Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,210 26-06-10 14:04
🟢Деталі сьогоднішній обшуків НАБУ в міській раді☝️Вопщім НАБУ-шніки шиють нашим фігурантам справу про ОПГ ( організоване прєступне угрупування). Тобіш хочуть пафосно і медійно йобнуть мол всіх заразом.🔴Бражника кажуть забрали сьогодні в СІЗО в Київ.▪️Наші джерела гаварять, що Ямщикова як узнала про обшуки то зразу примчалась на роботу. Катю, а де ж ти шляєшся в робочий час, що тебе нема на місці.🔴Саме епічно кажуть, був заход в приймальню Пархоменка. Пархом на відміну від Ямщикової був на роботі, тіха мірно пообщались но там прикол був іншому ⬇️🟢Коли заходили секретарша в приймальні устроїла НАБУ-шнікам таки розйоб, що її мало не силою вивовидили з кабінету, щоб вона не вбивала нікого.Забрали телефон і тока потом віддали. Бойова женщіна нічого не скажеш. 🔺Обшуки були також в зама по ЖКГ Тараса Панасенка. ☝️Пагварівають що мол навіть навідувались до Олександра Удовіченка. Але тут джерела ще не пройшли повну верифікацію надійності. Тому ця інфа не точна.🟢Ще за нашою перевіреною інформацію у Віктора Булата обшуків не було. Бо Булат під захистом Англійської Корони. Сіль ву плє бляАпгрейт. Кажуть що у Вадима і Катеирни Ямщикових вилучили телефон і теж обшуки були вдома
👁 6,600 26-06-08 14:11
🟢Бля ну це піздєц хома ⬇️☝️Значь тут обасний депутат, власник каналу ІРТ Сергій Бєлашов пише сьогодні блог про «сімейні цінності»Цитата: Згідно з довготривалими дослідженнями, регулярне індивідуальне захоплення порнографією після одруження підвищує ризик розлучень.🍌 Сергію Володимировичу, ми то согласні з цією тезою, але виходить, що ви імінного того оце і розлучаєтесь з Ліліаною? 🟢38 років в шлюбі з далекого 88 року, єтіть колотіть,🔺38 мать його років вмєстє, в горєсті й щасті, в багатсві й в бєдності. 🔴І токо показатись на горізонті оця порнографія так зразу 25 лєтня фіфа з шугарінгом появілась. Й ви так бістро поклали хєр на оті самі сімейні цінності й пірнули в сласть з пятками.☝️І при етом ще пишите блогі. Хух! Ну якийсь піздєц😂🔴Може канєшно, справа не 25-річній німфетке. А в тому що ви вирішили не повертати 120 лямів у справі газу для Укрзалізниці. І послали нахуй НАБУїнів з угодами про визнання провини 🫡🟢Харашо хоч наша красотуька Лариса Босенко стабільно оберігає цінності. Бо ми б так взагалі потіряли вєру в чілавєчіство. Вона наша надєжда.Сіль ву плє нахуй
👁 6,270 26-06-01 15:29
🟢Значить сьогодні у нашого коріша, в главтелевізіонщика Полтави, в дірєктора каналу ІРТ Ігора Кужика День волєіз’євлєнія на світ Божий православний. ☝️Ігоре Ярославовичу, в цей день ми от імєні «Стояка» й «стояківців» урочисто й офіциально вітаємо вас з Днем народження 🥳🥳🥳🔺Желаєм вам по класікі потужних лібідних і фінансових потоків та базового щастя з удачею!☝️А также желаєм щоб: ⬇️🍌Щоб Сргій Бєлашов піднімав зарплату щотижня і нікагда не виплачував її єбучими продуктами з гуманітарки🍌Щоб наша красотулічка Лариса Босенко всігда випромінювала на вас токо добро і ласку та нікагда не отказувала помасажувать плечі в перериві між ефірами на каналі ІРТ🍌Щоб Михайло Шевченко открив вам дісконт в «БІФі» та «Хмільному» в размєрі 100 тисяч гривень щомісяця🍌Щоб Юлія Тимошенко повісила ваш портрет в своєму кабінеті, як самого відданого партійця Полтавщини🍌Ну і щоб Андрій Матковський наканєцто придбав для вас скромний будиночок на 450 квадартів поруч біля себе в Австрії. І ви могли пити щоранку «Віденську каву» з своїм вєрним другом обсуждаючи новості з «Полтавщини» від Яна ПруглаЗ Дньом, Ярославовичу! Від душі! 🥳🥳🥳
👁 6,510 26-05-31 13:23
🟢Хаудуюду, стояківці☝️Кстаті на останній сесії міськради не було падчерки Мамая Ірки Климко. Відкритий саботаж 😙👍🔺Спочатку пагаварювали, що це через те, що на сесії виділяли бабло на армію, а Іркі мол не камільфо за таке голосувать з папкою то ФСБ-шним агентом. Но це неповна інфа☝️Бо наше джерело каже, що є ще інша, основна причина отсутсвіє Ірки. Людочка, ти щас умрьош 🙈🟢Вопщім, коли свого часу НАБУ взялося за Мамая то Фьодрич мол согласився на сотруднічіство. І навіть мол отримав статус «викривача».🔴І це логічно, бо за справою з домогосподарками йому світив реальний термін. А він отдєлався условокой. Таке мінімальне наказаніє дають тільки за сотруднічіство.🟢Так от, джерело каже, що Євген Дикань, як ровний парінь про це узнав і розказав порядошним людям, що Мамай мол стукачком став. Мол будьте на чеку.☝️І імінно черз це мол Євген сказав Іркі на сесію ні нагой, ні грудями, ні губами не потикаться. 🔺Мол патіряйся доч стукача. Не сестра ти нам больше.🟢Так що вопщім ті, хто імєє плотний контакт з Мамаєм знайте, що ваші разгавори з Фьодричем як мінімум можуть бути записані набуїнами.☝️А як максімум Фьодрич вас вже здав з потрохами і скоро до вас прийдуть інтірєсні люди з корочками, щоб або здоїть або на показник розкрутить. Сіль ву плє блять 🤷‍♂️
👁 6,290 26-05-26 15:39
🟢Через декілька тижнів буде закрита можливість тіхої приватизації різними мєсними чортами державного майна.☝️Вже в червні приватизувати можна буде тільки за умов аукціону та конкуренції, а не тишком-нишком за копійки.🔴І це дуже огорчає Пітушару Біленького та обласних рішал з «ОПЗЖ», «Рідного міста» та Батьківщини», які на минулій сесії хотіли приХватизувати величезні будівлі в центрі Полтави та Кременчука на десятки мільйонів гривень.🔺Ці чорти спеціально сесію скликали саме для того, щоб забрати в громади нерухомість. І тільки дякуючи цьому скромному каналу цинічного дерибану вдалось уникнути.☝️Тепер в пітушари може бути останній шанс швидко провести ще одну сесію, щоб спробувати таки дотиснути піздінг народного майна.❗️Всі потенційним учасникам цього шабашу нагадуємо, що дерев’яний патик 🍆 на який вас будуть насаджувати цілий і наряжений. ☝️І якщо ваші депутатьскі морди таки вирішать дати можливість спиздить майно громади то ваші жирні та обезжирені дупи цей патик точно відвідає. Погостює блять по самі яйця у кожного.🟢Того думай ТЄ, блять щоб патику не було роботиСільву плє
👁 6,160 26-05-25 12:19
🟢Ахуєть, Галочка, ти щас умрьош☝️Наш інсайдер в обласній адміністрації Віктор Лисак розповів щойно ахуїтєльну історію.🔺Вопщім сьогодні була апаратна нарада в ОВА. Всі щось там обговорювали по дєлу, а вкінці слово бере пітушара Біленький.🟢Значить Біленький починає нити і скаржитись на патрульну поліцію. Бо бачте в нього захворіла дитина, він запустив її стан до того, що повіз в лікарню. ☝️Хуярив швидко перевищуючи в рази допустимі норми.Логічно що його зупинили патрульні за перевищення.😆 Цей чорт начав командувать патрульними мол ⬇️хулі ти мене зупинив, ти що не бачиш його вєлічіє голова обласної ради їде, давай бистро блять мене з мигалками, як мінстра чи президента сопровождай. ☝️На що мол поліцейський пояснив, що не може цього зробити. Що логічно і правильно.🐔І от пітушару Біленького це бачте дуже обурило, що його, вєлікоє решетилівського начальніка не захотіли з мігалками сопровождать.Євгене Павловичу, цьому патрульному треба виписати подяку та ставити в приклад, що не піддався на тиск посадового чорта. ☝️Від нашого каналу цьому чоловіку подяка і уваженіє.🟢А пітушарі Біленькому треба звикати, що він не божество блять, а звичайний решетилівський кугут, який повинен вчитися жити в країні в умовах, як й інші громадяни. Без блату і привілеїв!Попривикали блять, що їм все можна й всі повинні по команді струнко ходити.Сіль ву плє блять
👁 6,790 26-05-24 15:33
🟢Голова Опішні та дуже ймовірний кандідат на мера Полтави Микола Різник вийшов у місто 👏☝️Микола поржав з полтавської «безбар’єрності» та виправдав ДБН-нами те, що магазин його спонсора Жиденка поклав тактильну плитку поверх ям.🔺Коль, все правильно, «біле пальто» так і працює. Ми теж знаєм))☝️Ну а тепер трошки вам інфи ⬇️1️⃣ Більша частина ринку - це власність мультимільйонера та торговця котиками Сашки Калуцького ⬇️☝️Він настільки жадний, що гривню зайву не вклав в місце з якого роками висмоктує бабло.2️⃣Всі ремонти асфальту що були там (а було небагато), були виключно коштом міста🤷‍♂️3️⃣ Лев Жиденко міг би покращити простір навколо свого магазину. Як робив це в Опішні)) Але натомість на ринку простір навколо «Аврори» і сам фасад магазину мегауобйшний.☝️Ну і на завершення, Коль. Твій добрий дядя спонсор Лев Анатолійович був одним з ключових людей, що поставили Ямщикових нині на керівні посади в Полтаві. Звісно з тіні, неофіційним. Але і ти і ми це знаєм.🔴І тут риторичне питання, а чи несе Жиденко частину відповідальності за те, що нині відбувається в місті? Як по нам то несе. Навіть дуже таки несе.☝️Ну може й в тебе таки буде шанс, якщо виграєш вибори, показати як правильно работать.❗️Ібо керувати невеликим селищем, коли бюджета дохуя і все контролюється не те саме, що керувати обласним центром, де купа інтересів та впливу уважаємих людей. 🟢Але ми щиро віримо, що й в тебе буде шанс показати себе в дєлі.Сіль ву плє бля
