Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лиманська Оля 👉🏻фітнес🧘йога☘️нутріціолог
Añadido 14 jul. 2024

Лиманська Оля 👉🏻фітнес🧘йога☘️нутріціолог

@lymanskaclub
Número de suscriptores: 481
Fotos: 264
Videos: 40
Enlaces: 102
Descripción:
Привіт,мене звати Оля! Я тренер з фітнесу та йоги! Тут ти знайдеш багато цікавих відео-тренувань, навчишся правильно харчуватись і легко готувати корисну їжу!

👥 Número de suscriptores

481
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

354
Promedio/Día:: 524
Promedio/Tiempo:: 461
ERR: 73.6%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Лиманська Оля 👉🏻фітнес🧘йога☘️нутріціолог 2024-10-15
ФІТНЕС ЙОГА Lymanska Club 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👉🏻Тіи зараз читаєш все це в надії знайти секретний секрет плаского живота. Ну типу, от зроби одну цю вправу і буде тобі щастя…❗️Але ні, зараз буде знову це бла-бла-бла про дисципліну регулярність - тому що я не роздаю чарівних пігулок - я даю ДІЄВІ ПОРАДИ, які працюють в разі регулярного застосування.Не, ну а що ти хотіла? 30 років наїдати живіт, а потім щоб він пропав за 5 секунд??Запиши, збережи, і застосовуй:👉🏻харчування 3-4 рази на день без перекусів і підʼїдань👉🏻на кожен прийом їжі:білок, овочі, зелень, вуглеводи 👉🏻без перекусів. Без ПЕРЕКУСІВ, підʼїдань!👉🏻ні алкоголю, солодким напоям, півлітрам капучін👉🏻сон - лягай спати не пізніше 22.30. Міцний спокійний сон не менше 8 годин- запорука плаского живота і здоров’я 👉🏻регулярні фізичні вправи і обов’язково нормальне кардіо. Це не 10 000 кроків на розслабоні - це про активний спітнілий фітнес👉🏻працюй з поставою - рівна спина, таз без перекосу і розкритий грудний відділ забезпечать гарний живіт👉🏻здоровий кишківник і нормальне травлення - якщо ти відчуваєш дискомфорт саме тут - варто пройти реабілітацію ШКТ (це тримісячна програма - за потреби проконсультую)👉🏻роби вправи для пресу, планкиТи прочитала цей список і подумала - та ні, я не готова…це якийсь трешЯ тебе чудово розумію, і раджу зʼїсти цього слона по шматочкам.Вибери один пункт, і впровадь в життя, через 3-4 тижні додай ще, і так далі.І буде тобі щастя🫶
ЧОМУ ХОЧЕТЬСЯ СОЛОДКОГО👉🏻твій раціон недостатньо збалансований по БЖВ і калорійності.Це може бути банальна нестача нутрієнтів і енергіїРІШЕННЯНа кожен прийом їжі додавай білки, жири , вуглеводи і клітковину.Не пропускай сніданок і прийоми їжі.👉🏻не виспалась, перевтомаорганізм шукає швидку енергію для компенсаціїРІШЕННЯподбай про себе🧘відпочивай, спи 6-8 годин,Спи вночі в проміжку між 22 - 7 годиною👉🏻ти замінюєш солодким позитивні емоції, радість.РІШЕННЯРадуй себе, наповнюй своє життя розвагами, позитивом. Склади список мінімум з 20 пунктів- які радують тебе і наповнюють 👉🏻ПМС..Це треба просто пережити👉🏻Їсти солодке - це твоя звичка. Може ти просто звикла пити каву з цукеркою, заїдати обід десертом..РІШЕННЯПогану звичку треба замінити корисною. І враховуй, що на це потрібен час.Мої стосунки з солодким буди різними- від плитки шоколаду за раз, до повної відмови..Зараз я не забороняю собі солодке, намагаюсь притримуватись правила: солодке після їжі, і не зранку😊Як налагодити стосунки з їжею в моїх програмах тут
