Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,800 25-10-27 15:28
🟢Опача, оце підлетів інсайдік про куму Ямщикових Альонку Гончаренко😍☝️Вопщім наша любімка Альонка керує проектами, які фінансують мєсні бізнесмени (імпакт-інвестори), зокрема «Аврора» 💅І значить Альонка керує двома такими проектами:⬇️Бізнес ДІЯ та «Містохаб».🍌 І от з містохабом, який розміщується в приміщенні колишньої кондитерської фабрики біля Спаської церкви і почався замєс😨🟢Значить приміщенням цим управляє Владика Федір й він надав це приміщення Альонці та хабу. Надав на умовах, що організація повинна платити за комуналку👁🔴Але Альонка ніхуя за комуналку не платить, ібо нєхуй. Ібо⬇️🍌БМВ сам не заправиться🙂‍↕️🍌заграніцу на морях отдих сам не нарішається🙂‍↕️🍌а сіськи самі не здєлаються 🙂‍↕️🟢Короче кинула Альонка Владику на комуналку. Владика почав звертатись до спонсорів з пертензіями. Але так само Альонка кидає й своїх спонсорів так званих «Імпакт-інвесторів». Ібо в хабі відкрили кафешку і Альонка втірає спонсорам, що доходу типу від кафешки нема 🤷‍♂️🍌Наші джерела кажуть, що дохід насправді є, але як то кажуть БМВ сам не заправиться, а сіськи самі не зробляться😂☝️Головне щоб спонсори не роздуплялись. Раніше таких називали «лохи», а тепер їх називають «імпакт інвестори», або вірніше «імпакт-лохи»😂
👁 5,000 25-10-24 15:43
🟢Тут нам деталей підкинули щодо поїздки керівника обласної адміністраціїВолодимира Когута до Валерія Залужного в Лондон.☝️Вопщім кажуть поїздка мала бути досить таємною, всі учасники ділєгації були попереджені щоб не піздєлі нічого лишнього. Но тут бац і ми пишемо про цю поєздочку й ненароком наламуємо весь план тішини. 🔺Володимре Миколайовичу, ми не нарошно якщо що. Просто обідно було за Антона Чубенка, що його не взяли до Залужного. Ну то такє🤷‍♂️☝️Но главна то новость в тому, що Володимир Когут нікому не повідомив про те що їде за бугор. Фактічєскі інкогніто мчав. Рада оборони області, яка затверджує виїзди всіх чиновників і депутатів взагалі не знала де керівник обласної військової адміністрації. Непорядок. 🟢Володимире Миколайовичу, ну непорядок же. Треба ж на собі в першу чергу приклад показувати. А то виходить всіх інших посадовців пускаєм-не пускаєм за кордон, а самі себе ніхуя не обмежуємо в таких поїздках. ☝️Хоча відповідальність на вас, як на керівнику фактично прифронтової області у воєнному стані то колосальна. Непорядок, ой непорядок.
👁 4,690 25-10-19 15:07
🟢Мєсть ситхів — «битва за воду»🚱🚱🚱☝️Полтавські космічні водні війни продовжуються.Пока Чінгачкук Когут відлучився з області у відрядження, мєсні ділки рішили трохи підзаробити.🔺Не так давно в Карлівці згорів водонапорний насос. Декілька тижнів карлівчани сиділи без води. Ситхи з водокалу під предводітєльством пітушари Біленького вирішили під цю ситуацію струсити мільйон бабла з карлівських депутатів для запуску цієї окаянної води. Но мєсні депутати там трохи неробочі й цей план пішов по розкішниці🤷☝️Тобіш все пішло не за планом. Ще й месний дон Карлєоне агробарон Міша Кобченко заявив, що сам може рішити питання з водою й дістав свій насос, але водоканал його брати відмовився кажуть сильно здоровий.Для того, щоб спасать ситуацію водоканалу терміново прийшлось викликати з США нардепа Устенка з насосом поменше, щоб врятувати цноту комунального підприємства від здорового насоса Кобченка😂☝️І це все при тому, що сам округ нардепа Касая. Але Костянтин Іванович опитний політик і рішив публічно насосами не мірятись, но атвєтку за вторженіє на свій округ готує. Короче сітуація закрутилась недєцка і наплутана.🟢І поки решетилівський пітушара Біленький з чепушилою Чепурком бавляться з маленьким насосом народного депутата, Карлівка залишається без води.☝️Но в той же час не Карлівкою єдиною, адже ситуація з водою в Полтаві не значно краще. 🔺Пора керівнику обласної адміністрації Чінгачкуку Когуту вже повертатись на рідну землю, бо скоро і Полтаву відключать к хуям й з водою залишиться тільки Решитилівка. І це все на фоні того, що Біленький за 2025 рік понакупляв та наремонтував насосів на водоканалі на 30 лямів.☝️Паралельно Біленький разом з Чепурком натрусили з нафтовиків в свій обласний фонд 10 мільйонів гривень. Але це бабло пітушара на потреби громади давати не хоче, а хоче вимутить його собі на волейбол в Решетилівку й того морить спрагою карлівчан уже два тижні. Бо шо? Бо пітушара!
👁 5,600 25-10-12 16:30
🟢Радник керівника ОП та екс-мінстр економіки Тимофій Милованов написав дууууууже цікавий допис про «ректорів» в Україні.☝️Наші джерела кажуть, що на цей допис Милованова надихнув інший посадовець, який повернувшись з Полтави розповів про «вєчного ректора» Політехніки Володимира Онищенка.🍌Володимире Олександровичу, вас скоро чекають дуже цікаві, а головне веселі й увлікатєльні часи. Тримайтеся🙏Допис Милованова ⤵️ «Зазвичай в Україні ректор в університеті — це Бог.Не формально, але фактично. Він вирішує кого прийняти, кого звільнити, яку програму підтримати, яку закрити. Фактично. На практиці. Навіть якщо не завжди по закону. І майже ніхто не може його оцінити чи зняти, навіть якщо університет стоїть на місці чи відверто загниває, продає дипломи, чи перетворився на фабрику ухилянства. Тому я не вірю в ідею, що Бог піде сам. Не піде. Як і у політиці.Коли політик в приватній розмові говорить: «Мені все це вже набридло, але якщо не я, то хто?» — це момент, коли він уже згнив. Він не бачить ні системи, ні команди, ні послідовників. Він бачить лише себе. І це головний симптом — коли людина починає думати, що без неї світ зупиниться. Коли в системі немає ротації, немає оцінки, немає конкуренції, тоді з’являються вічні боги.»
👁 9,390 25-10-10 12:27
🟢Що не будуєм, а виходить йобаний КПСС От вам типовий совковий підхід від псевдопрогресивної молодої парослі грантової демократії. ☝️Значить кума Ямщикових Альонка Гончаренко пафосно пише, що вона передала Полтавському професійному ліцею 50 БУ-шних ноутбуків та два планшети 🙂‍↕️🍌Альонка тегає міністерства, якихось посадовців, пише про якусь віру в молодь і перспективи. Ну чистий розовий єдінорог 👁🧢 Альон, сідай, щас пояснимо тобі на пальцях реальність в якій ти вже давно не живеш.🍆 Значить оці кончені БУ-ушні ноути, які європейці тупо здали нам, як якимось третьосортним країнам Африки нікому тут й нахуй не треба. Ми не 90-х живемо,камп — це вже ніяка не розкіш й не екзотіка.❗️А якісна освіта – це в першу чергу сучасна освітня програма та викладацький потенціал педагогів, які з 13 тисячами зарплати боряться з рефлексом не захуярити все навколо😨🦄 Але вашій спільноті рожевих єдинорогів, любителів лавандових рафів та фемінітивів ніхуя цього не зрозуміти😍А по-суті ти зараз проводиш банальну махрову політичну піар-акцію. І ти сама це знаєш і робиш це свідомо. Ти на камеру видаєш чужі сумнівні здобутки за свої, в надії що це допоможе тобі на єбучих виборах. Примітивно, топорно і без жодної перпективи😳☝️А саме пічальне, Альон, чого ти та твої куми Ямщикові ще так й не зрозуміли, що оті вчорашні Мамаї, Удовіченки, Іващенки, оті політичні діди з яких ви ще буквально вчора ржали, тепер стали вами. А ви стали ними.❗️Тепер ви і є ці самі «політичні діди й баби»! Хоча ви в чомусь навіть гірші. Бо ви сурогат, політичний маргінес, який немає внутрішнього потенціалу стати справжніми політиками. І нашій країні, нашому місту, ще довго жити з таким сурогатом, як ви. Сільву плє, нахуй.
👁 6,350 25-10-09 15:18
🟢Звернули увагу на декларацію лідєра фракції «Слуг народу» в обласній раді Мухтарова Фахраддіна Аладдіна-огли.☝️Фахрадін здекларував, що за ці роки купив десь 240 гектар землі, з яких понад 150 гектарів тільки за 2024 рік. ➡️ Бабла на це пішло більше 7 лямів тільки офіційно. Неофіційно ця сума може бути ще більша (але це робота для НАЗК, не будемо їм заважати, лишень привернемо увагу).🧞‍♂️Відразу видно, що Аладдін ісполняє виключно свої желанія 😂☝️І все б нічого, успішний підприємець, може собі позволити. Но весь цей успєх на фоні того, що Полтавська обласна рада викидає дохуліон бабла на відрядження, різні єбучі годинники і тд.🟢А потім ці ж самі діпутати ще звернення різні приймають до уряду і Президента, щоб помогли нашим діпутатам з фінансуванням «Полтававодоканалу».Тоєсть сплошні парадокси —депутати успішні, а громада ніхуя не успішна🤷‍♂️▪️Звертаємось до Олексія Устенка з пропозицією, як спасти область. Олексію, треба випиздувати к хуям неуспішного пітушару Біленького і поставити на його місце успішного Мухтарова.Зуб даєм, це сработає. Заживьом 👏
👁 5,910 25-10-08 14:54
🟢А чи знали ви гаспада, ну канєшно не знали, що Полтавська обласна рада другий рік підряд перша в Україні. І знаєте по чому? Ні не по мікропенісам, хоча це було б логічно.☝️А перша вона по витратах на відрядження🤮🍌Полтавська облрада з усіх обласних рад витратила найбільше бабла на відрядження.🔴Так в 2024 році на вояжі рада під проводом пітушари Біленького потратила близько ляма гривень.🟢А в цьому році ця сума перевалила за мільйон. ☝️Але краще зрозуміти ці цифру буде в порівнянні з іншими обласними радами. ▪️Приміром от скільки бабла витратили інші облради:⬇️🔺Віницька – 23 тисяч🔺Житомирська – 11 тисяч🔺Харківська – 170 тисяч🔺Київська – 115 тисяч🔺Запорізька – 14 тисяч🔺Івано-Франківська 8 тисяч🔺Хмельницька – 7 тисяч☝️А Полтавська більше мільйона мать його. ❗️Тільки одна Полтавська облрада витратила на відрядження в 2025 році більше ніж усі області України разом взяті. І це в часи війни і економії. Вдумайтесь в це!🍆Тому коли ви наступного разу будете бачити пітушару Біленького чи чепушилу черпурка то можете плюнуть їм прям в їхні наглі, цинічні єбала.🍌Сільву плє, йопт!
👁 6,750 25-10-05 04:07
🟢Як то кажуть: «Жінка блогєр — горе в сім’ї», а папа блогєр — то єбєйше горе в сім’ї»😂☝️Значить «вєчний рєктор» Полтавської політехніки Володимир Онищенко вирішив йти в палітіку й стати блогєромо. Хтось йому посовєтував постоянно щось публіцирувать, щоб типу буть на віду🤷🦄Вальдемар робити пубцікації щодня і багато. Дійшло до того, що цей єбєйший блогєр добрався до кладовища🙈☝️Значить Володимир Алєксандрович притягнув на могилу свого батька (колишнього ректора політехніки) і мать, і жену, і нинішню фіктивну ректоршу Філонич і свого чорта проректора. Короче всіх притягнув і почав робити тисячу пятсот фоточок на могилі для лайків в Фейсбук: і групове, на на фоні, і селфі🤦☝️Владимєр Александрович, так а якого хуя ви артістів на могилу не притягли? Ви тока уявіть який би був шик. Взяли б ото Пономарьова, Дзідзьо, Гарбунова та як захуярили б концерт на могилах. І Волков з волинкою на підтанцовкі. Єбєйший би пост вийшов😂🟢Владімєр Алєксандрович, якщо що, нічєго лічного, цей пост профінансовано вєчною ректоршою аграрки Валентиною Аранчій. Валєнтіна Івановна купила нам по кохфє. Просила передать, що любить вас, уважає і передає пламєнні цьомики💋🍌Ну а ми вас любимо й ісключітєльно уважаєм, як оті артісти. іногда… рєдко… ніколи…😂Пе. Ес. А ще наш шановний прєпіздєнт Політєхніки Владімєр Алєксандрович, якщо вам вдруг посовєтують бути модним і лупитись під хвоста то знайте, що звідти виходу немає. Це вам передав дєйствующий практік, помічник нардепа Едуард Волоков.
