Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В барі у Портера
Añadido 09 jun. 2021

В барі у Портера

@portersbar
Número de suscriptores: 161
Fotos: 234
Videos: 21
Enlaces: 421
Descripción:
Якщо ви втомилися від звичайних інформаційних каналів про футбол, тоді вам сюди. Канал Євгена Мороза. Для зв'язку: https://t.me/yevhenmoroz

👥 Número de suscriptores

161
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

214
Promedio/Día:: 213
Promedio/Tiempo:: 130
ERR: 132.92%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 4
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 105 25-09-06 08:14
Так, головні моменти України у другому таймі виникли не внаслідок всіх цих тактичних змін (хіба перший епізод з подачею на Довбика можна частково сюди записати). Але принаймні став зрозумілим малюнок гри і яким чином у команді планують вирішувати проблему з забитим м'ячем.Резюмуючи: у плані на гру не спрацювали:— Зінченко лівий захисник: просував м'яча і подекуди сміливо (та успішно) це робив, але це не його зона відповідальності.— Калюжний: перший тайм був абсолютно непомітний, хоча за умов активної гри Франції на половині поля України мав би робити більше.— Судаков як атакувальний півзахисник: сама необхідність атакувального півзахисника за переважаючої гри суперника на твоїй половині поля — сумнівна— Зубков: причому не лише як правий, але й як лівий вінгер.— Довбик: у першому таймі логічніше було віддавати м'яч не у боротьбу Довбику у центральне коло, а закидувати на швидкого Ваната.Що глобально не спрацювало в усьому матчі:— схема 4-2-3-1: люблю її у ФІФА для контратакувального футболу, але у реальному футболі вона неефективна, якщо ваших атакувальних гравців відрізають чи не дають їм простору.— Калюжний-опорник: треба було додавати динаміки у центр поля, Калюжний це зробити не міг— Зубков. У першому таймі не мав можливості щось зробити, у другому був менш ефективний за Гуцуляка на нерідній позиції, але це підіймає глобальніше питання щодо відсутності профільного вінгера— стратегія з форвардами: Довбик корисний, коли команда перебуває на чужій половині поля, або ж має передумови, щоб це зробити. З другою частиною Артем намагався впоратися у першому таймі, і якщо в нього виходило, то у партнерів підтримати це зародження атаки — ні. У другому ж Довбик виглядав корисніше, але був вже втомлений, тоді як Ванат, що вийшов на заміну, свій найкращий момент створив під час перехідної фази атаки.Чи допоможе цей матч перед грою з Азербайджаном? Ні, і є думка, що там гратимуть зовсім інші гравці. Хотілося б побачити центр поля, який рухає м'яча, а не Ярмолюка, який це робить власноруч. Але це вже зовсім інша історія.
👁 107 25-09-05 10:27
То хто ж сьогодні гратиме у збірної України?Насправді низка кадрових втрат команди вплинула на думку лише стосовно однієї позиції, лівого захисника. Віктора Циганкова не бачив у складі і до вчорашнього дня, і навіть не думав, що був сенс випускати його на заміну (натомість сподіваюся, що до гри з Азербайджаном він буде готовий).Тож, головну інтригу для себе я визначив довкола двох питань:1. Хто зліва у захисті?1а. Якщо зліва у захисті Матвієнко, то хто змінить його у центрі захисту2. Хто вийде лівим вінгером?Почну з відповіді на друге питання. Уважні слухачі подкасту, що вийшов кілька днів тому, могли звернти мою увагу на пропозицію щодо виходу Назара Волошина на лівий фланг атаки. Не буду на ній багато зосереджувати уваги: найімовірніше, цього варіанту не станеться. Але я досі вважаю, що зіграти зі швидкими флангами, аніж додатково насичувати цю зону умовним Судаковим — було б краще.Щодо першого питання, то варіантів дуже багато. І це при тому, що один відсіявся — Дубінчака у заявку не включили. Враховуючи, що розбивати зіграний центр захисту нема великої потреби, Матвієнка теж варто прибрати з цього рівняння. А отже залишаються Зінченко і Михайліченко. Останній для мене особисто виглядає прийнятнішим варіантом, оскільки здатен забезпечити виконання чималої кількості бігової роботи (на відміну від Зінченка, що не має ігрової практики). Але якщо бути до кінця реалістом, то консервативність Реброва спонукатиме його поставити туди Зінченка. Та й у перехідних фазах це відкриватиме додаткові варіанти для України, насичуючи центр поля трьома (а враховуючи і Судакова) чотирма півзахисниками. Як це виглядатиме:захисна фаза: Трубін — Конопля, Забарний, Сваток, Матвієнко, Зінченко — Ярмолюк, Калюжний — Гуцуляк, Ванат, Судаковатакувальна фаза: Трубін — Конопля, Забарний, Сваток, Матвієнко — Калюжний — Ярмолюк, Зінченко — Судаков — Гуцуляк, ВанатУ цьому є певний сенс, адже фланги у нас наразі — найслабша зброя (найкращий лівий півзахисник відсторонений від футболу, тоді як найкращий правий — хронічно травмований). А отже насичувати центральну зону справді є сенс.Що з цього вийде (якщо це справді буде так) — мій прогноз досі невтішний. Але я дуже хотів би помилятися.
👁 95 25-09-04 09:05
Якщо справді відбудеться перехід-обмін Назаренка на Назарину та Шведа, а також прийде Брагару, ростер (моє улюблене слово з американського спорту) Полісся стане надзвичайно роздутим. І це досі неоднозначна ситуація.З одного боку, Ротань лише починає побудову проєкту Полісся, який має принести результат вже у другому сезоні. Мета цього сезону, попри шалені вливання, фінішувати у єврокубковій зоні, навряд чи стоїть задача боротися за чемпіонство (з Олександрією, до прикладу, Ротань теж до цієї мети прийшов не одразу).Очевидно, що Ротаню потрібно відбудувати той футбол, ті принципи (якщо вже говорити його словами), які йому приносили результат в Олександрії. Наразі його від цього відділяють три гравці: воротар з вмінням віддати передачу, центральний захисник накшталт Кампуша (з усіх центрбеків Полісся мені найбільше подобається Чоботенко, але не схоже, що у нього найкращі шанси з усіх бути основним у найближчі роки існування цього проєкту). А також форвард: страхувальний варіант з Філіпповим поки що запам'ятовується своїми нереалізованими моментами, тоді як Гайдучик — зовсім не той гравець, яким був у Вересі.З іншого боку, у проєкт Полісся вкинули вже стільки грошей (хіба на Металіст 1925 може бути більше), що не демонструвати результату щонайменше у топ-4 буде вважатися за провал. І якщо тому-таки Металісту та Младену Бартуловичу зроблять скидку за лише перший сезон після повернення з Першої ліги, то у Полісся та Ротаня такого запасу немає: єврокубків команда досягала вже два сезони поспіль, цьогоріч — навіть подолала два раунди кваліфікації. І хоча у контексті гри до Ротаня навряд чи може бути багато питань, питання можуть виникнути відносно того, як може еволюціонувати його футбол (а він сам казав, що ніколи не стоїть на місці) і в який бік?Повертаючись до кадрів: їх справді багато. Вистачить на повноцінні два склади:Кудрик (Волинець) — Кравченко (Тейлор, Хадрой), Чоботенко (Віалле), Бескоровайний (Сарапій), Михайліченко (Крушинський) — Андрієвський (Шепелєв), Бабенко (Назарина), Лєднєв (Таллес, Йосефі) — Гуцуляк (Швед), Філіппов (Гайдучик), Велетень (Гонсалвеш)І це ще без врахування Майсурадзе, Карамана, Мельниченка, а також універсала Брагару, яким теж має бути тут місцеЯкщо мета Полісся — збір гравців, щоб не дісталися іншим клубам (тому-таки Металісту 1925), то у короткостроковій перспективі це працюватиме. Але проблема у тому, щоб для ефективного залучення всіх цих футболістів до матчів, банально не вистачить турнірів, а отже через рік розпочнеться не менш масова чистка, ніж зараз, коли вже пішов Батіста, а ще низка гравців, серед яких і Макуана, просто непотрібні команди.Ця історія мені у дечому нагадує Динамо — у той період, коли лише у центрі півзахисту можна було зібрати три склади. Кияни наче склад трохи почистили, хоча ось цими чотирма трансферами теж його трохи роздули. Динамо це нічим не допомогло, не думаю, що і Поліссю стане у нагоді.
👁 111 25-08-31 10:42
Не сказати, що вчора взагалі було без футболу. Причому по-своєму цікаво: Челсі обіграв Фулгем, але дуже на цей результат вплинули суддівські помилки (як мінімум їх можна назвати суперечливими рішеннями, але я все ж дуже не погоджуюся). Тоді як МЮ та Бернлі видали феєрію, в якій головна заслуга, звісно, в МЮ. На жаль, Рубен Аморім, та його прив'язаність до тактичної схеми 3-4-3 все ж нічого доброго цій команді не принесуть.Сьогодні гарних матчів побільше. Але всього потроху.14:00. Волейбол. Україна U21 — Болгарія U21 (матч за 9-те місце молодіжного ЧС, дивитися можна на YouTube Суспільне Волейбол)Останній матч України на молодіжному чемпіонаті світу з волейболу! Після програшу в 1/8 фіналу Україна випала у нижню сітку, де вже здобула дві перемоги. Матч проти Болгарії визначить, чи ми будемо дев'ятими або ж десятими.Чому дивитися: повболівати за Україну, набити перегляди для YouTube Суспільне Волейбол, подивитися за майбутнім поколінням для дорослої збірної України з волейболу.15:30. Динамо — ПоліссяДинамо і Полісся пограли єврокубкові матчі. Кияни виграли, житомиряни — майже створили сенсацію з Фіорентиною (вигравали 2:0, але програли 2:3), але підсумок для обох однаковий — виліт. Динамо хоч у Лігу конференцій потрапило, Полісся ж взагалі тепер ніде, хоч і провело гідну, я вважаю, кваліфікацію.Чому дивитися: Полісся підписало Шепелєва та Велетня і неіронічно за рівнем складу підходить до рівня Динамо. Самі ж кияни продали Ваната, і це має відкрити шлях до Герреро, який на старті сезону дуже симпатично виглядає. Матч, в якому цілком може статися сенсація, але чи можна буде те вважати сенсацією?18:30. Ліверпуль — АрсеналГоловний матч тижня (а може й старту сезону в топ-5 чемпіонатах). Чемпіон проти віцечемпіона в очній зустрічі.Чому дивитися: а ось тут детальніше. Ані Ліверпуль, ані Арсенал переконливо не виглядають. Проте якщо Арсенал частково робить це свідомо (мінімальна перемога над МЮ — це радше перестраховка від несподіванок, після чого був переконливий розгром Лідса), то Ліверпуль два поспіль матчі ледь не віддав, а потім "героїчно" рятувався. Гра проти Арсеналу, сподіваюся, буде значно надійнішою, але це може вплинути й на її видовищність. І все ж, думаю, голів буде достатньо, помилок від обох команд — теж. Але Ліверпуль — далеко не фаворит гри.20:00. Алверка — БенфікаБенфіка ще більше захоплює увагу нейтрального глядача. Анатолій Трубін, а з вчорашнього дня ще й Георгій Судаков — одразу два українці в гранді чемпіонату Португалії, що ще треба?Чому дивитися: перша інтрига — чи перерветься "сухий" стрік Анатолія Трубіна (у цьому сезоні ще жодного м'яча не пропустив). Інтрига №2 — що ж там за центр півзахисту такий, що Бенфіці знадобилося підписати Судакова і дати йому аж 10-й номер.
👁 154 25-08-23 18:10
А давайте підведемо проміжні підсумки по українським футболістам, що грають за кордоном, і їхніх перспективах у контексті збірних.АнгліяМиколенко — травмованийМудрик — у спортивній тюрьміЗінченко — нікому не требаЯрмолюк — виявилося, що требаРусин — а він у Сандерленді чи де?Англія Д2Таловєров — поки не грає, але гратимеІспаніяЛунін — не грає, але щороку бореться за те, щоб грати (безуспішно)Циганков — поки грає, але це до першої травмиКрапивцов — отримав шанс пограти, сподіваюся, що скористаєтьсяІталіяДовбик — починає не гратиМаліновський — очікувано запаснийФранціяЗабарний — прийшов, щоб грати, але поки грає на половинкуСоболь — гратиме у Кубку (якщо його лишать у Страсбурі)ПортугаліяТрубін — ще й як грає: 5 сухарів на старті сезонуТуреччинаЗубков — наче грає, навіть асист віддавСікан — грає менше, ніж би хотілосяГреціяЯремчук — не грає, бо травмованийБельгіяСидорчук — вже дограє свою кар'єруСаудівська АравіяБущан — якщо і грає, то нічого з цього хорошого нема, без позитивних відгуківСШАЧеберко — грає та ще й багатоСваток — теж грає багатоВисновок: якщо не брати до уваги гравців із МЛС, то з усіх вищевказаних легіонерів на виклик заслуговують (враховуючи фізичний стан) 4 — максимум 5 футболістів.А тепер знову згадую четвер і як зіграли наші клуби в єврокубках.Страшно.
👁 108 25-08-22 08:31
Чи варто говорити багато про вчорашні матчі. Та ні. Але пару висновків буде.Динамо системно пройшло до того провалу, до якого прийшло. Вилучення лише спотворило картину — наче до нього Динамо грало внічию і могло взагалі виграти. Може і могло, але Маккабі грав значно переконливіше і заслужив саме на таку перемогу. Не писав це після Пафоса, напишу зараз: коли суперники сильно пресингують Динамо, воно помиляється і виглядає, вибачте на слові, обісраним. Так не можна.Шахтар знову завдав понад 25 ударів по воротах (таке було цього сезону мінімум у матчах з Ільвесом та Епіцентром). Проте, як і в грі УПЛ, лише один забитий м'яч — реалізація просто жахлива. Причому складається враження, що всі ці моменти реально конвертувати в голи на якихось добиваннях, цього елементу не вистачає. Мабуть, єдина з трьох українських команд, що має долати свій раунд плейоф.За футболістів Полісся радий у тому сенсі, що вони здобули класний досвід, граючи проти такого суперника. І насправді непогано атакували: Назаренко щонайменше тричі бив по воротах, але не влучав. Проте ці 0:3 залишають команду без нічого на матч-відповідь. Зато з'їздять в Італію.Короткий висновок: у певний момент матчу складалося враження, що краще б нікого з наших команд у єврокубках не було взагалі. На це соромно дивитися.Короткий висновок №2: мені страшно уявити, що буде у вересні, коли більшість з цих футболістів приїде у розташування збірної України. Чи не зіштовхнемося там з ще більшою ганьбою.
👁 129 25-08-17 18:14
Поки телеграм-канали намагаються вирішити для себе, чи грає ж Забарний, чи ні (спойлер — грає), хотілося б про центральний матч туру в АПЛ сказати. Вірніше звернути увагу всіх.Манчестер Юнайтед показав гарний матч. Арсенал — грав пасивно і багато кому міг не сподобатися. Але всі ці висновки по цій грі робити зарано, якщо вже так хочеться брати довгу дистанцію.МЮ і в минулому сезоні провів чимало гарних матчів проти топсуперників. Гра проти з Арсеналу лише продовжила цю тенденцію — так, програли, але грали справді досить добре. Видно, що не вистачає загального рівня виконавців (хоча Мбемо і Кунья дуже добре вписуються в цю структуру Аморіма). Та й позиція Бруну Фернандеша досить суперечлива, продовжую впевнюватися, що за такої формації використати його найкращі функції буде важко (без перебудови схеми тут не обійтися).Арсенал ж натомість продовжив логіку минулих сезонів (це вже традиція за Артети) максимально прагматично та обережно грати у топматчах. Хоча МЮ сподобався своїми ідеями та пересуваннями, все ж Арсенал в основному контролював гру, хоч і віддав для цього м'яча. Без сейвів Раї, звісно, не обійшлося, та й нічия виглядала б значно закономірнішим результатом, але Арсенал заробив 3 очки вже у своєму стилі.До чого все це — щодо МЮ робити висновків щодо одужання команди (або ж навпаки продовження негативної тенденції) дуже зарано. Вже у наступному турі на команду очікуватиме гра проти суперника, який в цілому демонстрував стабільний рівень гри і виглядає досить рівним — Фулгем у першому турі лише у компенсований час вирвав для себе нічию у грі з Брайтоном.Арсенал? Чекайте на третій тур.P.S. Про Шешко та Дьокереша поки що нема чого казати.
👁 112 25-08-15 07:47
Ліверпуль відкриє сезон в АПЛ матчем проти Борнмута.Для Ліверпуля це було досить турбулентне літо. Не лише через активну трансферну кампанію (яка, вочевидь, продовжується зараз), але й через розпродаж гравців. А також смерть Діогу Жоти — для Ліверпуля це надзвичайно велика втрата, яку, ймовірно, на ринку так і не компенсують — не тому, що немає гравця, а тому що багато інших проблемних місць.Ліверпуль відкрив сезон поразкою у Суперкубку Англії і, таким чином, залишається у чемпіонській гонці (зручний жарт, щоб не звертати увагу на цю поразку). Тим не менш, для Ліверпуля цей матч справді мало що вартував, а ось початок сезону з Борнмутом — ось, що дійсно матиме значення.Для тих, хто не дивився передсезонні ігри Ліверпуля або ж той-таки Суперкубок Англії, скажу, що команда вийде справді дуже оновленою і цікавою. Фрімпонг очікувано буде грати дуже високо (на відміну від того-таки Керкеза, якого внаслідок високої ролі Фрімпонга все ж менш активно підключали до атак), Вірц віддаватиме чимало гострих передач, а Юго Екетіке — не такий повільний форвард, яким він був для мене на перший погляд (враховуючи його антропометрію). Решту гравців ви знаєте, єдиний момент — трансфер Вірца поки що перекреслює місце в основі для Домініка Собослаї (все ж у центрі мають діяти Гравенберх та Макаллістер).На противагу Ліверпулю Борнмут втратив майже увесь захист, заробивши на ньому купу грошей, і хоча не виглядає повністю вже безнайдіним (зрештою, Сенезі в команді залишився, та й Гілла встигли придбати та награти у міжсезоння), для мене Борнмут — один з претендентів на суттєве погіршення позицій у цьому сезоні АПЛ. Так, Андоні Іраола дуже сильно підняв команду, але мені й досі не подобається атака Борнмута, а враховуючи незіграність захисту, перші тури будуть надзвичайно складні.Від матчу-відкриття АПЛ очікую великої кількості голів, але переважно від Ліверпуля. Борнмут теж може цілком забити — Суперкубок Англії показав вразливість центральної зони, але в цілому чемпіон має впевнено розпочати захист свого титулу.
👁 213 25-05-08 07:57
Гейтспіч про Арсенал. А, власне, про Мікеля Артету.Дано: Арсенал — одна з найкращих команд Англії за останні три роки за рівнем гри.Перевага: найцікавіший лондонський проєкт (поки Тоттенгем живе у своєму світі, а Челсі зі своїми власниками думають, як випустити 12-го гравця).Результат: вчора Арсенал вилетів в ЛЧ від ПСЖ — останній турнір, де можна було б що виграти.Причина: Арсенал грав добре, а ПСЖ — погано, але переміг (слухайте, у мене якесь дежавю).Справжня причина: абсолютно провалена трансферна політика, де замість підписання центрального нападника пріоритет робиться ще одному опорному півзахиснику.Глобальні наслідки: втрачений шанс здобути чемпіонство Англії (на тлі забуксованого Ман Сіті та Ліверпуля, який увійшов у новий сезон з новим тренером), втрачений шанс виграти ЛЧ після того, як команда власноруч вибила з турніру Реал, не здобуто бодай один національний кубок.Девіз клубу: завжди є наступний сезон. Але там буде точно так само, бо тепер вже Ман Сіті не буде таким слабким, а Ліверпуль все ж когось підпише і не буде клубом, де єдиним літнім трансфером був лише Федеріко К'єза з п'ятьма виходами на заміну в АПЛ.
👁 2,600 25-03-23 10:10
Оскільки склад збірної України не змінився (ніякого Крупського ніхто не довикликав) закріплю думку, яку, можливо, поверхнево проговорив під час подкасту.1. Тактика збірної України на матч дійсно може змінитися на п'ять захисників.Причин для цього багато: необхідність підстраховки Зінченка у разі ймовірного виходу Доку, перевага в два м'ячі, "ватні" ноги Калюжного після надінтенсивної першої гри. При цьому абсолютної гарантії того, що це має бути 5-3-2 — абсолютно немає: скоріше варто чекати на 5-4-1, щоб надати більше компактності гри.2. Крім очевидної заміни справа у захисті, варто чекати і на зміну на лівому фланзі атаки. І справа не у тому, що Судаков настільки погано себе проявив, як у необхідності чинити хоча б десь пресинг (з цією метою вийде Гуцуляк). Ймовірно, ще одна зміна стосуватиметься центру півзахисту, де замість Шапаренка вийде Ярмолюк, який теж має надати необхідної інтенсивності та пресингу у центрі поля.3. Ще одна позиція, де не все зрозуміло — це правий вінгер. Циганков гідно відбігав перший матч проти Бельгії, але не факт, що йому вистачить грати так і увесь другий матч. І, що найцікавіше, тут теж цілком може вийти Гуцуляк — тоді він краще відпрацює за Ярмоленка у захисті, якого особисто я теж бачу як варіант на перший тайм гри в цьому поєдинку.4. Зміна нападника — теж цілком ймовірна. І справа навіть не у Довбику, який повернувся до тренувань у загальній групі, а у Ванату, який непогано себе проявив у другому таймі.Якщо 5: Лунін — Зінченко, Забарний, Сваток, Матвієнко (Миколенко), Миколенко (Михайліченко) — Калюжний (Судаков), Ярмолюк — Гуцуляк (Ярмоленко/Циганков), Ванат (Яремчук), Судаков (Гуцуляк)Якщо 4: Лунін — Зінченко, Забарний, Матвієнко (Сваток), Миколенко — Калюжний, Ярмолюк (Шапаренко), Судаков — Ярмоленко (Циганков), Ванат (Яремчук), Гуцуляк