Джерело
QA Navigator Leadership 🎓 | Нещодавно проводила чергову консультацію, з людиною яка до мене ходить...
311 Охват/переглядів
2025-10-13 14:02
Повідомлення №1231
Нещодавно проводила чергову консультацію, з людиною яка до мене ходить доволі часто. Кейс був доволі цікавий: на початку - шукали доволі довго роботу - готувались до співбесід і що де кому казати та як - корегували резюме Результат: роботу знайшли, компанія начебто класна, обіцяли бронювання, прийшлось переїжджати в інше місце бо робота в офісв. Далі посипалось з часом: - в класній компанії нема нормальних процесів - заставляють ходити в офіс хоча потреби немає- заставляють робити активності яких більше ніж на 10 годин при самій оптимальній оцінці, але при цьому овертаймів нема (мусиш встигати)- обіцяли бронь але по факту не дали - зараплатня нижче по ринку навіть тому що зараз - токсичне керівництво - мітинги на російській з топ менеджментом - і багато ін. приколів та нюансів Що робили ? - шукали знову роботу - грошей було мало тому вирішила людина вписатись ще на парт -тайм у вихідні працювати - пушили компанію на бронь, бо це по факту єдине чого був сенс її терпіти Що не вдалось: - компанія зїхала з броні остаточно почала ігнорувати на всіх рівнях людину - пропушити і отримати бронь не вдалось - компанія парт тайм, яка розглядала можливість потім переводу на фул тайм - не розглянула таку можливість по факту Працювали далі з пошуками, емоціями, станом в більшості бо це все дуже важко морально. Особливо з врахуванням того, що це додалось розшуком в ТЦК і всіма іншими "привілеями" . В результаті в ту п'ятницю була "щаслива консультація" Людина нарешті знайшла роботу, і за тиждень отримала бронювання. Компанія можливо не ідеальна і не така "класна" на рекламі як попередня, і зп все ще середня по ринку, і процеси ще всі будуються і так далі - але наскільки людина видихнула і наскільки готова працювати на всі 200% з можливих це не передати. Що окрім щастя було? - пропрацьовували "що робить " на новому проекті - з чого почати бо процесів нема а багів є купа - як і що організувати і про що дізнаватись - та як діяти в різних ситуаціях далі. І хоча людина каже що це моя заслуга - але це все досягнення людини, я можу бути лише дотичної до цього, бо десь трошки поводила за руку і показала де і як можливо треба, а що не треба робити , ну і підтримувала в важкі моменти. Не знаю чи буде продовження далі, але це така велика подія нашої серії консультацій майже рік часу - що вирішила зафіксувати це і поділитись з вами. #робота #консультації