Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/

👥 Número de suscriptores

348
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

152
Promedio/Día:: 111
Promedio/Tiempo:: 158
ERR: 43.68%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 120 25-05-31 08:43
💬 Succinct. Фаза 2 триває, хоча у вас доступу до неї і немає, але тестові USD продовжують капати щотижня і завдання першої фази можна виконуавти. Зараз знову додали можливість каклеймлити зірки. Також частково побанили "сибілів" з 2 фази (усього 2.5к юзерів мають доступ до неї).➡️ Ну хоч тут мультиплікатор максимальний зловив 😁💬 Backpack роздали токенів Sui екосистеми за ранги першогго сезону, чим більше ранг - тим більше дропчік.💬 Espresso NFT. Просто для інформації. Вчора був сейл, у якому не вдалось отримати WL. NFT торгуються в 8-10х від ціни 100$, так шо просто не повезло, 0/150 при шансах 1/50.💬 OpenSea. Додали квести, тепер сайт лагає, софти пишуться, квести нові додають, старі зникають. Можете поклацати - https://opensea.io/rewards . Тривалість невідома, але тепер конкретні критерії для отримання XP хочаб, але і користувачів стало в рази більше, гаманці там штампуються дай боже.➡️ Я поки пропускаю, чекаю софт, орієнтовні витрати і подумаю.💬 BuidlPad проведе сейл Sahara AI при оцінці 600М$ FDV. Деталі на сайті - https://www.buidlpad.com/projects/sahara-ai .➡️ Не впевнений чи буду приймати участь, "ікси" навряд прогнозуються, але трошки прибутку може бути)💬 Альті все ще хуйово. Біток > 100k$, а альта майже на ATL.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 129 25-05-29 08:06
🤔 Base. У твітері пишуть про те, що прийшов якийсь там час і "Now loading..." запустивши сайт brand.base.org . Походу чергові квести.😶‍🌫️ Arkham. Вчора закінчився 1 сезон фармінгу поінтів у Backpack і як альтернативний варіант може виступати Arkham. Вони вже роздавали непогані дропи раніше (перший: 1500$ за 10 рефералів на їх платформі, і другий за трейдинг 5-10x на витрати), токен вже торгується. Дроп від Arkham планується влітку, зараз у них проходить акція для нових користувачів. Після реєстрації, проходження КУС і депозиту 100$ ви отримуєте 10$ додаткової маржі і 100$ Trading Fee Credit. Можна пробувати фармити у парі з Lighter. Будуть виходити відносно фрішні поінти = майже фрішний дроп, треба тільки час і бажання.🔗 https://auth.arkm.com/📰 Суд США заблокував введення Трампом торгівельних мит, що начеб-то поки нічого не означає оскільки треба це блокування затвердити у конгресі, де більшість Трампістів, а тільки показує внутрішню напругу між конгресом, адміністрацією і судом. Інвестори у ці обмеження суда не повірили і дохідність на довгострокові облігації продовжують рости (хуйово для долара і США загалом).🌉 У той же час на Bitcoin конференції політики США шилять біткоін во всю. Біткоін на це майже не реагує трошки падаючи, ефір трохи підріс, сьогодні доходив до 2800$, що не може не радувати.💵 Також цікаво було почитати що там відбувається зі стейблами і про Genius ACT.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 109 25-05-25 09:50
🟡 Espresso. Сьогодні на сайті з'явиться можливість чекнути чи потрапили у WL після депозиту 25$ у eth cash, слідкуйте за анонсом у твітері. Решту аків можна виводити. Про результат напишу.Вже відомі дані по NFT, усього буде 5к шт. з яких 400 буде гарант і 4600 FCFS, вартість 100$, усього 13к WL на FCFS формат. Шанси будуть норм, головне щоб у WL бути)🤖 Купив собі Floki Minibot - робота з вбудованим голосовим ШІ, у канал не давав, чисто лудка, дуже ризиковано на момент сейлу тому що не було відомо дедлайну, саплаю, ну і вартість 800$ (1.2 бнб) не дешево. Обіцяють прислати робота і накинути токенів, якщо не скам, то повинно вийти нормально, зараз вже більш менш ситуація стабільніше, мінт закрили, кількість НФТ відома. Премаркет зараз 1.6-2 бнб, поки тримаю)🫠 Wormhole. Голосування для стейкерів токену $W - один, два.🪐 Jupiter. Якщо стейкаєте $JUP, то можете занести копійку у $HUMA Presale. Алокацію дають ~4$ на кожні 1к застейканих $JUP. Лок токенів на 3 місяці, по премаркету 10х, але що буде через 3 місяці невідомо, але навряд менше ніж ціна сейлу ну і зайві декілька баксів.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 119 25-05-23 08:30
🟣 Що відбулось вчора на SUI і як я це зрозумів.👍 Зламали топ1 декс на SUI Cetus і вивели усю лікву з пулів, інші протоколи також заблокували обміни, біржі закрили депозити щоб не відбувалось арбітража і усього хаосу оскільки відбувася депег і стейблів і токенів на SUI.👍 Якось у Cetus контрактах був баг з пулами ліквідності, і чувачок його використав і отримав ~210M$ у токенах SUI, USDC здебільшого. Токени USDC від переводив через Wormhole брідж у EVM мережу, де купляв ETH скоріш за все для того щоб його не заблокували, як це могли б зробити з USDC.👍 Пізніше команда сказала, що зловмисник встиг 60M$ перевести у EVM у ефір, а решта 160М$ було заблоковано. Кошти наче будуть повернені оскільки за Cetus вписались і SUI і CZ і це здебільше репутаційний виклик оскільки маркеткапа SUI 13B$ і ці 60M$ наче не мало, але і не супер багато.👍 Ввечері на гаманець зловмисника прислали NFT з текстом, де кажуть "поверни 54М, залишай собі 6М і ми не будемо тебе шукати і дзвонити у поліцію")👍 Sui відреагувала падінням з 4.2$ до 3.9, потім відскочили до 4.05, потім сквізанули до 3.7 і зараз торгується по 3.85.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 117 25-05-22 10:32
🗒 Що зараз у роботі? 👍1️⃣Inco testnet - можете знати гайд у пошуку.2️⃣ Dango запустили testnet 1.5 фазу. Реєструємо акаунт на сторінці, відправляємо токени, а також робимо свапи. Можна залишити фідбек у Discord, я поки просто підпишусь у твітер і зайду у дс. Тестнет буде тривати пару тижнів. По статистиці у першому тестнеті було ~150k користувачів (про перший тестнет писав тут.3️⃣ SaharaAI. Першу фазу майже не робив, була мінімальна активність. Зараз запустився наступний тестнет. Йти він буде в 4 фази, після чого на нас чекає майнет (ресєтрація і токенизація даних, монетизація, відкритий тестнет і протоколи, пайплайни і вклад). На зараз доступна перша фаза.🗒 Що робити:🟢Беремо тестові токенив крані🟢Переходимо за посиланням🟢Створюємо свій профіль (ім'я, фото, локація)🟢У чатаГПТ питаємо щось типу "Напиши мені хороший промт для навчання ШІ на англ. мові" і закидуємо цей промт у .txt-файл.🟢Тиснемо на "Register AI Assets"і заповнюємо всі поля (у кінці завантажуємо наш TXT файл)🟢Чеканимо свій "dataset" кнопкою Register4️⃣Paros - пишу вперше. Інвест кінця минулого року 8М, відносно навенький L1 проєкт, фонди тір2. Кран один і два і потім на сайті: свапи, ліквідність, чекін, трошки соціалок.5️⃣ Через тиждень дійду до Momentum - закину стейбли у пули і трохи посвапаю для об'ємів і регулярності.6️⃣ Aftermath. Також коли IKA у кінці цього тижня зробить "снеп" або закриє можливість стейкінгу iSUI - дістану ті токени і свапну у SUI і понесу у ліквідний стейкінг пулу Aftermath + там теж посвапаю трохи.7️⃣ 23.05 Від Espresso повинні бути якісь анонси щодо рафлу тих, хто заніс 25$ USDC у eth cash, сподіваюсь дадуть винести бабки звідти після результатів) Може вдастся 1-2-3 NFT отримати. 8️⃣ Продовжую скриптами крутити Monad і L0 по трошку. По монаду до речі після того як прикрутили соціалки (Х + ДС), балік 0.03 ETH у мейннету для крану, то кількість гаманців стала не така вже й велика. Тому на аках, де присилали тестові MON точно варто щось робити іноді)9️⃣ Solana Mobile. Якщо робили предзамовлення телефону, то треба зараз підтвердити шіпментдоставку на серпень місяць (ввести країну, адресу) і по бажанню можна додати чохол за 25$.💵 По риночку фіксанув Virtuals по 2$ нормальний сайз. Купляв раніше по 1.4$, пересидів падіння до 0.4$ і десь +20% до саплаю отримав за рахунок Genesis дропів.🕯 Біток АТХ 111k$, Ефір 2700$, ейфорії ні у кого немає, як і у мене, атх і атх. Цікаво що буде далі з альтою. Стейблів дохуя, не знаю радіти чи ні) наче портфелю приємно на рості, а наче і не так добре, як могло би бути. Але на стейбли крутяться декси, стейкаються, теж наче без діла не лежать, з ними спокійніше. Купляти поки нічого не планую, а навпаки позбавитись декількох альткоінів, яких кількісно залишилось не так багато. Якщо біток попіздує на 90-95к, то подумаю над закупкою чогось, пристрою трохи стейблів.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 122 25-05-19 07:30
🍴 Eclipse. Запустили сайт з фармом/майнингом $BITZ. ❗️ Я на аках запускаю майнинг, чекаю хвилину і вимикаю, клеймлю токени і закидую у стейк просто для актива у мережі і дотику до цієї штуки.❗️ Токен $BITZ досить сильно виріс з моменту запуску, хто закупив на старті запуску UI майнера і застейкав під 3к% річних норм похавали, але це лудка, я не робив цього)⚡️ Ostium/Backpack/Lighter продовжую фармити. Мабуть ще пару тижнів протримаюсь, гляну на поінти Lighter завтра і їх вартість і прийму рішення чи варто воно того. На Ostium при відкритті позиції лонг або шорт різні Fee, не розбирався від чого залежить, але різниця в 3-4 рази, тому відкриваю дешевшу позицію, хеджую на Lighter зворотньою, виходить наче дешевше ніж на Backpack. На фармі Lighter/Backpack фармлю або ліквідаціями або невеликими об'ємами на токенах з малим торговим об'ємом. Таблиця з об'ємами тут.❗️ Тобто, об'єми на Ostium/Lighter + перейшов на SOL з BTC і ETH тому що на SOL менше об'ємів, може поінтів нарахують трошки більше.❗️ А на Backpack/Lighter ліквідація + токени з малими об'ємами торгів (FART, ENA, SUI, XRP і тд)😴 Binance сейли. Зараз маю по 205 поінти на аках, на мейні кручу об'єм 64к, на мульті 32к) витрати 4-8$. На мейні потрапляю під дроп B2 за об'єми, якщо до 21го втримаюсь, то 100$ у B2 гарантують фрі поінти. Анонсували 23 числа дроп токену $SOON, оцінка у проєкта хороша, мабуть варто похолдити поінти, я хз навіть, буду дивитись.🪐 Jupiter голосування для стейкерів токену $JUP.🟠 Espresso. Повинен був 15 числа бути снепшот і до кінця місяця відбір 1к гаманців для сейлу NFT, але вони продовжили до 23го числа депозити і тоді зроблять другий снеп. Усього буде 2к гаманців для WL, не зовсім розумів FCFS або гарант. По дюні на зараз ~55k гаманців з депом >25$ у eth cash. Крч якщо не мультити - шанси зовсім не великі. 🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 143 25-05-13 08:55
👍 Давно щось нічого не писав, накину апдейтів)🙂 Espresso (минулий пост тут). Підготував досить багато акаунтів під Espresso eth.cash активність. Занесу по 25$/акк у мережі бейс до 15 числа і до кінця місяця повинні бути результати. По дюні можна побачити, що на зараз ~32k гаманців закинуло необхідний баланс, але думаю за пару днів що залишились буде ще + стільки ж. Усього НФТ буде 1к, тому розрахунок 50 аків/1нфт може бути.😴 Binance вводить нові умови по отриманю алокації/дропів токенів, які вони запускають з 15 числа. Сьогодні останній дропчік скоріш за все, який не зачепить ту нову систему. Думаю, що все зійдеться до того, що ми знов будемо спалювати комісію отримуючи за це трошки більше грошей. Треба буде дивитись по факту оголошення нової системи, але скоріш за все самий смачний період був якраз ці 15-20 днів з моменту введення поінтової системи. Хто почав одразу - отримали по 700-1000$/акк мабуть. Я трошки з запізненням почав крутити об'єми і потрапив під 3 роздачі з ~10, які були. BSC мережа до речі зменшили вартість транзакцій в 5 разів декілька днів тому.🟣 Sui почав робити, але тестнет Seal прикрили, встиг 20% аків які планував, у Tuski вартість навіть за 50 Гб річна щось пздц яка, почекаю знижки (якщо буде). Застейкав WAL. Застейкав iSUI у IKA, почекаю тиждень, фарманеться скількись там поінтів і перекину ці iSUI у нативний стейкінг. У IKA був недавно твіт з токеномікою, скоріш за все вихід скоро, можна купити NFT за 300 баксів з розрахунком на дроп, але я їбав, в мене розрахунок безкоштовний) Можна сказати поки робити у Sui нєхуй. Може як варіант у Momentum прийняти участь, пофармити поінти, які дають за TVL, Volumes, наче не погана перспектива.🍴 Eclipse затягують, якісь у них там трабли, щось там з грою якоюсь, планують зробити її, а потім тільки чекер, крч щось мутять. Якщо не зараз виходити, то я хз коли.👍 Linea - там якісь недоінсайди по чекеру 19 або 22 числа, начеб-то там щось у гітхабах знайшли (виявляється ще хуй зна коли), але то ж ізі міняється на що завгодно. Ну і був твіт якогось тіпа з Linea про 22 число, але то наче у нього весілля у той день) сильно не темі, коли буде тоді і буде, може взагалі не скоро.⭐️ Succinct заверший перший етап, тепер буде другий етап нод. Нажаль у перший етап вдалось зайти тільки мейном = не вдалось зайти. По нодам теж поки інфи немає, чи будуть допускати тільки тих, хто приймав участь у першому етапі, чи новачків також - побачимо.⚡️Lighter/Ostium/Backpack кручу, Lighter як база, а інших два по черзі. У парі з бекпаком ліквідуюсь, у парі з остіум - об'єм.🌉 Альта приємно виросла, Ethereum з 1800 до 2600 дійшов за тиждень. Мабуть екліпс чекає ефіру по 3.5к і не дропає чекер, щоб ми не зливали його по 1.5-2к. У ефіра до речі оновлення було - Pectra, розписувати не буду, якщо хочете - глянете, але походу поки що у протоколів нічого не оптимізовано під те оновлення.🤦‍♂️ Дивуюсь цим постам і каналам-мисливцям на Трампа і його новий токен) це пздц, тільки фомо нагоняють і думають. що тепер то вони як куплять і як іксануть і як не продадуть, аж смішно.🖥На цьому тижні планую розібратись з нодою Gensun і поставити їх. По Aztec тестнет поки не робив, але може на старі гаманці (де був актив 3 роки тому у цьому проєкті) поставлю ноду чисто щоб роль у ДС забрати, по кругу перезапускавши ноду на 1 серваку для різних гаманців.P.S. заходьте в чат)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 137 25-05-07 14:46
Всі шилять і я буду 😁Коротше, на OKX рафл на алокацію. Беремо участь, виграємо WL (дозвіл) на викуп алокації і далі кидаємо до 250 USDT і викупаємо чим поскорше аллокцію токенів $DOOD. Ціна буде по 30м капи. 100% тге.Що робити: 1. Заходимо в свій акаунт OKX на телефоні, якщо нема то реєструємо - ТИК 2. Знизу під вашою селфі камерою є кнопка, жмем туда і вибираємо WEB3 3. Створюємо гаманець або вписуємо seed фразу вже існуючого (в грітих гаманцях більший шанс на виграш) 4. Закидаємо на гаманець мінімум 0.1 SOL (з OKX 30центів комса) 5. Заходимо сюди через ПК або телефон WEB3 гаманця браузер 6. Підключаємо гаманець і твіттер 7. Виконуємо завдання з твіттером і нажимаємо кнопку "Передплата" 8. Чекаємо завтрашнього дня і їмо гімно для щастя щоб виграти Всього буде 2 000 щасливчиків — Потенціал в токена великий. Вроді як популярний проект з крутими, дорогими NFT. Буде лістинг на всіх топ біржах, бінанс в тому числі. Капу очікую мінімум 200м, а це вже 6х до 250 USDT алоки. Шанси малі, тому бажаю вам вдачі 🍀Канал| Чат | Discord | Лайф
👁 137 25-05-04 11:09
👍 Трошки активностей з дедлайнами:👍 CampNetwork, про який писав у минулому пості продовжили час для чеканки Lift Ticket до 5 травня 21:00.- Сайт більшість часу лежить, скоріш за все не через перенавантаження, а тому що "треба щоб лежав") - Іноді бувають моменти, коли можна отримати доступ до сайту, підключити твітер, зробити ретвіт з текстом і заклеймити білет.-Краще зробити ніж не зробити якщо є можливість, а у майбутньому подивимось чи варто там щось робити.- Пряме посилання і на кран на всяк випадок.👍 Coinbase - можна заповнити заявку на WL їх гаманця (пошта, гаманець, твітер) - оф. твіт.👍 Espresso - інвест 60М$ - доволі старенький вже проєкт дає шанс отримати лімітовану NFT (твіт).- На цьому сайт додаємо на кожен гаманець 25 USDC і чекаємо до кінця травня. Виберуть 1000 адрес, хто змінтить OG NFT від Espresso. - Закину по-більш стейблів на акаунти, може десь і отримаю NFT.- Виводити можна будь який момент.- Дедлайн до 15 травня.- Це третій паблік батч для отримання NFT, кожен батч по 1к шт.- Також можна проголосувати сьогодні тут за цей пропозал якщо у вас є vsSTG (може колись стейкали під дроп від L0 на 3 роки).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 143 25-04-18 10:04
😴Binance Wallet запустив черговий сейл, де елігбл тільки ті, хто торгував токенами Binance Alpha, а таких я думаю супер мало. Цікаво подивитись на результати.🫠Wormhole - можна клеймити нагороду, якщо раніше ви її отримували за стейкінг, період вестингу 3 місяці закінчився.😶‍🌫️Superform - оголосили про старт 3-го сезону фармінгу починаючи з 21.04 перед цим забайтивши створення foundation і анонсом токену. Пробили дно ггвп, розрахунку на дроп немає вже, тільки APY, який є непоганим.🗿Aztec - скоро запустять тестнет, можна заповнити форму, можливо це надасть доступ до тестнету (наступного етапу їх роадмапи). Раніше (пару років тому) я робив активність у цьому проєкті, але потім вони закрились і почали робити трохи інший продукт, але кажуть що не забудемо тих ерлі, але скоріш за все забудуть) я от хз тепер заповнювати заявки на нові гаманці/пошти чи на ті, які частково здрейнені в адс павер, але мають "історію".🎒Backpack роздали поінти, в мене вийшло ~1700 поінтів за 750к об'ємів з витратами ~550$ = ~0.3$/point, мабуть трошки дохуя, в ідеалі б мати 0.15-0.2$/point, але розрахунок ще і на lighter, де також фармляться поінти.💰LayerZero фандрайзнули 55М$ від A16Z з вестингом 3 роки. Продовжую по-трошки юзати Л0.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація