Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Número de suscriptores

6 205
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 799
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,900 25-02-23 15:16
Для мене немає великих чи маленьких проєктів – кожен важливий, і я намагаюся бути в курсі всіх змін, вкладати душу в кожну справу. В п’ятницю відбулася значуща подія для Дитячої музичної школи №40 – вона нарешті переїхала в нову будівлю на Мінському масиві, у приміщенні Школи І ступеня №326. Це важливий крок для розвитку закладу та створення комфортних умов для навчання юних музикантів. Велика подяка нашому Відділу культури на чолі з Олею Бондарчук, які доклали максимум зусиль для реалізації цього проєкту! Окремо хочу привітати директорку школи Ольгу Володимирівну Братик з довгоочікуваним призначенням! Бажаю успіху, натхнення та плідної роботи! Щиро дякую всім за чудовий захід і неймовірні виступи наших талановитих дітей. Ми, як завжди, прийшли не з порожніми руками – передали невеликий, але корисний подарунок для зміцнення матеріально-технічної бази школи. Бажаю закладу подальшого розвитку, адже його учнів ми часто бачимо на заходах, присвячених державним святам, важливим подіям району та патріотичним ініціативам. Нехай ця школа стане справжнім осередком музичного мистецтва на Оболоні!
👁 16,200 25-02-21 12:31
Сьогодні провели традиційний щорічний звіт про нашу роботу протягом 2024 року!На заході були присутні кілька сотень людей. Ми щороку намагаємося обирати оригінальну локацію, і цього разу наші друзі з ТРЦ DREAM та «Планети Кіно» допомогли нам у проведенні заходу, надавши сучасний зал кінотеатру. Це виявилося дуже зручним для наших гостей! Як завжди, я визначив три основні показники ефективності, за якими можна оцінити нашу роботу: 1-й показник: Залучені ресурси для розвитку району.Саме залучені ресурси дають можливість реалізовувати проєкти та покращувати матеріально-технічний стан тих сфер, які перебувають у безпосередньому управлінні районної адміністрації. У 2024 році нам вдалося залучити рекордне фінансування за всю історію Оболонського району для здійснення капітальних ремонтів та будівництва — 644 268 674 грн.2-й показник: Ефективність та прозорість використання коштів.У 2024 році освоєння та фактичне виконання запланованих робіт склало 88,6% (570 793 764 грн). Завдяки таким результатам Оболонський район увійшов до топ-найефективніших розпорядників бюджетних коштів у місті Києві. 3-й показник: Відкритість для громади.Протягом року ми провели: 6 прямих етеріа з мешканцями, зокрема через контактний центр 1551, 184 особисті прийоми, з яких частина була виїзними.Хочу зазначити, що я особисто перевіряв роботу майже на всіх проєктах, які ми реалізовували протягом року. Під час доповіді ми також порушили низку проблемних питань, зокрема відсутність системного фінансування міжквартальних проїздів та інші важливі питання. Щороку ми аналізуємо всі помилки, щоб не допускати їх у майбутньому. Якщо у вас є ідеї та пропозиції щодо розвитку району, буду радий вас бачити на особистому прийомі! Записатись можна за номером телефону моєї приймальні - 050 268 03 24.Дякую кожному, хто відвідав мій звіт!Для мене це завжди важлива подія. Цього разу намагався провести її без зайвої бюрократії.До та після заходу до мене підійшли люди із цікавими запитаннями, які ми обов’язково візьмемо в роботу! Щира подяка команді Оболонської РДА, всім підконтрольним структурам, а також активним мешканцям за спільну роботу у 2024 році!ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗВІТУВІДЕОЗАПИС ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ
👁 1,300 25-02-18 17:12
Вже 15-й рік поспіль Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району реалізує проєкт «Країнознавець» – унікальну ініціативу, що допомагає школярам глибше пізнавати географію, історію, культуру та загальні тенденції світу через вивчення окремих країн. Цьогорічна тема конкурсу – «Королівство Великої Британії та Північної Ірландії»– особливо символічно, адже ця країна є одним із найважливіших союзників України, що підтримує нас від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні. У конкурсі взяли участь 13 команд із закладів освіти Оболонського району де вони змагалися в трьох етапах: Географія, Історія, Культура. Хочу відзначити талановитих учасників, які сьогодні презентували свої виступи. Я часто відвідую театральні вистави, і можу щиро сказати, що майстерність, емоційність та творчі здібності наших школярів майже не поступаються професійним акторам! Переможцями цього року стали:І місце - Ліцей № 252 ім. Василя Симоненка;ІІ місце - Ліцей № 9 «Гармонія»;ІІІ місце - Ліцей № 20;Дуже пишаюся всіма учасниками та отримав величезне задоволення від заходу!Величезна подяка кожному учаснику та зокрема колективу та директорці Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді - Ірині Анатоліївні Пушкарьовій!
👁 921 25-02-06 16:00
Робота над меморіалом на честь полеглих Оболонців вже виходить на фінішну пряму, і кожен, хто проходить повз цю локацію, може спостерігати, як вона набуває завершеного вигляду. Спільними зусиллями ми створили невеликий сквер на одній із ключових вулиць нашого району, який матиме глибокий філософський зміст. Це місце стане нагадуванням тисячам Оболонців про подвиг наших Героїв, які віддали свої життя за Свободу та Незалежність України, а також про всіх, хто щохвилини продовжує цю боротьбу. Це буде місце, де ми збиратимемося, щоб вшановувати наших Захисників та важливі пам’ятні дати для країни.Щасливий бачити, скільки людей долучилося до створення меморіалу. В першу чергу, це родини полеглих Героїв, а також соціально відповідальний бізнес, який зробив значний внесок. Якщо чесно, я навіть не очікував на таку підтримку. Сьогодні до нас завітала Ксенія Шиян із нашої дружньої 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування Рубіж Національної гвардії України. Вона передала гільзи для квітів, які мешканці приноситимуть на алею. Ксенія — одна з ідеологів цієї локації, людина, яка зробила величезний внесок у розвиток культури вшанування наших Героїв. Неможливо не згадати й Олега Дурмасенка, який вклав колосальні зусилля у створення цієї алеї, розвиток ветеранської політики та патріотичного виховання. Про нього обов’язково розповімо окремо згодом! Хочу подякувати Благодійному фонду «Завжди Надія» та зокрема Людмилі Байло та Івану Яремі, які вклали свої сили та творче натхнення в прикрашання гільз для нашої алеї! Щиро дякую за ваш внесок, кожна така співпраця надзвичайно важлива в реалізації такого важливого проєкту!Відкриття Алеї пам’яті Героїв Оболоні – вже зовсім скоро!
👁 15,500 25-02-05 15:59
Місто Київ і наш район продовжують стікати кров’ю. За останній тиждень ми попрощалися з найкращими синами України.1 лютого 2025 року наш район провів в останню путь Мамаєва Валерія Петровича. Він був вірний військовій присязі та мужньо виконував свій обов’язок перед українським народом. На жаль, 10 листопада 2024 року Валерій Петрович загинув у бою за Україну поблизу села Лобкове Василівського району Запорізької області. Він назавжди залишиться Героєм для нашого народу.4 лютого 2025 року ми попрощалися з Героєм Іваном Миколайовичем Душком. 18 липня 2024 року він підписав контракт зі Збройними Силами України, пройшов навчання та став оператором ударних безпілотних авіаційних комплексів 244-го окремого батальйону 112-ї окремої бригади територіальної оборони, який виконував бойові завдання на Донецькому напрямку. Іван ніс службу сумлінно, з великою відповідальністю, демонструючи мужність та витримку. 29 січня 2025 року, виконуючи бойове завдання, він потрапив під ворожий обстріл і отримав поранення, які стали несумісними з життям. 5 лютого 2025 року Оболонський район провів в останню путь Захисника Тананіна Станіслава, який служив у 244-му окремому батальйоні 112-ї окремої бригади територіальної оборони. З перших днів повномасштабного вторгнення він став на захист України, але, на жаль, 29 січня 2025 року загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Хочу окремо сказати про бійців 244-го окремого батальйону 112-ї окремої бригади територіальної оборони – це люди, яких я знаю особисто. Вони стали на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення, боронили Київ від наступу ворога, а вже понад рік захищають рубежі нашої держави в одній із найгарячіших точок – на околицях Часового Яру. Втрата таких людей залишає глибокі, болючі шрами на серці нашого району, нашого міста.Ми повинні пам’ятати про ціну, яку вони заплатили, і про їхній подвиг. Закликаю всіх не лише вшанувати пам’ять загиблих, а й підтримувати їхніх побратимів, які продовжують боротьбу. Адже лише сильна держава має право на справедливий мир і на існування. Особисто для мене сьогодні було надзвичайно сумно зустрічати друзів на такому заході.Я пишаюся нашими Захисниками, пишаюся тим, що в Оболоні є такі підрозділи. 244-й батальйон – один із найбільш боєздатних у силах територіальної оборони Києва. Пам'ятаємо та віддаємо честь кожному Герою!
👁 1,500 25-02-04 12:23
Днями відвідали сучасний житловий комплекс ObolonSky, активні мешканці якого разом з управляючою компанією ТОВ "ЕС Респект" долучилися до міських програм і власними зусиллями підвищили енергетичну стійкість будинку та міста загалом. Це чудовий приклад того, як відповідальність громади в поєднанні з професійним управлінням, а головне за справедливою вартістю дає якісний результат.Поспілкувалися з активними жителями комплексу, які поділилися своїми ідеями щодо розвитку міської інфраструктури. Такі зустрічі вкотре доводять: спільні ініціативи громади та ефективне управління дозволяють отримувати якісні послуги за ринково обґрунтованою вартістю.Окремо обговорили особливості експлуатації будинку. Приємно відзначити, що до створення ЖК ObolonSky та його управляючої компанії має відношення великий друг Оболоні – Василь Іванович Антонов, колишній голова Оболонської РДА. Важливо, що цей проєкт він реалізував уже після завершення своєї каденції, вкладаючи власний досвід і знання у розвиток району.Дякую мешканцям за активну громадянську позицію! Такі ініціативи доводять: разом ми можемо зробити наше місто ще комфортнішим і сучаснішим!
👁 2,300 25-02-01 11:21
Сьогодні в нашій адміністрації відбулося нагородження найкращих спортсменів Оболонського району за підсумками минулого року. Ми привітали талановитих спортсменів, тренерів та вихованців спортивних клубів – від наймолодших до досвідчених майстрів. Щиро дякую кожному, хто розвиває спорт в Оболоні! У нас неймовірна кількість здібних та відданих справі людей, які щодня надихають своїми досягненнями. Особливу атмосферу святу додали яскраві виступи:- Вихованок ДЮСШ №13 з художньої гімнастики;- Ансамблю сучасного танцю «Кріс-Крос» Центру творчості дітей та юнацтва;- Спортсменів клубу «Грифон Всеукраїнської федерації спортивного розвитку;Всього до нагородження було представлено 50 спортсменів з таких закладів, як Дитячо-юнацької спортивної школи №13, Спортивного клубу «Грифон» та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».Нагороджуючи спортсменів, з настольгією пригадав своє спортивне минуле, як одну найцікавіших сторінок свого життя!Спорт – це не лише про перемоги, а й про характер, дисципліну та здоровий спосіб життя. Якщо ви ще не стали частиною спортивної спільноти Оболоні – запрошуємо долучатися! У нас є чудові можливості для розвитку, і в 2024 році ми значно покращили спортивну інфраструктуру. Продовжуємо цей шлях і надалі! Разом розвиваємо спорт – разом робимо Оболонь ще спортивнішою!Фотозвіт з нагородження
👁 1,700 25-01-31 15:59
Сьогодні в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся важливий просвітницький захід «Відверті зустрічі зірок з протидії булінгу: Мої безпечні друзі», спрямований на боротьбу з цькуванням серед дітей та підлітків. Захід було організовано для залучення учнів освітніх закладів Оболонського району та проведення просвітницького спілкування з ними.Булінг – це серйозний виклик сучасності, адже рівень агресії в суспільстві, на жаль, зростає через постійні стресові фактори. У нашому районі також фіксуються випадки цькування, і ми комплексно працюємо над їх вирішенням. Лише вчора особисто спілкувався з мамами дітей, які стикнулися з небезпечними ситуаціями в школі. Такі зустрічі дають змогу ефективніше вживати заходів для створення ще більш безпечного освітнього середовища. Вважаю, що суспільство має бути нетерпимим до булінгу! Якщо ваша дитина зіткнулися з цим явищем, звертайтеся – це абсолютно анонімно, і кожен випадок буде розглянутий індивідуально. Ми працюємо над системними рішеннями, щоб зменшити рівень цькування в школах. Щиро дякую Київському університету імені Бориса Грінченка за підтримку ініціативи, директорам навчальних закладів – за активну участь, а ГО «Всеукраїнське об’єднання протидії булінгу: Мої безпечні друзі» – за цінний внесок у цю важливу справу. Якщо ви стали свідком або жертвою булінгу в навчальних закладах Оболонського району, звертайтеся за номером:050 268 03 24. Ми готові допомогти!
👁 14,000 25-01-30 13:27
Сьогодні наш перший оболонський 129-й окремий батальйон територіальної оборони 112-ї окремої бригади ТрО відзначає річницю свого заснування. Традиційно ми зібралися біля стели підрозділу, щоб вшанувати пам’ять усіх полеглих Героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну, а також віддати шану та повагу усім хто колись був частиною цього славетного батальйону та тим, хто саме зараз перебуває у найгарячіших куточках нашої країни. Під час заходу нагородили діючих Захисників, а також передали нагороди сім’ям безвісно зниклих та полеглих воїнів. Основна частина військових цього підрозділу зараз боронить країну на околицях Часового Яру – там, де тривають найзапекліші бої. Їхній подвиг уже став частиною історії Оболонського району, і ми пишаємося кожним, хто нині стоїть на захисті нашої держави. Захід пройшов у дружній атмосфері, сповненій тепла та взаємної підтримки, але водночас із сумними нотами – адже війна забирає найкращих синів України. У цьому підрозділі ми маємо багато друзів які в тому числі беруть активну участь у житті нашого району, тому з великою вдячністю та повагою разом із керівництвом адміністрації подарували їм дрон Mavic 3T, який допоможе нашим Захисникам у виконанні бойових завдань. Ми пам’ятаємо кожного воїна та вдячні всім, хто в ці хвилини захищає нашу державу!
👁 1,500 25-01-29 17:47
Сьогодні відвідав чудовий і дуже добре організований захід у Ліцеї №252 імені Василя Симоненка.Подія була присвячена вшануванню пам’яті видатного українського поета, журналіста та палкого патріота Василя Симоненка. Кожен гість мав змогу прочитати його твори й відчути їхню силу та актуальність.Також на заході виступили директори наших освітніх закладів — відчувалось наскільки ретельно вони підготувалися! Щиро зізнаюся, що їхні виступи вразили мене більше, ніж мій власний.Вірші Симоненка справді насичені глибокими філософськими роздумами, закликами до боротьби за правду, справедливість і свободу.Я особисто присвятив час вивченню одного з його творів — заради цього навіть сьогодні піднявся о 6-й ранку, щоб гідно підготуватися до виступу.Щиро дякую директорці ліцею Олені Олександрівні Преподобній, а також чудовому колективу закладу та учням за організацію цього натхненного заходу! Отримав велике задоволення та неймовірні емоції.Вважаю, що важливо, аби українці — від найменших до дорослих — знали таких видатних візіонерів і митців, як Василь Симоненко. Адже його твори безсмертні!