Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Яка ситуація у головного конкурента з виплатою податків?» Ігор Суркіс ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
923 Vistas/Alcance 2025-11-04 17:21 Mensaje №5409
«Яка ситуація у головного конкурента з виплатою податків?» Ігор Суркіс та Сергій Палкін публічно посварилисьЗійшлися два маніпулятори. Там є і про наповнення Класико (в кого більші яйця й хто краще грав та з якими проблемами), і про трансфери (Суркіс дорікає, скільки Шахтар витрачає, Палкін парирує, що Шахтар ці гроші заробляє, на відміну від Динамо), і про податки (Палкін вихваляється сплаченими податками та питає, що там в конкурента - хоча Дмитро Бріф в інтерв'ю Трибуні називав цифру за 2024 рік, 212 млн грн).Але найбільше мені подобається срач, кого ж насправді засуджують в УПЛ. Тільки вдумайтеся, два найбагатші з величезним відривом клуби країни, які роками користувалися, м'яко кажучи, прихильністю українських суддів проти всіх своїх суперників у чемпіонаті, сперечаються, хто з них більше на них впливає! Тому що, можливо, трошки їм не свиснули в точкових випадках так, як вони до цього звикли в Україні.В момент, коли їх команди, які зобов'язані вперед ногами виносити всіх інших конкурентів в лізі, втрачають очки направо та наліво й не здатні показати понад тайм футболу хоча б адекватного лідеру всього лише УПЛ рівня, вже навіть про постійну ганьбу в єврокубках і згадувати не хочеться.Це просто смішно.Ігор Суркіс:🗣 «Те, що сталося у матчі у Львові, мене, як президента клубу, не просто засмутило – я можу сказати відверто: це викликало у мене обурення. Я ніколи не чув від Шовковського, який завжди виділявся своєю дипломатичністю, слова «свавілля» на адресу суддівства. Але якщо він використав його після матчу, це говорить про те, що навіть його терпець вже увірвався! Як і мій!Палкін після того, як гравця штовхнули десь біля штрафного майданчика, в куті, і після цього забили гол, дав інтерв’ю, у якому заявив: «Я знаю, кому це потрібно». Так ось, я теж хочу відповісти: я знаю, кому це потрібно. І дуже добре знаю...Шанованому мною пану Палкіну я хочу дати чітку відповідь – і прошу це зафіксувати. Ми знаємо, хто за всім цим стоїть... ...Зараз я мовчати не буду. Якщо сьогодні не призначають такі очевидні пенальті, то навіщо взагалі тоді грати у футбол?Ми в жодному разі не збираємось опускати руки. Ми будемо боротися за чемпіонство. Але якщо у Премʼєр-Лізі і надалі буде таке суддівство – це не матиме сенсу. Це марна справа. Подібне суддівство вбиває всю інтригу.Сергій Палкін🗣 «Пан Суркіс сказав: «Я довго мовчав». Але варто «Динамо» вперше за півтора року програти в чемпіонаті – і ми чуємо гучні емоційні заяви.Ми в «Шахтарі» говоримо про проблеми суддівства давно і послідовно. При цьому відзначаємо якісну роботу арбітрів, коли вона справді заслуговує на визнання, як це було після кубкового матчу, про що говорив наш головний тренер Арда Туран. Що стосується останньої гри з «Динамо», на нашу думку, там були помилки суддів. Зокрема гол суперника був забитий із порушенням правил: гравець «Динамо» перебував у офсайді. Ми офіційно направляємо звернення до Комітету арбітрів щодо цього епізоду. Також епізод із Ярмоленком, коли він схопив за горло й фактично душив Валерія Бондаря, очевидно тягне на вилучення, але залишився без уваги.Тема суддівства справді гостра, і більшість клубів про це говорять. Усі – окрім «Динамо». І показово, що вони почали її порушувати саме після першої поразки. Ми в «Шахтарі» воліємо говорити не емоціями, а фактами».