Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Значить сьогодні було представлення нового губєра Віталія Дяківнича. ☝...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 550 Охват/переглядів 2026-01-09 15:48 Повідомлення №2202
🟢Значить сьогодні було представлення нового губєра Віталія Дяківнича. ☝️Зібрався весь обласний бомонд: хто онлайн, хто вживу. Нардепи, голови громад, очільники відомств і тд. Ямщикова як завжди запізнилась 🙈🐔Голова обласної ради пітушара Біленький був дуже радий призначенню, взяв слово та почав робити акт словесного анілінгусу новому керівнику 😝🐔Біленький радіє бо вірить, що Дяківнич верне йому все те бабло на приватний волейбол та іншу хуйню, яку в свій час йому образів Когут.☝️І особисто для нас це буде першим маркером діяльності Дяківнича на посаді⬇️🟢Якщо він відновить фінансові потоки решетилівському пітушарі на єбучі приватні волейболи й хокеї, то значить нічим хорошим це не закінчиться.☝️Віталій Анатолійович, ви очолюєте область напевно в один з самих складних періодів. Це буде ахуєть як складно. ☝️Зараз до вас з усіх сторін почнуть сновать різні ходаки, які будуть хотіти виключно одне – намутить собі бабла.🍌Одним з перших прибіжить чепушила чепурко від клану «Рідного міста». Цей чорт самий токсичний.🍌Далі підставляти свою жопу буде піташура Біленький в надії повернення потоків.🍌Нардепи-мажоритарники, які були з часу повномасштабки відвинуті від ресурсів теж надіятимуться на поверення красівой жизні.🍌Низка інших тіпів будуть пробувати лізти на рибні посади в області.❗️Саме складне для вас буде здатність говорити всій цій пиздоті тверде «НІ». Ціна помилки буде величезна і в першу чергу ця ціна буде для вас. 🟢Тому, как гаваріцца, ні гваздя, ні жезла. Вйо до роботи!