Мої помилки в харчуванні Я постійно експериментувала з харчуванням і продовжую це робити, ділюся з вами своїм досвідом - і наразі своїми помилками.1.Сидіти на дієті. По молодості я блін реально протестувала чимало дієт.Пам’ятаю одну особливо жорстку - треба було їсти цілий тиждень суп з капусти, кінзи, і ще з чимось. Ну , що сказати - кожного разу вага знову поверталася, а от запах кінзи я ненавиджу і сьогодні.2.Послаблюючі чаїПривіт, хто пробував Чай Ласточка! Так, він дійсно працює - ну в тому сенсі що дуже хочеться в туалет… але ж і вимивається вся мікрофлора, ну і вибачте покакати не = схуднути.3.Жорсткі заборониНе їсти солодке, не їсти хліб і ще щось. Так, коли ти на ентузіазмі це все починаєш- ти думаєш, що витримаєш і 10 і 20 і 30 днів. І так, дійсно відмовитись від цукру на 2-3 тижні - це дуууже корисно для організму.Але для мене це майже завжди завершувалось зривом і зажором.Тому зараз у мене певна порція солодкого на день, яку я їм після обіду. І якщо дуже хочеться ще - я теж собі це дозволяю.4.Дотримання постуО, це було дійсно важко! Я відмовилась від продуктів тваринного походження: молочка, яйця, м’ясо, я постійно була голодна і я набрала майже 3 кг.Навряд чи ще наважусь на таке5.Виключення м’ясаЧому я виключила м’ясо ? пояснюю…Є така думка, що тварини при забої відчувають дуже сильний стрес і страх. і весь цей страх ми потім з’їдаємо разом з м’ясом.Ну от я і вирішила уберегти себе від цих гормонів страху. Висновок - волосся випадало, слабкість. Я вчасно зрозуміла, що маю дефіцит білку. і вчасно вирішила цю проблему - повернувши м’ясо в свій раціон.6.Карати себе за переїдання.“відпрацюю на тренуванні”  - це не ОК.Ругати себе при емоційному переїданні - це не ОК.Визнаю, що я їжею закриваю певні дірки в своєму житті: брак відпочинку, уваги, радісних моментів.Але зараз я не караю себе за це.Я працюю з цим і намагаюсь наповнити своє життяцікавими подіями, емоціями, турботою.Не повторюй мої помилки, а скористайся моїм досвідом.Простими словами про теяк їсти без заборон і обмеженьі при цьому не набирати вагу В ЧЕК-ЛИСТІЯК ЇСТИ ВСЕ І ХУДНУТИ🙂
Основні причини переїдання, зривів у харчуванні і надмірного вживання солодощів.1.Ти отримуєш мало калорій з свого добового раціону. Якщо чесно, на консультаціях я  іноді дивуюсь, як мало їдять деякі дівчата. Щоб перевірити - чи дійсно тобі достатньо енергії з їжі - спробуй підрахувати калорійність свого раціону. Можна взяти калькулятор підрахунку калорій в інтернеті)2.Ти отримуєш недостатньо нутрієнтів з свого раціону. Це не теж саме, що попередній пункт. Можна провести аналогію з автомобілем. Паливо - це енергія(калорії), нутрієнти - це запчастини. Машина не поїде без колеса, руля,двигуна - ну поїде але поганенько). Так само і в організмі - нам потрібні білки, жири, вуглеводи. 3.Ти не дослухаєшся до своїх харчових побажань. Це важливо - їсти те , що тобі хочеться, їсти так, щоб тобі було смачно. 4.Ти не радуєш себе, мало відпочиваєш. в цьому випадку їжа стає заміною радості і відпочинку.5.Ти банально не виспалась, або фізично виснажена.6.Ти сидиш на дієтах, або влаштовуєш собі обмежувальні заходи. А це - прямий шлях до зривів.Щиро бажаю подружитися з їжею, і зробити регулярні тренування своєю звичкою. Це найзручніший шлях до твого здоров’я!До зустрічі на тренуваннях!
Про друге😊про моє навчання, яке забрало трохи мого ресурсу (час, увага, енергія) - я пішла вивчати криптовалюту. Це не перший мій досвід, знайомство з криптою почалося ще до війни, потім , в березні 2022 я вклала значну суму в крипту (портфель складала не сама). І надалі вирішила щомісяця купувати на пару тисяч гривень біткоїни, щоб якось уберегти гроші від інфляції  і диверсифікувати заощадження. Тоді, з березня почалося падіння біткоїна- я купила коли він був по 50 тис₴, а потім упав до 25… це мене якось засмутило, і я майже перестала його купувати. А даремно. Тому що в січні курс зріс до 105 тис(🤯).Тут така історія - мій мозок побачив, що тут є можливості, вкладаючи невеликі суми - можна не тільки вберегти кошти від інфляції, можна на цьому ще й заробляти.Крім біткоїна є багато інших монет, і взагалі я бачу в майбутньому електронні гроші, а не такі як зараз.Тому я не пожаліла значну суму витратити на навчання, я готова і надалі розбиратись в цій темі, практикувати, приділяти цьому час.Залиште коментар- як вам ця тема?Що думаєте?
Обіцяла поділитись, отже 2 речі, про які ви ще не знаєте.1-нарешті я дозволила собі новий телефон, і тепер у мене вперше в житті айфон останньої моделі. Він крутий, він дійсно робить класні фото, він швидкий, і взагалі, недивлячись на те, що у мене тепер споживчий кредит - я щаслива😇Справа в тому, що я мала його купити ще восени, і збирала на нього кошти майже 2 роки. Ну і чомусь постійно з’являлись якісь важливі витрати, і сума накопичена на телефон  зменшувалась. В грудні я вирішила що не варто купувати  собі таку дорогу річ.. і вирішила трохи згодом купити вдвічі дешевший самсунг. А знаєте що буває, коли починаєш економити на собі??? 🥸З’являються витрати , які майже = тому що зекономила. Так і вийшло у мене. Грудень-січень і я витратила кругленьку суму на ремонт котла і стоматолога (для Ані). Як тільки я це зрозуміла, одразу знайшла в собі сміливість і наважилась купити собі таку дорогу річ.А ви спостерігали таке - коли економили на собі??Про 2й пункт напишу завтра, це не тому що інтрига, просто не встигаю)
8 практичних порад, для починаючих йогиньБогинь🧘1.☀️починай практику з розігріву - чим краще підготується тіло- тим глибшими будуть асани.2.☀️забудь про борщі і списки справ, а зосередься на собі і своєму тілі, думай про те, що робиш.3.☀️не порівнюй себе з іншими, а лише себе сьогоднішню з собою вчора і позавчора4.☀️не став собі за мету стати на руки/на голову прям от завтра. Довірся процесу, насолоджуйся процесом і все відбудеться в свій час5.☀️подбай про якісний килимок. Він має бути не слизьким, приємним на дотик і запах, товстеньким, і гарним.6.☀️подбай про допоміжні ,,гаджети,, : блоки, ремінь, - в деяких асанах вони просто незамінні7.☀️не практикуй складні рівні асан - а удосконалюй спочатку доступний тобі рівень[*в своїх відеоуроках я завжди демонструю декілька рівнів доступності, починаючи з найпростішого]8.☀️будь готова, що багато чого спочатку не буде виходити - це НОРМАЛЬНО. Насолоджуйся процесом.🧘Практика йоги - це не обов’язково 1-2 години, я пропоную відеоуроки по 30-40 хвилин.👉🏻Практикувати можна вдома в зручний час.👉🏻Все що тобі потрібно: це телефон, килимок і простір на підлозі на ширину розкритих рук.Можливі формати для домашніх занять:Або як стати Богинею вдома🥰⬇️🔹абонемент в онлайнклуб - від 200 грн/2 тижні🔹курс з доступом назавжди  - 7 практик йоги 20-30 хвилин 700 грн🔹курс з доступом назавжди- 10 практик 40-60 хвилин 1500 грн
Сила слова. Я завжди намагаюсь дотримуватися слова, даному комусь. Пообіцяла - мушу зробити, докласти максимум зусиль, а якщо не змогла - треба пояснити чому не змогла, і не допускаю таких ситуацій- коли пообіцяла і не зробила.‼️А як щодо слова, даного собі??? Пообіцяла , ну або просто подумки сказала - так буду щодня робити фейсбілдінг /вчити англійську/перестану скролити інстаграм… і шо?? 🫣Подумала [рахуй - сказала] і не зробила. Сама знецінила своє слово. Сама перетворила своє слово в пустий звук!І шо?А то, що слово має силу. Коли я мрію, коли я щось хочу - я ж проговорюю бажання- а сили слова нема, тому що я його знецінила невиконаними обіцянками.Тому, кожна моя дія, яку я зробила як виконання даної собі обіцянки - підсилює силу мого слова. Це в дрібницях - сьогодні написала план на день з 10 пунктів - зробила ВСЕ - підкрипила силу слова!Тепер воно буде мати біʼльшу вагу при загадуванні  бажань.•кожна моя дія, яку я роблю як виконання обіцянки собі укріплює силу мого слова. Кожна моя прокрастинація і ухиляння від обіцянки послаблює силу мого слова•
Нотатки голодувальниці..Практика голодування це для мене - як певний виклик. Ну здавалося б, що тут такого один день протриматись і нічого не їсти. Ну чому хтось може - а я - ні? Ну це всього лиш один день. Але кожен раз це важко.Практикую (намагаюсь) уже другий рік ввести цю практику на постійній основі.Навіщо це мені? На мою думку, це офігенна безкоштовна процедура омолодження, очищення, детоксу, утилізації непотребу в організмі. Це як генеральне прибирання вдома і навіть краще.Отже ділюсь своїм досвідом.✔️Витримати чистий голод за ці два роки мені вдавалося мабуть 2-3 рази. Це 36 годин без іжі, враховуючи сон. Чистий - я маю на увазі - коли тільки вода, без кави, без ложечки меду, жувальної гумки і пару драже тік-таку)).✔️Бачу, що на вечір (якщо прям нічого не їла і була достатньо активною) мене починає трусити - що я навіть не можу заснути - це реакція організму на понижений рівень глюкози, і я в такому стані спати не можу - тому на ніч з’їдаю банан, або ложечку меду. ✔️Враховую собі як день голодування, якщо я нічого не їла, але пила каву без цукру, пару драже тік-така ( я не знаю чому - але мабуть мозок має якусь галочку собі поставити - що щось було в роті). Ну і щоб нормально спати на ніч банан або ложечка меду. ✔️Ранок після голоду - це ВАУ. Обличчя , шкіра, відчуття легкості, класний апетит до сніданку.✔️Апетит після дня голодування більший ніж зазвичай. ‼️Витримати голод фізіологічно - нормально і природньо для організма, але тут важливо налаштуватись психологічно і морально! НА-ЛАШ-ТУ-ВАТИСЬ. ‼️Важливо враховувати день циклу. Перед КД робити це не найкраща ідея.🌈Важливо заповнити цей день позитивними класними подіями. Не рутиною, яка підпорядкована режиму і прийомам їжі, а якісь не стандартні речі.✔️Класним досвідом виявилось голодувати в дорозі. Я цілий день їхала - нічого не їла. Відповідно: нема набряків, не хочеться в туалет, пити, комфортно в животі.‼️Не потрібно про це розповідати. Не знаю чому, але це якось інтимно і хочеться тримати в собі. Розповісти можна згодом)✔️Думала в жару буде легко голодувати - ні фіга. Я не брала жодного дня. І саме через спеку збився мій голодувальний режим.✔️Декілька місяців тримала періодичність - голод через 10-14 днів. І організм наче звик до цього. Але спека порушила мою звичку. Тепер знову поступово повертаюсь.Поки що це лайт - версія. Голод (навіть не голод, а розванатажувальний день) від сніданку до сніданку - тобто це 24 години. І легка їжа - фрукти-горіхи-ягоди.Насилувати себе не бачу сенсу,  але й зло трохи бере, що волі не вистачає))