Fuente
BeCryptoBee | Що відбулось вчора на SUI і як я це зрозумів.👍 Зламали топ1 декс на SU...
119 Vistas/Alcance
2025-05-23 08:30
Mensaje №849
🟣 Що відбулось вчора на SUI і як я це зрозумів.👍 Зламали топ1 декс на SUI Cetus і вивели усю лікву з пулів, інші протоколи також заблокували обміни, біржі закрили депозити щоб не відбувалось арбітража і усього хаосу оскільки відбувася депег і стейблів і токенів на SUI.👍 Якось у Cetus контрактах був баг з пулами ліквідності, і чувачок його використав і отримав ~210M$ у токенах SUI, USDC здебільшого. Токени USDC від переводив через Wormhole брідж у EVM мережу, де купляв ETH скоріш за все для того щоб його не заблокували, як це могли б зробити з USDC.👍 Пізніше команда сказала, що зловмисник встиг 60M$ перевести у EVM у ефір, а решта 160М$ було заблоковано. Кошти наче будуть повернені оскільки за Cetus вписались і SUI і CZ і це здебільше репутаційний виклик оскільки маркеткапа SUI 13B$ і ці 60M$ наче не мало, але і не супер багато.👍 Ввечері на гаманець зловмисника прислали NFT з текстом, де кажуть "поверни 54М, залишай собі 6М і ми не будемо тебе шукати і дзвонити у поліцію")👍 Sui відреагувала падінням з 4.2$ до 3.9, потім відскочили до 4.05, потім сквізанули до 3.7 і зараз торгується по 3.85.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація