Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 095
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Окремо точно про Михавка треба згадати – людина на ЛЗ річну норму ривк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
757 Vistas/Alcance 2025-11-06 22:22 Mensaje №5424
Окремо точно про Михавка треба згадати – людина на ЛЗ річну норму ривків вперед/у карний виконала, якийсь шалений матч за обсягами. Купу разів ці відкривання відтягували увагу суперників на нього.Але:– зрозуміло, що за наявності Вівчаренка та Дубінчака це разова акція;– помітно, що через нестачу досвіду у цій позиції не вміє контролювати витрату енергії, бо вставав у позу «руки на коліна» і на 45-й, і потім на 70-й, і на 85-й (хоча у збірній U-19 часто грав зліва).А ще коли взимку 2024-го Шовковський вперше взяв Михавка на збори і почав загравати, то ми на «Трибуні» робили матеріал з коментарями колишніх тренерів. І там було багато цікавого про зміни позицій на юнацькому/молодіжному рівні:Роман Гданський – працював з Тарасом у різних вікових категоріях «Львова»:💬 «Я в U-17 його бачив більше у середині, тому що є хороше бачення поля, хороша техніка, хороша передача. Також непоганий на атаку, забивний футболіст.Пізніше вийшло так, що його перебудували у центр захисту в U-19, там був інший тренер спочатку. Я вважав, що він мав би більше себе розкривати у середині, тому що це гравець з ухилом на атаку. Навіть коли зараз грає центрбека, то дуже добре вклинюється в атаку, його тягне туди вперед.Коли я сам прийняв U-19, то вже не повертав його у центр поля – там були інші гравці, а він добре засвоївся на новому місці. У середині, напевно, йому потрібно було мати трошки більше фізичної витривалості, щоб бігати вперед-назад. А от у центрі захисту Тарас комфортно почувається – добре грає головою, хороша довга передача, хороший початок атаки, читає гру, сильний в єдиноборствах».***Анатолій Безсмертний – тренер, з яким Тарас за «Львів» дебютував в УПЛ, коли вони на останні тури дитсадком їздили:💬 «Ми його в тренувальному процесі ставили лівим захисником, у нього хороша швидкість. Ця позиція може бути теж для нього не чужою. Опорним не ставили, але він добре розуміє гру можливо якраз через те, що колись там грав. Правильно ж говорять: «Покажи свій півзахист, і я скажу, яка у тебе команда. У нього кругозір гри дуже хороший».***🤟 Vatras