Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,530 26-05-11 12:02
🟢Значить діпутат «Рідного міста» чепушила Чепурко продовжує знімать свої чумні відосіки про те, як в Харкові гарно. ☝️І все це з тупим намьоком, що мол поставили б його керувати Полтавою то теж так би було.🤨 Льоша, чорт ти блять Марківський, це ти лохам втірай цю діч. Бо ви з «Рідним містом» вже керували Полтавою з 18 року і дали тоді харківським підрядникам піздіть бабло з нашого бюджету. 🔴Та й зараз у вас фракції в місті й області де ви продовжуєте мати долю з бюджетних потоків і сидите плотно на міських тендерах. ❗️Це кстаті підтверджує розслідування НАБУ, коли тебе взяли за жопу як рішалу откатну. 🐔Чо ж ти не розказуєш, що Полтава саме така, бо ти нею в тому числі керуєш блять.☝️Кстаті про НАБУ. Наші джерела кажуть, що чепушила Чепурко вже їздив на дачу показів до Києва по справі 10% відкатів з доріг. 🎙 На прослушці чітко зрозуміло, що Льошка отримував долю з різни корупційних тєм міста. Не тільки доріг кастаті. 🔺І ще чепушила постійно на плівках згадував своїх партійних босів Олександра і Сергія Удовіченка.☝️До речі ще нажі джерела кажуть, що обидва Удовіченка буцімто в цей час показів Льошки поїхали десь в район Карпат і були поза зв’язком. Можливо таким чином страхувались.🔺Олександре Васильовичу, невже ви не вірите в чепушилу? Отож. І правильно робите, він всіх здасть ібо слабкий душевно. І ви це прекрасно знаєте. Тому треба страхуватись🙏
👁 4,790 26-05-07 12:43
🟢Зовнішня мать його реклама в Полтаві☝️Значить полтавська міська рада роками приносить збитки громаді бо виводить сферу зовнішньої реклами в «сіру зону». Ібо шо? Ібо там легше косить бабло.🔺Щоб ви розуміли останній раз ставку оренди для різних бордів та сітілайтів полтавська влада переглядала в 2007 році. Вдумайтесь блять. Майже 20 років тому😵🔴Вам тарифи мало не щороку переглядають: вартість проїзду, вивіз сміття, газ світло і тд. А тут сука 20 років заповєдной стабільності.☝️Грубо кажучи один сітілайт дає в місяць десь 11 тисяч власнику. В міський бюджет від цієї суми попадає десь близько 45 гривень🤷‍♂️ 🔴Та й то навіть 45 гривень не доходило до бюджету, ібо декілька років війни це бабло взагалі переводили на «Полтава – Сервіс» Дєнісу Поліщуку, де воно благополучно розпилювалось 👏☝️Значить, що міська рада робить зараз⬇️🟢Виконком хуяк і відмовляє у продовженні дозволів на розміщення зовнішньої реклами. 🔺 На практиці це значить, що керівник інспекції з балгоустрою Максим Малько по дзвінку може демонтувати будь яку рекламну конструкцію в рондомний момєнт 👍☝️Таким макаром всіх власників цього рекламного бізнесу тримають за яєли. Нахуя? 🟢Щоб приміром реклама Валерія Пархоменка і його «Толоки» була розуміщена за спасіба. 🔴В підсумку рекламуються політики, а громада сосе хуй. Сіль ву плє блять
👁 5,350 26-05-06 11:58
🟢Пам’ятаєте ми писали про низку жирних будівель в Полтаві та Кременчуці, які обласна рада на чолі з решетилівським пітушарою Олександром 🐔 Біленьким вирішили спіздіть в громади.☝️Тисячі квадратних метрів в центрі найбільших міст області вартістю в декілька мільйонів доларів. Ніхуйовий такий масштаб🔺Так от, попри те, що в раді не змогли назбирати голоси на процес приватизації цих будівель і вони поки ще лишаються у комунальній власності в Кременчуці на ОЛХ одна з будівель вже була виставлена на продаж. ☝️Це приміщення аптеки, що належить комунальному закладу «Полтавафармація», яке управляється представником партії «Батьківщина» Сергія Бєлашова.🦄 Оголошення видалили буквально годину тому, але ж скріни не горять.🔴Альо, діпутати обласної ради? Що у вас там за бардак відбувається? Що це за піздєц? Ви там діпутати чи насрано? ☝️Чи вам що по губам кожен може пісюном поводить і ви будете робити вигляд, що це вітерець промайнув?☝️Нагадаємо, що в процесі піздінга будівель громади приймають участь пітушара Біленький, депутат-ОПЗЖіст Сазонов, депутат від «Батьківщини» Бєлашов та «рідномістяньска» чепушила Чепурко.🟢Кожен з цих пєрсон планує отримати долю з приватизації народного майна.Сільву плє блять
👁 7,170 26-04-28 14:19
🟢Карти, дєньги, два бика 🐂🐂☝️Вопщім є в Полтаві одіозний підприємець Володимир Сергієнко, який роками хоботиться на міських підрядах.🔺Так от на одному з його підприємств, а саме на скотобійі Полтавського м’ясокомбіната, якою володіє Сергієнко сталася інтірєсна сітуейшин.🍌Мол один з його рядових працівників прийшов до начальників за своїми заробленими 10 тисячами гривень.🐂🐂 Начальники сказали, мол дєніг нєма, от тобі двушка і йди на хуй. ☝️Чувак мол каже, ніфіга, ви 10 винні.🍆 В підсумку його відпиздили, закрили на бойню й кажуть мол пиш розписку, що це ти нам винен 50 тисяч. Чувак в отказну.🟢Жінка його якось про це узнала бігом в поліцію в Київський райотдєл, приїхала з поліцією і тільки тоді чувака відпустили. ☝️Сергієнківці ще щось там з поліцією рішали, щоб все було тіхо мирно і справа не мала ходу.🍌Так от, наші джерела гаварять, що Сергієнко є кумом місцевого потужного УСРівця (управління стратегічних розлідувань). 🟢Імінно того скільки довгих років Сергієнко так ровно двігається по жизні. І імінно того, його рібята так вольно себе ведуть.Сільву плє бля
👁 6,530 26-04-27 12:20
🟢Значить «Опендатабот» оновив рейтинг найбагатших полтавських бізнесменів.☝️Абсолютним лідєром став Лев Жиденко з «Авророю» з доходом майже в 32 мільярди.Китайський шерпотреб з покришками від погонів й схємами на митниці дають свої плоди. Катю, Вадім, буде куди на роботу йти після міськради.🍌Далі йдуть паливні магнати Батраченки - власники мережі АЗС BVS. Ті самі, яким депутат Діденко не підняв вартість оренди землі, а перший зам Біленького Лемешко хотів з бюджету підтримку їм вибивати.🍌На третьому місці Кузьмінський з «Глобинського мясокомбінату», який отруїв пів Кременчуцького району нанісши збитків на мільярди гривень.🍌Потім депутат обласної ради Кордубан власник «Білоцерківської агропромислової групи». Аграрій по умалчанію винен.🍌Далі якась жінка Юлія Шишко, хуй пойми откуда. Можливо з «Маркетопту»🍌Далі йде Юрій Френкель — ізвєстний прєпрінєматєль в узкіх кругах з 3 мільярдами доходу.🍌Далі Сергій Михайлик – тесть депутата міської ради Антона Ярмолюка. Михайлика обіжать не будем, бо Антон боксер ще ліца нам наб’є. Ну нахуй такі діла🍌Замикає десятку «Шейдовський тероріст» Олександр Павлюченко він же Саша «Браслєт» з майже 3 мільярдами доходу. Сіль в уплє блять
👁 6,960 26-04-23 10:59
🟢«Ахуєть», — кричали діти. ☝️Виявляється обласне комунальне підприємство «Полтавапаливо» банкрут.🍆 Ліквідаційна процедура підприємства почалась з березня.Тобто «Полтавапаливу» прийшла повна пізда. 🔺Підприємство «Полтавапаливо» з самого його заснування повністю контролювала партія «Рідне місто».☝️Останні 10 років цей контроль відбувався з допомогою голови обласної ради, решетилівського пітушари 🐔 Олександра Біленького.🔴Ви тільки уявіть величезне, в своєму роді, унікальне підприємство, яке має розгалуджену систему виробничих баз по області. Тільки 14 величезних паливних складів. Ліцензії. І все це «Рідне місто» з Біленьким довело до банкрутства 🤦☝️Вони то будуть піздєцть, що причиною стала війна, але якщо ви подивитесь на фінансові показники, то КП пішло в мінус ще з 21 року🙈🟢Тобто ці чорти втупу розпиздили наше з вами обласне підприємство, а тепер щоб приховати свої злочини вирішили швидко оголосити його банкрутом і ліквідувати.😨Так сказать конци в воду. А потім ще приватизувати тихенько бази по області.🔴 Ало, блять, обласні діпутати, в тому числі й типу опозиційні, а шо проїсходе? ☝️Ви там по ІРТ всі ходите, по тіатрам і унівєрам виступаєте, пости срані пишете, а у вас блять величезне підприємство пішло по пизді.І тішина...Сільву плє блять
👁 6,860 26-04-20 12:59
🟢Флоридський депутат Полтавської міської ради Славік Тютюнник подав декларацію 👍☝️Мешкає Славон, ймовірно, за адресою: 9880 Grand Verde Way, Boca Raton, Florida. 🔺 Це місце реєстрації його компанії V&M Shaded Solutions Inc, яку у декларації він навіть не зміг написати без помилок 🙈▪️Компанія зареєстрована у житловому будинку, тому, скоріше за все це і є місце його проживання ☝️Віце-президентом компанії є нєкій Максим Демченко — колишній директор БО «Світло Надії».🔺Демченко також мешкає у Бока-Ратон — це передмістя Маямі — щось середнє між курортним Трускавцем, спальними котеджними містечками під Києвом і районами біля моря в Одесі, але в рази мажорніше. Ну і шахеди там не літають.В Полтаві Демченко і Тютюнник теж були сусідами.☝️Кстаті Демченко винен бабло половині міста. Максім, коли гроші вертать будеш?🔴Значить в 23 році Тютюнник купив собі БМВ Х5. Напевне з того бабла що підняв наносячи хуйову розмітку на полтавські дороги.💵У Флориді Славон заробив всього 720 тисяч гривень. В той час як в Україні більше півтора мільйони.Ех, Славон Славон. Ото дітки вчіться як треба правильно робити. Живете в Маямі, а дєніжка капає з Полтавських доріг, а хулі йопте.Сільву плє, бля
👁 6,770 26-04-14 06:33
🟢Значить сьогодні о 10 ранку буде сесія Полтавської обласної ради на чолі з пітушарою Біленьким 🐔😆☝️Так от на цій сесії пітушара буде пробувати протягнути рішення по приватизації двох обласних будівель на тисячі квадратних метрів в Кременчуці та Полтаві. ☝️Будівель там значно більш — різних розвалюх по селах області, а от дві жирні історичні будівлі чорти хочу прихоботити.🍆При чому приватизувати хочуть ті будівлі, які за кошти держави ще недавно ремонтували. ❗️Тобто спочатку за наше бабло ці будівлі відновили, а тепер приватизовують бляді.🔴Наші джерела повідомляють, що частину цих приміщень Біленький пообіцяв депутату ОПЗЖ-исту з Кременчука Олегу Сазонову. Зокрема Сазонов хоче відхопити будівлю в Кременчуці. ☝️Ще ці пєдріли хочуть спиздити в громади історичну будівлю біля центрального ринку в Полтаві. 🔴 Значить депутати облради, які проголосують за цей цинічний та злочинний піздінг народного майна будуть поіменно переписані. І цей список буде підготовлений для народної люстрації.❗️Кожен, хто легалізує своїм голосуванням цей піздінг має бути готовим, що небайдужі громадяни в тому числі ветерани завітають до вас в гості та засунуть у ваші жопи, без прелюдій та смазки, хуйову тучу господарських предметів. 🍑Ваші діпутатскі очєла повинні бути готові прийняти в сібя держаки від лопат, латунні підсвічники, тротуарну плитку, наградні годинники обласної ради та може навіть живих хом’ячків. Розминайте дупи.☝️І не кажіть тоді, що ми вас не попереджали 🤷
👁 6,460 26-04-09 14:03
🟢От зараз Київське НАБУ взялося за Полтаву: міська рада і дороги, Лисак і обласна медицина, ще низка інших справ.☝️Але постає логічне питання, а чого всім цим займаються правоохоронці аж зі столиці? А де наші мєсні блюстітєлі закону?❗️А ми нагадаємо вам історію з рестораном «Міміно», де різні мєсні силовики регулярно отримували долю малую за спокойную жизнь.🦄 ДБР там поставило жучки й більше року все це слухало. В підсумку завалились з обшуками вилучили більше 2 мільйонів баксів та ще по мєлочі.☝️Тоді обіцяли гучну справу, але згодом все приутихло.🟢Наші джерела кажуть, що після цього випадку процент місячної плати різним правоохоронним органам в місті піднявся на 5%. В тому числі нашим корішам з ДБР.☝️ДБР кстаті поступили тоді порядошно й вилучене бабло з «Міміно» повернули власникам. Чоткі пацани, з такими можна мати справу 🫡🟢Але ви ж прикиньте к носу, яку таксу треба ставити міським підрядникам, якщо з цієї долі в прокуратуру занеси, в ДБР занеси, в БЕБ занеси, ще в низку структур занеси. А ще ж собі лиши долю малую.🍌Важко нинчє заробляти на корупції. Сінк ебаут зіс
👁 7,380 26-04-08 06:09
🎙Плівки НАБУ🎙🟢Значить наші джерела в НАБУ повєдали мальоха деталей спецоперації по полтавським птєнчікам з міськради 🤨 🙊 😵Там піздєц 🙈 Людочка, ти щас умрьош.🔺Вопщім набушніки близько року актівно вдоль і попєрьок слухали наших схєматознічків. 🎙📹 Прослушка стояла скрізь: в автомобілях, вдома, на роботі. Не виключено, що мікрофон був навіть в Бражніка у вібраторі та в страпоні у Лози.☝️Особливо цікаві розмови були в офісі партії «Рідне місто».🟢Тому, якщо ви за останній рік були десь з цих місць, то бажано пригадати про що ви там піздєлі, бо цілком ймовірно, що ви теж на плівочках 🙈👮‍♀️Слідчі були не мєсні, а столичні. І вони чесно кажучи ахуєлі від того, що наші депутатіки взагалі не фільтрували базар, а піздєлі прямо, без шифрів, про всі схеми й суми в деталях та іменах🤦🔴 В порівнянні з київськими корупціонерами в агентів склалось враження, що вони попали до якихось школьніків 🙈☝️Особливо пікантно, що на плівках є розмови чепушили чепурка та голови Полтавського адмінсуду Сергія Удовіченка.🔺І хоча Сергій вже знищив всі свої телефони, та з НАБУ — це так не працює 🤷 Плюс чепушила в розмовах по схематозах неодноразово прикривається імя’м Сергія Удовіченка, як свого верховного шефа.🟢Вопщім нас всіх чекає увлікатільне видовище з яркими краскамі й пікантними мізансценами вже досить скоро 👏 Сільву плє, блять