Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Вчора відвідав захід, організований у Центрі комплексної реабілітації ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 700 Vistas/Alcance 2025-03-19 13:41 Mensaje №2414
Вчора відвідав захід, організований у Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району.Це особливий захід, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Шевченка, популяризації жанру художнього читання та патріотичному вихованню молоді. Головна мета заходу – підтримка та соціалізація клієнтів Центру, створення інклюзивного суспільства в нашому районі. Він також допомагає виховувати у школярів толерантне ставлення та емпатію до людей з особливими потребами. Дякую учням Ліцею №20 Оболонського району, які долучились до заходу та декламували поезію французькою, німецькою та англійською мовами.Також до заходу долучилася донька керівниці Центру Софія Безлер, яка натхненно зачитала вірш Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої...» французькою мовою. Крім творів Кобзаря, була представлена авторська поезія вихованиці Центру Олени Килимнюк, а також багато інших яскравих творчих виступів. Щиро дякую організаторам та учасникам за теплу атмосферу, майстерність і неймовірний рівень підготовки! Розумію, що навіть дорослим буває непросто виступати перед аудиторією, але діти вкотре вразили своєю щирістю та талантом. Завітав не з порожніми руками – передав Центру спеціальне видання «Кобзаря» шрифтом Брайля. Це дасть можливість ще більшій кількості дітей долучитися до таких чудових заходів і відкривати для себе творчість Тараса Шевченка. Як завжди, щира подяка та глибока повага всьому колективу Центру на чолі з Веронікою Безлер, а також вихованцям і їхнім батькам – за віру у своїх дітей, наполегливість і талант, які ми щоразу бачимо на таких подіях! Ваші зусилля надихають і змінюють світ на краще.