Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,700 25-08-30 10:28
🟢Осінній політичний сезон вже не просто стартував, а піздує на повну катушку і Полтавщина в цьому процесі займає далеко не послєднє мєсто.☝️Не так давно одного з основних претендентів на «губєрство» Сергія Гайдая закрили в СІЗО.🔺Згодом з’явилась інформація, що мол на «губєрство» претендує також колишній тимчасовий керівник Дмитро Лунін та Голова Опішні Микола Різник.➡️ На днях нардеп Олексій Устенко почав наїжджати на виконуючого обовязки губєра Володимира Когута. 🟢Сам Когут, попри бажання різних сил збити його, вже 8 місяців тримається на посаді та поступово вибудовує самостійну повістку. 🍌Але в цій історії може бути ще один цікавий кульбіт. Адже буквально пару тижнів того Уряд звільнив заступника міністра соцполітики Володимира Василенко.☝️Перед міністерством Василенко працював заступником голови Полтавської ОВА Філіпа Проніна.🔺Вже після звільненя з міністерства з’явилась інфа, що Василенка мають призначити заступником голови Тернопільскої обласної адміністрації. ☝️Тернопільскі ЗМІ пишуть, що Василенко навіть може бути новим губером Тернопільщини.🟢Але в нас «виникла чуйка», що Василенка в цій кутєрмі цілком можуть призначити губєром саме Полтавщини. Враховуючи, що він вже працював тут і має уявлення про цілі й задачі.Отакі діла🙈
👁 6,490 25-08-14 11:09
🟢В «Строяку» неспокійно. «Президент» Строяка Вальдемар Онищенко дуже наругав діючого ректора Олену Філонич й сказав піздувать в міністерство освіти звільнятись.☝️Причиною мол стало відміна Полтавою конкурсу на розробку «Дизайн-коду» міста. 🍌 Конкурс мала виграти Політехніка вона ж «Строяк» й підняти на цьому нормально так бабла. Але в останній момент конкурс відмінили й так нестабільна психіка Онищенка дала збій. Він в усьому звинуватив Філонич.🍆 З підлеглими ж Володимир Олександрович спілкується похабно, як з бидлом. «Похуй, захуй, нахуй» в його неформальній риториці звична справа. Хто знає той знає.☝️А тут ще й скандал з розбитим 5 гуртожитком строяка, який давно без студентів через тріщину і який мали б вже давно ремонтувати😨🟢Але є ще й тіньова сторона процесів. Ібо за нашими джерелами на Онищенка в Києвах лежить кримінальна справа. Пролобіював цю справу на прохання Аранчіїв нєкій нардеп на К. ☝️Тому Вальдемара чекають дуже опромєтчіві часи й Філонич може зіграти в цій історії рокову для нього роль.
👁 5,600 25-06-14 14:33
🟢Що не будуємо, а виходить КПРС, про що не мріємо, а виходить Кукоба😙 Ямщикова не вигадала нічого кращого, ніж косплеїти покійного Кукобу й робити типу обходи міста.☝️Перед нею те саме пробував робити чорт Чепурко, Ніхуя не помогло. Ямщиковим теж не допоможе.➡️ Вцілому концепція мімікрування під образ відомого господарника ідея не нова й не зовсім безнадійна.☝️Але владні довбойоби не розуміють прописнихістин. Адже щоб бути на когось схожим, треба володіти хоч якимись подібними характеристиками цієї людини. ▪️ Бо коли ти півтораметровий 65 кілограмовий рагуль, то від того, що одягнеш спортивну футболку Вірастюком не станеш.Ефект Кукоби – це симбіоз низки факторів в тому числі ексклюзивних включно з історичним моментом, який вже ніколи не повториться.☝️Але рагулям Ямщиковим, чепушилам цього не зрозуміти. Занадто обмежені та безідейні.🍌Катю, ваш антирейтинг колосальний. Ми то розумємо, що Київ тисне і треба показувати хоч якусь позитивну діяльність, але воно так не працює.Ви свій шанс вже проєбали. Цей шанс й так був ексклюзивний. Іншого такого шансу вже не буде. 🟢Тому ваш варінат — це намагатись хоч якось повторити долю Шамоти - напиздити все що зможете і тоді по тихому звалювати з надією, що погони і карма не настигне.☝️Шкода, що ми, як громада проєбали такий цінний шанс.
👁 11,000 25-06-12 12:50
🟢Про послідовність комсомолки КатериниУ нашої дорогоцінної Катерини Ямщикової врождьонне, майже інстинктивне відчуття політичного такту — а точніше, таланту коливатися в такт із лінією партії.У 2023-му, коли пані Катерині перепала посада секретаря, а Юркє Бражнику узгодили розмір «відкатів» у сфері ЖКГ — вона вирішила, як то кажуть, убити двох зайців одним підписом.А саме: розірвати 5-мільйонний договір на ремонт тротуарів на вулиці Соборності — той самий, із якого в той момент жваво хоботив її коаліційний побратим Жека Дикань. Паралельно наростити трохи дешевих політичних балів на популізмі.Щоби підготувати електорат до цієї «жертви», телеграм-канали дружно заспамили стрічки відео з коментарями: «Ой, яка погана плитка, так криво поклали…».☝️А далі — класика жанру. Виходить Катерина і урочисто заявляє: всьо, плитку більше не перекладаємо — всі гроші на армію!Що далі було — ми всі пам’ятаємо. Усі ті мільйони, які «перекинули на дрони», й десятки інших зверху розкидали по коаліційних карманах через доволі тупий схематоз.➡️Це при тому, що бюджет ломився від військового ПДФО, а наприкінці року залишки невикористаних коштів тягнули вже на сотні мільйонів, частину з яких просто з’їла інфляція.Весь наступний рік тротуари у місті майже ніхто не робив.Але тут — як у казці — під кінець 2024 року приходить команда з Києва: Полтаву включають у перелік міст, яким дадуть субвенції на тротуари. Бо по них ходять ветерани, а отже — це свята тема.І що ви думаєте? Наша послідовна Катерина розвертається на 180° — і починається марафон постів: «Безбар'єрність, доступність, турбота про людей… Заєбісь буде!». 👏То, Катю, перепрошуєм, а що саме змінилося з 2023-го? Війна закінчилася? На фронті стало легше?Чи «гроші з Києва» якось відрізняються від ПДФО із зарплат військових, яке впало вам на голови і яке ви безбожно пиляли у 2023?☝️Чи може, проблема була не в плитці, а в тому, що вона не приносила прибутку «правильним» людям?І головне — яка стратегія в міста, крім «ходим-дрочим, поки з Києва не прийде вказівка»? Бо якби Кабмін не виділив субвенцію, то, що — хуй вам, а не інклюзивність?
👁 4,800 25-05-28 15:41
🟢В Полтаві дерево впало на дитину і почалась старая пєсня а главном:🔺одні грішать, що типу це дерево мали спиляти ще при Чепурку, та не спиляли; 🔺Каплін стабільно робить винною тільки Ямщикову;🔺ну а піпели в соцмережах взагалі дупля не відбивають, но точно знають, що вони самі праві❗️Але ця хуйня з деревами була при всіх.☝️Коротко блять по суті питання:🟢щороку треба пилять по 3 тисячі дерев, по факту пиляють вдвічі менше передаючи наступним владам аварійні дерева в спадок.🟢нових саджають взагалі разів в 3-4 менше, ніж пиляють, хоча треба висаджувати навіть більше, щоб перекрити попередні роки.🟢в штаті комунальників як не було дендрологів, ботаників та інших задротів - так і немає.🟢все в місті тримається на кількох бабках, які щодня то дерева саджають, копаючи руками ями, то клумби хуячать, які Катя полюбляє в своїй дроченій інсті публікувати.🟢ну і липи Аранічіїв блядь, як кульминації цього піздєца - спиляли те, що точно не треба було пилять.☝️Ну а на на фото - типова обрізка здорового дерева, щоб його вбити. Практикують підараси, щоб звільнити місце під парковочку.❗️Ну й жирною крапкою в цьому процесі є те, що найбільше кричать, що все пропало ті ж самі далбайоби, які ще вчора приводили рагуля Мамая до влади, який розвалив все що міг. Но ці мразі в дзеркало дивитись не хочуть.☝️Цьому місту, як і цій країні потрібні управлінці, які не будуть заглядати в жопу масам далбайобів, а прийматимуть жорсткі рішення.➡️ Але таких людей ніколи не оберуть на виборах. Тому ми всі блять приречені на цей піздєц🫡
👁 6,000 25-05-18 12:34
🟢Полтавська область нині перебуває в певній невизначеності. ➡️Формально областю керує Володимир Когут. Але статус «в.о.» тобто виконуючий обов’язки сильно б’є по його сприйнятті підлеглими та місцевими елітами. ☝️Адже приставка «В.О.» означає, що тебе будь якої миті можуть зняти. 🟢За Когутом стоїть колишній заступник Єрмака Олексій Кулеба, який нині працює віцепрем'єром з відновлення України.➡️ У Кулеби типу вистачає сил утримувати Когута на посаді, але не вистачає повноцінно призначити його головою.☝️В цей самий час різні зацікавлені сторони мають бажання бачити губєром своїх людей. І нардеп Кулініч й нардеп Шаповалов не відпускають цю ситуацію. 🟢Особливо завзято повернути собі контроль над Полтавщиною хоче «харківський клан» Синєгубова-Луніна. ➡️Лунін, який досить довго був в.о. губєра Полтавщини дуже хоче повернутись і стати повноцііним керівником області.☝️Але поки що йому показують хуй.Дмитро Сергійовичу, не втрачайте надії, стрємітєсь. Ми віримо у вас! Не менше віримо ніж Біленький і Чепушила
👁 6,000 25-04-30 14:59
🟢 ІндіяПакистан Когут-Наєм☝️Ну що наші малєнькі любітєлі політічєскогшо фістінгу та електорального БДСМу. Сійдатє паудобніє.➡️ Історія з Когутом, нерухомістю Капашина, Наємом та ЗСУ з самого початку була якоюсь мутною. Вона вже мінімум місяць вітала в нашом полізрєнії. Але вчорашній приїзд Наєма підвів певну чєрту.🟢Значить за нашою інформацією Когута вже декілька місяців качали на те, щоб він віддав капашинську будівлю в Полтаві типу на потреби ЗСУ. 🔴Когут цього не робив пояснюючи, що в нього типу немає таких повноважень.☝️Наші джерела в службі кажуть, що 28 квітня Масі Наєм прийшов в Полтавську ОВА, ефектно перестрибнув турнікет й помчав до Когута в кабінет.🔺 За ним слідом зайшло ще 4 бійця. Зайшовши до Когутацей спецпідрозділ сказав, що будуть з ним доти, доки Когут не поставе якусь печатку на їхній документ🤷‍♂️🟢Весь цей час Масі багато курив прям в кабінеті голови, а потім вони ходили за Когутом по адміністрації чекаючи печатку.☝️Але на перший день дотиснути Когута ніхуя не вдалося. Крєпкий орєшок попався😄➡️ Тому експропріатори вирішили прийти і на наступний день, але вже більш ефектно. Масі заблокував своїм мерсом виїзд з ОДА і знову направився до Когута. А в цей день якраз була сесія обласної ради й не всі діпутати потім могли виїхати з ОВА😂☝️На другий день теж ніхуя не вдалося дотиснути Когута.🟢Деякі наші джерела кажуть, що це банальне рейдерство комерційного приміщення. Інші ж інсайдери говорять, що мол майно хочуть продати на підставні фірми назад Капашину і тому цього не можна допустити.☝️Ми ж підозрюємо, що в цій історії обидві сторони щось недогаварюють. Ібо жирний шматок нерухомості Полтаві дуууууже сладкий.
👁 4,800 25-04-22 11:13
🟢Шалом, православні. Тут нам одні інсайдери прям летіли розказати історію про Великдень і Євгена Диканя 🙊☝️Мол на Великдень Дикань зібрав з пекарень та підприємців паски, десь 500 штук й потім їх дарували дітям по місту. Звісно що від імені команди «Майбаху» типу в обмін на дрібні погодження та відсутність проблем 😙🥳 Інсайдери дуже хотіли, щоб це пішло в маси, щоб типу насолить Диканю. ☝️Но ці люди дуже хуйово розбираються, як інфа впливає на людей. ☝️Багато хто потрапляє в когнітивне викривлення думаючи, що якщо я вважаю щось поганим то значить і всі так вважають. А це часто ніхуя не так.🟢А тепер дивіться вніматільно, як ця історія з пасками може виглядати в очах пересічного полтавця.➡️ «Євген Дикань збив паски з різних мєсних бариг, комєрсів, мажорів-бізнесменів й роздав їх дітям». ☝️Наш досвід підказує, що багато полтавців саме так і сприймуть цю інфу. Звісно не підписники нашого каналу, бо в нас тут восновному хитровиєб умні люди.🟢Так що дарагі інсайдери, думайтє глибше над тим що дєлаєте 👍
👁 5,100 25-04-21 17:51
🔥Сінсація🔥🟢Дружина головного фінмоніторщика, екс-губєра Полтавщини та нашого коріша Філіпа Проніна, Наталія, виявляється работає в партнерстві з менеджеркою підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа. ☝️Це не сценарій дєтєктіва, а інфа від Bihus.Info! ➡️ У 2024 році Наталія Проніна ввашла в «Тесоро Менеджмент», ставши співвласницею. Назва звучить, ніби назва піратського рому. 🍆 Раніше фірмою заправляла нєкая Анна Сологуб, яка й досі сидить у директорському кріслі.🟢До 2024 року вона перевіряла папірці на «Рівнеазоті» — заводі з імперії Фірташа, де санкції пахнуть як перегар після корпоративу. «Тесоро Менеджмент» на папері — це консалтинговий гігант із кончалижним сайтом (зробленим на колінці) та водночас мажорним офісом у центрі Києва. ☝️Однак, за інформацією Bihus.Info, підприємство не демонструє жодної фінансової активності, а сама Анна Сологуб стверджує, що компанія фактично не здійснює жодної діяльності🤷☝️Ну подумаєш дружина десь там работає на часніка. Що ви начинаєте оце зразу🥹Головне, що коли Пронін був Полтаві то був порядок!
👁 5,300 25-04-14 16:05
🟢Значить в суботу Дикань і його маладая команда в дендропарку влаштували «велике прибирання» на благо горада і всєх харкавчан полтавчан😂☝️ Чєлядь зі шкіл зігнали наводити порядок. ➡️ Педагогічна рабсила недовольна, бо в суботу ж вихідний, а тут блять треба йти гребти ліс. ☝️Ну а що ви хотіли бюджетні мальчики і дєвачки, щоб до чєляді ставились з повагою? В цьому світі це так не працює. За повагу люди cтоліттями б’ються, вмирають знову і знову. А вам блять повагу просто так подавай? Ніт, чєлядь є чєлядь.🟢Так от, щоб чєлядь не мичала її там нагодували. Одні кажуть, що їжу в шкільних столовках готували, але Дикань каже ніхуя - лічно галушки ліпив. Еренбург з Деркач замішував тісто, а Дикань з Пархоменком своїми ручками галушки штампували.☝️В іншій частині міста свою толоку влаштовували Ямщикові й команда. Там правда все було по-бєдному, бо Дикань не проплатив. А Ямщикові з Бражниками звикли тільки коли хтось проплачує 👍😙👍Ну а вцелом що вам сказати, дєткі. Ми не зовсім розуміємо цей ажіотаж в народі через єбучі суботніки. До війни кожен рік по всій країні проводили ці масові прибирання. Це ще совкова традиція. Звісно політики на них ловлять рекламу і хайп. Нічого блять нового.☝️Від себе скажемо, що з 1 квітня по 15 червня в лісах типу діє «режим тиші», щоб типу пташки і тваринки могли спокійно розмножуватись, відкладщати яєчка і всі діла. 🟢А тут ніхуя, колонки блять поставили, музон валить, адмінресурс гребеться. На тих пташок і тваринок всім похуй. Бо суботнік нахуй!😂