👁 5,150 25-09-06 13:59
▪️Донецька поховальна мафія в Полтаві🟢Полтавці вже заїбалися скаржитись на тотальний бєспрєдєл поховальної мафії в Полтаві. Десятки звернень тільки до журналістів. А це значить, що реальний об’єм скарг йде на сотні.☝️Причиною цього є похоронного фірма «Реквієм», яка з початку війни переїхала зі Слов’янська. ▪️Керівник фірми данєцкій мурчащий, нєкій Олександр Бургардт.Ми вже писали про цього чорта в березні. Наводили докази, як він та члени його родини працюють в окупованій Макіївці. ☝️Так от в Полтаві цей чорт спєлся з мєнтами і колпашить бабло з мешканців міста на повну.🍌Схема проста, як двері, блять. ➡️ Коли людина помирає і родичі телефонують в службу 102 щоб повідомити про смерть то буквально за лічені хвилин під дверима в покійника з’являється представник фірми «Реквієм», який починає залівати різну діч, підсовувати необізнаним громадянам якісь договори і виставляти ахуєвші ценніки за все.☝️Простіше кажучи те що на поховальному ринку коштує 17-20 тисяч гривень у «Реквієма» коштує 35 тисяч.▪️Ми вже навіть не говоримо, що немає ніяких чеків, звітності, що люди на фірмі не оформлені.😨Постійні скандали, то труп викинуть просто на вулицю, то навіть шурупи в труну не вставлять і тд.🟢Більше того ці чорти використовують для своєї схеми мєнтовську судово-медичну експертизу, яка на постійній основі приймає «цивільні трупи», але не має цього робити. ☝️На яких підставах представник фірми «Реквієм» постійно, блять, перебуває в приміщенні судмєду? Що це за єбаний бардак?❗️Вцілому арифметика жирна. В місяць десь 40-50 тіл, які приносять більше ляма чистого доходу. В рік десь 12 мільйонів. Працює ця кантора десь три роки. Рахуйте самі.За нашою інфою мєнти отримують 2000 гривень за заявку.➡️ Скільки отримує начальник служби 102 Віктор Пяташ хуй його знає. Відштовхуємось від інфи, що двушка за заявку й множимо на 50 заявок.❗️❗️Тобто ще раз, блять, для тих хто в танку. Донєцко-макєївські сєпари порушуючи низку статтей кримінального кодексу разом з мєнтами, користуючись монополією доступу до інфи, обілєчують родичів померлих полтавців. Ахуєть!На це люди постійно пишуть в поліцію скарги, але похуй.Отакі діла, блять.
👁 8,280 25-09-05 11:33
🟢Тут значить кума Ямщикових Альонка Гончаренко каже, що різні телеграм канали та місцеві політіки знеціюють її роботу😂👁 Альон, зайчику, цю хуйню ти можеш втірать хіба різним лахабанам на форумах та встрєчах. ☝️От ти скільки слів наговорила, а хто ж ці політики так і не сказала публічно. Значить як не на камеру так ти Євгена Диканя називаєш, а на камеру сцикунькаєш. Аяяяй Альон. Ну прікраті😂🔴А знаєш чого ти сцикунькаєш? Бо ти і твої куми Ямщикові плюс Юрка Бражнік сіли плотно на міський бюджет і хуярите його в дві щьоки. Тому ти сидиш і не піздіш зайвого. Це нормально, ми розумієм. Не ти така - жизнь така☝️Твій типаж нам прідєльно ясєн. Виступимо псіхологами. 🍌Проста дєвочка Альонка рано зрозуміла, що в цій жизні к успєху можна прийти або через батьків, або через біль і важку працю, або через пастєль 🙂‍↕️💅 Альонка вибрала останній варінат і замутила з совласником «Аврори» Тарасом Панасенком. Ми не засуджуємо, якщо що. Просто констатуємо 👁☝️Від Панасенка, Альонка отримала «роботу» з неринковою зарплатою, квартиру в елітному будинку в парку «Перемоги» та скромну БМВ 👏🟢Далі Альонка перепригнула до іншого кандідата на сєрце.🔴Паралельно Альонка просуває свою політичну кар’єру. Альонка дуже хоче стати нардепкою і все для цього робить👁🙂‍↕️🧘😳☝️Альон, ми не асуждаєм. Ти паймі. Не ти перша не ти паслєдня.❗️Ми особисто не знецінюємо твою роботу і ніколи не знецінювали. Ми лиш викриваємо твої подвійні стандарти, не більше. Цьом💋