Fuente
Кирило Фесик | Вчора в Києві відбулося перше засідання робочої групи «Прозорість і пі...
1 600 Vistas/Alcance
2025-03-05 14:10
Mensaje №2360
Вчора в Києві відбулося перше засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»! Я дуже радий, що в КМВА запрацював такий консультативно-дорадчий орган, і щиро вдячний начальнику КМВА Тимуру Ткаченку за цю ініціативу. Насправді, подібні робочі групи функціонують у всіх обласних адміністраціях. Передусім, це платформа для покращення управління ресурсами міста та для прозорого, а головне – експертного обговорення всіх проблемних питань. До складу робочої групи залучені представники правоохоронних органів, громадської ради та інших відповідальних структур. Як людина, яка максимально вболіває за технократичний, а не популістичний підхід до управління містом, я щасливий бути членом цієї робочої групи. Обов’язково братиму активну участь у її роботі, адже, як голова району, добре знаю про проблемні питання на місцях. Темою обговорення стали так звані «туалетні схеми» – тобто передача столичної землі на підставі незаконно зареєстрованого майна сумнівним власникам. Мав змогу доповісти про кейси, зокрема ті, що стосуються нашого району та викликають обурення громадськості. Всі кому цікава моя презентація, можна ознайомитись за посиланням.Слідкуйте за подальшими новинами роботи цього органу на офіційних сторінках Telegram та Facebook начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка.