Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Ну що ви стояківці, як діла у вас? До тотального відключення світла го...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
5 690 Охват/переглядів 2026-01-18 13:14 Повідомлення №2218
🟢Ну що ви стояківці, як діла у вас? До тотального відключення світла готові? Нє? Тю, так готовтесь, блять, бо воно неминуче.☝️Ну а ми любимо слідкувати за хайповими справами, які потім всі якось забувають. Всі ці мамкині камєнтатори про «незабудєм нєпрастім» вже ніхуя і не згадають що було.🔴Ви ж ще пам’ятаєте справу з бійкою в мажорном ресторані «Шейд». Ну ота справа, де полтавський бізнесмен, Олександр Павлюченко він же напівкримінальний авторитет «Саша Браслєт» розбив ніс мальчику-мажору.☝️Так от справу передали влітку до суду й судять досі.🟢Обвинувачених троє:⬇️🍌Калініченко Микола Миколайович🍌Павлюченко Олександр Петрович🍌Перелі Олександр Дмитрович▪️Усі йдуть по ч. 2 ст. 296 КК — таке карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.🟢Потерпілі:🍌Пашковський Стефан Мазенович🍌Лівенцова Олена Юріївна🔴За цей час були якісь невдалі спроби відвести прокурорів, змінити запобіжний захід з особистого зобов’язання на тримання під вартою та й піздєц.☝️Ну хіба ще поліцейський Перелі намагався поновитися на посаді – але в грудні йому суд відмовив.🟢Тільки от ніхуя не зрозуміло чого потерпілі більше не виходять в публічну площину, знову не замовляють сюжети в медіа та телеграм каналах. Невже резонанс пропав? Невже справедливість вже не важлива? Стефан, Лєн, що ви там, радниє?☝️Бо за нашою інформацією, потерплі спочатку забажали від Браслєта мільйон баксів щоб все владнати. Але згодом їхні бажання зросли до декількох мільйонів все тих же вічносиньозелених баксів. Нехуйово так ценнік за розбитий ніс. Але маємо що маємо.🟢І в Павлюченка звісно це бабло є, але інше питання чи готовий він на такі умови. Адже ценнік не те що не відповідає дійсності, він взагалі космічний.Ну що ж, будем слідить дальше над цією історією.Отакі діла. Всєм харошого настроєнія 👏🙂‍↕️🎉☝️