Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Fuente

BeCryptoBee | Project List by BeCryptoBee 👍UPD: 26.05.2025.🔍 Про усі проєкти писав у...

Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
206 Vistas/Alcance 2025-06-26 15:31 Mensaje №879
👍 Project List by BeCryptoBee 👍UPD: 26.05.2025.🔍 Про усі проєкти писав у каналі, можете використовувати пошук якщо що або питати у чаті.⚡️ Найбільші витрати зараз йдуть на фарм поінтів Lighter. Також зробив би акцент на чат/поінти у Nous, Hyperbolic, ChainOpera AI. Замультити проблемно без скрипта, але начеб-то того варто.🕯 DEXes — кручу пару дельта нейтральною стратегією, фармлю поінти:❗️ Lighter - раніше у парі з Backpack, а потім з усіма по трошку. Пробував об'єми, перейшов на фарм поінтів через ліквідації, виходить дешевше.❗️ Backpack - перший сезон активно фармив, зараз міжсезоння - не фармлю.❗️ Ostium і Asterdex - фармив трошки поінтів декілька тижнів, останній зараз у парі з Lighter.❗️ Arkham - проблеми з КУС, складно веріфнутись, тому зробив тільки 1 акк. При реєстрації 200$ на комсу, спалив на 500к об'ємів і отримав 500 поінтів. По ідеї норм темка якщо вдається реєструвати акаунти.➡️ Актуалочка руками або софтом:👍 Camp Network. Фігачу скриптом, очікую вихід впродовж 2-3 місяців, хоча краще не очікувати нічого.👍 ChainOpera AI. Також скриптом, пост тут.👍 Monad. Скриптом іноді запускаю.👍 Pharos. Скриптом.👍 Oro. Пост тут.👍 N1 testnet. Пост тут.👍 LayerZero&Wormhole. Іноді транзи, рідко.👍 Sui eco. Закидував у стейкінг WAL, SUI, трошки клацав IKA, Tuski, Seal, зараз там нема чого робити. Переніс Sui з IKA у Aftermath.👍 Цікаві ШІ: Nous, Elsa, Hyperbolic. Чатитись, квести, складно мультити, може бути профітно, поки не роблю. Відпрацьовані, очікую на вихід: Linea, Eclipse, Towns, Aptos, Meteora, Zerion, Rainbow, Rabby, Debank, Base, Relay, Symbiotic, Mitisis, Superform, Dango, Seismic, D3 і ще купу мілких по яким також даю апдейти.💵 Стейкаю стейбли тут (пост): Rings, OpenEden, Perena+RateX, Level, Zerobase, LLP Lighter.🥹 ETH розкиданий по гаманцям + закинув у Balancer pool для фарму Treehouse поінтів.🟢 SOL закинув на декілька аків у Fragmetric через Rate-X. Що пропустив і не роблю/жалкую:👍 Hyperliquid екосистема, наче багато проєктів і по фармінгу ліквою і по чейну і по трейду можна поклацати з розрахунком на майбутній дроп.👍 OpenSea, тут пізно роздуплився, довго не вникав, а зараз здається вже доять просто, починати з 0 не хочеться.👍 Farcaster. не було часу, зараз впадлу вже, не працював з емуляторами телефонів, немає часу освоювати.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація