🟢Ми не втомлюємось виводити на чисту воду різних чинуш-чепушил, які вважають, що всі лохи, а вони одні вумні блять.☝️Сьогодні члєн партії «Рідне місто» і муж Вікторії Лози Олексій Чепурко, більш відомий для громадськості, як чепушило, пожалувався на лікарів Полтавської районної лікарні. Що мол лікарі роблять пластичні операції людям. ➡Значить сідай чепушило, бери ручку, записуй блять.🔴Перше. Такі «сірі» операції проводять чимало міських лікарень вже досить багато років. І коли ти, пітушара, ставив свою, в той час ще коханку, Лозу, без досвіду та медичної освіти керувати в 2020 році медициною міста —це все вже було. Але тоді ні ти, чорт, ні твоя любовніца цього ніхуя не бачила, бо отримували свою долю бабла і нє піздєлі.🔴Друге. В першій міській лікарні вашої падружки Сєлькіної проводять такі самі операції. Но ви знову ж таки нє піздітє про це, бо падружка.🔴Третє, блять. Нині цю районну лікарню по-суті ліквідовують і 100 працівників йдуть фактично на вулицю на хуй. І вони справедливо обурюються цим. А ти, чєртіла галіма шукаєш малєйший привід погнати на цих людей та зробити їх типу винними. Щоб опщєство типу сприйняло це закриття лікарні.🟢Ну і четверте, Льошичка, зайчику. Коли наступний раз ти поведеш Вікусю на подтяжку морди ліца в приватну клініку за спижжене народне бабло, то знай, що ти був і завжди будеш галімим чепушилою. ЗАВЖДИ!
🟢Підписники прислали оцю дічь☝️Значить дивіться, коріш Ямщикових депутат міської ради Юрій Бражник заклеяв декілька будинків на Подолі отакою хуйньою. Щоб темні люди, які нічого не знають про міську раду подумали, що Бражник маладєц, а не чорт звичайний😈➡️ Юр, людина, яка надіслала це фото запитала у нас дослівно: «Бражник чорт чи ні, оце не розберусь тепер. Допоможіть».☝️Юрчику, ну а реально, ну хіба ти не чорт після цієї дичини? 👏🟢Значить пояснюємо як це працює. Ви бачите зараз типовий прийом розводу лахабанів. 🍌Міська рада проводить якісь звичайні, планові ремонтні роботи. А ви тоді приходите і розвішуєте оголошення, що мол це ви зробили. І піздєц. Дешево і сердито.🟢От дивіться, молодим політикам, які хочуть обиратися зараз тут буде проста інструкція👇➡️Шукаєте вулиці чи двір, де щось відремонтували, берете принтер і за 15 гривень друкуєте 15 оголошень зі схожим текстом ⬇️«Шановні мешканці вулиці Світанкова та Соборності. Завдяки нашим спільним зверненням до пабліка «Стояк Кукоби» нам зробили ремонт дороги, випиляли сухі дерева, вигнали к хєрам наркоманів, підвищили лібідо мешканцям будинків 35 і 35а, відпустили заочно вам гріхи та записали Бражника на курси оральних ласк.Ще паблік «Стояк Кукоби» особисто подав Сирському список, щоб ваші вулиці поставили в перелік пріоритетних об’єктів з посиленим ППО. Тепер ні Шахеди ні «Іскандери» вам не страшні. УРА ТАВАРІЩЧІ! УРА! СЛАВА СТОЯКУ!Живіть і радійте, що ми такі ахуєнні вам помогли. Не дякуйте, а приходьте на вибори і голосуйте ЗА Стояк!»Сільву плє, бля. А Бражник таки Чорт!
☝️На фото Лексус Валентини Аранчій припарковано з порушенням ПДР біля салону краси «Долорес». 🍌Це фото нам надіслав все ще ректор Політехніки Володимир Онищенко.🟢Валентино Іванівно, нічого лічного, ми не хотіли це публікувати, але Володимир Олександрович сказав, що якщо ми не опублікуємо фото, то він натравить на нас Костянтина Касая і Андрія Бобляха. Ну а тут самі розумієте, своя шкура дороже, як не крути. 👉Хоча ви ж досвідчена жінка, скільки років управляли «пам’ятником свині» та всією прилігающою територією мали б розуміти прості ази. ☝️Бо коли ви паркуєте так авто, то іншим водіям дуже хуйово видно тих, хто буде переходить пішохідний і вірогідність, що когось зіб'ють прям врази збільшується. 🍆Хуяк і людина по асфальту покотилась поки ви посічені кінчики упраздняєте💇♀️➡️Так що впринципі Володимир Олександрович зробив гарну справу, що стуконув на вас. Во благо народу так сказать і опществєного дєла. 🖐Дякуємо вам, Олександровичу, та все ж це не звільняє вас від обов’язку звалити з посади та допустити до печатки врешті-решт Філонич. Ібо на Арначій наганяй, но сам нє плошай!
🟢Розкажемо вам жизнєну історію на тему вікон для постраждалих від обстрілів у Полтаві.☝️Значить в суботу вже пізно ввечері декільком родинам по вулиці Квітуча привезли вікна. ➡️ Одна з постраждалих від обстрілів бабуля за 80 років.➡️ Бабулі набирають вантажники в останній момент і кажуть мол заберіть вікна. ☝️Бабуля виходить на вулицю і просить цих типів занести вікна у квартиру. Тіпи кажуть, що бєсплатно не працюють і менше ніж за 800 грн ніхуя не буде.Але в неї було лише 500 грн, а на таку суму вони не погодилися. Вивантажили під під’їздом ті вікна і упиздили. 🟢Пізній вечір, темно, бабуля в ахуї, не знає що робити, кого шукати. Хуй хто взагалі її попередив про це.☝️Так от висновок із сєй історії.😙 Ямщикова, як і більшість політичної пиздоти, постійно намагаються примазатись до праці та здобутків інших.☝️Вікна дають різні благодійні організації наших партнерів. Наша задача їх просто забрати. 🍌І отут починається піздєц. Бо вікна- це ж не ялинки блять. 🦄 Катя «переможний постік» зробила і піздєц, а бабка в свої 80 років з пенсією в 2000 гривень хай сама розрулює далі. Спільнодія і комунікація блять.Головне, що Катрусіку капає лаве, як офіційне так і з «общака», а все інше пох. Отакі діла. Управлінці хуєві
🟢Ну що за люди пішли, ну не дадуть відпочити навіть в неділю зі своїми хайповими темами.☝️Значить інфи по темі обшуків в ресторані «Міміно» вкрай мало. Недаром темою займається саме НАБУ і ДБР.➡Наші інсайдери кажуть, що мол в закладі часто зустрічались різні авторітєтьні люди з посадовцями і тьорли тьорки.☝️Типу топи поліції та прокуратури отримували кеш там від різних «схєматозників» та «тємщиків» за лояльність. До речі ми писали про схожу тему в міській раді та своєрідний «відкупний общак»🍌Джерела кажуть, що мол звучало прізвище заступника прокурора області Плескача. Інші джерела кажуть, що прізвище Плескача не звучало. 🍌Також типу зучали такі слова, як «газолінщики». До цієї сфери до речі близький таваріщ Олександр Павлюченко він же «браслєт».🍌Обшуки проводили у власника ресторану Ігоря Чубаря, який є тестем Ігоря Еренбурга. І мол у Чубаря вилучили якусь єбєйшу кількість налу. Але що саме це за бабло поки неясно.☝️Враховуючи, що в закладі стояла прослушка можна тільки уявити скільки всього може бути на тих записах 🙈 Зараз напевно половина рішал і схємщиків Полтави напружилось😂☝️Поки так, а далі будемо чекати деталей 👏 😙 👍
🟢Голова Опішні Микола Різник дослухався до нашої поради й таки чітко сказав, що його почав пресувати Геннадій Сікалов. ☝️На Різника підняли стару справу про начебто вимагання хабара і над ним тепер знову почалися суди. ➡️ Миколо, все нормлаьно, не треба хвилюватись. В нас гарні та чесні суди. Хіба ні? 🟢Не подумай, що ми йорнічаємо. В цій державній системі ніхто не застрахований від такого. Ні ти, ні ми, ні Дмитро Лунін.☝️Але ти ж хочеш бути показовим політиком. А показовий політик має боротись і страждати, страждати і боротись. Тому все логічно.🟢Одним словом, борись, підключай Анатолійовича і Володимировича і да прибуде з тобою сила.❗️Та все ж давай розберемось хто і нахуя почав тебе пресувати? Бо ти сам якось версій ніяких не видаєш. Все кажеш якісь абстрактні «вони». А хто такі ці «вони» поки неясно.🔴Наші варіанти в причині пресінгу Різника. Голосування смайлами👍— Лічна неприязнь Сікалова;🔥— Якісь «нєфтяніки» в яких є інтереси в громаді%🤯— Олег Кулініч б’є по потенційних конкурентах на окрузі до Верховної ради;🙉— Олена Щербань згадала старі трєнія щодо фестивалю Борщу;🤣— Катерина Ямщикова вирішила збити конкурента Вадіка на мерство і очорнити Різника перед Жиденком;🍌— Дмитро Лунін мітить на голову Опішні і тому хоче прибрати діючого голову
🟢Тут по телеграмах цілий день форситься інфа, що очільник Полтавського БЕБ задекларував літак, $6,5 млн, а також автівки та різну нерухомість.🍌І тисячі обурених мать його громадян понесли цю «супер інфу» далі. І все б нічого, черговий посадовець з черговою декларацією.☝️Але ми, «Стояк Кукоби», позиціонуємо себе, як канал для мислячих людей, а не для довбойобів. 🟢Ми аналізуємо інфу та шукаємо в ній логіку. Так, даний персонаж Олег Пахніца декларує ці всі статки вже років 10. 🍌Але раніше всім було похуй на це. І тільки зараз всю цю «викривальну інфу» Стерненко і Лачен закинули «чіста випадково» в мережу, на поталу голодним і знедоленим😂➡І навряд чи цей Панахіца є криштально чесним правоохоронцем. Це не ті структури, де живуть чесні та криштальні. Але не він перший не він останній такий.🍆Є навіть певна інфа, що він пов'язаний з Коломойським. Хоча тут блять пів країни з ним пов'язано. 🍌Та ми дивимось на інше, на тенденції і логіку. Чому саме зараз цю інфу закинули і що буде далі?🟢Бо так на вскидку є підозра, що цю рибну посаду хочуть просто віджати, або банально збити з тіпа бабла. Одним словом версій багато. ☝️Головний посил, не будьте довбойобами а мисліть і аналізуйте.
⚡️Обана - хобана. Виявляється власника заводу «Полтавський алмазний інструмент» Ігоря Лебедика відправили в СІЗО на 2 місяці.☝️Його підозрюють в пособництві державі агресору. 🟢Мол завод алмазних інструментів постачав до Росії спецобладнання для виробництва комплексів С-300.🍌 Цю історію ми знаємо. Вона почалась ще в травні 2023 році. Тоді на хвилі боротьби затримали Олега Демянко – директора ТОВ «Завод алмазних інструментів». ▪️Саме тоді були обшуки і в Лебедика. Але, як говорять наші джерела, Ігор тоді зміг відпетляти відкашлявши декілька сотень тисяч баксів.☝️Демянко ж не відразу зрозумів, що від нього хочуть думаючи, що це якась прикра помилка. В підсумку після декількох місяців в СІЗО він пішов на угоду зі слідством і його звільнили від покарання з іспитовим строком — 1 рік. ➡️Також Демянко перерахував лям гивень на потреби ЗСУ. Але це офіційний платіж. Неофіційно з нього теж збрили в районі 100 тисяч баксів.🟢І от через рік знову взялися за Лебедика. Чому так трапилось лишається питання риторичним. 🍌Або Лебедик не захотів другий раз знову башляти і його вирішили промотивувати СІЗО.🍌Або справою зайнялись «на показник» якісь інші рівні органів. 🍌Або це якийсь «трюк» в грі між «центральними» силовиками і «місцевими».
🟢Тут давєча видання «Полтавщина» накинула трішки «прогнозів» на вентилятор. Ми їх розуміємо — це закони цього жанру. Клікабельність та вентилятор – це основи. ☝️В статті говориться, що область на можливих місцевих виборах буде розділена на два центри впливу між нардепами Кулінічем і Шаповаловим.🍌І певна логіка в цій упращонній концепції є. Та все ж життя та політика значно складніше в реальності, ніж в книгах і планах. Тим більше, що є хуйова туча перемінних, кожне з яких може нести крадинальні зиміни в цей процес.☝️Приміром черговість виборів. Які саме вибори будуть перші, а які другі? 😙👍➡️ Якщо першими будуть президентські – це один сценарій. Бо ніхто не знає, хто ще буде президентом і які в нього будуть плани.➡️Якщо ж першими будуть місцеві – це зовсім інший сценарій.☝️Плюс не враховано інших гравців. А їх дохуя і вони теж мають свої плани і можливості. 🟢Але то вже на наступному тижні ми розкажемо вам про початок політичної двіжухи в області, хто, де і як зараз трудиться. Сьогодні щось не той настрій😂☝️Головне пам’ятати істину, що щоб не було, Карфаген має бути зруйновано, а Біленький і Чепурко – пітушари.
🟢Тутечки в продовження теми «сільських доріг» Полтавської громади Денис Поліщук записав новий відосік.☝️Ми тезово на нього відреагуємо, бо довго немає сил. ➡️ Значить:1️⃣ Не Агенція, а Агентство.2️⃣Агентство написало, що Денис накрутив бігудєй, а місто вчасно не перерахувало кошти.3️⃣ Агентство почало ремонт не тому що Денис написав, а тому що отримало нарешті кошти від Полтави.4️⃣Чому «нажаль в Полтавській громаді є дороги, які не стоять на балансі міста»? Тому що не ви гроші освоюєте?5️⃣Чому ви не можете вчасно їх ремонтувати? Чому місто бля виділило та перерахувало кошти на ремонт не в березні, а тільки вже в липні-жовтні?6️⃣Нарешті Дєніска зрозумів, що в умовах війни Агентство місцевих доріг не має власного бюджету. Умнічка. Так далі дивись почнеш відрізняти чим обласна адміністрація відрізняється від обласної ради.7️⃣Денисе, «Залізничне» - че частина Полтави. А Сім’янівки - такого села у громаді немає. Є Сем’янівка.8️⃣НУ і на останок, Денисе, якого хуя ти, як керівник КП «Полтава-сервіс» катаєшся по старостатах у робочий час?