Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Ну що стояківці, готові до ахуєнних новин? 🍌Значить раніше були вимкне...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
7 300 Охват/переглядів 2026-01-07 15:15 Повідомлення №2198
🟢Ну що стояківці, готові до ахуєнних новин? 🍌Значить раніше були вимкнення тільки світла, але так як мудрий нарід орав що це «несправедливо» бо десь вимикають, а десь ні то вирішили вимикати скрізь. Щоб була «справедливість»😂☝️Мудрому ж народу блять в голову не прийшло, що там де не вимикають — це критична інфрастурктура, яка важлива і вимкнення якої призведе до ще більших проблем.І тепер будуть вимикати й критичку, а раз так то тепер плюс до відключення світла не буде ще й води. А там може і тролейбуси, а там і проблем з каналізацією не довго чекати.🍌Отакий він мудрий нарід, який вірить в дікуху, що «єлєктріку продають за кордон», або що «світло вимикають навмисно» та іншу дічь. Типовий приклад, коли самі себе наєбали. Тепер будем в ще кращих умовах 😂☝️Но, є шанс, що за прикладом мера Львову Садового, місцева влада щось буде з цим робити. ➡️ Но губєр Володимир Когут сидить на чемоданах і це об’єктивно не зовсім його проблема.🔴А Катерина Ямщикова 😙 як і має робити мер в час війни упиздила десь у відпустку і по ходу десь далеко🤷‍♂️🟢Катю, альо, ви коли блять лізете на посади в такий історично складний час ви хоч трішки відбиваєте дупля блять, що відпусток в посадовців в принципі не може бути нині, як явища. Піздєц насувається, а вас десь нема. 🍌Чи головне з Бражником сісти на поток, а там все похєр👍