Джерело
QA Navigator Leadership 🎓 | 🗓️ Час підвести підсумки та задати плани на жовтень 👇💻 Робоче:Що вдал...
335 Охват/переглядів
2025-10-01 11:39
Повідомлення №1211
🗓️ Час підвести підсумки та задати плани на жовтень 👇💻 Робоче:Що вдалось встигнути в вересні:* провела тренінги з оцінки Lite /Hard, повних груп не було, але по відгуках всі задоволені - я теж 👍* виступила з доповіддю про Gamedev 🎮, просиділи 2,5 години, відгуки теж гарні* тренінги на курсі Advanced несуться, зараз інтенсивні лекції почались 🔥* випустила вчора найбільшу групу Core skills 6 🎉Плани на жовтень:* стартуємо 7 групу Core skills (т.я. мій переїзд переноситься, то посунуться старти в 26 році)* провести тренінг з ризик-менеджменту 🛡️ та з тайм-менеджменту ⏳* далі працюємо з групою Advanced skills* підготувати доповідь до виступу на Online QA Days (доречі маю промокод для вас на 20% знижку - пишіть!)* зробити розіграш квитка на Online QA Days 🎁Що не встигаю:* запустити курси по gamedev QA - виникли складнощі з практичними та домашками. В мене були цілі шматки ігор, які ставились локально і мали бути протестованими, але частина з них загубилась, частина застаріла і треба переробляти повністю. Також після виступів з доповідями по геймдеву - є ідея розділити цю тему на базове знайомство з геймдевом і окремо робити занурення. Є підозра, що не всі потягнуть і щоб не мати гемороя з збіганням з курсу /незакінченням/поверненнями коштів і так далі - хочеться дати базовий - якщо заходить і людина вивозить - то піде вже на просунутий варіант. А якщо ні - то не піде просто. З цим треба ще подумати 🤔 і прожити та розділити лекції і матеріали відповідно. Тож запуск в наступному році, якщо розділю то базовий вже буде у 1 кварталі. 💡 Інсайти:* вмію застосовувати робочі навички всюди* можу провести тренінг навіть з мігренню 🤯* і оце все - це погано, а не круто 🛑🏠 З особистого:* є шанс переїхати в середині грудня 📦* тцк досі роблять нерви бо не хочуть відповідати за свої провтики взагалі ніяк і захищають один одного по всім структурам. Відповідальність та обов'язки робочі - не працюють тут. Навіть якщо вони є порушенням декількох законів -їм пофіг. Це лячно... 😟* макбуки досі мають жахливу шторку для камери, тож повертаюсь до lenovo Yoga (та, мене вона бісить до одурі, і так, дирка для камери в екрані краще) 💻* період коли нема ані часу, ані у що грати... 🕹️* не встигаю з розробкою "бонусів"* роздумую над зміною індивідуальних форматів навчання (відмінити їх або підвищувати вартість, додавати дедлайни по якимось блокам чи щось інше, багато людей не вивозять це в самостійному режимі і за пів року)* з'являється потреба в маркетингу і рекламі, бо самостійно це робити мені не подобається, не цікаво, і займає час, який я б краще витрачала на перевірки домашок чи створення додаткових матеріалів. Треба цікавитись цінами на такі послуги - якщо хтось знає - ціни/людей які таке роблять - маякніть мені в особисті або тут в коментарі. (дякую) 🙏🎤 Осінь — пора конференцій, куди планую встигати:* Online QA Day - буду виступати 🎤* Бетельгейзе - планую дивитись* Нова конфа від Unicorns - планую дивитисьВідважна 3 від Дія - буду ментором з лідерства жінок, обговорюємо деталі 🧑💻А як ваш вересень? Що плануєте в жовтні? 👇#плани#підсумки#вересень#жовтень