👁 6,720 26-05-22 10:24
🟢Як кажуть мудрі: Хочеш дізнатися справжню сутність людини — дай їй владу. ☝️Значить пікантна історія «мєсного тоталітарізму» на прикладі куми Ямщикових Альонки Гончаренко 👁🦄Хто не в курсі Гончаренко 🍰 фактично віджала організацію «Містохаб» собі.☝️Всі ті інпакт-інвестори, а вірніше інпакт-лохи включно з Жиденком, які давали бабло на хаб, фактично пішли пішим сексуальним маршрутом. Всім керує Альонка і шле неугодних на хуй 🙂‍↕️☝️Спочатку Альона перестала платити комуналку власнику приміщення Фладиці Федору.🔺Потім вона почала збирати з інвесторів бабло собі на день народження🟢Нині Альона зробила повний контроль над колективом «Містохабу»⬇️☝️Наші джерела кажуть, що доходить до того, що Альона збирає телефони персоналу щоб ті не дай Боже нічого не записали 🙈Вопщім «культ лічнасті» і маразм крєпчає.🧢 Альон, в нас є контакт гарного психотерапевта. Давай запишемо. Тобі там помогут. Бо такими темпами ти скоро станеш гарантованою пацієнткою Вітьки Волошина, а воно ото треба.Сінк ебаут зіс. Сінк ебаут 😨
👁 6,590 26-05-19 16:00
🟢Трохи вам полтавських реалій в хату☝️Значить нещодавно відкинув копита тобіш вмер один персонаж,нєкий Георгій Полонський, який побив а фактично вбив полтавського відеоператора Дениса Руденка. ▪️Історія максимально топорна, але в журналістів вона завжди заплутана, бо не все напишеш прямо.☝️Значить у вбитого Руденка була дружина Катерина з якою він благополучно розлучився. Та в них була спільна донька через що їм постійно приходилось контактувати.🔺А Катерина ця сожитєльствувала з відомим в Полтаві наркоторговцем Юрою Ситником. Ну типу по женскій натурє вона щось нажалілась на Руденка, а фраєр Ситнік сказав, що мол порішає вапрос.▪️В підсумку ця Катерина позвала на зустріч Руденка, а там його вже чекали Ситник з Полонським, які його й забили до смерті. 🔻Потім Ситника в 24 році таки закрили по іншій справі по наркоторгівлі. А по цій справі вбивства, Ситник взагалі фактично не фігурує. Хоча саме він з дружиною був по суті організатором вбивства.❗️Тепер інший виконавець помер і щитайте справа закрита 🤷‍♂️☝️Хоча по справедливому було б як мінімум дать харашо так по ліцу цій Каті, яка фактично стала причино вбивства батька своєї дочки.❗️От такі от блять історії нашего гарадка. Єбані наркоторговці з такими самим кєнтами забивають полтавців на смерть. 🍆Правоохоронці ж роками фактично помагали зливати справи, що пов'язані з Ситником.Сільву плє нахуй
👁 6,560 26-05-14 11:26
🟢Не Мамаєм та Аранчіями єдиними☝️Значить кугут Фьодрич в своє врємя фіктивно влаштував двох домашніх прибиральниць в міську раду. ☝️Керівниця держпродспоживслужби Яніна Аранчій влаштувала так свою няню в держпрод.🦄Прєзідєнт Політехніки Володимир Онищенко вирішив що він блять розумніший, ібо він зробив університетських прибиральниць домашніми. ☝️Тобто прибиральниці працюють в універі, а до нього приходять убірцца в його большой дом. Помогають женє Світлані та двом лобурякам доцям жить красіво блять.🔴Ще наші надійні джерела кажуть, що Вальдемар не брєзгує забирати додому з унівєру різну побутову хімію та інші росходніки включно з туалетним папером 🙈🦄Володимире Олександровичу, ну йопсіль мопсіль, ну хай Мамай чорт супруновський в раковину сцява і буде сцать, ну хай Аранчії продукт аграрної срєди. ☝️Но ви ж блять типу у викладацькій інтілігєнтній родини васпітані, а сука замашки кугуцкі. 🟢Нє це напевно така в Полтаві карма, що вона облучає своїм фльором кугуцко-рагульським і ламає всіх блять, хто тут живе.Сільву плє блять