Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Doc_endocrinologist
Añadido 14 jul. 2024

Doc_endocrinologist

@doc_endocrinolog
Número de suscriptores: 6 694
Fotos: 301
Videos: 233
Enlaces: 258
Descripción:
БІОХАКІНГ НА МКСИМАЛКАХ 💉💊

👥 Número de suscriptores

6 694
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -25
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 695
Promedio/Día:: 2,350
Promedio/Tiempo:: 2,676
ERR: 40.26%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,059 25-08-23 07:32
Клінічна картина при вживанні кокосової олії виглядає наступним чином: 1. Прискорений метаболізм. 2. Покращення метаболізму холестерину. 3. Добрий стан мікробіому кишківника.1) Незаперечний факт: при вживанні кокосової олії жир згорає набагато швидше — і згорає переважно на боках та внизу живота (цю гіпотезу підтверджують як численні дослідження, так і мій емпіричний досвід / досвід інших подібних до мене джедаїв).Крім цього, ця добавка володіє антиоксидантними властивостями(о, як же я люблю цей вислів, адже його вживає кожен другий «мамин біохакер» — рекомендую почитати), а все, що знижує окислювальний стрес, апріорі дає нам швидший метаболізм.Цікавий факт: жителі Юкатана (це місто в Мексиці), які споживають кокосову олію у величезних кількостях — усюди, де тільки можна й не можна, мають у середньому на 25% швидший метаболізм (ака більші витрати калорій), ніж середньостатистичні європеоїди.2) Ні, ти зараз не ослухався і я не зробив жодної помилки: кокосова олія, яка на 96% складається з насичених жирів, реально допомагає з холестерином (у мене, до слова, найнижчий рівень холестерину був саме при найбільшому споживанні кокосової олії). Переважно це пов’язано з тим, що завдяки певному «чаклунству» (ака механізмам, принцип дії яких ще до кінця не вивчений), кокосова олія сприяє конверсії холестерину у прегненолон, який є основою всього гормонального каскаду.Але найбільша користь у тому, як вона неймовірно полірує кишківник (так само, як Телемарафон полірує мізки своїх слухачів — робить їх ідеально рівними). Стан кишківника критично впливає на всі системи організму, а особливо — на мозок. МСТ, з яких в основному складається кокосова олія, доведено дають по пиці всім поганим бактеріям і значно сприяють росту хорошої мікрофлори. П.С: Якщо ви вважаєте, що Євген Богданович завжди дає інсайдерську суперкруту інфу, то підтримайте його творчість лукасами 😎☝🏻
👁 3,720 25-08-20 20:58
Про користь ПНЖК (поліненасичених жирних кислот) ака, ваших улюблених оливкових олій, рибʼячого жиру, та інших екзотичних жирів, холестерин, жировий гепатоз Але… але… але ж узагалі для холестерину корисні ненасичені й поліненасичені жири, хіба не так?! Враховуючи, скільки грошей вбухано в популяризацію цієї теорії, ця брехня ймовірно, ще довго переслідуватиме нас.Тим не менш, горе-дієтологи, коли вкотре ріжуть батон і висловлюють своє «фе» нещасним жирам, чомусь забувають, що поліненасичені жири хоч і знижують холестерин низької щільності, водночас також знижують і холестерин високої щільності (а наш двигунчик таке не дуже любить).Більше того, наука потихеньку забиває цвяхи в труну теорії про користь ненасичених жирів і починає усвідомлювати, що дехто поспішив із висновками щодо користі рослинних олій… Судячи з усього, зниження рівня холестерину в крові, яке начебто дає нам вживання ненасичених жирів, пов’язане здебільшого з компенсаторним уповільненням метаболізму та відкладенням цього самого холестерину в печінці (Карл, а це в перспективі дає жировий гепатоз!!111!!). Шах і мат.П.С: Це затравочка до чергового великого матеріалу про один із найкорисніших (без перебільшення) продуктів, про який чогось ніде нічого не сказано/не написано☝🏻😎
👁 4,170 25-08-16 19:42
Чи існує справді токсична доза білка для нирок?Одноразово — скоріше за все ні, адже стільки просто фізично неможливо випити чи з’їсти, навіть за великого бажання. Але кумулятивно (накопичувально) завдати шкоди ниркам у принципі можливо, проте для цього одного лише білка буде замало. Думаю, потрібна комбінація: стабільно високий рівень надходження білкової їжі (3,5+ г на кілограм ваги), високий артеріальний тиск і вживання великих доз андрогенів. Ймовірно, досягти нефротоксичності можна й за допомогою 2х із 3х цих факторів, але тоді йтиметься про дуже довгий період — 10+ років. Навряд чи менше.Так, існують дослідження про довгострокову гіпотетичну шкоду протягом 30+ років високобілкової дієти, але там доволі складно виділити рівень гетерогенності, оскільки загалом йдеться про досить «погані» раціони харчування.В іншому боятися високого споживання білка не варто, адже більшість людей навряд чи дійдуть до такого рівня, а ті, хто дійдуть, швидше за все втомляться все це їсти вже за кілька місяців. Ну максимум за рік. Тому ризики все ж таки перебільшені.
👁 4,650 25-08-10 09:32
Навіть попри те, що я взагалі не є противником антидепресантів і вважаю, що в певних сценаріях вони не просто доречні, а й надзвичайно ефективні, я б не був собою, якби не сказав, що є ще низка речей, які можна спробувати, перш ніж переходити на СІЗЗС.Щось, що, можливо, і не так дієво, але при цьому має значно менше (часто майже нуль) побічних ефектів і підходить майже всім.З мого улюбленого списку (не за порядком ефективності):Ніацинамід. Має багато корисних властивостей, зокрема підвищує рівень NAD+, який із віком стає критично важливим. Але для нас головне, що він також допомагає при депресивних епізодах. Варто лише враховувати, що загальні енергозатрати знижуються, і “сушитися” буде складніше.Ашваганда. Перевірений засіб, який активно використовують по всьому світу для боротьби зі стресом і який показав досить високу ефективність.Шафран (особливо його екстракт).Відносно новий інструмент у боротьбі з депресією, але має хороший (а потенційно й найбільший) потенціал і вже добре зарекомендував себе у багатьох дослідженнях.Таурин. Має безліч переваг, зокрема для судин і артеріального тиску, коштує майже непристойно дешево, і так, завдяки своїм ГАМК-ергічним ефектам, допомагає боротися з багатьма нейродегенеративними захворюваннями та зі стресом.Гліцин. Річ, яка ніколи не зашкодить, можна приймати у великих кількостях, має довгий список позитивних метаболічних ефектів. Покращує сон і знижує загальний рівень стресу.Більше вуглеводів, зокрема фруктів, у раціоні.Просто, ефективно і відповідає порадам бабусі. Більше глікогену в печінці = менше кортизолу та більш стабільний емоційний фон. Єдине — “сушитися” з цим буде помітно складніше, але не всі живуть заради шести кубиків преса. Доказова база теж єВласне, це ті речі, з якими можна експериментувати самостійно й підбирати під себе власний стек. Якщо маєте бажання поділитися досвідом прийому в коментарях — ласкаво прошу, це буде корисно всім.Але початково пост був про антидепресанти, тож для тих, кому нічого з вищепереліченого не допомогло і хто хоче більш радикально втрутитися в хімію свого мозку пишіть Євгену Богдановичу в приват, бо робити це самостійно не варто.П.С: Практично всі вище перелічені ніштяки, можна придбати ось тут => https://t.me/EVNevolutionну ви знаєте 👌П.П.С: Фрукти поки не продаємо, але враховуючи потреби підписників, можливо і вони будуть в шопі 😎👌
👁 3,450 25-08-05 12:41
Новини з позначкою “дуже важливо”.Надзвичайно цікаве дослідження, яке підтверджує чимало гіпотез про те, що сон у кімнаті навіть із мінімальним джерелом світла — це зовсім не корисно.Ось, власне, посилання:https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35286195/Навіть одна ніч, проведена при освітленні в 100 lx (еквівалент світла у похмурий день або ввімкнена лампа), вже викликала у людей під час сну:- підвищений пульс,- зменшення фази REM-сну- і як бонус, гірші показники вуглеводного обміну наступного дня.Це ще раз натякає: спати потрібно при щільно закритих шторах. Особливо це актуально влітку, коли світлішає дуже рано, а лягати вчасно через різні активності вдається не завжди.Я вже багато разів про це говорив і повторю ще раз:блекаут-штори — це дуже хороша інвестиція, яка у багатьох людей покращувала артеріальний тиск навіть краще, ніж сартани чи таурин. Хоча здавалося б — «дрібниці».Подумайте про це.P.S. Щоб відслідковувати якість сну, іноді не потрібні Apple Watch чи Oura Ring.Іноді достатньо просто слідкувати за своїм самопочуттям зранку або хоча б раз на тиждень міряти тиск і пульс — і все стане очевидно.P.P.S. Так, маска для сну — це теж хороше рішення.Особливо в дорозі — чудово працює як варіант.
👁 3,150 25-07-25 12:20
Давненько я не відстоював честь кокосової олії, на яку за останні кілька років обрушувався шквал критики, що складається з великої кількості косих досліджень, де автори не розрізняють олію кокосу та олію пальми. Ну ось сьогодні напевно трохи таки задефаю ту саму добавку, яка свого часу дала мені багато популярності саме на цій платформі 💁🏻‍♂️Загалом, як я завжди і говорив, у кокосової олії крім безлічі її корисних властивостей є і виражена протизапальна властивість, яка дуже чітко проглядається в моменти, коли йдеться про віральні інфекції. Ось власне цікавий лінк на цю тему: https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC10808878/РКД, в якому хворіючим ковідом в групі інтервенції давали кокосове масло і барабанний дріб, їх рівень С-реактивного білка прийшов в нормі набагато швидше, ніж у контрольній групі. Магія? Майже шо магія. Скажу чесно, так, я вже не їм сам кокосове масло кожен день, просто тому що я лінивий, і взагалі мало їм, але все ще не бачу сценарію, при якому 5-15 грам цієї диво суміші може комусь нашкодити. І тому .. що також не бачу причини, чому б вам теж не продовжувати ним користуватися. П.С: коли-небудь я зроблю ремастред оригінальної статті на каналі і може навіть додам цілий блок пояснень, як кокосова олія здатна зберігати здоров'я зубів, але це, звичайно, вже інша історія 🙂
👁 3,880 25-06-10 21:29
До питань про ТВ500, чи він настільки канцерогенний і жахливий? Відповідаю, так, жахливий, та канцерогеннийhttps://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20536451/https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC2930015/Якщо коротко по цих стадісах, - ризики розвитку раку кишечника, раку підшлункової (це до речі одна з найнебезпечніших онкологій) - вище в рази. Про інші онкології стату ніхто не збирав, але з огляду на те, що тимозин-бета-4 реально є селективним антиоксидантом ракових клітин, прогнози будуть невтішні.Це один з небагатьох препаратів, дослідження якого згорнули взагалі повністю ще на фазі випробувань на гризунах, просто через те, що щурики перетворювалися на пухлини з ніжками.Наскільки «по совісті» продавати такі речі?Не мені відповідати на подібне запитання, хоча вважаю, що мою думку ви таки швидше за все знаєте т®Я, як і раніше, вважаю, що для прискореного рехабу не потрібно якихось понад заходів крім невеликої кількості гормону росту/його секретагогів, желатину, нпзп та препаратів для покращення трофіки тканин. Парам парам пам.
👁 3,780 25-06-03 14:15
Сьогодні розповім про взаємозв'язок застосування стеройдів та нефропатії (захворювання нирок).Спойлер: На мою думку довбойоб так чи інакше знайде спосіб собі нашкодити, а розумним людям, набагато краще все описати як є, щоб вони не мали ілюзій, що власне я і роблюПочнемо таки із банальностей. У кастрованих щурів гломерулосклероз (одна з основних причин нефропатичного синдрому), розвивається набагато пізніше:pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/7969682/У людей ситуація в цілому виглядає приблизно також, що і пояснює, чому жінки набагато рідше за чоловіків стикаються з ішемічною нефропатією:pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15358759/Нандролон в даному випадку теж аж ніяк не кращий і також з часом може провокувати клітинний апоптоз у нирках (так, дослідження на щурах, але перекладання на людей також є):pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25065671/Любителі їсти від 400 грам білка на добу і вище теж можуть "зрадіти", функція нирок у лонграні від цього також страждає:pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31172186/Високий індекс маси тіла теж додає трошки дров у вогонь (сподіваюся не треба пояснювати чому):pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16253727/Не варто забувати, що ми тут не розглядаємо такі речі, як тренболон, діуретики, високі дози гормону росту і т.д., але навіть при всій цій інформації, людині з тризначним IQ має стати гранично зрозуміло, що дилдоболдинг - це в першу чергу біохімія, а не відвідування залу і перемагати тут буде той, хто не обділений фармакологічною пишнотою і при цьому знає як нівелювати шкоду, яка у будь-якому випадку буде отримана після всіх цих хімічних пригод 👌🏻 "Що нам робити?"(С). Все досить просто: 1 раз на тиждень вимірюємо артеріальний тиск, 1 раз на квартал, будучи на курсі здаємо, цистатин С (на відміну від креатиніну він набагато більш інформативний у плані оцінки роботи нирок у качків pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31249229/), Людина, яка контролює свій артеріальний тиск, у будь-якому випадку проживе набагато довше, ніж та, яка цим не займається, але це, природно, вже матеріал для окремої нотатки/статті. П.С: освітні пости повинні виглядати ось так, а не складатися з кліше аля "чемпионами стають в залі". 😎
👁 4,400 25-05-20 09:24
Їжовик Гребінчастий і як отримати від нього максимум нейропластичностіБагато хто давно вже слухає історії про цей чудодійний гриб, який типу як комусь десь допомагає з погляду когнітивних функцій і будемо чесні, як ноотроп він таки працює і тому є достатньо підтверджень:У короткостроковій перспективі він справді покращує концентрацію:https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20834180/На нейротрофічний фактор зростання теж сприятливо впливає:https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20834180/У комплексній і навіть монотерапії з лікуванням депресії також допомагає за рахунок модуляції активності моноамінів: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/РМС6982118/При цьому протоколів по йоговикористанні в мережі досить мало крім зовсім пересічних у вигляді: 500-1000мг 2 рази на день з їжею. В жодному разі не вважаю, що так приймати Їжовик, це не ефективно, але я таки завжди прагну оптимізувати взагалі тупо все, та й ви тут теж зібралися на заради банальних порад.Сьогодні я таки презентую тут свою методу, яка робить прийом цієї добавки ще ефективнішим і так,яка реально у швидкі терміни підвищує іq.Відразу скажу, це не альтернатива церебролізину (його неможливо замінити) і так, додавання його в схему однозначно зробить все ще краще.Ну що ж, альтернатива ранковій каві, яка може зробити вас ще й розумнішими виглядає ось так:1)- Їжовик гребінчастий: 2000-3000мг- Ацетил цистеїн: 1200мг- Таурін: 3000мгВсе це приймається відразу після пробудження. Для чого тут АЦ і Таурін:Ацетил цистеїн є метильним донором і здатний дещо піднімати рівень гістаміну, що також позитивно позначається на концентрації. Таурін має помірні ноотропні властивості і дещо знижує адреналін, що також допомагає з концентрацією.2)Гра в який-небудь додаток, що розвиває, протягом 5-7 хвилин. Мені найбільше подобаються шахи, там прикольна математика і враховуючи те, що там потрібно багато де аналізувати -це змушує мозок швидше вмикатися.3) Написати пів листка А4 від руки. Я, наприклад пишу плани на день з позначками. Письмо від руки також допомагає швидше включити мозок відразу в кількох зонах.4) Вивчити одне нове слово будь-якою мовою (опціонально). Для більшості з вас англійська буде топ варіантів. Нейропластичність, це загалом про гнучкість мозку і очікувати істотного прогресу в цьому напрямку виконуючи монотонну роботу не варто.Розумію, що все це звучить геморойно і нагадує повернення до школи, але замисліться про дві, вкрай прості речі:По-перше, скільки часу ви витрачаєте на тренування своїх м'язів і скільки часу ви витрачаєте на тренування своїх мізків? Нічого всередині не йокає?)По-друге, ви не бачите закономірностей у тому, що у школі нову інформацію сприймати набагато простіше, ніж у дорослому віці? У моєму дитинстві всі дорослі мені так говорили, мовляв «Після 20 щось нове вивчати вкрай складно». Ну, звичайно ж, якщо ти в принципі перестаєш чомусь вчитися, вирішувати логічні завдання і просто ходиш на роботу, де перекладаєш папірці.Сподіваюся, що це було більш ніж інформативно і з нетерпінням таки чекатиму фідбека від перших користувачів ✌🏻😎#лайфхакі #бади #продуктивність
👁 4,700 25-05-12 19:11
Дуже корисний пост, який, можливо, допоможе вам продовжити життя своїм батькам.Початок дуже пафосний, але без нього тут насправді ніяк. Йтиметься про мою «улюблену» справу під назвою реабілітація в басейні.Всі хто народилися в 90х-00х думаю чули неодноразово від родичів, що для того, щоб спина не хворіла обов'язково потрібно ходити на плавання. І ось... навіть незважаючи на те, що тимчасове полегшення больового синдрому опорно-рухового апарату у людей і настає, з точки зору того, що може бути в довгострок, є навіть деякі ризики. Власнеось такі: https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC5764834/Справа в тому, що наші кістки люблять гравітацію. Для них обтяження це той же адаптаційний стимул і так уже вийшло, що ті, хто проводять більше часу у воді, мають погану денситометрію кісток. А звідси є й вищі ризикиостеопорозу та навіть переломів. **Для довідки переломи у людей старших 60-и, це вкрай погано і так, це скорочує життя.А щоб цього запобігти, крім пиття вітамінів, як не дивно треба просто ходити в спортзал. І так, кістки від цього стають щільнішими у будь-якому віці. Пруф: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35742181/Тому я всім вам рекомендую тероризувати своїх батьків на тему важливості відвідування спортзалу.Вони напевно примудрялися схиляти вас до ходіння в басік, ну ось час змінюватися ролями.P.S. Плавання від цього не стає поганим дозвіллям, просто все добре в міру і в делікатному віці поняття міри може іноді стати дуже специфічним. Піс ✌🏻