Джерело
Стояк Кукоби | Шалом, православні. Тут нам одні інсайдери прям летіли розказати істор...
4 800 Охват/переглядів
2025-04-22 11:13
Повідомлення №1567
🟢Шалом, православні. Тут нам одні інсайдери прям летіли розказати історію про Великдень і Євгена Диканя 🙊☝️Мол на Великдень Дикань зібрав з пекарень та підприємців паски, десь 500 штук й потім їх дарували дітям по місту. Звісно що від імені команди «Майбаху» типу в обмін на дрібні погодження та відсутність проблем 😙🥳 Інсайдери дуже хотіли, щоб це пішло в маси, щоб типу насолить Диканю. ☝️Но ці люди дуже хуйово розбираються, як інфа впливає на людей. ☝️Багато хто потрапляє в когнітивне викривлення думаючи, що якщо я вважаю щось поганим то значить і всі так вважають. А це часто ніхуя не так.🟢А тепер дивіться вніматільно, як ця історія з пасками може виглядати в очах пересічного полтавця.➡️ «Євген Дикань збив паски з різних мєсних бариг, комєрсів, мажорів-бізнесменів й роздав їх дітям». ☝️Наш досвід підказує, що багато полтавців саме так і сприймуть цю інфу. Звісно не підписники нашого каналу, бо в нас тут восновному хитровиєб умні люди.🟢Так що дарагі інсайдери, думайтє глибше над тим що дєлаєте 👍