Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | ІндіяПакистан Когут-Наєм☝️Ну що наші малєнькі любітєлі політічєскогшо ...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 000 Охват/переглядів 2025-04-30 14:59 Повідомлення №1589
🟢 ІндіяПакистан Когут-Наєм☝️Ну що наші малєнькі любітєлі політічєскогшо фістінгу та електорального БДСМу. Сійдатє паудобніє.➡️ Історія з Когутом, нерухомістю Капашина, Наємом та ЗСУ з самого початку була якоюсь мутною. Вона вже мінімум місяць вітала в нашом полізрєнії. Але вчорашній приїзд Наєма підвів певну чєрту.🟢Значить за нашою інформацією Когута вже декілька місяців качали на те, щоб він віддав капашинську будівлю в Полтаві типу на потреби ЗСУ. 🔴Когут цього не робив пояснюючи, що в нього типу немає таких повноважень.☝️Наші джерела в службі кажуть, що 28 квітня Масі Наєм прийшов в Полтавську ОВА, ефектно перестрибнув турнікет й помчав до Когута в кабінет.🔺 За ним слідом зайшло ще 4 бійця. Зайшовши до Когутацей спецпідрозділ сказав, що будуть з ним доти, доки Когут не поставе якусь печатку на їхній документ🤷‍♂️🟢Весь цей час Масі багато курив прям в кабінеті голови, а потім вони ходили за Когутом по адміністрації чекаючи печатку.☝️Але на перший день дотиснути Когута ніхуя не вдалося. Крєпкий орєшок попався😄➡️ Тому експропріатори вирішили прийти і на наступний день, але вже більш ефектно. Масі заблокував своїм мерсом виїзд з ОДА і знову направився до Когута. А в цей день якраз була сесія обласної ради й не всі діпутати потім могли виїхати з ОВА😂☝️На другий день теж ніхуя не вдалося дотиснути Когута.🟢Деякі наші джерела кажуть, що це банальне рейдерство комерційного приміщення. Інші ж інсайдери говорять, що мол майно хочуть продати на підставні фірми назад Капашину і тому цього не можна допустити.☝️Ми ж підозрюємо, що в цій історії обидві сторони щось недогаварюють. Ібо жирний шматок нерухомості Полтаві дуууууже сладкий.