Fuente
QA Navigator Leadership 🎓 | Вчора пройшла конференція QA Day, але я хочу поговорити про слухачів, ...
375 Vistas/Alcance
2025-11-09 11:28
Mensaje №1278
Вчора пройшла конференція QA Day, але я хочу поговорити про слухачів, не про доповідачей чи організаторів. І доречі це текст не тільки про цю конференцію, це спостереження з декількох конф теж актуальне.Була певна цікавість, пропустити в програму декілька презентацій згенеровані АІ, різної якості. Причому деякі дуже поганої якості саме по тексту на презентації. Подивитись, як спільнота тестувальників, з їх притаманним перфекціонізмом та особливостями професій відреагує на таке. Я чекала чого завгодно. Від ввічливих зауважень та спроб в гуморі перевести якісь речі "одруківок" так і негативних коментарів що "ви втираєте нам якусь дичину" і закидане лайно на вентилятор в бік ПК чи організаторів... А отримали..... НІЧОГО!. Всім було байдуже не те що на одруківки та російські літери в слайдах, було все одно навіть на те, що там взагалі ересь не по темі. Жодна з презентацій не отримала ні одного зауваження від слухачів. ЖОДНОГО коментарю. Тут можно сказати що "піпл хаває", "всім байдуже" або всі рахують АІ генієм свого часу і не можуть посперечатись з цим. Навіть якщо помітили - просто помовчали - це теж погано.Це значить, що вам байдуже і ви далі будете нормально приймати такі речі. Як приклад зараз - такі коментарі могли ініціювати заборону на презентації створені повнітсю АІ на конференції. І цей шанс - ви втратили. Ми втратили. Мені дуже прикро і боляче. Я вважаю це найгіршим інсайтом своїм за рік. Не кричить потім що ШІ нас замінить, бо ви самі це дозволили. Не кричить потім, що міленіалам треба на пенсію - бо ви не вивезете задачи з такими підходами і бажанням бути "на вайбі" І не кажіть що важко, бо ви обрали шлях тестувальника, а він не простий. Хотіла навчити всіх лідіти та піти на пенсію.З такими темпами прийдеться працювати до гроба і дай боже щоб не винайшли віддалену роботу ще й звідти, бо й там доведеться херачити. 🤣🤣🤣P.S. коротко я в шоці сорі що у неділю і без позитивного вайбу. 😩🙈 Є ще надія на анонімні опитування фідбеку з конфи🫶PPS про доповіді напишу на тижні і про скіли, що ви голосували - теж постараюсь. ✍#ші #qa