Fuente
QA Navigator Leadership 🎓 | квітень.. Березень був дуже якийсь короткий... * Що вдалось зробити в ...
375 Vistas/Alcance
2026-04-03 10:31
Mensaje №1471
квітень.. Березень був дуже якийсь короткий... * Що вдалось зробити в березні (з планів або просто сталось)? - декілька студентів закінчило навчання достроково, або на останніх кроках до цього - в березні закінчились місця на квітень, лише 1 під питанням, може звільнитись після 7 числа - запустила тут сбір питань для міні-консультативного такого формату- виступила на Суворій конфі з темою по Mind Map, отримала доволі гарні відгуки, не дивлячись на те, що виступала з температурою 40.. - та, я знову в березні люто захворіла і вивалилась на декілька тижнів. Грип А гірше за ковід. Досі ще кашляю (( - закінчили ремонт. Нарешті. Хоча ми тут вже й живемо декілька місяців, ремонт ще не давав спокою. Наразі всі глобальні роботи закінчено. Залишились дрібнички. Ура) - ще я відвідала конференцію SuperWomen - і це стало моїм особистим днем розчарувань. Навряд чи я туди ще піду. (це не айтішна конфа якщо шо) * Що не вдалось? - розробка курсу Gamedev Base відклалась із-за хвороби. Важко в ньому балансувати між об'ємом роботи та вартістю, яку він має складати. Бо мені як завжди хочеться глибини, деталей, охопити побільше питань і болей, але вартість тоді буде зависока для нього. Тож , балансую поки шо. Щоб і було корисно максимально і ціна була норм. * Квітень...💐 місяць який я обожнюю, бо весна в цей час стає помітною на деревах, травичці, квіточках, пташках і оце все. Ну і я в квітні народилась тож само собою) Тож плани...:- пропустити Party Hard в Києві, і вихідні присвятити святкуванню день народження просто) (хто йде - напийтесь за мене, буде вам додатковий привід) - випустити групу 8 Core skills та декілька інд. студентів (відгуками поділюсь, якщо напишуть) - розробка курсу Gamedev Base - пропрацювати наповнення -сформувати ціну, і почати реалізовувати матеріали. Ще треба дизайн презентацій створити і знайти місце для розміщення курсу. - почати відповідати на питання з форми, які ви писали - хочу дочитати серію книг яку почала, і перейти до тієї яку хотіла почитати ще на новий рік - хочу більше відпочивати взагалі в цьому році, а для цього треба планувати меньше. Буду намагатись. - з роботи - не зійти з розуму від АІ. Я вже не знаю який курс / модель міняємо/вивчаємо та використовуємо. Трошечки кукусінька моя відлітає з цього приводу. Дуже велике навантаження саме ізза аі. А відпустка моя пішла на лікування майже вся. Рік буде важкенький ( Отакі справи... ⚡Інсайти - жінки - лідерки /власниці бізнесу успішного досі знецінюють свої досягнення темами материнства та заміжжяПодяки: 🔆собі (бо я тупо молодець)🔆вам (за підтримку традиційно) 🔆чоловіку (за те що пережив зі мною цей ремонт і мой забаганки) 🔆Саші Романову за активну участь і допомогу у підготовці доповіді для Суворої конфи.#плани #підсумки #березень #квітень