Джерело
Стояк Кукоби | Щойно закінчилась фінальна в цьому році сесія Полтавської міської ради...
5 270 Охват/переглядів
2025-12-24 15:49
Повідомлення №2169
🟢Щойно закінчилась фінальна в цьому році сесія Полтавської міської ради. На ній було дохуя різних питань, але не всі цікаві.☝️По перше, головний підсумок - бабла в громаді в 2026 році буде менше ніж в попередні. ❗️Тобто бюджет громади зменшився❗️ Піпелу то похуй на все це все, але люди мислячі повинні зрозуміти наслідки й тенденції.🔴Із цікавого:1️⃣ Збільшили бабла для військових. Було 90 мільйонів, а збільшили до 150.2️⃣ Фактично призупинили програму «Турбота» по якій виділяють бабло різним категоріям полтавців. З 76 мільйонів поки лишили тільки 6 для родин загиблих АТОвців. 🍌Швидше за все, що програму таки відновлять, але вже в урізаному вигляді та вже в новому році. ☝️Питання доволі болюче й може призвести до конфліктних ситуацій в міській раді, тобіш Ямщиковій буде не лєгко.3️⃣ Остаточно передали скандальні кадіаки «Рідного міста» для судової адміністрації тобіш для сина Олександра Удовіченка Сергія.4️⃣ Депутатка міської ради Світлана Нестуля публічно опустила «рідномістянина» чепушилу Олексія Чепурка. 5️⃣ Забанили за матюки Сергія Капліна. Доматюкався тобіш допіздєлся Сергій Миколайович. Його путь підхопила дружина Влада Співак, але по ходу вона перепила якогось заспокійливого бо довго й нудно рожала якісь свої мислі🤯☝️ Сергію Миколайовичу, з цим треба щось робити. Або проводьте репитиції з Владою перед сесією, або дайте коксу бодрящого бо це ж піздєц, а не виступи.