Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Наш район продовжує дивувати своїми талантами! До 50-річчя Оболоні учн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 900 Vistas/Alcance 2025-03-11 18:27 Mensaje №2379
Наш район продовжує дивувати своїми талантами! До 50-річчя Оболоні учні Ліцею №240 «Соціум» реалізували унікальний проєкт «Оболонь у мініатюрі», втіливши частину району у вигляді LEGO-макету. На його створення пішло понад 10 000 цеглинок LEGO Play Box та 500 деталей LEGO Six Bricks, а для більшої деталізації моделі трамваїв та колій було надруковано на 3D-принтері! Це результат неймовірної командної роботи учнів, вчителів та всієї ліцейної спільноти. Я мав нагоду не лише побачити цей витвір, а й долучитися до роботи над проєктом. Було дуже цікаво поспілкуватися з учнями, почути їхні ідеї та бачення розвитку нашого району. Діти мислять масштабно, і разом ми обговорили можливість створення ще більш амбітного проєкту – повного відтворення Оболоні з LEGO!Зараз обдумуємо, як це можна реалізувати, і я впевнений, що нам усе вдасться. Більше того, ми маємо чудовий шанс зробити цю ініціативу всеукраїнською подією та занести її до Книги рекордів України!Користуючись нагодою, обговорили з директоркою і питання розвитку школи. Вислухав її побажання та запити закладу й обов’язково докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити виконання необхідних робіт! Також директорка поділилася надзвичайно цікавим, але секретним проєктом, який реалізується в ліцеї. На жаль, розголошувати подробиці ми не можемо, але від себе хочу висловити величезну повагу всьому колективу за цю ініціативу! Щиро дякую директорці ліцею Інні Гонтар, усім учням, педагогам та всій великій команді, яка працювала над цим унікальним проєктом!Попереду ще багато цікавих ініціатив, і разом ми зробимо їх реальністю!