Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Вчора в нашій адміністрації зібралася велика кількість прекрасних, осв...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 900 Vistas/Alcance 2025-03-08 10:41 Mensaje №2369
Вчора в нашій адміністрації зібралася велика кількість прекрасних, освічених, професійних та різносторонніх жінок і дівчат. Я щиро, з великим задоволенням, привітав їх із справжнім святом весни та Міжнародним жіночим днем. І справді, це був один із перших днів, коли надворі панувала по-справжньому тепла й чудова погода. Я щасливий працювати в колективі разом із вами. Ви – велика опора, надія і нескінченне джерело натхнення як для мене, так і для всіх чоловіків, які мають честь із вами працювати. Впевнений, що за останні три роки війни вам довелося стикатися з величезною кількістю викликів, про які ви навіть не могли уявити. І це не лише переживання за своїх чоловіків, синів і братів, які безпосередньо беруть участь у війні. Це також щоденна робота в суспільстві та державі – пов’язана з безпекою, з подоланням наслідків обстрілів, з постійним стресом, напруженням і тиском. Ви чудово справляєтеся з усіма випробуваннями, і я пишаюся вами. Щиро мрію, щоб наступну весну ми зустрічали вже в країні, де пануватиме справедливий мир. Для мене будь-яка нагода сказати вам теплі слова та привітати такий чудовий колектив – це велике щастя. Дякую, що ви є!