Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/

👥 Número de suscriptores

348
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

152
Promedio/Día:: 111
Promedio/Tiempo:: 158
ERR: 43.68%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 161 25-07-04 11:57
🍴 Eclipse update. 👍 Запустили оф. чекер - https://claims.eclipse.xyz/👍 Нічого для мене не змінилось з не оф. чекера.👍 Додатково роздали по 20к токенів за OG роль у Discord, наче на 500 користувачів.👍 ACS NFT холдери отримають ще трошки токенів на TGE, твітер інфли також отримають наче по 3к токенів.👍 Премаркет на рівні 0.3$ з об'ємом торгів в 100к$, може навіть це і забагато.👍 Для ерлі таперів давали буст 20-30% наче до фарму трави, по суті бейс реварду за це немає. За холд tETH також немає ніякого бусту, ончейн і активність з жовтня місяця також не винагороджувалась.➡️ Загалом очікування не виправдані. Мейн 4.8к за фарм ліквою - задоволений, мульти по 35-50 токенів - не дуже задоволений, але все одно в плюс, витрати були до 5$/aк, отримаю більше, але це копійки, не варті витраченого часу.➡️ Кейс плюсовий, скаржитись не має на що, нам тут нічим не зобов'язані, добре що хоч "інвестиції" повернули. Шкода, що за дс і твітер роздали досить багато, а роботягам-сибілам не залишилось більше)😠 Виводити з мережі можна через оф. брідж з очікуванням 7 днів або через Relay з витратами ~1-2% від суми переводу.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 148 25-07-03 07:58
👍 CryptoBee updates:🪐 Jupiter. Можна заклеймити нагороду за Q2 якщо ви стейкали і голосували, вийшло приблизно +10% до стейку. В наступні півроку не буде голосувань, але виплати продовжаться, наступна виплата через 3 місяці, сума така ж - 50М $JUP.🥸 Nexus. Тим, хто приймав участь у першому тижні Testnet III накинули по 10к поінтів. Можете заклеймити. Також вийшло оновлення ноди. Я ставив ноду на пару днів, вона лагала у всіх, блоки не підтверджувались і я видалив серваки, зараз може знов візьму, подивлюсь як воно буде себе поводити, а то орендувати в холосту сервера не хочеться, добре що поінти накинули.🥳 D3 / Doma. На Galxe є квест з квізом, можна зробити. Можна зареєструватись на платформі і підключити гаманець, встановити 2ФА. Анонсували запуск тестнету: на сайті тестнету чеканемо домен (дані картки вводіть рандом, оплата буде у тестнеті сеполія). Також можна бріджанути домен на інший гаманець.🙂 CampNetwork. Побанив ботів-скриптовиків, мої акаунти в бані на 20%, більшість живі.😁 Backpack. Стартував 2 сезон фармінгу поінтів. З 1 по 8 число триває кампанія по фармінгу Fragmetric за об'єми, кешбекнуть в токені $FRAG після закінчення кампанії. Поінти у 2 сезоні з нуля, поінти за перший все ще враховані і нагороди за баджи будуть розподілятись у майбутньому.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 141 25-07-02 08:52
🍴 Eclipse airdrop 🪂👍 Схоже, що дійшло до цього моменту все ж таки. Почалась розсилка токенів з цього гаманця, триває по-трошку вже більше 3 годин. На гаманці було 6% від загального саплаю. 👍 На зараз розіслали на >100k гаманців, залишилось розіслати 25% від 6% токенів.👍 У ДС кажуть, що це все підготовчі моменти, чекайте оф. інфи. 👍 Виглядає як розподіл за траву, неважливо це були тапи або фарм ліквою. В мене і не тільки в мене вийшло ~2.5k трави = 1 токен. 👍 Перевірити можна на сайті скану вписавши свою адресу і відкривши останню транзакцію.👍 На мультах з 20-30к тапами і 100к трави вийшло по 35-45 токенів.👍 На мейні 20к тапів і ~12M трави (ліквідність тримав) прийшло 4.8к токенів.👍 Премаркет відсутній поки, пару днів тому байбіт твітнув про спот лістинг $ES. Оціночна вартість 0.2-0.4$/токен.👍 Здається, що на чекері повинні ще дати додатковий дроп за:- Early активність.- Холд NFT ASC.- Ролі Discord (може bitz holder трошки насипе).- Ончейн активність (сумніваюсь).➡️ Тому якщо буде досип, то буде норм, якщо не буде — "заєбісь, що не нуль". Очікуємо оф. анонсів, ввечері буде АМА.🔗 Сайт оновився, але поки не заповнений - https://claims.eclipse.xyz/🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 162 25-07-01 07:24
👍 CryptoBee updates:🥺 Fragmetric. Вже можна заклеймити дроп токену $FRAG з сайту, премаркет по 0.25$/токен, торгується по 0.17$, лістинги о 13. При клеймі не обирайте варіант стейкінгу якщо хочете одразу заклеймити і продати.🙂 CampNetwork. Почався другий сезон кампанії, триватиме до кінця серпня, додали нові квести.😁 Backpack. За ранги вже можна забрати токени токен $FRAG. Platinum - 580 токенів, Diamond - 1500, Challenger 4650.3 липня стуртує 2 сезон фармінгу поінтів, одночасно буде кампанія по отриманню токенів $FRAG за об'єми, скоріш за все буде досить вигідно крутити об'єми і отримувати кешбек у токенів $FRAG, по вигоді можна буде подивитись пізніше.👀 Towns. Оголосили про розподіл поінтів для учасників певних таунсів, після цього мабуть буде другий снепшот, а там сподіваємось і TGE.🍳 Zama. Підтвердили токен, тестнет починається сьогодні, поки не дивився що там. TGE Q4, токен до кінця року.🟢 Тепер на Solana можна цілодобово купляти стокові акції, купити можна частину "акції", використовувати у лендингах, пулах ліквідності. Повний перелік акцій тут.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 186 25-06-27 14:24
👍 CryptoBee updates 27.06:👍 Pharos. Додали нові активності і оголосили дату кінця тестнету - 24 липня. За цей час варто набити 4 лвл на їх сайті. Також варто змінтити NFT вартість 1 $PHRS (5 днів юзати кран). Також можна купити домен. А загалом виконувати свали, додавання ліквідності і відправку токенів, додали до речі ще одну свапалку faroswap.👍 Backpack роздали ще 10М поінтів за період міжсезоння тим, хто торгував. Мені накинули 1.5к поінтів, трошки підторговував під лайтер.👍 Succinct. Стартанули 2.5 фазу тестнету (останню перед мейннетом).👍 Fragmetric. Можна чекнути скільки токенів можна буде заклеймити 1 липня. На сейлі legion продавали токени по 0.12$ при оцінці 150М FDV (+- точно не перевіряв). Очікувана оцінка 300-400M FDV.👍 Monad. Запустили портал, де потрібно прив'язати свої соціальні мережі через Matrica.👍 Zama. Можна податись на вайтліст. Проєкт з великим недавнім величезним інвестомв 130М$, тестнет якого почнеться 1 липня. Також можете приєднатись до твітеру і дискорду.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 206 25-06-26 15:31
👍 Project List by BeCryptoBee 👍UPD: 26.05.2025.🔍 Про усі проєкти писав у каналі, можете використовувати пошук якщо що або питати у чаті.⚡️ Найбільші витрати зараз йдуть на фарм поінтів Lighter. Також зробив би акцент на чат/поінти у Nous, Hyperbolic, ChainOpera AI. Замультити проблемно без скрипта, але начеб-то того варто.🕯 DEXes — кручу пару дельта нейтральною стратегією, фармлю поінти:❗️ Lighter - раніше у парі з Backpack, а потім з усіма по трошку. Пробував об'єми, перейшов на фарм поінтів через ліквідації, виходить дешевше.❗️ Backpack - перший сезон активно фармив, зараз міжсезоння - не фармлю.❗️ Ostium і Asterdex - фармив трошки поінтів декілька тижнів, останній зараз у парі з Lighter.❗️ Arkham - проблеми з КУС, складно веріфнутись, тому зробив тільки 1 акк. При реєстрації 200$ на комсу, спалив на 500к об'ємів і отримав 500 поінтів. По ідеї норм темка якщо вдається реєструвати акаунти.➡️ Актуалочка руками або софтом:👍 Camp Network. Фігачу скриптом, очікую вихід впродовж 2-3 місяців, хоча краще не очікувати нічого.👍 ChainOpera AI. Також скриптом, пост тут.👍 Monad. Скриптом іноді запускаю.👍 Pharos. Скриптом.👍 Oro. Пост тут.👍 N1 testnet. Пост тут.👍 LayerZero&Wormhole. Іноді транзи, рідко.👍 Sui eco. Закидував у стейкінг WAL, SUI, трошки клацав IKA, Tuski, Seal, зараз там нема чого робити. Переніс Sui з IKA у Aftermath.👍 Цікаві ШІ: Nous, Elsa, Hyperbolic. Чатитись, квести, складно мультити, може бути профітно, поки не роблю. Відпрацьовані, очікую на вихід: Linea, Eclipse, Towns, Aptos, Meteora, Zerion, Rainbow, Rabby, Debank, Base, Relay, Symbiotic, Mitisis, Superform, Dango, Seismic, D3 і ще купу мілких по яким також даю апдейти.💵 Стейкаю стейбли тут (пост): Rings, OpenEden, Perena+RateX, Level, Zerobase, LLP Lighter.🥹 ETH розкиданий по гаманцям + закинув у Balancer pool для фарму Treehouse поінтів.🟢 SOL закинув на декілька аків у Fragmetric через Rate-X. Що пропустив і не роблю/жалкую:👍 Hyperliquid екосистема, наче багато проєктів і по фармінгу ліквою і по чейну і по трейду можна поклацати з розрахунком на майбутній дроп.👍 OpenSea, тут пізно роздуплився, довго не вникав, а зараз здається вже доять просто, починати з 0 не хочеться.👍 Farcaster. не було часу, зараз впадлу вже, не працював з емуляторами телефонів, немає часу освоювати.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 120 25-06-20 11:05
🖼 CampNetwork NFT mint 👍👍 Запускають свою NFT колекцію з саплаєм усього 2000 NFT. Вартість мінту для WL, який був вчора - 0.01 ETH (~25$). У вл були наче гаманці з ролями у дс, загалом ~400 NFT на них.👍 На паблік сейл, який буде сьогодні виділено ще 565 NFT по ціні 0.02 ETH (~50$).👍 Вторинний ринок заразпо ціні ~0.2 ETH (~400-500$).👍 Чеканка буде у мережі Ethereum, тому треба буде трошки погазувати мабуть, збільшити попередньо перед чеканкою газ щоб наступна транза чеканки була з більшим пріоритетом. 🔄 Розрахунок вартість транзакції: 1 gwei, 200k gas limit = 1$, для gwei 10 транза буде коштувати приблизно 10$, при фейлі зжереться ~25% комісії.🔗 Мінт буде тут о 17:00 (або 16:00, слідкуйте за дс) — https://rarible.com/collection/0x7e5ca13295b580128d9e9bd46756f2368c9aa263/drops❗️ Ризики - відправити транзу яка зафейлиться зі збільшеним газом = витрати на комсу.➡️ Пару днів тому не писав у канал, але приймав участь у сейлі Fragmetric NFT, купив 10 штук по 150$/шт. і продав усі по 230$/шт. Шкодую, що робив лише з 1 акаунту. Тиждень тому бул сейл NFT від Espresso, там також вийшов гарний профіт, але мені не повезло. Виглядає наче на "мікротренд" на NFT, висновки робити поки рано.➡️ Буду пробувати, скриптами наче складно дивлячись з контракту, скоріш за все тільки ручками, але попит буде великий оскільки х10 на NFT вже круто, навіть якщо буде дешевше на вторинному - все одно дуже гарна можливість, але шанси на успіх мабуть не великі.💡 Дешевше усього поповнити мережу Ethereum - це вивести ETH у якусь L2 мережу і зробити брідж у ERC20 через Relay.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 115 25-06-16 15:45
🔵 Sahara AI Sale. Перепідписка на BuidlPad склала ~8x, а це означає що з 3к депозиту на акаунт вийде алокація трошки більша ніж 300$.🔵 Sui Vote. Можете голоснути якщо дозволяє, якісь умови повинні бути виконані. 🔵 Tuski. Можете раз в пару тижнів завантажувати у фрішне сховище якусь фотку, там наче на бекі щось зараховується у активність. Я платні підписки не купляв, занадто дорого без знижок, тому робив безкоштовні сховища і туди щось закидав.🔵 Towns. Додали можливість крутити об'єми і за це нараховуються поінти. У чаті пишете "$" і робите свапи. На зараз поінти дають за свапи у мережі Base, за 1к об'ємів нараховують 1900 поінтів, поки не роблю, може колись дійдуть руки.🔵 Oro. З'явилось завдання на 5к поінтів, треба завантажити якесь аудіо.🔵 N1 (01.xyz). Роблю тестнет. Для початку треба у Backpack включити режим розробника, переключитись на Solana Devnet, зайти на сайт https://01.xyz і трошки потрейдити фрішними USDC. Також можете зайти у ДС.🔵 Lighter походу крутану ще один тиждень, останній. Поінтів фарманув достатньо. Сподіваюсь не дарма, вихід наче на кінець року планується.🖥 Роблю багато скриптових аків для Pharos, Chain Opera AI, Camp Network. Хз нафіга)) Останні до речі створили сторінку Foundation. 🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 134 25-06-12 07:14
👍 Трохи свіжих проєктів 👍1️⃣ Irys — L1 для зберігання даних, зібрали 9M$.💬 З активностей - платформа з поінтами аля Linea Park, де завдання трекаються через Galxe. 💬 Є дейліки: ➣ +100 поінтів/день: фаусет тестових токенів. ➣ +100 поінтів/день: граємо в будь-яку гру на порталі, зробимо дату. ➣ +100 поінтів/день: завантажуємо будь-який файл на сайті, потрібен Solana гаманець.💬 Разові активності: ➣ +100 поінтів: підписка на X. ➣ +250 поінтів: проклікати сайти. ➣ +300 поінтів: підписка на X. ➣ +500 поінтів: потрібен Galxe V2, підписка на Х.🕚 Дедлайну нема, але команда написала, що завдання будуть замінятись новими.❗️ Це L1, який вийде в майнет з токеном. Вони скасували недавно сейл, скоріш за все хочуть вийти трохи пізніше.➡️ Для токену $G на газ (клейм Galxe) можна закинути через gaz.zip з L2 мереж.2️⃣ Nous Research — ШІ який зібрав 70М$. Раніше вже писав про нього і відправляв заявку на WL.💬 Що робити: ➣ Перейдіть на сайт і зареєструйтесь з верифікацією пошти. ➣ Створіть API якоїсь моделі і трохи поюзайте його, для для цього треба мати якийсь баланс на рахунку. ➣ Можете поспілкуватись з чатом тут. ➣ Поповнити баланс можете по цьому посиланню криптою. ➣ Вступити в діскорд і пройти верифікацію.➡️ Якось дивно там клацається поповнення рахунку, я спочатку бачив варіанти тільки банківських карт, а потім перейшов з якогось посилання і з'явився варіант з криптою.Усі роблять фрі активність, я вирішив трошки закинути грошей і використати не безкоштовну версію. Щодо самого чату, то це зовсім не GPT, Gemini, Grok) Чисто для тесту і під дроп - норм.3️⃣ Turnkey — це платформа, що надає інструменти для генерації, зберігання та використання криптографічних ключів у додатках. На днях підняли раунд в 30М$ (загальні збори 52М$). 💬 Зараз доступний тестнет, можна проявити мінімальну активність: ➣ Реєстрація на сайті через пошту. ➣ Експортувати гаманець. ➣ Юзаємо кран. ➣ Відправляємо тестові токени на інший гаманець.4️⃣ Camp network — роблю скриптом виконуючи 60-70% завдань (ончейн, соціалки).5️⃣ ChainOpera AI — L1 блокчейн спрямований на розвиток ШІ. Зібрали інвест в 17M$.💬 Також роблю скриптом, витрати близьки до нуля. ➣ Квести по посиланню з підключення соц.мереж. ➣ Check-In щоденний за який платите 0.03$ у токені $BNB. ➣ Спілкуватись зі ШІ (5 "цікавих" промтів в день достатньо).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 181 25-06-06 11:51
🔘 ORO AI. Зібрали 6.5М$, це децентралізована інтелектуальна платформа яка відкриває доступ до конфеденційних даних для ШІ.Досить мало користувачів і досить складно мультити. У дс натякають на реварди.❗️ Реєструємось на сайті. ❗️ Клеймимо роль у guild. ❗️ У дс є три ролі:- 1 LVL - верифікація.- 2 LVL - 50 повідомлень.- 3 LVL - за дискусію на тему ШІ. ➡️ Заберу першу і все. Чим раніше зробите тим більше поінтів накапає тому що там є щодене нарахування. 🍴 Eclipse. Отримую на аках BITZ Holder роль.Треба купити 1 BITZ (~40$), заклеймити роль і продати 1 BITZ. Купити можна наприклад на ORCA.На останній АМА казали, що збрили ~20% = ~50k юзерів у турботапі.🔘 Sahara AI сейл. Вже писав, мабуть спробую занести. Думаю все ж таки повинно бути в плюс.🔘 Plasma Sale. Думаю, що теж можна приймати участь, ікси повинні бути особливо на фоні IPO Circle який торгується сильно дорожче очікувань. Але є нюанс, нещодавно вони заблокували Україну, тепер можна лише реєструватись українцям, які мають резиденство іншої країни, тому я не планую з цим паритись і шукати когось, скіп.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація