Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓
Додано 06 січ 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Кількість підписників: 1 241
Фото: 564
Відео: 83
Посилання: 387
Опис:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/

👥 Кількість підписників

1 241
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

395
Середній/День:: 332
Середній/Тиждень:: 350
ERR: 31.83%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 395 25-09-23 08:58
Як я промахуюсь з оцінками і ловлю на собі інсайти 🤦‍♀️ В суботу я проводила тренінг з тайм-менеджменту для групи Advanced і ділилась з ними власними спостереженнями.Є одна техніка, яка дуже складна, дуже геморойна. Її треба насильно, буквально, використовувати протягом хоча б 2 тижнів 😩 і насильно трекати по факту кожен свій чих. 🤯 Що це дає мені? Якби ви не слідкували і не планували, з часом у вас викривляється відчуття часу 🕰️ та скільки ви на це насправді витратили. В мене раніше було відчуття, що я все роблю дуже повільно 🐌 і витрачаю на те купу часу. Особливо якісь нові задачі. Коли ж я працювала і заміряла дійсно трекінг часу ⏱️ — я побачила, що деякі нові задачі насправді зайняли набагато менше часу, ніж мені здалось. Час від часу я повертаюсь до цієї техніки знову, можу на тиждень, можу на 2. (Знаю людей, які використовують це постійно нон-стопом — crazy! 🤪) І от останній раз я якраз робила ці заміри протягом минулого тижня. Інсайт був невтішний — моє відчуття часу змінилось в тих речах, які я роблю час від часу. В інших задачах все залишилось.Наприклад: в мене був тренінг з оцінки. Я його проводжу вже ХХХ раз. Якщо взяти процес, то він приблизно такий:* Розіслати листи про реєстрацію 📩* Внести в системи студентів 👩‍🎓* Перевірити оплати 💰* Підготувати дошку / скорегувати практику ✍️* Оновлення матеріалів / презентації 💻* Відправити посилання на зум 🔗* Провести тренінг 🎤* Вивантажити відео з зум 📹* Завантажити його на ютуб 🎞️* Видати доступи 🔑* Оновити конспект і видати до нього доступи 📄* Зробити сертифікати 📜* Вивантажити 📂* Внести промокоди на знижку 🏷️* Внести студентів на сайт 🌐* В системах провести як виконану таску ✔️* Розіслати кожному сертифікати і лінки на всі матеріали 💌Мені здавалось, що я все роблю вже дуже швидко. І з урахуванням 2-3 годин на тренінг я витрачаю ще десь годину на все інше. Сумарно ну 4 години Коли я глянула на правду — то вийшло від 5 до 7 годин реального часу на це все. 😱 Чому я думала що менше? - тому що вважала, що на багато чого відволікалась, чатики наприклад і тому стільки вийшло від початку до кінця — а нє. 🙅‍♀️ Це реальний час, який був витрачений на задачі, а не на викрадачів. 🕵️‍♀️Інсайт простий — якщо вам щось здається — перехрестіться, а по факту — контролюйте себе час від часу для себе ж. Щоб ваша оцінка була точною, а не пальцем в небо і на досвіді. 🎯 Ну і коротко нагадаю, що тренінг по оцінці Hard вже завтра. 😉#time_management #estimation #факапи
👁 310 25-09-22 15:26
Давайте поговоримо про ігри? 🎼У нас ще не було виступів про Game Dev, тільки був подкаст Testing Minutes. Тим не менш, здається, що в цьому направлені дуже багато упереджень та міфів. Запросили Ріну Ужевко нам про це розповісти! 🔥 Ріна Ужевко. Кунг- Фу геймера📆 Дата та час: 23 вересня, 19:00 за Києвом📢 Формат заходу: лекція🔎 Про що поговоримо?За весь час я працювала з дуже різними проєктами. Був у мене й проєкт, який впроваджувався у 3 країнах і над яким працювало 500 людей протягом 2 років. І тим не менш, ніщо не може зрівнятися зі складністю тестування Gamedev.Звісно, там теж різні проєкти: є прості інді-ігри, а є MMORPG.Свого часу я працювала над складною грою саме цього напрямку і випустила ще 4 гри в соцмережах та на мобілках.І я хочу, щоб ви занурилися в «мій світ» — як відбувається розробка гри та яка роль у ньому тестувальника. Це буде цікаво як тим, хто вже тестує ігри цих напрямків, так і тим, хто взагалі не грає в ігри.Можливо, ви теж зрозумієте, чому ігри — це найскладніший напрямок.А можливо — захочете перекваліфікуватися в Game QA Engineer.🎙 Ріна про себе▫️ Люблю бути дотичною до зростання інших▫️ Маю дуже різноманітний досвід проєктів, компаній та ролей▫️ Не толерую «успішний успіх», «простоту айті» і брехню▫️ Класно керую командами та будую процеси▫️ Вважаю людей найціннішим активом будь-якого продукту🔎 Де знайти Ріну?📩 Телеграм канал📹 YouTube канал🕊 Instagram🔗 LinkedinCайт: https://qanavigator.com.ua/🎟 Як взяти участь?🔹 Придбати квиток (50% вартості квитка йде на ЗСУ🇺🇦)🔹 Безкоштовно — для учасників Суворої QA спільнотиДо зустрічі на лекції 🙂
👁 466 25-09-18 11:08
​Як вайбкодинг збільшує об'єми тестування в рази? Ну для мене вайбкодинг це по замовчуванню збільшення тестування і перекладення відповідальності на тестування навіть якщо це не усвідомлюється. Але не про це. Бо це моя особиста думка і у вас може бути своя -це ок. При звичайному тестуванні ви при знаходженні багів використовуюєте різні аналітичні інструменти для його ретеста, відбіру регрес -тестів, тощо. Щоб не робити зайвих перевірок і не пропустити важливі частинки. У випадку вабйкодинга при знаходженні багу - це все летить в трубу. Чому? Тому що фіксять ваш баг теж вайбкодингом - в результаті такого фікса ви можете отримати в цілому фічу яка зроблена інакше. І тут не те, що зайвого не тестувати, тут скорше потрібен повний регрес всього і ще додати пару кейсів десь, бо щось воно вже десь інакше працює. Бісить ? - так . І якщо у вас в голові рішення цього - ну хай дев фіксять самостійно без вайбкодингу - то це бляха не працює, бо їм впадлу, або вони не вміють. Бо ті , хто вовсю вайбкодить - в результаті того, що наробилось в 90% не розуміє нахіба воно так зробилось, і що це вообще таке. Наголошую знову - я не проти АІ, я лише за свідоме розумне ДОДАТКОВЕ використання. #ші #палає
👁 479 25-09-15 14:02
Одна з проблем лідів на співбесідах — не вміння розказати про свої досягнення. 🙅‍♀️Навіть кращі кандидати коли їх питаєш про їх досягнення кажуть щось таке : найняв 20 людей, 0 кількість багів на проді, 100% автоматизованих кейсів, написали новий фреймворк.. 😒 Колись я теж пишалась і розказала на інтерв'ю, що найняла 70 людей за дуже короткий термін, а мене не взяли на проєкт саме через цей фактор. 🤦‍♀️Розберемо, чому?🤔Такі ваші досягнення — це двояка інформація. ⚖️По прикладах:0 багів в проді — це тому, що у вас 3 клієнти й їм пофіг на баги? 🤷‍♀️ це тому, що ви класно тестуєте? 🤓 це тому, що розробники писали якісний код? 💪 це тому, що у вас сапорт працює за схемою — всі йдуть лісом і це не баг? 💩 Це тому, що ви не створюєте тікети, а живете в коментарях і чатиках? 💬 м?100% автоматизовані тести — а треба було? 🤨 а скільки там всього кейсів, 5? 5000? 😱 Автоматизовані й використовуються сапортом? 👩‍💻Автоматизовані на QA-енві й бігають на заглушках? 👻 ще варіанти?Найняв 20 людей — ну окей, ти збільшив компанії витрати на людські ресурси, це взагалі-то не круто. 💸 Для чого? Щоби що? 🧐 Яку проблему ти цим вирішував? І чому саме таким способом? Новий фреймворк — а нахіба? 🤦‍♀️ чому ви писали його самі, якщо на ринку купа рішень? 🤯 що було не так? просто так, чи є щось під цим? 🤔 чи можна було вирішити це інакше? 💡Контекст — це те, що вас або продасть, або викине з гонки. 🏃‍♀️💨Контекст у показниках — важливіший за сам показник. 👑 Формулюйте досягнення з контекстом. ✍️Наприклад: У нашу компанію зайшло в один момент 8 клієнтів, кількість продуктів збільшилась на 4 нових, ми оперативно порахувати оцінку і донайняли 20 тестувальників, які забезпечували поставлені цілі відповідно до якості продуктів. Завжди будуйте речення від проблеми до рішення, за потреби додайте аргументації, чому рішення саме таке. 🎯#досягнення #співбесіда
👁 412 25-09-10 14:46
Плани-підсумки 📝 Серпень/ВересеньНа календарі вже 10-те число, і я тільки зараз добралася до цього, бо тільки приходжу в себе після ковіду. 😷 З початку війни не чула про нього, а тут "добрий вечір". 🤦‍♀️Серпень: Підсумки 💯- 🗣️ Провела вебінар на тему MindMap.- 🤝 Закрила збір на 3 ОШБР, і весь збір ДОУ теж закритий! Ура! 🎉 Якщо ви щось виграли, поділіться, бо я в прольоті. 😉- 🚀 Стартанула курс Advanced Skills — група невелика, 5 людей, але ми йдемо до цілі.- 💻 Випустила реліз на проєкті (Колумбія — моя нова країна, де я щось робила).- 🥳 Зустрілася зі знайомими на DOU-пікніку. Все було б чудово, якби не... ні, не ковід, а спека! 🔥 Я просто фізично не витримала й збігла з того пекла о 15:00, через що пропустила багатьох, хто приїхав пізніше. Ну, наступного разу вже. 😉- 🔨 Стартував ремонт! Є-є-є-є-є!- 🏠 Нарешті отримала право власності! Тепер я не бомжара. (Це моє перше власне житло, а бомж я, тому що мій дім зруйнувала країна-404 і окупувала територію. Заробила на нього повністю сама, від А до Я. Вибачте, що піднімаю цю тему тут).Підсумок: усі плани на серпень виконані на 100%! Вересень: Що вже зроблено ✔️- 🎓 Провела тренінг з ризик-менеджменту в компанії.- 💰 Зробила знижку 9% до Дня тестувальника на всі послуги.- 📜 Вступила у право власності.- 🗓️ Запланувала старт тренінгів на осінь.- 🚀 Оскільки переїзд до жовтня не відбудеться, відкрили набір на 7-му групу Core Skills. Плани на Вересень 🎯- Провести тренінги з оцінки Lite (18.09) та Hard (24.09).- Виступити в "Суворій спільноті" з доповіддю по геймдеву.- Почати готувати доповідь для Online QA Day у листопаді.- Провести тренінги на курсі Advanced Skills.- Підготувати до випуску 6-ту групу Core Skills.- Вижити на проєкті, поки будуть відпустки. 😅- Провести співбесіди. 🤝 Ще трохи цікавого... 👀Отримала запрошення на виступи від Приватбанку та Дії! На жаль, довелося відмовитися, бо зараз дуже важко дістатися до Львова та Одеси для офлайн-виступів. Більш-менш можливо хіба що в Київ або Івано-Франківськ. Сподіваюся, після переїзду все надолужу, бо пропозиції були дуже цікаві. Буду чекати на наступний рік. 🙏Інсайти 💡*Ковід все ще існує.* 🤧Вдячності 🙏- Всім, з ким тусила на DOU — було чудово, бо ви неймовірні! 🤗- Чоловіку — за те, що ганяє мене закінчувати роботу о 21:00. - Інні Осінній — за запрошення, було приємно та цікаво.- Організму — що вивіз третій ковід. 💪- Вам — за те, що читаєте! ❤️#плани #підсумки #серпень #вересень
👁 502 25-08-19 08:09
Кажете сертифікати з навчання нічого не роляють? - теж так кажу, що це лише для вас і , можливо для знижки, але в мене є 3 кейси коли приходили ейчари /тест менеджери/рм і питали відгук по людині. Як це відбувалось ? (питання вигадані просто для демонстрації прикладу т.я. з ними завжди йде прохання не розголошувати кого і про що саме питали) - нам потрібно щоб ця людина зробила а/в/с в твоєму курсі це є, підкажи чи впорається людина з нашими задачами ? - в тебе проходили тренінг такий-то - чи зможе людина побудувати онбординг без ейчарів ? Парадокс в тому, що в основному питання приходили по тим людям, які не отримали сертифікати, а значить - не зробили домашки, і це значить, що я не можу відповісти на їх запитання. 😕😭 Це вам нотатка про те, що у авторів питають іноді про вас. А дати відгук можна лише якщо ви робили домашні завдання. Тому це важливо на будь-яких курсах, не думаю, що я єдина , до кого залітають попитати, якщо начебто і інтерв'ю ок, але лишаються невпевненість в чомусь. Ринок цікавіше стає все дедалі. Тож, в лінкедін, якщо він є однією з мереж де ви шукаєте роботу - додавайте свої сертифікати. Зайвим точно не буде. #не_реклама #сертифікати #робоче
👁 400 25-08-16 09:31
Сьогодні закінчився мій збір дружньої банки на 3 ошбр @ DOU Разом з вами та завдяки вебінару нам вдалось перетнути ціль збору і зібрати замість 30 000 - 41 321.99 ₴ 🎉🎉🎉 Усього задонатило 52 людини без мене. Як і обіцяла - провела розіграш призів.Нагадаю:за донати від 300 грн - антистрес ципа Василь за донати від 1000 грн - унікальний планер від Google за донати від 10000 грн - мій курс Essential skills Претендентів на курс не було, максимальна сума донату який зайшов не від мене - 5000 від 🔝 Суворої спільноти Артема Григоренко. За що їм окрема подяка.💋 Тож, 🎁розіграш за ципу - провела в Монобанку - перемогла Дар'я О. чекаю від неї дані для відправки посилки 🎁Розіграш за планер - провела окремо - людей, які задонатили від 1000 грн. було всього 6. Перемогла Анна К. - чекаю також дані для відправки посилки. 🎊🍾Вітаю переможниць з виграшем, та нагадую що ВСІ донати від 300 грн беруть участь у загальному зборі ДОУ також. Тож, можливо ваш головний приз ще попереду. 🎉Всім гарних вихідних ) #розіграш #донати #dou
👁 400 25-08-11 16:12
​На річницю в ЕРАМ задали цікаве питання, чому я змінюю сфери та ролі ? Це питання, яке постійно виникає в моїй голові, коли розумію, що починаю робити частину роботи на автопілоті. Приходиш в новий банк, умовно, — спочатку цікаво, все інакше. Адаптуєшся, аудіюєш, впроваджуєш процеси, вивчаєш стек і т.д. З часом робиш більшість роботи автоматично.. Потім переходиш в інший банк або фінтех — і розумієш, що це +- схоже, лише з невеликими нюансами. І в цей момент ти розуміжш, що ти почала бігати по колу і втрачаєш зацікавленість. 😕 Автоматично?= міняй! 🚀 Саме тому я вважаю, що коли ви все знаєте і довели частину роботи до автоматизму, треба змінювати підхід. Або змінювати проєкт. Або йти на новий, вищий рівень.Або йти на іншу роль.Для мене застій на одному місці = професійна смерть. І це ідеальний момент та причина, щоб не зупинятися на досягнутому. Потім можна й повернутися на "старий" домен, але з новим вже, іншим, досвідом і розумінням, що саме тут можна зробити ще інакше, ще краще, ніж було? Про це й мій курс "Advanced Skills for QA Lead". Та й взагалі усі. Я вчу не просто "робити", а "мислити" — стратегічно аналізувати, оптимізувати, керувати змінами та знаходити нові виклики, для себе і для команди. 🔥 Нагадю, що старт вже завтраТут має бути реклама в дусі, аля це ваш останній шанс приєднатися до курсу, який допоможе вам вийти із зони комфорту, знайти нову мотивацію і трансформувати свою кар'єру, але ні - до курсу можно доєднатись на цьому тижні точно, і навіть, через декілька тижнів, поки є вільні місця. Головне - щоб у вас був час на наздогнати групу. Побачити скільки часу треба для перегляду кожної лекції можна на сайті.#розвиток #зміни #advanced_skills
👁 446 25-08-06 13:50
настільки пропрацьована історія, настільки емоційно пробирає кожен з них і вся ця історія з 33 роками до мурах. Але на цьому гра не зупиняється. Бо далі тебе знайомлять з антигероями. Тими, з ким ти воюєш. А після цього ти втрачаєш усіх. І втрачаєш боляче. І після цього тобі відкривається інша історія. Інші емоції. Тебе постійно хитає і пробирає до кісточок. Ти розумієш, що і як насправді тут. І тобі дають вибір. Вибір, який переплюнув Cyberpunk. Ця гра настільки просочена емоціями та соціальними і психологічними відносинами, життям кожного героя, що тебе розриває на шматочки. 💥---Навіщо все це в іграх? 🤔Особисто моя думка — ігри подорослішали. Вони ніколи не були саме дитячою забавкою. І завжди містили певну емоційну частину. Навіть той же Tamagotchi він відігравав роль дитячого уроку пережитття втрати хом'яка. 🐣Світ стає все більш жорстоким та байдужим. Максимально наближаючи людство до станів та емоцій з The Last of Us. І ігри зараз відіграють ще й роль нагадувань про людськість, про жорстокість, про емоції, про емпатію. 🙏Реальність навколо нас жорстка. Наша психіка блокує наші емоції та співчуття по втраті кожної людини. Це нормально.Але добре, що ігри зараз дозволяють не просто втекти в інший світ, а змушують нас пам'ятати, що ми люди, і це — дуже класний їхній розвиток. 💖#gamedev #емоції #люди #ігри 🎲
👁 2,990 25-08-04 14:16
Майнд-мапи в житті та роботі тестувальникаЯк опанувати крутий інструмент для тестування, що дозволяє бачити всю картину, навіть коли немає чітких вимог? Запрошую на лекцію, де я поділюся, як майнд-мапи допомагають тестувальникам у роботі та житті .На лекції ми розглянемо:🤯Як майнд-мапи допомагають у роботі з тестами: від документації до візуалізації покриття функціональності.🤯Практичні приклади з реальних проєктів: від геймдеву до складних бізнес-систем.🤯Де використовувати майнд-мапи, крім роботи: для особистих цілей, планування подорожей чи ремонту.🤯Як почати створювати свою першу майнд-мапу та які інструменти для цього обрати.🔥Невелика практична частинаІнформація для участі:Дата: 7 серпняЧас: 18:00Вхід: за донат від 500 грн. на банкуПосилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/3UrsUJqHKV🚀Після донату вам буде доступна лінка на закритий Telegram-чат, де будуть посилання на вебінар та відеозапис після події.Запис лекції та практика будуть доступні протягом тижня (до 15серпня)PS якщо ви вже задонатили на цю або більшу суму - і вам недоступне посилання - напишіть мені в особисті, я добавлю.