Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/

👥 Número de suscriptores

348
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

152
Promedio/Día:: 111
Promedio/Tiempo:: 158
ERR: 43.68%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 39 26-06-19 11:33
🔥 Crypto Perps updates 🤯👍 Ethereal. Відкрили клейм токенів $ENA. В мене з витрат ~3k$ "повернулось" близько 600 у $ENA. Це не основний дроп від Ethereal, може там ще камбекнеться 500-1000$, на більше не розраховую, рахую як рект. Для тих, хто фармил ліквідінстю, просто утримуючи позицію, то вийшло думаю значно краще відбити витрати + пофармили 5-15% річних, по чатам це до 30-40% до витрат вже отримано у якості нагороди $ENA.🔗 Клейм для Ethereal тут, для HyENA тут.👍 Variational. Не фармлю, останні тижні у людей виходить вартісь по 8-10$ за поінт при премаркеті ~15$ за поінт.👍 01Exchange. У них стартанув третій етап, де ще більше зрізали кількість поінтів, які розподіляють щотижня. Цей період я не фармлю вже, закінчив. Загалом по-трошки фармив, витрати склали 1.8к$ і отримано 18.6к поінтів по середній ціні 0.09$. Більше нічого не роблю.👍 RiseX. Єдине місце, де зараз палю кошти. Регулярно роблю трейди на 10 акаунтах у парі з лайтером. Витрати виходять приблизно 30-40$/100к об'єму.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 115 26-05-21 08:12
👍 BeCryptoBee updates 👇🥹 Variational. Отримали 50М$ інвестицій від Dragonfly, Coinbase. Сумарний инвест більше 60М$. Для тих, хто активно крутив і отримував поінти по ціні 2-3$ не повинні бути ображені, може 3-4х на витрати отримають як не буде сильного сибіл бриття і високий відсоток роздачі на дроп (>15%).😎 Lighter. Скоріш за все йде третій сезон фарму, активно не фармлю, утримую позу по бітку там свою декілька місяців вже. Трошки фармив пару місяців тому скриптом з місяць, але перестав. Сам токен сьогодні коштує 1.35$, що на +50% вище ніж декілька днів тому, що не може не радувати, але до ціни TGE йому ще треба зробити +80%)🤯 01Exchange. Мінімальний актив, по 1к поінтів лутаю щотижня. 😔 Nado. Просто слідкую, активно не фармив. Зараз там є буст на торгівню 4x SPY, QQQ, OIL і 3х на MAG7, XAG, XAU при торгівлі ліміткою, якщо поінт виходить 0.5-0.7$, то думаю окей, можна було 1.5-3х також забрати через півроку)😉 xStocks. Також не роблю. А тих хто активно мультив і щоденно крутив рулетку отримуючи фрі поінти - отримати блокування. Крч сильно рубанули сибілів. Добре що скіпнув.😎 Tempo. Пару тижнів тому запустив фермочку своїх акаунтів полуавтоматичним скриптом, час від часу роблю транзакції у мейннет мережі. Вчора вирішив зробити ще купу акаунтів фул автоматизовано, скрипт допилив, буду по-трошку стартувати. Хз навіщо, активність супер дешева, мультити не складно, але гаманців там не багато і инвест у проєкта великий. Якщо хоча б якась копійка буде виділена на дроп, то повинно бути добре. Хоча інфи про токен взагалі не було і, можливо, його так і не буде.➡️ Активності настільки немає, що будь-яка подія буде зашилена усіма пабліками, просто тиша або марна сліпа надія на щось типу Tempo. Крипта очистилась я б сказав 😁🌉 BTC з 60к —> 83к —> 78к.🌉 ETH з 1.8к —> 2.4к —> 2.15к.👍 HYPE виріс до 58$, теж потужно!🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 117 26-04-28 09:20
🖤 Зареєструвався у сейл Printr - omnichain-лаунчпад для токенів, метрики з Duna по посиланню. Коротко кажучи аналог pump fun, але не лише на Solana.🟠 Для реєстрації треба мати пройдений КУС на Echo/Sonar, може раніше вже проходили на Plasma. 🟠 Заносити чи не заносити щось - поки думаю. 🟠 Старт заносу 28 числа, кінець 1 травня, формат перепідписки. 🟠 Проєкт під крилом Bybit, дати TGE немає, токеноміки немає, але повинна з'явитись. 🖤 Також на копійку купив токен під сейл з найбільшою капою на Printr - BELIEF по ціні 12.5М мкап / 0.0136$, за пару днів ціна сходила і вгору на 15% і вниз на 15%, зараз залишається на тих же позначках. Умовно лудо-трейд який треба прикривати або в -30-50% або до кінця сейлу.🖤 Є ще варіант полудити на полімаркеті, об'єми маленькі, не рекомендую лудкою цим займатись) та і токен цей чомусь вирішив купити, давно нічого не купляв/продавав)🖤 Розглядаю варіант "від нєхуй дєлать" створити трошки аків і зробити транзакції у Tempo Mainnet. 🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 117 26-04-20 11:25
↓ У крипті зараз глухо: ретро-фарм майже помер, хаки сипляться один за одним, макро фон розвертається щодня ↓> Що по проектам:🔵@edgeX_exchange: виріс з 0.5 до 1.3. Я продав свої токени за холд ETH десь по 0.8. Увесь саплай у команди, тож ціну можуть вести куди завгодно.🔵@01Exchange: це єдине, що я ще активно фармлю. Цього тижня урізав витрати в 3 рази, перейшов із топ-3–5 пар за об’ємом/OI тільки в BTC/ETH, з утриманням позицій 6–24 години. Поінтів менше, зате собівартість поінта повинна стати нижча. Завтра буде видно, що з цього вийшло.🔵@variational_io: закінчив із ним. Забагато мороки, апсайд слабкий. У середньому вийшло $2.3 за поінт.🔵@nadoHQ: поки пропускаю. У найкращому випадку там виходить $0.6–0.7 за поінт.🔵@Trevee_xyz: не можу витягнути свій деп, який лочив рік тому. Якийсь чел з @StreamDefi під час флешкрешу 10.10 використав 93M$ коштів протоколу і вони ліквіднулись походу, а тріві тримали кошти у цьому стрімр чи якось так. Судовий процес триває, можливо, вдасться хоч щось повернути, на зараз "врятували" лише 6% від загальної суми))🔵@Lighter_xyz: 0.78 → 1.2 → 0.9. Повний round trip.> Новини:🔵@DriftProtocol зламали на $280M. Circle нічого не заблокував, Tether покрив частину втрат.🔵$293M у rsETH від @KelpDAO вивели через експлойт у @LayerZero_Core, потім залили в @aave і під це позичили майже $200M у реальних активах. Багато протоколів заморожені, нормального глобального апдейту досі немає. TVL Aave: 26B → 17B за кілька днів, вивести кошти з AAVE наче неможливо, добре що я свій ETH вивів в перші 30 хвилин після новини.🔵Claude Mythos Preview уже вміє знаходити критичні вразливості в софті. AI скоро буде сидіти по обидва боки кібербезпеки, якщо ще не сидить з цією кількістю зламів, що відбулись за останній час.> Макро:🔵США/Іран оголосили "14-денне перемир’я" після того, як США "майже" дійшли до ядерного сценарію. Ринки злетіли: золото вгору, крипта вгору, S&P на ATH, нафта 110 → 85. Потім 14 перетворилось на 10, США теж перекрили протоку, але ж сваряться знову, поєбашили трошки друг друга. Знову повернулися в ту саму точку що і до "миру", але ринки поки що не відкатились. Або хтось щось знає або падіння ще буде.🔵BTC і ETH пробилися вгору й поки тримаються. BTC навіть не пролився після того, як Сейлор перестав купувати після 15 числа. Це хороший знак, якщо все втримається до наступного місяця, коли $STRC знову торгуватиметься вище $100 і повернуться великі закупи.🔵Поточний наратив: BTC - це quantum risk, ETH зламає AI. Купувати заборонено 🤯> Висновок: 🔵Як для ретро-дроппера, робити зараз майже нічого. Залишається тільки фармити перпи, але й там особливої можливості вже немає. Сиджу на заборі й чекаю позитиву, який може не прийти ще довго.🔵Навіть просто паркувати активи в топових Defi-протоколах зараз не виглядає безпечним. У глобальному масштабі суми зламів невеликі, але вплив на інфраструктуру значущий.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 179 26-03-27 12:29
👍 Привіт! Давно не писав, напишу✍️🖤 Почну з проєктів:🖤 EdgeX премаркет на Binance 600M FDV, залишилось 4 дні фарму на ETH APY ~15-25% за рахунок поінтів, далі буду думати що далі робити з цією ліквою. Ну роздача 5% на дроп це піздєц канєшн) Мемчик по 400 FDV, а мейн токен по 600М) Якщо по 400М дадуть вийти - вже добре.🖤 Backpack вийшов по оцінці 200М FDV, що дає нам поінт по ціні 0.12$. Зараз ціна впала до 150М FDV. Не дуже слідкую, але здається, що там команда після TGE мутить фігню) Я продав.🖤 01 Exchange. Можна мабуть пофармити трошечки через утримування позицій. Здається, що утримування поз не бітка і ефіра, з меншими об'ємами 3-5к на тиждень з парою перевідкривань дає 50 поінтів, витрати не великі і якщо розраховувати на поінт по 0.25-1, то повинно бути в плюс. Я б робив це лише якби мультив, хочаб 20+ акаунтів, але ще один тиждень затестив би стратегію перед цим. Скоро поінтів роздавати будуть менше. Подумаю ще чи фармити.🖤 Nado. Розширили пул, можна було закинути якимсь тірам вродь, просто бачив, без деталей. Дохідність якусь малює + зовсім трошки поінтів. Щодо фармінгу, то останні пару тижнів фармляться значно вигідніше ніж до цього через бусти на метали і нові активи, треба слідкувати за анонсами і якщо є бажання фармити Nado, то робити це під ці акції. Поінт замість 0.9-1 виходить 0.3-0.5. Не фармлю поки, в пулі не тримаю.🖤 Variational. Фармив 50 аками, але поінтів кількісно виходить дуже мало, хоча і вартість нормальна — останній тиждень 43 поінти по 1.77, але це усього 43 поінти. Ще і новина на тижні вийшла про відміну lose refund, хоча б якийсь був. Для мене виглядає як просто трата часу при такому фармі, де треба або збільшувати ферму до 200 аків, чого робити не хочеться або забити і не крутити.🖤 Ethereal. Виглядає, що фармінг по 0.002 який пару місяців виглядає як дешево зараз виглядає більше як б/у або мінус. Давно вже там нічого не роблю, якщо робити, то хіба що фармити APY за холд + позу, але настільки непопулярний перп, що не хочеться туди гроші заводити.🖤 Opensea відклали TGE після чергового сотого сезону через ринкову слабкість. Ору.🖤 Чогось нового взагалі не бачу. Оцінки перпів пздц низькі, складно знайти щось де є вигідний фарм. Якісь там Tempo тестнети або якісь інші тестнети чи не тестнети не приваблюють зараз взагалі. Єдине що залишилось - кудись щось закинути під фармінг APY, поінтів і то щось давненько скамів не було, пора б. 🖤 Тепер трохи про ринки, макро, відчуття скажу:🖤 Почнемо з того що Трамп єблан якого ще світ не бачив. Виглядає максимальним посміховиськом для світу, реально агент Краснов якийсь. Легітимізував усіх диктаторів, поводив по червоній доріжці, почав войну, підіймає економіку ворожим країнам, знімає усі санкції. Почав війну, вийти не може, весь світ в ахуї від цін на нафту, газ, майбутні зрростання цін на продукти, інфляції, крч красавчік, "все идет по плану".🖤 Нафта/Газ кайфи, чекаємо по 200)🖤 Золото гуляє туди-сюди як щіток якийсь, волатильність може сягати 20% за декілька днів.🖤 S&P також пішов вниз і здається, що це тільки початок, але хз як там буде. Дід виходить пиздить щось, а потім виявляється що це пиздьож, як неочікувано, але все більше звикань до того що це "пиздьож" і реакція на слова все менше.🖤 BTC/crypto. Норм ще тримається для таких подій/новин, хз) Але походу може ізі бути ще не одне занурення, 70к+ не втрималось на довго. Більшість вже налаштовані шортово, але це не означає що вони не будуть праві, хоча по логіці ринок йде проти натовпу, поки цього не спостерігається.🖤 Lighter вже 0.85, тут окрім того що це біль нічого більше сказати. При падіння все ще реагує більшим падінням, відскоків останні моменти взагалі не спостерігаються.🖤 Трошки про себе:🖤 Переключився на майже ніхуя не роблення по крипті. 🖤 Вайбкодю, пробую різне, десь граюсь, десь створюю щось корисне для себе, але не монетизоване, так, чисто для душі) 🖤 Створив твітер, буду туди щось писати іноді, але натхнення прям не багато якщо чесно.🖤 Створив калькулятор розрахунку вартості поінту, можете також користуватись по бажанню.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 171 26-03-05 09:37
👋 Hi, updates 👇🎒 Backpack. Почався останній тиждень preTGE "епілогу", запустили ваулт, але він поки закритий, запустили вайтліст для подачі заявки на IPO, можна вказати пошту. Поінти за ОІ на цьому тижні не отримав ще, завтра розподіл, цікаво скільки насиплять.😴 Opinion. Виходять сьогодні о 14. Роздають копійки, метрики після анонсу % на дроп впали на 60-80% (TVL/Volumes), на дроп роздають менше грошей ніж зібрали на комісіях) Поінт замість очікуваних 20-40 вийде по 5 в кращому випадку. Конвертація поінту у токен різна, може бути 1х2 а може бути 1х15, тому не лінійно все.😅 PredictFun "купили" Probable.🕯 Paradex TGE сьогодні о 16, але може будуть затримки на декілька годин. На дроп 25% токенів з яких тіма викупила на ОТС і тому інішл саплай 20% токенів. Премаркет впав з 0.2 до 0.13 за останні декілька місяців. Не крутив. Токени наче роздали.🌉🥹 BTC/ETH & other трошки пішли вгору, моє все інфополе вже шортить або "шукає шорти", здається що трошки зарано і трохи порости дадуть. Я посиджу ще якийсь час з холд BTC середньою ціною 73к, продавати почну з 76.5 до 82. Потім, якщо підемо вниз, то почну купляти знов, якщо ні — то буду зі стейблами. Продавати буду тому що по відчуттям трохи пересайзився, може скину не усе, а зручну частину.😎 LIT — 1.3$. Все хуйово) усе росте — він стоїть на місці або падає, усе падає — падає також. По OI/Volume тримається в топ3-4 після HL, Aster, EdgeX, поряд і ось ось обжене - Varitional. Ревеню через відсутність комісії не велике, LLP за останні 2-3 тижні в нулі або трохи збиткове, торгові пари додаються, але трейдерів немає, викуп токенів на не значну частину доходів.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 194 26-02-12 09:34
👋 Хелоооу, апйдети за останній тиждень 👇🔵️ Aztec вийшов сейлом в -50%, я закидував по баксу, бейс реварду немає.🔵️ USDai роблять сейл на коінлісті по ціні 300М))) скіп. бейс ревардік і тут не прокнув.🔵️ Superform вийшов як скамчик, роздав на булочку, бейс ревард 69 токенів розділених на 4 платежі, перший доступний одразу, наступні три вестингом протягом 3х місяців.🔵️ Ethereal роздають додатково поінти на Ethena, може трохи капне, можна в дешборді Ethena глянути нарахування, по плану півроку вони будуть ще фармитись, якщо це по 200М поінтів/тиждень, то вийде поінт дорожчим ніж очікували. Моя оцінка: добре — 0.01, нормально — 0.007, погано — менше 0.005, в мене середня ціна поінта 0.002 і я зараз не фармлю. Може у майбутньому ще повернусь трошки, але поки ні.🔵️ Opinion думаю, що вихід зовсім скоро, вже є премаркет на байбіті по 430М оцінці)🔵️ Nado розширять пул з 2М до 4М сьогодні для двох тірів, детальніше у твіті. Пізніше ще трошки розширять для холдерів NFT. Реальний APY там 15% за останні 2 тижні + 100 поінтів/тиждень, але з розширенням пулів дохідність впаде і невідомо чи розмиються поінти. Дивно, що так мало дають за пул чесно кажучі, на 2М$ пулу з розрахунку 100 поінтів за 20к це вони роздають усього 10к поінтів з тижневих 950к, тобто ~1% пулу поінтів на одну з трьох категорій нагород, смішно навіть.🔵️ Якби шукав перп, який фармити, то це був би Varitional.🔵️ Backpack два тижні з останніх 4-6 пройшло. Можливо треба буде перепроходити КУС, вже є якийсь там поки що сірий бадж, але там я не мультив кількістю аків, тому пофіг. Гуляють чутки про збір 50М з оцінкою 1B, але не вірю у це, занадто багато, а навіть якщо це правда, то у лайтера теж був інвест по оцінці в 1.5B, дешевше ніж він зараз. 🔵️ По ринку все теж не дуже, BTC усереднив, середня 73к. Якщо підросте до 76, то скину частину, якщо підемо далі вгору, то піде з тим, що залишилось, а якщо вниз, то докуплю знизивши точку входу. Ефір не чипав, фармить XP у EdgeX, лайтер теж укатується по троху, скоро до 1 доповземо з такими темпами і це вже не здається жартом 😅🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 215 26-01-30 15:06
🐝 Апдейтики 👇👇👇🎒 Backpack. Зробили твіт у якому сказали, що на дроп виділено 24% токенів і 1% на дроп NFT Mad Lads.🔵️ Думав, що зажмуть і більше 10-15% не дадуть, а тут 24% 🔥🔵️ На полімаркеті оцінка ~700M$ FDV, але там умова, що вихід буде до кінця лютого, тому реальна оцінка мабуть ближче до 1B$, що дає ціну поінта 0.57$. Більшість фармили по ціні 0.15-0.2$, що дає їм непоганий плюс якщо фарм був великим сайзом.🔵️ Зараз триває "Епілог" з 29 січня по 25 лютого, 4 тижні ще можна фармити поінти, кількість поінтів, які розподіляють зараз така ж як і у сезонах - 10М.😎 Lighter. 🔵️ Додали APR на застейканий LIT, при стейканих 90М токенів це 11%.🔵️ Для тримання стейблів в LLP тепер треба мати 1 LIT на кожні депнуті в LLP 10$. Для тих, хто не має застейканих LIT, а стейбли в LLP лежать, то буде виводитись по 3% щодня і таким чином за місяць усіх користувачів, які не застейкали LIT буде виведено з LLP.🔵️ Додали вкладку Stats з метриками, доходами.🔵️ Реальна дохідність у LLP, а не розмазана на 365 днів — 7-10% річних.😇 Ethereal. Тягнуть з роздачею поінтів на цьому тижні, поки ціни поінту за ліквідацію не знаю, але думаю що достатньо вже пофармив. Хотілось більше, але мабуть зупинюсь з ним поки. Вихід невідомо коли, метрики фактично на місці, ймовірно великого хайпу так і не отримає, а якщо затягнуть, то може пізніше фарм і буде вигідніше, коли хайп перпів трошки впаде. 🕯 EdgeX. Писав у чаті, отримав вже перші XP і токени Maru, виходить все згідно розрахунків. Профіт буде залежати від ціни XP на TGE, орієнтовно дуже не поганий виходить % річних на ETH, я б сказав найкращий з можливих. 🕯Nado.xyz. Заніс у NLP (аналог Lighter, Hyperliquid) необхідну суму, але дохідність там мінусова).🔵️ Від завтра почнеться 1й сезон, який буде нараховувати лімітовані 950к поінтів для трейдерів, холдерів NLP і рефералів. Подивлюсь що буде по поінтам за тримання у NLP, якщо фігня, то виведу, мінусовий APR неприємний)🤗 За early активність роздали NFT яка торгується по 0.45 ETH, отримати було легко.🪐 JUP. Якщо стейкали токен, то можна клеймити нагороду на цьому сайті.😶‍🌫️ Superform копійки розішле 10.02.🌉 Я став холдером BTC, купив чуток, поки ТВХ 83.8к, при знижені до 50-60к також буду докуповувати, далі навряд)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 207 26-01-26 11:43
😋 Opinion. Аірдроп скоро 🪂💬 На сайті у розділі points з'явилась кнопка з можливістю додати гаманці, на які буде розіслано дроп, по аналогії з Lighter. Деталей по дедлайнам і чи обов'язково поки немає, але зрозуміло, що "вихід до китайського нового року" було не пиздежем)💬 Намагався фармити, але сказати, що це успіх - не скажу. Поінтів вдалось отримати мало (45), середня вартість теж досить велика (10$). І то були аномалії якісь, фармив 5 акаунтами і завжди 1 або 2 мали кількість поінтів в 5-15 разів більше ніж на інших, я так і не зрозумів логіку тому і забив в останні тиждень-два. Один раз отримав багато поінтів за те, що лімітка з великим об'ємом лежала в стакані тиждень, але це більше схоже на лудку ніж фармінг, у випадку якщо ціна проллється.💵 Щодо вартості поінту. Усього було наче 13 тижнів по 100к поінтів = 1.3М поінтів. Оцінка орієнтовно буде 0.7B$, при різному відсотку токенів на дроп ціна поінта: 5% — 27$, 10% — 54$ і т.д) Вірю у 50$, але не відкидаю варіант з 100-150, якщо на дроп буде більше % або FDV буде більшим за 1B.💬 Один з двох проєктів, які фармив останній місяць-півтора виходить досить скоро, але значно більше я фармив Ethereal, але йому до виходу ще рано)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 272 26-01-14 17:06
👍 Трошки актуального:🟢 Solana SKR. Можна перевірили алокацію (твіт). Там тіри від 5к до 750к, в мене 10к, думаю по 0.01-0.03 ціна буде) пару коп крч для тих, хто не проявляв актив на гаманці.😟 Fogo - виникла насипка, можете перевіряти дроп - checker. Гарна насипка для Fogo Fishing та бриджів. Щодо тестнету, там нічого, але активність була фул фрі скриптом, тому пофіг. А от ті, хто ловив рибу, отримали в середньому по 3к токенів при премаркеті 0.05$.😶 Zama. Буде сейл, етапи сейлу цікаві, нові, можна буде приглянутись. На Coinlist також з'явились дуже гарні умови, але формат аукціону, дуже обмежений занос/акк буде.😇 Ethereal DEX. Сильно збільшується кількість поінтів, що роздається, без фіксу виглядає як сильне розмивання. Гляну, що вийде по ціні на цьому тижні, може закінчу з ним.🎒 Backpack. Скоро закінчується останній сезон, далі наче TGE. Здається, що прикольний ресурс, US орієнтований, фішечкі є приємні, але ліквідності нуль, користувачів нуль, хз чим це закінчиться, але походу скоро. Додали предікшн маркет до платформи недавно.😎 Lighter. Уїбався на майже 40% за 4 дні з 3.3$ до 2$, зараз близько до 2.2$. Вчора запустили мобільний застосунок на Android/IOS.🤓 Opinion. ДОДАЛИ ПОШУК. А загалом фарм жахливий, все лагає, боти викупають лімітки, тому і не фармлю майже) Декілька десятків поінтів по ціні 12$ є, може в 3х скину колись.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація