🫠😅 Ой-ой-ой, халепа..🕯 Крипта знов сипеться, альта укатується дуже сильно, BTC був близько до лоя 10 числа, ETH тримається краще. S&P/фонда на хаях, золото хай за хаєм обновляє, а крипта падає. Багато хто в тільті, здається що це або до відскоку або до тривалого падіння.🔵️ ZeroBase. Токени розіслали. За стейкінг 2.5к на кожному акаунті протягом 5 місяців отримано ~300$/акаунт. Продав одразу, норм.🔵️ Fleek airdrop для тих хто взаємодіяв з їх чатом, купляв підписку, клейм 14 листопада. Я 1 акк по приколу робив, 1 місяць підписки = 1000 FLK.🔵️ OpenSea. Можна було качати сундуки, вчора можна було їх відкрити, в них дроп токенів OP, ARB, ETH, WBTC іноді NFT, але в середньому "дроп" в 30% від витрат + бадж.. але скоріш за все це просто компенсація, а основна нагорода зарахується у майбутній дроп. Бачив пару скринів з BAYC, Pudgy, Hypurr нфтшками, але це одиничні випадки. На дроп виділено досить великий саплай токенів (25% на сезони і 50% на ком'юніті вцілому) і вихід буде у Q1 2025.🔵️ Turtle. Відкрили чекер дропу, може хтось буде елігбл, я ні. Кажуть, що за скрол бадж turtle щось впало.🔵️ Meteora. Тільки мейн елігбл, я профітнув нормально в метеорі в минулому році на меланії, також трохи фармив у ренжі, дроп на декілька сот баксів буде + за стейкінг JUP ще стільки ж, думаю буде більше.🔵️ Monad. Пушать закинути в стейкінг, закину усі тестові токени у стейкінг.🔵️ Lighter. Роздали поінти. 🔵️ Декілька ручних докручував до 100 поінтів (невистачало 2-3) - докрутив, але ліквідаціями поінти вийшли дуже дорогі мабуть через те, що ліквідацій було пізда скільки в ці 2.5 тижні) 🔵️ Скриптами крутив дельтою зв'язкою з 3-5 аків, по 150-350к об'єму/акк, усього 14М об'єму з витратами 550$, зали 92 поінти, по 6$/поінт або 150к об'єму за поінт. Добре що не збрили і взагалі дали) відносно премаркету дуже непогано виходить, очікував або 0 або 10-15$/поінт. Не розумію, це по новій чи все ще старій системі розподілили поінти. Умов по фармінгу поінтів все ще немає, хоча писали, що через декілька годин після розподілу оновлять документацію, поки не оновили.🔵️ Ще з прикольного) я на мейнах і на ручних аках декілька тижнів кидав рефки у дс і вони фармлять по 0.3-1 поінт в середньому, але на цьому тижні 3 акаунта були "з аномаліями", від рефів прилетіло по 51, 34 і 12 поінтів. Цікаво, яким чином реферали нафармили 300+ поінтів за період. Може якась "лазєйка", як була раніше з ліквідаціями.🔵️ У чаті СЕО робив опитування по назві мемтокену, поки перемагає $LIGER.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👍 CryptoBee updates 👍🟤️ YieldBasis. Бейс реварду не буде. Усього 4к гаманців елігбл під "дроп" на яких виділили усього 0.5% дропу, з яких >80% дропу забирає 100 гаманців з вестингом на рік, решті крохи.Крінж піздєц) От порівняйте плазму, яка роздала теж здається чи 0.25 чи 0.5% на дроп на 3-4к гаманців по 10к і цих чортів, у яких оцінка усього в 3-4 рази менша від плазми і які роздали 0.1% дропу на 95% "юзерів-сибілів", навіть по соточці не дропнули. Тіпи роздали дроп усього 0.5% від саплаю на 100 гаманців з вестингом у рік і флексять цифрами про 4к користувачів))Пофіг, витрати були по 1-1.5$/акк, "шалость нє удалась")🟤️ Monad. Сайт розлагав, можете підключати все що у вас є і ТИЦНІТЬ ВНИЗУ КНОПКУ стати в чергу навіть якщо не елігбл. Я так от тицнув в чейн опері по приколу на усіх аках і без КУС отримав дроп. Позавчора перевірив ще раз усі аки опери і знайшов декілька токенів, що завалялись)) продав 23 токени на 230 баксів, а загалом дроп був 1800 токенів які я продав на 800 баксів по 0.45$ півтора тижні тому)🟤️ Aster. На 3 сезон виділили 2.5% на дроп, сезон буде тривати 5 тижнів (епох), по 0.5% токенів на епоху, зараз триває друга епоха, на зараз приблизно 50М Rh поінтів за три дні. Ажіотажу великого поки не спостерігається, але здається що об'єми будуть збільшуватись. Крутити начеб-то вигідно якщо токен не ректанеться. Все ж таки кручу далі, виділив для себе зручну суму для витрат, розбив її на 5 тижнів і буду з фіксованими регулярними витратами крутити об'єми з утриманням. Якщо ситуація зміниться, то буду дивитись чи вигідно крутити, слідкую за тижневими показниками Rh, вартістю токена і своїми витратами за 1М Rh. Зараз виходять витрати ~220$/1M Rh. Токенси з другого сезону не продав, поки потримаю)🟤️ Lighter. Роздали компенсацію в поінтах за втрати в LLP і *не впевнений* за ліквідації. Вийшло дуже мало, значення якось сильно різняться, комусь поінт вийшов по ціні 150$, комусь по 700-800$. Тепер поінти будуть розподілятись по п'ятницям, у цю роздадуть поінти за 17 днів — 600к поінтів. Якщо ви сибіл і до цього отримували поінти - вони ваші, якщо зловлять - не нарахують поінтів, але ті що вже були зароблені - не будуть втрачені, тому кручу об'єми по-трошки скриптом на мультах хоча методика і змінилась і це може бути не вигідно. Вчора була інфа про спот через 2-3 тижні, токен в кінці року - без змін. Сьогодні буде AMA СЕО Lighter з промінтом о 18, подивлюсь, думаю буде багато вижимок, якусь перешлю завтра)🟤️ MegaETH. Буде сейл з перепідпискою, інфи поки немає, буде пізніше.🟤️Знайшов скрипт дельта-нейтральний між різними перпами. Буду з наступного тижня крутити лімітками + хедж по маркету Aster & Lighter і Extended & Lighter, під це виділю також невеликі кошти. 🟤️ Backpack & Lighter. Також лімітка + хедж вручну, пару аків з кешбеком від солана фона, до наступного місяця спалю якусь частку, подивлюсь чи буде повернення комісії, якщо буде — продовжу.🟤️Наче запустилась Bybit Alpha. Може є сенс прийняти участь, думаю що як мінімум перші сейли повинні принести хороший профіт щоб перетягнути на себе частину аудиторії з Binance Alpha, а як максимум приносити якийсь період стабільний невеличкий прибуток.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👍 CryptoBee updates 👍🌉 YieldBasis. Завтра буде сейл на Binance. TGE дата 15 числа. Може буде якийсь дропчік за деп у пули обертки BTC, заносив з мультів.😴 Aster перерахував токени, збільшили кількість в 1.5-3 рази, здається сильно впливало утримання, тепер для мене це не -30-40% від витрат по поточним, а +10-20%. До 15:00 (вродь) завтра можна обрати що будете клеймити, токен або ребейт комісії ($). Можливо, незаклеймлені токени розподілять серед тих, хто обере токен.🪂 Hyperswap. Вийшов чекер дропу, якщо робили там активність - можете перевірити свій гаманець, я не робив нічого у екосистемі Hyperliquid. (Зараз вродь лагає чекер).🆚 Lighter Pool VS Hyperliquid pool. Твітер розділився на 2 табори, одні раді тому що HL pool отримав велику дохідність на цьому падінні через завчасне примусове закривання позицій через ADL і став на сторону пулу, а не трейдерів, а інша частина табору — стали на сторону лайтеру який втрати 5% пулу, але позицій трейдерів закривались по справедливим цінам, кошти на які йшли з Lighter pool. 😎 Lighter закрив сайт через 3–4 години після дампу на кілька годин — проводили технічні роботи. Згодом у Twitter вони повідомили, що не розрахували технічні можливості секвенсерів і в майбутньому планують збільшити потужності. Також повідомили, що за втрати коштів депозитерів у пул буде невелика компенсація у стейблах і токенах.🤩15 числа буде АМА СЕО Lighter з промінтом, послухаю.💵 ZeroBase. Анонснули, що дроп отримають ~350k учасників, хто взамодіяв з Zerobase, робив Galxe-кампанію. Анлок на TGE без локів, коли TGE? soon.🤤 Monad. Можна на сайті з клеймом натиснути кнопку Register, скоріш за все це черга на клейм, гаманець поки можна не підключати, писав про це у чаті, зробив ще у п'ятницю, чекер/клеймер походу 14 числа.🔼 Крипта трошки відновилась, але все ще більшість токенів знаходяться в -20-40% від цін до падіння, але це вже значно краще ніж було.. Рижа мавпа сьогодні ввечері твітнула, що з Китаєм в тарифами все буде окей, не переймайтесь. Треба спостерігати завтра за відкриттям фонди.Чи це тимчасовий відскок перед подальшим падінням чи просто маніпуляція в моменті звісно що не відомо, але більше душою хочеться вірити у рост:🔵️ Усі плечі скинули, їх майже нуль.🔵️ Багатьох просто ліквіднуло або лишило великої частині депу.🔵️ Мало хто відкупив і буде рухатись на фомо спостерігаючи за ростом, якщо такий буде і чекати діп.🔵️ Не відкупили, тому що були налякані + втратив якусь частину депу.🔵️ Лонгів зараз усього 35%..🤨 У твіті пояснюється що відбулось з ринком у ту ніч — посилання.🤔 Хочеться зробити паузу в роботі з перп дексами і загальною активністю в наступному тижні, поменше рухів, послідувати за новинами — які протоколи, проєкти, ММи збанкрутіли після дампу. Якщо таких новин не буде, то збс, просто хочеться пересидіти трошки на заборі. Aster мабуть все ж таки ще мінімально покручу обережно. Lighter завтра скрипти трохи теж підрублю, коли збільшиться волатильність - офну, у ніч вт-ср повинні розподілити поінти за 2 тижні. Backpack на паузі, вони здається взагалі не вижили і ліквіднули навіть спотові позиції, може компенсують, але це ж треш..🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
🔽 Що сьогодні відбулося? Історичний Flash Crash 🔽➡️ Сьогодні сталася без перебільшення історична трагедія для крипторинку. Для мільйонів людей - це або болючі збитки, або повне обнуленя депозиту.🔴 За різними оцінками, ліквідовано від 20 до 40 мільярдів доларів, понад 2 мільйони трейдерів втратили кошти.🔴 Загальна капіталізація крипторинку впала з $4.2T до $3.2T буквально за кілька хвилин.🔴 Альткоїни просіли на –40% до –99%, відкритий інтерес скоротився з $80B до $30B.🔴 Під час зливу лежали біржі, гаманці не працювали, ліквідації сипались лавиною — докинути маржу або відкупити діп було майже неможливо.🔴 Це — перше в історії настільки різке й масштабне падіння.➡️ Чому це сталося — версія “теорії змови” 😁🔴 Усе почалося з твітту Трампа: він оголосив про введення 100% мит на Китай — традиційно під вечір п’ятниці, перед закриттям фондового ринку.🔴 Такі твіти і раніше спричиняли короткострокові падіння, але далеко не таким як зараз.🔴 Ймовірно, великі гравці (CZ, Binance та інші) використали момент, щоб зробити контрольований “злив”, запустивши каскад ліквідацій, депеги обгорток і маржинальні доміно-ефекти.🔴 Більшість альтів упала на 70–99% за лічені хвилини. На Binance просто не працювала кнопка buy. Схоже, вони самі й відкуповували.🔴 Сьогодні з'являлась інфа про можливе помилування CZ, ще один “збіг”.🔴 На Hyperliquid бачили підозрілу активність: за годину до дампу хтось відкрив лонги на $75 млн з 10х плечем, а потім закрив із профітом ~$200 млн.Ймовірно, “сім’я і кентіки Трампа” добре пообідали 😅🔴 Токен $WLFI також злився перед дампом — ще один штрих до картини.🔴 TRUMP & CZ mafia?➡️ Наслідки:🔴 Крипта знову довела, що це дикий захід.🔴 Тримати зараз щось, крім стейблів і 3–5 найтоповіших монет максимально ризиковано.🔴 Фон надовго залишиться напруженим — навіть ті, хто не втратив, відчувають тиск.🔴 Минулого року ринок очистився від новачків і мем-лудоманів, цього разу — окрім тієї ж категорії ще вимило і досить "консервативних" ф'ючетрейдерів (якщо так можна називати), які торгували з 1.1–2х плечем АБО навіть людей зі стопами на споті.🔴 Ф’ючерси знову довели, що це зло. ф'ючі — допоба-че-ння)➡️ Біржі та DEX’и:🔴 Hyperliquid — вистояв найкраще, HLP показав непогану добову прибутковість.🔴 Lighter — проблеми були ще до піку волатильності: лаги, зламаний UI, сайт закривали (і зараз офлайн), LLP –5% за добу.🔴 Backpack та інші — повна пізда)🔴 $HYPER і $ASTER зараз у –30%.🔴 До дропу Lighter ми таки не дожили "без хуйні” і переоцінки.🔴 Як і раніше вважаю: вартість поінта навіть по $20 — нормальний варіант 😂➡️ Що робити далі:🔴 Вивести все з будь яких джерел/бірж/протоколів кошти на свої гаманці, невідомо кого зачепило і хто може стати неплатоспроможним.🔴 Я особисто — спостерігаю, нічого не відкуповую і поки не фіксую збитки (але можу передумати в будь-який момент).🔴 Мої втрати це мінус ~15% депозиту. На фоні того, що сталося в інших, вважаю, що це ще непогано, але все одно дуже неприємно. І не факт, що це вже кінець.🔴 Хай там як, це був чорний день крипти, який увійде в історію.🔴 Гівняні події від криптопрезидента, який засаджував людей у крипту для того, щоб їх рагнути здається не залишать позитива протягом тривалого періоду.🔴 Сподіваюсь вас сильно не зачепило, а якщо зачепило, то тримайтесь 🫂🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
🔥 BeCryptoBee updates:💵 USDai. Розширюють пули на 75М$. Думаю закинути трошки туди, фарм буде з мультиплікатором 15х протягом 30 днів. З мінусів невідома дохнідність і вивід 30 днів. Мультити не буду, спробую занести сьогодні о 19:00. Заносити в мережі Arbitrum, токен USDC, посилання тут.🙂 Meteora токеномика — посилання. Я стейкав $JUP без виводу, 3% дропу на таких користувачів припаде, може трошки компенсується падіння ціни $JUP, а то зараз -20% десь від ціни купівлі місяців 4-6 тому.😴 Aster — калькулятор дропу при розрахунку 1%/тиждень і поточній ціні токену.💡 Щодо наступного, 3го сезону, який розпочався 6 числа, то думаю можна пофармити позиціями з довгим утриманням. Об'єми впали з 60-120B до 15B, кампанія буде тривати 5 тижнів начеб-то. Відсотку на дроп невідомо. Якщо фармити лімітками з дельтою на іншій perp dex, то можна мабуть розраховувати на норм дроп у випадку, якщо ціна залишиться +- без змін і таким же % на дроп.🖥 Калькулятор поінтів Perp Dexes, де можна обрати % на дроп, FDV і побачити вартість токену.🥹 Lighter TVL виріс з 600М до 1.2B, OI виріс теж десь на 50-80% до 2.2B за останній тиждень. За перший тиждень мейннету поінти не нарахувались, сказали що наступний раз нарахують одразу за два тижні, вони змінюють формулу отримання поінтів і додадуть цю інфу у документацію. Начеб-то була інфа, що об'єми не будуть тепер так сильно роляти, а що буде роляти поки невідомо. Зріжуть скоріш за все фармінг мультами за воштрейдинг, зроблять акцент на OI або ще якісь показники, які треба бустанути під вихід. По плану далі у них спот і мемчик, тікер здається буде $LIGER, це я так думаю)🎒 З Backpack якось не супер очевидний ребейт тих 1000$ за підключення гаманця з солана телефону, кампанія тривати буде до 24 грудня, ребейт буде щомісяця, коли конкретно - хз, скоріш за все першого числа кожного. Скільки витрачено на комісію теж фіг знає щоб якось розрахувати скільки ще варто відкрутити. Про кампанію шилу мало, підтримка відповідає на від'єбісь.❓ Metamask сьогодні-завтра щось анонсує, скоріш за все квести, за які будуть реварди у токенах $LINEA.🪂 Можна клейманути копійки ревардів за Sonic airdrop (Solana). І для тих Sonic (ERC20) також можна клейманути вестинг. ➡️ Почну з цього тижня крутити Backpack + Pacifica. Можливо Aster + Lighter утриманням. Скриптом сибілив трошки Lighter ще в минулому тижні, далі не буду цього вже робити)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
🍁 Привіт усім! Почався другий місяць осені, закінчився Q2, можна підбити активності по проєктам — чим займаюсь, що пропускаю, за чим спостерігаю:👍 Lighter. Роздали поінти за останній тиждень, роздали мало. Зробили анонс, що через 36 годин будуть усіх користувачів, які зловживають self-trading`ом блокувати, поінти не нараховувати, можна буде їм перейти у режим з комісією і продовжити торгувати тільки у такому випадку. Повинні були зробити анонс про кінець бета сезону тому декілька днів тому підтверджували, що кінець у Q3, який вчора завершився, але поки тиша. ❗️ Aster. На початку планував спалити у другому сезоні умовні 1к, де за перший тиждень спалив близько 400$, решту палити 600$ не планую через фад, але вирішив все ж таки трохи усереднити фармінг, планую спалити 100-200$, тому що на цьому тижні йде буст 1.5х до поінтів. Сьогодні вийшов ще один твіт, також ніхуя не зрозумілий, де вони пишуть, що об'ємів 540B, а не 140B, а поінтів 580B, як і раніше) але по факту об'ємів на тижні близько 300B, звідки вони беруть ці цифри уявлення не маю, але пахне найобчиком) але в мене вродь по математиці все ще не так хуйово виходить і може вийде вийти в плюс навіть, якщо токен по баксу не буде) Вйобую не значні для себе кошти, готовий до невеликого мінуса.🎒 Backpack. Планую зареєструвати і пофармити два акаунти з фрішними 1к$ за солана мобілу, яка прийшла тиждень тому. Ще не займався. Фармити буду у парі скоріш за все з лайтером оскільки там будуть нульові комісії.🌊 Pacifica. Новий perp DEX на Solana. Зменшили комісії на 50% 29 числа. Фармінг буде тривати 10 місяців, якось довгенько, поки мабуть стримаюсь.😋 Buidlpad IDO Momentum. Думаю на декілька аків закинути фармитись у стейбл пул. Може якось вплине на приоритетну алокацію на сейлі. 🛍 Flying Tulip. Майбутній тір1 сейл, принаймні на зараз так виглядає все.😆 Legion. Не закидав у першу фазу, спробую на FCFS з одного аку Kraken і все. Накидали майже 200М$ при зборах в 5М. Хоча це і не перепідписка, але алокації будуть маленькі, може пофомлю потім трошки) Бачив інфу, що фкфс буде лише на кракені, на легіоні відмінили, пробувати буде через веб і додаток на телефоні.🥹 Plasma. Відкрила можливість виводу стейблів, вивід триває наче до двох днів, скоро можна буде забрати кошти з Impossible Finance.☄️ Meteora. TGE заплановано на 23 жовтня.👩💻 Скрипти іноді запускаю на:— Hyperbolic, OpenRouter, Nous.— По June, мені вдалось зареєструвати 75 аків, спілкуються з АІшкою. Сьогодні дропнули останні 5к слотів для тих, хто подавався у WL. Усього доступ отримало 100к користувачів, більше відкриватись не будуть у такому форматі як раніше. Натякали, що скоро введуть підключеня соц.мереж, начеб-то Discord, можливо не тільки.😴 Binance alpha останні 3 тижні показує непогані результати, здається що за місяць можна знов отримувати 300-1000$/акаунта, але чи довготривала це ситуація чи ні невідомо.🕯 По ринку — хочеться збільшити кількість стейблів, продавши трошки альти, ефіра на наступному рості, якщо такий рост буде) В ідеалі продати ETH по 4.7-5.2k$, SOL 280-300$, SUI 4-5,5$ Linea 0,05+$😅🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
😆Legion. Приймаю участь у сейлі YieldBasis.➡️ Буде 2 етапи: 1️⃣ Етап з заповненням заявки на сайті Legion 29 числа з 17:00. Треба поповнити внутрішній баланс гаманця у токені USDC мережі ERC20, заповнити заявку з коментарем чому хочеш інвестувати і вказати суму яку хочете внести. Через приблизно добу отримаєте відповідь з апрувом чи ні і сумою яку можна занести. Шанси думаю не великі, особливо для тих у кого рейтинг не великий. На мейн закину більшу суму, на мульти закину невеликі суми, може щось і апрувнуть.2️⃣Етап FCFS пройде 1 жовтня 17:00, буде паралельно на Kraken & Legion. Пул буде значно більшим ніж у гарантованому етапі, чи можна буде встигнути - хз, сайт і без сейлу лагає, під час сейлу легіон мабуть ляже, кракен може виживе, тому мабуть якщо пробувати приймати участь у цій фазі, то краще на кракені, але кращі і там і там.🔗 Можна підключати твітер, гітхаб і гаманці. 🌉 Чим старше гаманець, тим краще його рейтинг, також впливають кількість транзакцій, баланс гаманця, об'єми торгів. Тому підключаю старенькі гаманці, можна підключати декілька, система обере той, я у якого рейтинг найкращий. 🟢 Можна підключати SOL гаманці, не тільки EVM. 🤨 Щодо твітеру, то там впливають смарт фоловери, якщо на вас підписані такі - рейтинг більший.🫠 На гітхаб треба мати репозиторії, зірки, активність, вік також впливає.🪙🪙Також можна підключати телеграм, дискорд, але це наче не впливає на рейтинг, але я підключу там де є акаунти.🪂 Ще можна було б закинути в пул YieldBasis, який повинні розширити через декілька днів, може аірдропне випадково, але це більше утопія ніж реальність.🗓 TGE буде в жовтні, "ікси" повинні бути, розлок 100% на TGE.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
🤖 ChainOperaAI. Додали тірів, прибрали усіх користувачів і залишили лише eligible. з'явились якісь тіри NFT для мінту від 1 до 5 рівня, в мене майже на усіх мультах 1 рівень, але більшість елігбл. Для першого рівня КУС проходити наче не треба, але треба заклеймити NFT і натиснути кнопку Register і буде писати Register in progress. Я хз чи буде за це щось нараховувати, але це фрішно і без необхідності пройти КУС, як для 2+ лвла NFT, декілька і таких аків є, буду робити КУСи на них.Завтра походу клейм зранку і лістинги. Також сьогодні була інфа, що вони зібрали додатковий інвест. Це проєкт на BSC, а у цій мережі зараз іксує багато що.🛍 RICE AI sale. Фіксанув ще частину алокації, яка лінійно нараховується по ціні 0.145$ з двох аків. Дуууже приємно на даний момент, пздц гемний сейл був. Ще 5 місяців розлоків 🤤👍 Lighter. Роздав на цьому тижні в півтора-два рази дорожче поінти і за ліквідації, мабуть згортаю удочки, нафармив досить багато, кількістю задоволений. Продовжу мультами дельта-нейтрально фармити скриптом, але там чисто прикормка, розраховую, що аки можуть бути забанені і дроп на них не сипануть. Але поінти вийшли на цьому тижні по 1.9$, хоча і не багато.😴 Aster вродь профіт повинен бути все одно. Поки актуально, але треба рахувати і підкручувати по трошки.🤖 Klok aka Mira AI оголосили токеноміку і дроп 6% токенів. Начеб-то за спілкування з AI також повинні щось сипанути, я тут майже не мультив, переписувався зовсім не багато скриптом у парі з OpenRouter, Hyperbolic, Nous, може і вони скоро запланують вихід оскільки ChainOpera AI і Mira вже виходять. Наче на 26 число бачив лістинги, але це може не точно.❓ Metamask твітнули запитання чи буде у них токен і там 100% що буде. Я на вже старих аках робив якось свапи, бріджи у них на сайті, може щось і тут прилетить, зараз робити нічого не планую.🤔 Base. Байтять на набивання транзакцій і торгівлі на Base. Я робив раніше щось теж на старих аках, на нових просто нативно юзав, депозити, бріджі в основному. Користувачів там пздц скільки, сумніваюсь, що потраплю під дроп, але було б приємно.🛍 Є декілька сейлів на Legion і Kaito, не приймаю участь поки. Подивлюсь на сейл YeildBasis, може там спробую щось закинути, в процесі.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👍 Aster & ChainOperaAI & Zerobase 👍🕯 Aster. Сезон почався 2 тижні тому, нагорода на тиждень своя, не загальна на весь період сезону. Можна підторговувати по-трошки, а ближче до кінця тижня, в останній день докручувати необхідний об'єм. Аірдроп буде не одразу, про це ще не оголошено. Тому обережніше крутіть, не вйобуйте туди усі бабки)🤖 ChainOperaAI. З'явилась реєстрація на дроп: https://chainopera.foundation/airdrop👍 Якщо вам дає проходити КУС - елігбл, якщо ні - нот елігбл.👍 Умови для елігбл:- мінімум 2 баджа- стрік з 7 чек-інів- мінімум 1к поінтів👍 Якщо не деплоїли агента - у вас скоріш за все немає двох баджів.👍 Усього виділено 1.5% на аірдроп для 110к гаманців. Після проходження КУС немає інформацію про величину алокації, це буде доступно на наступному етапі. Сюрпрайз як у CampNetwork з алокою 10 баксів?)👍 Час на проходження КУС - півтора дня. Думаю, що дуже велика кількість юзерів не пройдуть КУС за цей період.💵 Zerobase. Скоро на Binance alpha. Трохи тримав там стейбли з двох аків.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
🕯 AsterDEX season2. 🤨 Оголосили кінець другого сезону фармінгу 05 жовтня який триває з 22 липня. 🔗 Детальна програма і умови фарму поінтів у 02 сезону - https://docs.asterdex.com/stage-2-genesis/trade-smarter-and-earn-better👍 На дроп виділено 4% токенів, при ціні 1.4$ це ~450M$.👍 Поінти нараховуються за:- Об'єм торгів.- Утримання позиції.- Реалізований PNL.👍 Підсумовуючи — об'єми це основний критерій.👍 Об'єми до сьогодні відповідно DefiLama складають 45B$, але фармити залишилось ще 14 днів. Більшість об'ємів за цей сезон буде вифармлено у решту кампанії. 👍 Затрати на 1М об'єму будуть залежати від торгівельної комісії в 0.035% і якщо торгувати лімітками - це буде 350$ + окрім комісії будуть витрати на спреді при відкритті/закритті позицій, тому вийде трошки дорожче, може 400-450$.👍 Якщо уявимо, що торгові об'єми Aster за добу будуть в середньому 8B$ (хоча до цього максимальний тижневий об'єм був 10B$), то об'єм за весь період буде 165B$. При ціні токену 1.4$ за кожні 1М об'єму буде отримано 2.7к$ у токенів Aster.👍 Звісно, що ситуація може бути сильно гіршою. Наприклад, токен буде коштувати на момент дропу 0.5$, а не 1.4$ і об'єм на добу середній буде 15B$, але навіть у такому випадку токенів на мільйон об'єму буде отримано на 600$. Це прям негативний варіант, де об'ємів добових буде дуже багато, токен впаде втричи, у що мало віриться.💬 Фармити можна паралельно об'єми у Lighter, хоча там за об'єми сипить досить мало останні декілька тижнів, але краще ніж фармити об'єми Lighter у парі з Backpack, де невідомо коли буде нагорода.💬 Ордерами по маркету нараховують 2х поінтів, але вартість комісії за відкриття по маркету втричи дорожче, ніж лімітками — 0,1% vs 0.035%. Отже фарм по маркету менш вигідний.💬 При торгівлі у парі до USDF — дають більше поінтів ніж до інших стейблів.💬 В ідеалі ще вгадувати з напрямом ринку і отримувати на Aster-акаунті позитивний PNL, але це рандом.💬 Винагорода не розбивається на тижні, розрахунок буде в кінці сезону, тому фармити можна в любий момент.💬 Зараз тільки оголосили про дедлайн, усі будуть починати по трошки фармити, з кожним днем буде все більш видно штучно накручені фармерами об'єми і з кожним днем більш зрозуміліша нагорода.🔗 Реферальне посилання надає бонус знижки 10% комісій, можете скористатись моєю рефкою або зареєструватись під свою.🤔 Я поки декілька днів поспостерігаю, часу ще вдосталь, заробити можна буде досить легко. Обговорення у чаті.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація