Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/

👥 Número de suscriptores

2 096
Promedio/Día:: -8
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 127
Promedio/Día:: 985
Promedio/Tiempo:: 967
ERR: 53.77%

📊 Mensajes por Día

5
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 843 25-11-02 20:21
😀😀 Сьогодні за початковим планом «Динамо» жодних змін не було – і відповідно за сценарієм матчу теж.Той самий підхід: висока лінія, проактивність Піхальонка та особливо Попова з розрахунком, що «Шахтар» буде лупити лонгболи, бо там є простір – а захист «Динамо» в теорії виграватиме боротьбу/підбирання 1v1 проти «дрібних» вінгерів/нападників.Але оскільки сценарій першого тайму видався таким же, як і у середу – значить якісної роботи над вдосконаленням цього підходу штаб Шовковського за кілька днів не зробив.Бо результат той самий: ці дуелі 1v1 захисникам за спиною Попова знову не вдававалося вигравати, щоб теорію втілити у реальність. А за перший тайм кияни завдали той самий один гордий удар (не у площину), як і у Кубку.Трохи детальніше цього разу – у мінірозборі на «Трибуні»:🔹 Шовковський взявся сміливо грати з «Шахтарем» – та обидва рази початковий план не спрацювавДо речі, тепер цікаво, чи «Динамо» надалі й проти інших суперників так гратиме. Бо зрозуміло, що це можливо лише за наявності Попова на полі, умовному Біловару такі функції очевидно не віддасиш. Минулого року було у кваліфікації ЛЧ було щось схоже, але наче не з такою високою позицією центрбека, як зараз.***🤟 Vatras
👁 738 25-10-28 19:31
😀 Одна з останніх команд підбиття проміжних підсумків – «Верес». ***1️⃣ Взагалі в контексті «Вереса» треба, напевно, порівнювати з минулим сезоном. І поки все йде очевидно гірше як в плані результату, так і в плані гри.Стиль же мало у чому змінився. Ось наприклад, зараз команда остання за середнім володінням м’яча – тогоріч була теж серед найгірших (14-та).Але тоді була 7-ма у лізі за ударами, 7-ма за xG, 8-ма за пасами у фінальну третину, 9-та за дотиками у карному. Тобто вертикальний футбол працював, чіткі ідеї в атаці та хороший пресинг робили «Верес» дуже симпатичним колективом на тлі інших.А зараз – 15-ті за ударами, 14-ті за xG, 16-ті за пасами у фінальну третину, 16-ті за дотиками у карному. Гострота і агресія неначе кудись зникли. Тепер це не ефективний вертикальний футбол, а прямолінійна гра з мінімумом моментів та безрезультативними матчами (всього 7 голів за 10 турів).Ще один важливий аспект – вже не так часто спрацьовують стандарти, які сильно допомагали навесні.2️⃣ Щодо проблем в атаці, то ще влітку у подкасті Єврофутболу здається відзначав, що «Верес» втратив досвід та якість – внаслідок відходу Дахновського, Степанюка та Гайдучика. На старті сезону взагалі не було ким компенсувати це. Шарай, Стень – ну, це все ж трохи не те. З часом клуб почав реагувати, тому зараз є потенційні заміни – ті ж Помба чи Айдін. Але ж проблема, що їм треба адаптуватися, цей процес явно не завершено.Помба, до речі, видав дуже обнадійливі стартові ігри – прям вражає технікою та розумінням гри. Водночас впадало у вічі, що починає ходити пішки вже десь на 60-й хвилині. Якщо уникне травм та фізично підтягнеться, то не виключаю, що навесні про нього почнуть багато говорити.Загалом же «Верес» демонструє, що з іноземцями доволі часто влучає. Ті ж Стамуліс та Ципот, які адаптацію навпаки вже пройшли, подобаються індивідуально. На тему атаки треба додати, що важко буде й без Ндукве, який був серед лідерів за обсягами дій на полі. Надія на Тарануху, бо Воллі теж недавно переніс операцію.3️⃣ А от чому стали не такими крутими проти м’яча – питання, ймовірно, напряму до Шандрука. Він в своїх в’ю неодноразово відзначав важливість психології у футболі, а тут багато що вказує саме на цей аспект. «Верес» минулого сезону – це якась по-хорошому задириста банда, яка виділяється. «Верес» цього сезону – типовий середняк УПЛ у сірій масі. Хоча якщо іншим сірим командам це окей, то рівняни, впевнений, прагнуть до зразка минулого сезону.***🤟 Vatras
👁 1,100 25-10-27 17:30
18-річний українець Богдан Попов зіграв кілька хороших матчів в італійській Серії В - і зовсім береги поплутав:"Я українець і завжди почував себе українцем. Ба більше, зараз під час війни, я пишаюсь цим. Я вже казав що хочу стати гравцем основного складу головної збірної, але розумію що до цього треба прийти.Що стосується молодіжної збірної, то я не задоволений тим ігровим часом, який я отримав, і вважаю, що маю на це право. Розумію, що рішення ухвалює тренер і я це приймаю. Але я теж маю право на свою думку і на прийняття рішення. Можливо не треба втрачати час. Про це я вже мав бесіду з моїм менеджером Андрієм Головашем.Але у жодному разі я не стану порушувати питання, розігрувати спектакль про зміну громадянства. В мене достатньо сил, щоб розв'язати цю проблему на футбольному полі. Сьогодні один тренер, завтра інший. Тим більше що я ще можу грати за збірну до 19 років, де в мене склались дуже хороші відносини з тренерським складом", - сказав Попов у коментарі Чемпіону. 18-річку покликали в збірну U-21 (що в принципі не так часто буває), дали там ще й певний ігровий час - а він не задоволений тренером та не хоче втрачати там час 🫠🫠🫠Де цих футболістів таких беруть? 🤣
👁 1,030 25-10-26 18:25
Коли нарешті УПЛ виграє не Динамо чи ШахтарПісля серії невдалих виступів українських грандів з’явилося багато розмов, що зараз найкраща можливість, щоб хтось інший виграв УПЛ - особливо у контексті Полісся. І це дійсно так - зараз українські топи дійсно слабкі як ніколи.Проте сьогодні Динамо показало вже вкотре, яка різниця між нашими грандами та всіма іншими - за пів години розібрали лідера УПЛ Кривбас. З 36-річним Ярмоленком на позиції форварда, з 32-річним Буяльським й 33-річним Караваєвим на провідних ролях.До цього воно так само абсолютно по ділу розібрало Полісся. Хоч втрачало очки з ким завгодно.В тому зараз й проблема, що вся решта команд у найкращій своїй формі поки не можуть на дистанції випереджати найгірші версії Динамо та Шахтаря. Якщо подивитися у таблицю після 10 турів - вони знову зверху. Кризові, проблемні, програють ноунеймам в єврокубках.Щоб виграти УПЛ, треба весь сезон грати хоча б так, як грає зараз ЛНЗ чи Полісся - і, скоріше за все, цього ще й не вистачить. Треба бути ще краще. Значно краще та впевненіше.І хотілося б дуже, щоб так і сталося на фініші, щоб хтось став краще та витримав. Але поки про це доводиться тільки в жарт говорити. Мені повірити складно, що цього сезону в України може бути новий чемпіон.
👁 1,000 25-10-22 15:55
Серія помилок Забарного - це навіть добре, бо нарешті ми зрозуміли, що він лише людина, як ми всі, а не робот.Ви можете згадати раніше в його кар'єрі хоч одну таку серію, щоб він стільки привозив? От і я ні.А тут й результативна помилка зі Страсбуром, й дуже слабкий матч проти Азербайджану за збірну України, й два привози та вилучення в Лізі чемпіонів проти Баєра.Така серія невпевнених виступів - здається, вперше. Були невдалі матчі, без цього ніяк, але кількох настільки помітно провальних поряд - ніколи.Деякі вболівальники ПСЖ вже почали істерики та сумніви в рівні Забарного. Хоча, як на мене, мати іноді подібні серії в кар'єрі захисника - це абсолютно нормально. Така це позиція, де ти під постійним тиском - і треба вміти не тільки справлятися з нападниками суперника, а й з подібними проблемами, коли цих нападників зупинити не вдається.Якраз аномальним було те, що з дебюту у 18 років Забарний не мав жодної провальної серії, постійно при цьому зростаючи: Динамо, майже одразу - збірна, Борнмут, лідер збірної, перехід в ПСЖ. Це 5 кроків вперед за 5 років - безперервне дертя вверх без зупинок.Якщо пам'ятаєте, ПСЖ брав Забарного як довгострокову заміну Маркіньйосу та планував поступово підводити до складу - у простіших матчах. Але Іллі якоюсь мірою не пощастило, що бразилець вилетів на місяць - бо йому майже без підготовки довелося грати одразу багато й з підвищеною відповідальністю. Спочатку все виглядало майже ідеально, але як тільки накопичилася втома - Забарний став помилятися.Нічого такого в цих помилках немає. Просто пів кроку назад. Повернеться Маркіньйос, матчів стане менше, одразу стане простіше.Ця серія помилок просто показала нарешті, що Ілля не робот, а людина. Що йому також може бути складно. Все ж ПСЖ - це космічний рівень, про що в перші тижні його адаптації ми якось навіть почали забувати, наскільки все було ідеально.Як до профі на футбольному полі до Забарного взагалі не може бути ніяких питань - він має спокійно подолати цю мінікризу. Питання до нього залишаються зовсім в іншій площині - але то вже не про футбол.
👁 972 25-10-17 12:24
Юхима Коноплю підловили на лайках російського контенту, м'яко кажучи, стрьомного наповнення - типу Жириновського чи "росія не для слабких".Основний захисник збірної України на секундочку, не просто гравець Шахтаря.Зацініть, як відрізняється його реакція на критику - два поста з різницею в кілька годин. Принаймні так це виглядає особисто для мене.Ось так, коли ти дєрзкій пацан й пишеш сам, щоб відчепилися всі:🗣️ «Як людина, яка представляє нашу країну та робить все задля того, щоб підтримати її у війні з росією – мені дивно чути подібного роду обвинувачення у свій бік. Я вважаю себе патріотом нашої країни і справжніх українців, які зрозуміють, де правда, а де брехня.Прошу перевіряти інформацію, яку вам надають у соцмережах. Дякую за увагу. Сподіваюсь на підтримку та розуміння»А ось так, коли настукали по голові в клубі та змусили вибачитися:🗣️ «Ви праві. Я не вкладав у свої лайки ніяких намірів. Не підтримував ні в якому разі росію та її діячів і послідовників.Я патріот своєї країни. Висновки зробив. Щиро перепрошую. Більше не повториться»Ще раз - кілька годин між постами 🤣🤣🤣
👁 1,080 25-10-16 15:24
Зять Ігоря Суркіса та захисник Динамо Крістіан Біловар - яскравий приклад, чому іноді краще мовчати, ніж говорити. Краще для самого гравця та його клубу, звичайно.Нам-то як раз хоч є з чого посміятися та покрінжувати - зараз такі часи, що таке дуже потрібно. На цьому ж і виживає український футбол.Давно в мене не було стільки фейспалмів від одного інтерв'ю, якщо цей "подкаст" з Денисом Бойком, як вони самі це називають, взагалі можна назвати інтерв'ю.🗣 «Від жодного з ультрас я не чув поганого слова на адресу когось з «Динамо». А підпивасні фани – вип’ють 2 пивка, напишуть 2 коментаря, облають людину і підуть бухими спати»🗣 «Зараз думка деяких експертів про мене змінилась тільки тому, що моя дружина – це донька Ігоря Суркіса»🗣 Про можливість взяти громадянство Угорщини: «Чесно, хотілося б, коли інколи задумуєшся, що тебе трохи не люблять в інтернеті… Але Україна – моя рідна країна, і не хотілося б повести себе некрасиво, бути нечесним»🗣 В цих відео Бленуце були якісь, як він сказав, висловлювання про ЛГБТ-ком’юніті, і він з його дружиною – проти цього ЛГБТ-ком’юніті. Їм попалися оці відео, де, я не буду називати ім’я людини, і він висловлювався проти цього ЛГБТ. Тобто у нас в країні теж є люди, які висловлюються проти ЛГБТ-ком’юніті. Так, я ні в якому разі не виправдовую його. Якщо ти їдеш у таку країну, як мінімум ти маєш повидаляти ці всі відео н###й зі своїх соцмереж, і щоб їх і близько там не було.🗣 «Вважаю, що мене можуть викликати поїхати з національною командою на збір. Своєю роботою я на це заслуговую»🗣 «Напевно, Ярмоленко краще за мене знає, як грати навіть на моїй позиції»***Особливо мені дві останніх цитати подобаються поруч: я заслуговую на виклик в збірну України, але Ярмоленко краще за мене знає, як грати на позиції центрального захисника 😂
👁 979 25-10-14 11:36
Все, закриваємо історію з Бленуце. Біловар все пояснив:«Я до нього після цього підійшов, питаю: «Тобі сказали чи ти сам вирішив так зробити?» Він каже: «Я сам вирішив так зробити, але мене люди трохи неправильно зрозуміли, тому що я постив ці відео не тому, що я підтримую Росію, а тому, що там саме в цих відео…», – я їх просто не дивився, а коли він мені це сказав, я тоді це зрозумів.В цих відео були якісь, як він сказав, висловлювання про ЛГБТ-ком’юніті, і він з його дружиною – проти цього ЛГБТ-ком’юніті. Їм попалися оці відео, де, я не буду називати ім’я людини, і він висловлювався проти цього ЛГБТ. Тобто у нас в країні теж є люди, які висловлюються проти ЛГБТ-ком’юніті».Так, фактично Соловйов говорив у тому відео про сутички між правоохоронцями та «маршем проти ЛГБТ». Публікую його тут для ознайомлення в навчальних цілях і перепрошую за пропаганду, бо в нас вже в інфопросторі навіть коментатори матчів додумали цьому відео трохи того, чого не було (ну і сам Бленуце нічого не писав, тільки репостив).Але лишається кілька питань – і до Бленуце, і тепер ще й до Біловара:Я правильно розумію, що якщо тейк гомофобний, то можна репостити російських пропагандистів, і в «Динамо» гомофобія вважається нормальною?Суто змістовно – а точно нормальні порівняння пропагандистами правоохоронців, які забезпечували громадський порядок, зі «слугами сатани»? Вий про «рєбьонка на зємлю кінулі» вам розіпʼятого мальчіка не нагадує?Коли ми вже нарешті почуємо хоч якусь комунікацію від Владіслава, його дружини, «Динамо», Біловара, кого завгодно, про те, що дружина Владіслава Бленуце репостила самого путіна? Не соловйова, не скабєєву, не «брігаду», а от саме путіна?
👁 1,210 25-10-05 19:22
Коли футболісти ображаються на критику та дивуються, що вболівальники вважають їх привілейованими знахабнівшими мажорами, які незрозуміло за що гроші отримують, то це якраз от завдяки подібному рівню спілкування:https://t.me/bombardyr_ua/15250Насправді немає значення, що там фанат казав Караваєву. Бо завіруситься саме реакція. І знову буде хейт. Не очікував такого від Караваєва, чесно кажучи. От до кого так точно мінімум питань було в цьому Динамо. Та й завжди здавався дуже адекватною людиною, яка б мала розуміти наслідки таких відповідей.АПД. Ось пояснення ситуації від нібито очевидця: "Перед цим вболівальник до нього почав лізти: і кричати, що "ти найгірший гравець світу, позор футболу, ти повне дно" і тд, його почали відштовхувати, а той мужик далі ліз і провокував".Як писав вище, проблема в тому, що б не сказав фанат, публічно такі речі робити - створювати якраз собі та іншим футболістам ось цей образ, про який я й говорив. Навіть якщо за фактом це була відповідь на будь-що. Бо фанат - непублічна персона, а Караваєв - публічна.
👁 1,300 25-10-03 15:42
А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу представляє Серію А на якомусь великому міжнародному заході? Взагалі вже є купа питань до Шевченка, бо публічної представницької функції для українського футболу від нього майже не видно. Проте їздить представляти Серію А. Я говорю не поторгувати обличчям та пофотографуватися з Матерацці, який їздив в росію. А про відсутність публічних реакцій Шевченка майже по будь-якому гострому питанню, де треба проявити жорсткість та не можна всидіти одночасно на всіх стільцях. Наприклад, публічно присоромити своїх приятелів з Італії, що їздити в росію, що це дно. Наприклад, публічно натиснути на УЄФА, яка не виплачує гроші деяким українським клубам, а виплачує російським. Наприклад, публічно витурити з УАФ Межейка, пов'язаного з антимайданом.Я насправді розумію, що Шевченко непублічно робить багато представницької роботи. Це точно допомагає збирати якісь гроші, завдяки його міжнародному авторитету. За це тільки респекти.Проте він це міг робити і без позиції президента УАФ. Непогано б було захистити український та допомогти добити російський футбол і в публічній площині. А він просто мовчить.