Сьогодні, на запрошення наших друзів з Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонського району, відвідав будинок за адресою вулиця Кондратюка, 5 де вже п’ять років працює ОСББ «К5», очолюване справжніми професіоналами своєї справи, а саме Сорокіним Артемом Володимировичем, Клим'юк Оленою Сергіївною, Данилевським Олександром Вікторовичем та Сорокіною Ілоною Миколаївною. Це чудовий приклад того, як самоорганізована команда сусідів та однодумців може створити комфортний, сучасний простір для проживання та забезпечити ефективну й прозору систему управління будинком. Будинок, збудований у 2013 році, має площу 64 000 кв. м, 24–25 поверхів, 6 під'їздів, 850 квартир та 36 нежитлових приміщень. В ОСББ "К5" створено потужну інфраструктуру: працює 20 ліфтів, впроваджено систему контролю доступу, встановлено відеоспостереження у всіх ліфтах, відновлено роботу пожежної сигналізації та системи димовидалення. Також було повернуто співвласникам технічні поверхи будинку та заасфальтовано прибудинковий проїзд довжиною понад 200 метрів. Завдяки ефективному менеджменту ОСББ активно бере участь у міських та державних програмах підтримки житлових будинків. Зокрема, сьогодні вони отримали компенсацію від міста на придбання генератора. На даний момент у будинку встановлено генератори для живлення насосів водопостачання та опалення потужністю 90 кВт, а також окремий генератор на 200 кВт для ліфтів. Під час зустрічі ми обговорили ключові питання життєдіяльності будинку, серед яких боротьба за технічні поверхи, які співвласники планують використати на благо мешканців. Домовилися спільно попрацювати над цим питанням. Окремо розглянули й проблему, яка не належить до повноважень адміністрації, питання полягає в недобудові паркінгу, що виникла через невиконання забудовником своїх зобов’язань. Внески на утримання будинку складають 12,20 грн/кв. м, додатково 1 грн/кв. м спрямовується у ремонтний фонд, а 0,3 грн/кв. м – у резервний фонд. Важливо, що в будинку також упорядковано паркування для безперешкодного заїзду спецтранспорту. Як громадянин я щиро захоплююся такими спільнотами, адже це чудовий приклад відповідальності за своє майно та спільне майбутнє! Це гарний зразок для всіх киян, як можна ефективно управляти власним житлом, об'єднуючи зусилля громади.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Вчора відвідав захід, організований у Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району.Це особливий захід, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Шевченка, популяризації жанру художнього читання та патріотичному вихованню молоді. Головна мета заходу – підтримка та соціалізація клієнтів Центру, створення інклюзивного суспільства в нашому районі. Він також допомагає виховувати у школярів толерантне ставлення та емпатію до людей з особливими потребами. Дякую учням Ліцею №20 Оболонського району, які долучились до заходу та декламували поезію французькою, німецькою та англійською мовами.Також до заходу долучилася донька керівниці Центру Софія Безлер, яка натхненно зачитала вірш Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої...» французькою мовою. Крім творів Кобзаря, була представлена авторська поезія вихованиці Центру Олени Килимнюк, а також багато інших яскравих творчих виступів. Щиро дякую організаторам та учасникам за теплу атмосферу, майстерність і неймовірний рівень підготовки! Розумію, що навіть дорослим буває непросто виступати перед аудиторією, але діти вкотре вразили своєю щирістю та талантом. Завітав не з порожніми руками – передав Центру спеціальне видання «Кобзаря» шрифтом Брайля. Це дасть можливість ще більшій кількості дітей долучитися до таких чудових заходів і відкривати для себе творчість Тараса Шевченка. Як завжди, щира подяка та глибока повага всьому колективу Центру на чолі з Веронікою Безлер, а також вихованцям і їхнім батькам – за віру у своїх дітей, наполегливість і талант, які ми щоразу бачимо на таких подіях! Ваші зусилля надихають і змінюють світ на краще.
За останній тиждень відбулося два засідання Ради оборони міста Києва, на яких було ухвалено низку важливих рішень! Зокрема, обговорили питання руху мостовими переходами під час повітряних тривог, внесли технічні правки щодо вивезення покинутих транспортних засобів. Але найголовніше – ухвалили рішення, на яке чекали багато киян, щодо відновлення руху громадського транспорту під час повітряної тривоги.Хочу зазначити, що з приходом Тимура Ткаченка цей орган став дійсно ефективним майданчиком, де відповідальні керівники обговорюють важливі питання та ухвалюють рішення у форматі професійної дискусії. Радий був долучитися до обговорення та розробки всіх ухвалених рішень. Впевнений, що вони є правильними, раціональними та оптимальними з урахуванням умов, у яких ми живемо. Сподіваюся, що і надалі Рада оборони міста Києва працюватиме в такому ж форматі! Також мені дуже цікава ваша думка! Чи підтримуєте ухвалене рішення щодо відновлення роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги? Голосуйте нище під цим дописом!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні вся Україна відзначає професійне свято робітників сфери ЖКГ. Це люди, які щодня роблять наше місто комфортним, чистим і безпечним. В п'ятницю ми привітали наші колективи та відзначили достойними нагородами – не лише галузевими, а й від начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченко!За три роки війни на плечі комунальників лягло ще більше викликів. Ви не лише забезпечуєте стабільну роботу міської інфраструктури, а й допомагаєте Києву відновитись від наслідків обстрілів, відновлююєте пошкоджене, прибираєте та підтримуєте життєдіяльність столиці. Я вам щиро вдячний, завжди дуже сильно переймаюся за вашу галузь. Дружу з вашим керівництвом, яке завжди реагує на будь-які нестандартні ситуації та виклики!З лав співробітників ЖКГ багато людей пішло захищати нашу державу, і це, на жаль, вплинуло на недоукомплектованість ваших рядів. Ваша робота часто буває несправедливо недооцінена, але я її дуже поважаю і особисто переймаюся всіма вашими проблемами. Дякую вам за вашу працю та завжди круту командну роботу!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні – знаковий день для України, День українського добровольця!У найважчі часи наша держава виживала завдяки українським добровольцям та всенародному супротиву, який охоплював більшість її території. Так було і в лютому 2022 року! Я переконаний, що всі, хто сьогодні є активними учасниками Сил оборони – справжні добровольці. А ті, хто свого часу свідомо доєднався до лав захисників, заклали фундамент сучасного добровольчого руху. Це звісно стосується і тих, хто став на захист України ще у 2014 році! На цю тему я назавжди запам’ятав слова одного легендарного воїна, який воює за Україну з 2014 року: «Рішення йти в бій кожного разу приймає добровільно кожен боєць. Насправді немає жодної сили, яка може змусити його зробити це проти власної волі».Окремо хочу згадати наш ДФТГ «Легіон Оболонь», який став одним із засновників руху добровольчих формувань у Києві. Багато його бійців долучилися до лав регулярних Збройних Сил. Сьогодні це велика спільнота людей, які продовжують допомагати армії та, попри стан здоров’я, вік чи стать, залишаються частиною цього руху. Скоро у вас третя річниця створення – обов’язково зустрінемося на ваш День народження!Велика шана і подяка всім добровольцям, які боронять Україну! Вічна пам’ять тим, хто віддав за неї своє життя!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Наш район продовжує дивувати своїми талантами! До 50-річчя Оболоні учні Ліцею №240 «Соціум» реалізували унікальний проєкт «Оболонь у мініатюрі», втіливши частину району у вигляді LEGO-макету. На його створення пішло понад 10 000 цеглинок LEGO Play Box та 500 деталей LEGO Six Bricks, а для більшої деталізації моделі трамваїв та колій було надруковано на 3D-принтері! Це результат неймовірної командної роботи учнів, вчителів та всієї ліцейної спільноти. Я мав нагоду не лише побачити цей витвір, а й долучитися до роботи над проєктом. Було дуже цікаво поспілкуватися з учнями, почути їхні ідеї та бачення розвитку нашого району. Діти мислять масштабно, і разом ми обговорили можливість створення ще більш амбітного проєкту – повного відтворення Оболоні з LEGO!Зараз обдумуємо, як це можна реалізувати, і я впевнений, що нам усе вдасться. Більше того, ми маємо чудовий шанс зробити цю ініціативу всеукраїнською подією та занести її до Книги рекордів України!Користуючись нагодою, обговорили з директоркою і питання розвитку школи. Вислухав її побажання та запити закладу й обов’язково докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити виконання необхідних робіт! Також директорка поділилася надзвичайно цікавим, але секретним проєктом, який реалізується в ліцеї. На жаль, розголошувати подробиці ми не можемо, але від себе хочу висловити величезну повагу всьому колективу за цю ініціативу! Щиро дякую директорці ліцею Інні Гонтар, усім учням, педагогам та всій великій команді, яка працювала над цим унікальним проєктом!Попереду ще багато цікавих ініціатив, і разом ми зробимо їх реальністю!
Вчора в нашій адміністрації зібралася велика кількість прекрасних, освічених, професійних та різносторонніх жінок і дівчат. Я щиро, з великим задоволенням, привітав їх із справжнім святом весни та Міжнародним жіночим днем. І справді, це був один із перших днів, коли надворі панувала по-справжньому тепла й чудова погода. Я щасливий працювати в колективі разом із вами. Ви – велика опора, надія і нескінченне джерело натхнення як для мене, так і для всіх чоловіків, які мають честь із вами працювати. Впевнений, що за останні три роки війни вам довелося стикатися з величезною кількістю викликів, про які ви навіть не могли уявити. І це не лише переживання за своїх чоловіків, синів і братів, які безпосередньо беруть участь у війні. Це також щоденна робота в суспільстві та державі – пов’язана з безпекою, з подоланням наслідків обстрілів, з постійним стресом, напруженням і тиском. Ви чудово справляєтеся з усіма випробуваннями, і я пишаюся вами. Щиро мрію, щоб наступну весну ми зустрічали вже в країні, де пануватиме справедливий мир. Для мене будь-яка нагода сказати вам теплі слова та привітати такий чудовий колектив – це велике щастя. Дякую, що ви є!
Сьогодні Оболонь віддала останню шану своєму Герою, який проживав в Оболонському районі з 1989 року.Щирі співчуття родині! Такі події як ця, має вчергове нагадувати усім, що війна триває і ми маємо не забували допомагати нашому війську та вшановувати Героїв які віддали своє життя за нашу Свободу!22 жовтня 2023 року, в боях біля терикону під Авдіївкою, загинув Сердюк Анатолій Григорович – боєць Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького. Анатолій народився в сім’ї військового, і хоча з дитинства мріяв продовжити цю справу, життя повело його іншим шляхом.Та коли настав час стати на захист Батьківщини, він не вагаючись прийняв рішення добровільно піти до лав Збройних Сил України. У квітні 2023 року він став стрільцем-санітаром 3 механізованого відділення, 1 механізованого взводу, 4 механізованої роти, 2 механізованого батальйону і став на захист України, її Незалежності та майбутнього своїх дітей. Захищаючи Авдіївку від масштабного наступу ворога, Анатолій Григорович загинув у бою. Світла пам’ять Герою. Україна пам’ятає кожного, хто віддав життя за її свободу.Також ми обов‘язково вшануємо пам‘ять Анатолія Григоровича на нашій Алеї пам‘яті Героїв Оболонського району!
Вчора в Києві відбулося перше засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»! Я дуже радий, що в КМВА запрацював такий консультативно-дорадчий орган, і щиро вдячний начальнику КМВА Тимуру Ткаченку за цю ініціативу. Насправді, подібні робочі групи функціонують у всіх обласних адміністраціях. Передусім, це платформа для покращення управління ресурсами міста та для прозорого, а головне – експертного обговорення всіх проблемних питань. До складу робочої групи залучені представники правоохоронних органів, громадської ради та інших відповідальних структур. Як людина, яка максимально вболіває за технократичний, а не популістичний підхід до управління містом, я щасливий бути членом цієї робочої групи. Обов’язково братиму активну участь у її роботі, адже, як голова району, добре знаю про проблемні питання на місцях. Темою обговорення стали так звані «туалетні схеми» – тобто передача столичної землі на підставі незаконно зареєстрованого майна сумнівним власникам. Мав змогу доповісти про кейси, зокрема ті, що стосуються нашого району та викликають обурення громадськості. Всі кому цікава моя презентація, можна ознайомитись за посиланням.Слідкуйте за подальшими новинами роботи цього органу на офіційних сторінках Telegram та Facebook начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка.
Сьогодні Оболонському району міста Києва виповнюється 50 років!Район, який за цей час пройшов цікавий історичний шлях, у якому народилося, виросло та жило багато киян, об’єднаних любов’ю до нього! Під час повномасштабної війни багато оболонців стали на захист нашої держави. Чимало мешканців району щодня працюють задля підвищення обороноздатності України. Саме через Оболонь мав заходити основний ударний кулак ворога, який планував захопити Київ. Оболонський район — єдиний у столиці, що зіткнувся з частковою евакуацією населення. Історія Оболоні — це, передусім, історія її мешканців та вихідців з району! З нагоди 50-річчя ми плануємо провести символічні заходи, присвячені людям, які вкладали свої знання, навички та любов у розвиток Оболоні. Також до ювілею плануємо випустити книгу про історію району. Усі ці ініціативи реалізовуватимуться виключно за позабюджетні кошти. Про реалізацію проєкту та заплановані заходи обов’язково інформуватимемо! Якщо ви бажаєте особисто долучитися до створення книги або організації заходів, будемо раді вашим пропозиціям! Для мене Оболонський район займає особливе місце у житті. Проте справедливу оцінку моєї діяльності дасть лише історія. Цікаво, що з 50 років існування району 10% цього часу він був під моїм керівництвом!