Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Fuente

BeCryptoBee | Eclipse update. 👍 Запустили оф. чекер - https://claims.eclipse.xyz/👍 Н...

Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
161 Vistas/Alcance 2025-07-04 11:57 Mensaje №890
🍴 Eclipse update. 👍 Запустили оф. чекер - https://claims.eclipse.xyz/👍 Нічого для мене не змінилось з не оф. чекера.👍 Додатково роздали по 20к токенів за OG роль у Discord, наче на 500 користувачів.👍 ACS NFT холдери отримають ще трошки токенів на TGE, твітер інфли також отримають наче по 3к токенів.👍 Премаркет на рівні 0.3$ з об'ємом торгів в 100к$, може навіть це і забагато.👍 Для ерлі таперів давали буст 20-30% наче до фарму трави, по суті бейс реварду за це немає. За холд tETH також немає ніякого бусту, ончейн і активність з жовтня місяця також не винагороджувалась.➡️ Загалом очікування не виправдані. Мейн 4.8к за фарм ліквою - задоволений, мульти по 35-50 токенів - не дуже задоволений, але все одно в плюс, витрати були до 5$/aк, отримаю більше, але це копійки, не варті витраченого часу.➡️ Кейс плюсовий, скаржитись не має на що, нам тут нічим не зобов'язані, добре що хоч "інвестиції" повернули. Шкода, що за дс і твітер роздали досить багато, а роботягам-сибілам не залишилось більше)😠 Виводити з мережі можна через оф. брідж з очікуванням 7 днів або через Relay з витратами ~1-2% від суми переводу.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація