідчить про те, що гроші на межі, або взагалі перевикористанні на проєкті і потрібно економити.А оптимізація - завжди - це додаткові гроші. Як мінімум на вашу зп поки ви шукатимете проблеми та вузькі місця для покращення. Як максимум на процес впровадження змін. Ну і інша проблема - хепі рішення яке приходить майже завжди - автоматизація. опустимо тут гроші. Бо тут проблема навіть не в них. Якщо у вас є проблема - 90% вона у процесах.Впроваджувати автоматизацію в проблемних процесах = ще один проблемний процес, і уж точно не покращення. Який головний посил? - головний 1 - ви маєте думати стратегічно наперед, де і коли та яка оптимізація потрібна, а коли до вас вже прийшов менеджер з задачею оптимізувати щось - це ваш час для рефлексії, як ви то пропустили. #оптимізація #думки
👁 375 25-11-09 11:28
Вчора пройшла конференція QA Day, але я хочу поговорити про слухачів, не про доповідачей чи організаторів. І доречі це текст не тільки про цю конференцію, це спостереження з декількох конф теж актуальне.Була певна цікавість, пропустити в програму декілька презентацій згенеровані АІ, різної якості. Причому деякі дуже поганої якості саме по тексту на презентації. Подивитись, як спільнота тестувальників, з їх притаманним перфекціонізмом та особливостями професій відреагує на таке. Я чекала чого завгодно. Від ввічливих зауважень та спроб в гуморі перевести якісь речі "одруківок" так і негативних коментарів що "ви втираєте нам якусь дичину" і закидане лайно на вентилятор в бік ПК чи організаторів... А отримали..... НІЧОГО!. Всім було байдуже не те що на одруківки та російські літери в слайдах, було все одно навіть на те, що там взагалі ересь не по темі. Жодна з презентацій не отримала ні одного зауваження від слухачів. ЖОДНОГО коментарю. Тут можно сказати що "піпл хаває", "всім байдуже" або всі рахують АІ генієм свого часу і не можуть посперечатись з цим. Навіть якщо помітили - просто помовчали - це теж погано.Це значить, що вам байдуже і ви далі будете нормально приймати такі речі. Як приклад зараз - такі коментарі могли ініціювати заборону на презентації створені повнітсю АІ на конференції. І цей шанс - ви втратили. Ми втратили. Мені дуже прикро і боляче. Я вважаю це найгіршим інсайтом своїм за рік. Не кричить потім що ШІ нас замінить, бо ви самі це дозволили. Не кричить потім, що міленіалам треба на пенсію - бо ви не вивезете задачи з такими підходами і бажанням бути "на вайбі" І не кажіть що важко, бо ви обрали шлях тестувальника, а він не простий. Хотіла навчити всіх лідіти та піти на пенсію.З такими темпами прийдеться працювати до гроба і дай боже щоб не винайшли віддалену роботу ще й звідти, бо й там доведеться херачити. 🤣🤣🤣P.S. коротко я в шоці сорі що у неділю і без позитивного вайбу. 😩🙈 Є ще надія на анонімні опитування фідбеку з конфи🫶PPS про доповіді напишу на тижні і про скіли, що ви голосували - теж постараюсь. #ші #qa
👁 406 25-10-31 11:50
​​🎃 ЖАХЛИВО ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! 👻Хеловін — час, коли вилазить всяка нечисть... 😱 А найстрашніший "привид" у світі QA — це застарілі знання та відсутність плану розвитку!QA Navigator Leadership знає, як вигнати цей страх, для цього я підготувала для зілля 🧙‍♀️ і чарівний талісман 🕸 🍵 Зілля "Не дай мізку засохнути!"Купи 2 будь-які курси або більше і отримай знижку 10% на всю сумму за промокодом HALL Діє до: 9 листопада включно!🧛‍♀️ Не бійся витратити гроші, бійся шо ШІ сожре твій мозок і забере роботу 😄🕸 талісман "Ципа Василь" зі смаколиками!Щоб скрасити твої осінні вечори та додати трохи магії...Розіграю вже легендарного Ципу Василя (навіщо він потрібен? він вислухає всі твої жалоби,кляузи та пропозиції, зніме стрес і дозволить виглядати психічно здоровою людиною) 🧌Умови участі:🦴Підпишись-ка на канал QA Navigator Leadership.🫀Залиш в телеграм- каналі коментар в дусі хеловіна (наприклад: “Мій найбільший страх — це відсутність Traceability Matrix, або Мої найжахливіші привітання всім колегам”).🤫Важливо: Коментарі приймаються до 2 листопада включноПереможця оголошу у вівторок, 4 листопада!Бажаю всім страшно веселого полювання на баги і нагадую, що їсти мізки колег заборонено! 🎃Бу! 👻#розіграш #акція
👁 429 25-10-29 12:21
Останнім часом тільки й розмов що про АІ та великі скорочення в Amazon і хоча вони кажуть, що інвестують в інший напрям, це все, звісно ж, вплине на конкурентність та пошук роботи в світі. Наразі ринок має більше людей, які можуть робити роботу ніж роботи, яку треба робити .Можно звинувачувати ковід, можно аі, можно купу реклами аля всі можуть тестувати. Але давайте поглянемо просто історично на це.Коли я була в випускних класах всіх давили йти в економісти або юристи. А трохи раніше в бухгалтерію. Зараз тих кому 20+ давили йти в айті. З часом, будь -яка галузь втрачає свою високу зп та високий попит. Стається це як ринок має достатню кількість спеціалістів в галузі. Багато ж є філологів, юристів, економістів які свічнулись в айті. Ну що можу сказати - наразі попит знов росте на бухгалтерів як мінімум) І набирає попит майже всі професії де потрібні руки з потрібного місця. 👍Можно матюкатись і плакати, жалітись на аі на фігові умови праці тощо - але , як на мене, це мало статись рано чи пізно. Все це веде до того, що айті падає по оплаті все нижче. Рівень зп початкових трейні/джун вже зрівнялись по зп з маком та новою поштою. 😝Я нарешті чую логічні думки від людей, які кажуть "та нашо те айті, в нього треба вкласти зараз набагто більше ніж ти потенційно з нього отримаєш". Зараз для сінйор + ще лишаються доволі високі зп. Надовго?- не знаю, хочеться щоб так і було. Нас в більшості зараз рятує зп яка в валюті. Зараз кожного можуть замінити і порізати зп. Компанії вже ріжуть зп новачкам, а деякі - навіть тим, хто працює давно. Хтось робить це тихо, хтось гучно. Якийсь час всі будуть перевзуватись в аі - бо гайп привіт, і там зп. перед цим були дженерал куа - але якось швидко стихли та наразі на рику щось позицій таких теж небагато. Бо є аі.Мануал куа може написати з аі автотести. Так, це буде фіг його які функції та бібліотеки які аі собі напхати вирішить, код буде 💩і не ідеальний, але він буде перевіряти те, що треба мануальному тестувальнику. Як - нікого ніколи не цікавило. Нажаль.Реалії такі - на ринок вилітає купа кваліфікованих !!! спеціалістів більшість з яких готові на суттєве зниження зп і "даунгрейднутись" щоб мати роботу . Деякі системи поки що технічно блокують сінйора який подається на мідла чи джуна, але це лише питання часу.Бо там де це не робиться, резюме сінйора на позицію джун + або мідл вже нікого не дивує. - я вважаю, що зп продовжуть падати 😢 можете не погоджуватись звісно ж Чи це справедливо? - з одного боку так - з іншого - для входу в професію потрібно багато вкласти часу /грошей не важливо. Постійно треба вчитись. Чи окупиш ти витрати з урахуванням ризику не знайти роботу взагалі або зменьшення зп - не факт.- ще з іншого - ну лікарі теж вкладають дофіга. вчаться дофіга і теж все життя (ну не всі , окей, але ж ) то чому вони мають зп меньшу за нас? Думки різні з цього приводу, але цей період "перенасичення ринку світу айтівцями" треба якось пережити. Особисто я не уявляю наскільки і що треба робити зараз, щоб тебе просто помітили в цій купі резюме і всього іншого. Повернення часу, коли тебе хантили з усіх сторін і зп тільки росла вверх - не чекаю. Дай боже щоб просто стабілізувалась. Високі зп у обраних звісно ж залишаться. Вони є завжди в усіх галузях. Тому прям повного бадабумц не буде. 🤯Але але... тенденція сумненька. А курси на старті по 30-40 к як мої для лідів - це дещо дофіга, особливо враховуючи їх якість. При цьому свіжа кров потрібна, трейні джуни мають бути бо хтось має розвивати цю галузь.Це я от зараз навчу всіх бути лідами - хедами і можна йти спокійо на пенсію. 🗿Як там казав Сашко Хотемський? курочок розводити , городик копати... Бо як казали раніше ? - дорогу молодим треба давати🤪😝 Дідам пора на піч лізти кості гріти 😂😂😂😂 Звільняти риночок трохи🤫😛🤣А ви що думаєте? Згодні чи ні? #робоче #вакансії #аі
👁 311 25-10-13 14:02
Нещодавно проводила чергову консультацію, з людиною яка до мене ходить доволі часто. Кейс був доволі цікавий: на початку - шукали доволі довго роботу - готувались до співбесід і що де кому казати та як - корегували резюме Результат: роботу знайшли, компанія начебто класна, обіцяли бронювання, прийшлось переїжджати в інше місце бо робота в офісв. Далі посипалось з часом: - в класній компанії нема нормальних процесів - заставляють ходити в офіс хоча потреби немає- заставляють робити активності яких більше ніж на 10 годин при самій оптимальній оцінці, але при цьому овертаймів нема (мусиш встигати)- обіцяли бронь але по факту не дали - зараплатня нижче по ринку навіть тому що зараз - токсичне керівництво - мітинги на російській з топ менеджментом - і багато ін. приколів та нюансів Що робили ? - шукали знову роботу - грошей було мало тому вирішила людина вписатись ще на парт -тайм у вихідні працювати - пушили компанію на бронь, бо це по факту єдине чого був сенс її терпіти Що не вдалось: - компанія зїхала з броні остаточно почала ігнорувати на всіх рівнях людину - пропушити і отримати бронь не вдалось - компанія парт тайм, яка розглядала можливість потім переводу на фул тайм - не розглянула таку можливість по факту Працювали далі з пошуками, емоціями, станом в більшості бо це все дуже важко морально. Особливо з врахуванням того, що це додалось розшуком в ТЦК і всіма іншими "привілеями" . В результаті в ту п'ятницю була "щаслива консультація" Людина нарешті знайшла роботу, і за тиждень отримала бронювання. Компанія можливо не ідеальна і не така "класна" на рекламі як попередня, і зп все ще середня по ринку, і процеси ще всі будуються і так далі - але наскільки людина видихнула і наскільки готова працювати на всі 200% з можливих це не передати. Що окрім щастя було? - пропрацьовували "що робить " на новому проекті - з чого почати бо процесів нема а багів є купа - як і що організувати і про що дізнаватись - та як діяти в різних ситуаціях далі. І хоча людина каже що це моя заслуга - але це все досягнення людини, я можу бути лише дотичної до цього, бо десь трошки поводила за руку і показала де і як можливо треба, а що не треба робити , ну і підтримувала в важкі моменти. Не знаю чи буде продовження далі, але це така велика подія нашої серії консультацій майже рік часу - що вирішила зафіксувати це і поділитись з вами. #робота #консультації
👁 565 25-10-07 08:58
Репутація компанії та особистий бренд людини - важливі чи ні? Давайте поговоримо спочатку про рептуацію компанії. Репутацію складають декілька речей:- довіра кінцевого покупця продукту - якість продукту - стабільність на ринку - відгуки робітників - враження конкурентів та їх наявність Що таке репутація для компаній які наймають людей? Візьмемо гемблінг - чи погана в них репутація? Чи ні ?Здається що більшість скаже лайно - але це не так.Це сумнівна з етичного та персонального боку зору історія, проте це великі компанії, які стабільно зростають, які мають клієнтів і конкурентів. І платять зп вище середнього по ринку. Банк який працював з росією - зараз буде "погана репутація" - але люди йдуть туди працювати Компанія яка кидає людей на гроші, звільняє, має токсичне середовище - може мати гарну репутацію в кінцевого користувача І так далі. Репутація компанії це не тільки про бренд. Можна побудувати міжнародний бренд але бути всередині з жахливими процесами і бидло-керівниками і мати ще й сумнівних інвесторів з тої ж гембли або ще звідкилясь, платити низьку зп і так далі. А ще, репутація компанії це - люди які в ній працюють.Якщо ви маєте гарних спеціалістів - навряд чи вони терплять якісь редфлаг умови, значить апріорі - компанія гарна і можна йти працювати. І це вже про особистий бренд - по факту - те, що вас продає як спеціаліста. Побачивши виступи на конференціях можна скласти про людей враження, і так, якісь виступи можуть бути не дуже і враження буде таке саме, але ж - бренд це по суті демонстрація вашої експертності. І це не тільки про виступи.Раніше писали рекомендаційні листи. По яким вас брали на роботу. Зараз - ви пишите його самі - де - не важливо, як часто - не важливо. Достатньо декілька коментарів, нетворків, постів, тощо. І все це може десь зіграти вам на користь, а десь, в мінус. І це нормально, це те, що зараз звуть "метч з людиною". Комусь ок, комусь ні. А ще люди можуть приваблювати інших схожих за цінностями в вашу компанію і полегшити вам процес онбордингу. Ті самі нетворки на конфах і хантинг там же одним днем - не одноразові історії, хоча наразі їх набагато меньше. Що для мене зараз гарна репутація в компанії?І чому для мене ? Бо це насправді теж , в більшості, індивідуальна історія, - це такий самий "метч" з компанією кожного згідно його цінностей. Для мене важливий метч це - люди. Можна тисячу разів дивитись про компанію інформацію і бачити лише феєрверки в оченята, але заходиш на той же лінкедін/доу і дивишься, хто там працює, що вони пишуть, які їхни думки, коментарі. Все інше теж важливо - але більше ніж люди про компанію не скаже нічого. Вже потім можна подивитись все інше - і продукт і конкурентів і послухати, що вони саме про себе говорять. А як у вас з цим? PS порада, не вирішувати по одному посту, одному коментарю чи одному виступу людини. Подивіться декілька щоб мати враження. Щоб бути більш об'єктивним в цьому по експертності , і те саме стосується і компаній також. #думки #репутація
👁 335 25-10-01 11:39
🗓️ Час підвести підсумки та задати плани на жовтень 👇💻 Робоче:Що вдалось встигнути в вересні:* провела тренінги з оцінки Lite /Hard, повних груп не було, але по відгуках всі задоволені - я теж 👍* виступила з доповіддю про Gamedev 🎮, просиділи 2,5 години, відгуки теж гарні* тренінги на курсі Advanced несуться, зараз інтенсивні лекції почались 🔥* випустила вчора найбільшу групу Core skills 6 🎉Плани на жовтень:* стартуємо 7 групу Core skills (т.я. мій переїзд переноситься, то посунуться старти в 26 році)* провести тренінг з ризик-менеджменту 🛡️ та з тайм-менеджменту * далі працюємо з групою Advanced skills* підготувати доповідь до виступу на Online QA Days (доречі маю промокод для вас на 20% знижку - пишіть!)* зробити розіграш квитка на Online QA Days 🎁Що не встигаю:* запустити курси по gamedev QA - виникли складнощі з практичними та домашками. В мене були цілі шматки ігор, які ставились локально і мали бути протестованими, але частина з них загубилась, частина застаріла і треба переробляти повністю. Також після виступів з доповідями по геймдеву - є ідея розділити цю тему на базове знайомство з геймдевом і окремо робити занурення. Є підозра, що не всі потягнуть і щоб не мати гемороя з збіганням з курсу /незакінченням/поверненнями коштів і так далі - хочеться дати базовий - якщо заходить і людина вивозить - то піде вже на просунутий варіант. А якщо ні - то не піде просто. З цим треба ще подумати 🤔 і прожити та розділити лекції і матеріали відповідно. Тож запуск в наступному році, якщо розділю то базовий вже буде у 1 кварталі. 💡 Інсайти:* вмію застосовувати робочі навички всюди* можу провести тренінг навіть з мігренню 🤯* і оце все - це погано, а не круто 🛑🏠 З особистого:* є шанс переїхати в середині грудня 📦* тцк досі роблять нерви бо не хочуть відповідати за свої провтики взагалі ніяк і захищають один одного по всім структурам. Відповідальність та обов'язки робочі - не працюють тут. Навіть якщо вони є порушенням декількох законів -їм пофіг. Це лячно... 😟* макбуки досі мають жахливу шторку для камери, тож повертаюсь до lenovo Yoga (та, мене вона бісить до одурі, і так, дирка для камери в екрані краще) 💻* період коли нема ані часу, ані у що грати... 🕹️* не встигаю з розробкою "бонусів"* роздумую над зміною індивідуальних форматів навчання (відмінити їх або підвищувати вартість, додавати дедлайни по якимось блокам чи щось інше, багато людей не вивозять це в самостійному режимі і за пів року)* з'являється потреба в маркетингу і рекламі, бо самостійно це робити мені не подобається, не цікаво, і займає час, який я б краще витрачала на перевірки домашок чи створення додаткових матеріалів. Треба цікавитись цінами на такі послуги - якщо хтось знає - ціни/людей які таке роблять - маякніть мені в особисті або тут в коментарі. (дякую) 🙏🎤 Осінь — пора конференцій, куди планую встигати:* Online QA Day - буду виступати 🎤* Бетельгейзе - планую дивитись* Нова конфа від Unicorns - планую дивитисьВідважна 3 від Дія - буду ментором з лідерства жінок, обговорюємо деталі 🧑‍💻А як ваш вересень? Що плануєте в жовтні? 👇#плани#підсумки#вересень#жовтень
👁 404 25-09-25 08:32
З новенького яке може бути цікаво лідам та менеджменту. В цьому місяці внесли зміни до КЗпП в ст. 21 про працюВід тепер з'являється ще одна форма договору - студентський трудовий договір. Зміни внесені законом 4574студентський трудовий договір – це особливий договір між здобувачем освіти та підприємством, установою чи організацією. Він дозволяє поєднувати навчання (зокрема за дуальною формою) з виконанням трудових функцій, отримуючи при цьому законну оплату.Строк дії договору не може перевищувати термін навчанняСтуденти можуть офіційно отримувати зп на власний рахунок Гарантії/зобов'язання договору: 👉роботодавець зобов’язаний забезпечити безпечні умови праці, 👉дотримання норм охорони праці, 👉виробничої санітарії та безпеки життєдіяльності;🎓робота студентів допускається лише в межах освітньої програми та умов договору з підприємством;🎓практична підготовка проводиться під керівництвом педагогів, керівників практики або наставників, призначених серед працівників підприємства📌Раніше працювати студенти могли лише у вільний від навчання час. 📌ви маєте надати офіційно закріпленого ментора/наставника, а це значить , що треба людей вчити бути наставниками і менторами нормально, потенційно- це може вплинути на зп /премії цих людей. #договори #студенти