Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Fuente

BeCryptoBee | Eclipse airdrop 🪂👍 Схоже, що дійшло до цього моменту все ж таки. Почал...

Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
141 Vistas/Alcance 2025-07-02 08:52 Mensaje №886
🍴 Eclipse airdrop 🪂👍 Схоже, що дійшло до цього моменту все ж таки. Почалась розсилка токенів з цього гаманця, триває по-трошку вже більше 3 годин. На гаманці було 6% від загального саплаю. 👍 На зараз розіслали на >100k гаманців, залишилось розіслати 25% від 6% токенів.👍 У ДС кажуть, що це все підготовчі моменти, чекайте оф. інфи. 👍 Виглядає як розподіл за траву, неважливо це були тапи або фарм ліквою. В мене і не тільки в мене вийшло ~2.5k трави = 1 токен. 👍 Перевірити можна на сайті скану вписавши свою адресу і відкривши останню транзакцію.👍 На мультах з 20-30к тапами і 100к трави вийшло по 35-45 токенів.👍 На мейні 20к тапів і ~12M трави (ліквідність тримав) прийшло 4.8к токенів.👍 Премаркет відсутній поки, пару днів тому байбіт твітнув про спот лістинг $ES. Оціночна вартість 0.2-0.4$/токен.👍 Здається, що на чекері повинні ще дати додатковий дроп за:- Early активність.- Холд NFT ASC.- Ролі Discord (може bitz holder трошки насипе).- Ончейн активність (сумніваюсь).➡️ Тому якщо буде досип, то буде норм, якщо не буде — "заєбісь, що не нуль". Очікуємо оф. анонсів, ввечері буде АМА.🔗 Сайт оновився, але поки не заповнений - https://claims.eclipse.xyz/🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація