Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Кількість підписників

8 744
Середній/День:: +11
Середній/Тиждень:: +215
Середній/Місяць:: +548

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 551
Середній/День:: 6,530
Середній/Тиждень:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,390 26-02-01 13:44
🟢Тут вопщім журналісти-розслідувачі проаналізірували декларації депутата міської ради Тараса Бойка і його рідних.☝️Бойко депутат Полтавської міської ради, а його мама депутат Київської районної ради в Полтаві. І обоє від партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка. 🥳От яка чотка партія – обираються від неї в депутати цілими родинами «родина Чепурків», «родина Бойків».🍆Злі язики кажуть, що Тарас Бойко працює гаманцем в Удовіченка та партії, но ми канєшно в це не вірим🙈🔺Так от, що в декларації Тараса, що в декларації його дружини, що в декларації мами купа конфузів, ну ілі другими словами купа піздєжа.☝️То вони земельні ділянки позабували вказати, то дохуліон бабла десь різко з’являється, вопщім повен пакєт.🟢Але найбільшою крінжатіною є декларація мами Тараса Світлани Євгенівни⬇️🔺Світлана Євгенівна будучи скромним педагогом за останні 5 років депутатства себе і сина володіла цілим автопарком ахуєнних тачок.🍌Tesla Model S 2018 року 🍌BMW X7 xDrive 30D 2022 року.🍌Електромобіль AVATR 07 2025 року.☝️При чому теслу Євгенівна сказала що в свій час купила всього за 5 тисяч гривень. Гривень, Карл, гривень😂🍆Хоча н а ринку така тачка коштує від 13-40 тисяч доларів.🍆BMW X7 коштує від 70 до 90 тисяч доларів (або від 3,3 до 3,8 млн грн).🍆Ціна ж електромобілю AVATR стартує майже від двох лямів гривень.☝️Ну що тут скажеш, коли «мама любіт скорость». От вона справжня опіка від партії «Рідне місто», які реально дбають про пенсіонерів😂
👁 5,920 26-01-31 15:00
🟢Значить сьогодні два зашкварених лузера — чепушила Чепурко та екс-губєр Дмитро Лунін проводили довгу й томну встрєчу. Якщо ви думаєте, що це рандеву було тільки для того щоб потертися піпіськами то нє, не тільки для цього. 🔴Спочатку вони хвалились друг дружку броніруванням. Чепушила, що забронірувався на вентиляторному заводі, а Лунін, що на лодочній станції. Дмитро Сергійович, станція вас не спасе. Тим більше там глубоке розслідування по цій темі буде.Щас ці «лодочні вентилятори» зализують рани пораженія, адже їхній кандідат на губєрство харів’янин Андрюха Бєсєдін пролетів, як «Хладік» над Паріжем. ☝️Кстаті, коли пітушара Біленький писав, що знає хто буде новим губєром, то він думав про Бісєдіна, бо йому про це сказав Чепурко, який тєсно з Луніним терся піпіськами. Потом для них всіх був облом😂▪️Но ці чєрті не збираються уйобувать, вони зараз будуть активно качати ситуацію в області використовуючи свої торпєди, яких тут до речі дохуя.Щас Чепурко, який останні п’ять років був замом голови обласної ради по ЖКГ й ніхуя не зробив для стійкості, тепер буде перший орать «шо всьо пропало».🍌 Ну а Лунін не лишає надії вернутись на Полтавщину, ібо дуже йому тут керувать нравилось.Дмитро Сергійовичу, хватить, накерувався вже, піздуйте на свою Харківщину Синєгубову помагайте. Роботи там непочатий край, туалетний папір закуповувати і не тільки. Випанміаєте аб чом ми, адже рукописи не горят.🟢Так що полтавці, панімайте, як це працює і як щас ці два льоліка будуть активно кидать ресурси в розкачку ситуації. Ібо для цих чертєй чим гірше всім, тим краще їм.Олег Васильович, ви ж відповідальні за свого чєбурєка, лучше щоб ви його уразумілі, чим це будуть робити спеціалізовані структури з паблік пенітрейшин. ☝️Ібо у всього має бути розумна межа, особливо в екзистенційний час для країни.Кстаті, Філіп Євгенович, ви ж там фінмоніторинг так промонітортеспосіб життя цих двох таваріщей: доходи, крипту, майно, всі діла
👁 5,970 26-01-29 16:30
🟢Сьогодні відзначає свою Днюху, депутат міської ради, будівельник, невігласи кажуть «забудовник», власник футбольного клубу «Полтава», король радянських панельок Сергій Васильович Іващенко 🎉🎉🎉☝️Це пан Сергій перший почав звертатися до усіх депутатів «пане» та «пані», навіть враховуючи той факт, що «гаспада всє в Паріжє».🔺Васильовичу, в цей день желаєм вам сил та натхення, вусів не гірших, ніж у Зіброва, щоб сухо було тільки у сухому фонтані, а не у козацькому горлі! ЩОБ ⬇️🍌Щоб діти підтримували, внуки радували, а команда не єблувала.🍌Щоб бетон в тазіке був тока качєствєний, і вороги з нього не вирвались, коли будуть на дні Ворскли.🍌Щоб «КВП» розростався на всю країну, а усі букмекерські контори згоріли синім пламєнєм.🍌Щоб Бражник з Ямщиковими щезли з вашої жизні так же рєзко, як вони в ній і появились. Це хоч не Бражнік насовєтував вкласти кошти в йобаний Днєпродзєржінськ, в город-побратим нашого УЖКГ?🍌Щоб ви всігда дєржали вуса пістолєтом, голову в холодє, ноги в теплі, а пісок з цементом в сухому приміщенні. 🟢З Дньом! Від душі! 🥳🥳🥳
👁 4,960 26-01-27 12:29
🟢Сьогодні суд виправдав чиновницю міської ради, керівницю Департаменту освіти Жанну Каплоух.☝️В 22 році Каплоух закупила 78 автономних пунктів обігріву для шкіл та садочків майже на 4 мільйони. Правоохоронці порахували, що переплата становина майже половину — тобіш два лями.🔴І от рішення суду: «НЄВІНОВНА». 🍌Одним з ключових аргументів, що Каплоух нєвінавата стала «судова експертиза». А ці експертизи по суті фінансуються з міського бюджету по програмі боротьби зі злочинністю. Отакої 👍😙👏☝️Тобіш виходить, що експерт має експєртірувать структуру, яка ж йому і платить зарплату. Дивина 👁🙂‍↕️🔺 «Кейс Каплоух» доводить стратегічну далекоглядність міської ради, коли вона виділяє бабло судам в тому числі купує кадіаки судовій адміністрації. ☝️Бо саме «правильна» експертиза й замотивована суддя дали змогу визнати Каплоух невинуватою🎉🟢Ще один момєнт, бо експерти від прокуратури були похерені. І є підозра, що похерені ці експерти були саме з мовчазної згоди самої прокуратури.🔻Євгене Васильовичу, ми то в це не віримо. Но люди то гаварят🤷‍♂️
👁 5,750 26-01-20 13:45
🟢Галочка, ти щас умрьош! Вопщім нині з баблом в держави туго і є багато проектів на які просто немає бабла. ☝️Полтавська ОВА зібрала список таких проектів та направила їх на міжнародну платформу DREAM, де іноземні донори можуть профінансувати їх. Практика робоча.🔺В списку різні ремонти шкіл, лікарень, укриттів і шо? І решетилівський пітушара Біленький 😆 просунув туди свій єбучий додаток «Smart Region».🔴Хто не в тємі, «Smart Region» — це така хуйня Біленького на якому від системно мив бабло. На цей додаток за ці роки пішло вже більше 6 мільйонів.☝️Особливо було орно, коли Біленький розповідав дічь який це потрібний та затребуваний додаток, а журналісти потім вияснили, що на 23 рік додаток завантажило бля аж 10 людей😂🟢Одним словом — цей додаток чисто біленьківська залупа, на якій він постійно хоботиться. І тепер чей чорт хоче, щоб іноземні донори цю хуйню фінансували🤦🥳В нас що ця біленьківська хуйня виходить більш важливіша ніж лікарні та школи. ЩО за кінчені пріоритети. Сіль в уплє бля.
👁 5,690 26-01-18 13:14
🟢Ну що ви стояківці, як діла у вас? До тотального відключення світла готові? Нє? Тю, так готовтесь, блять, бо воно неминуче.☝️Ну а ми любимо слідкувати за хайповими справами, які потім всі якось забувають. Всі ці мамкині камєнтатори про «незабудєм нєпрастім» вже ніхуя і не згадають що було.🔴Ви ж ще пам’ятаєте справу з бійкою в мажорном ресторані «Шейд». Ну ота справа, де полтавський бізнесмен, Олександр Павлюченко він же напівкримінальний авторитет «Саша Браслєт» розбив ніс мальчику-мажору.☝️Так от справу передали влітку до суду й судять досі.🟢Обвинувачених троє:⬇️🍌Калініченко Микола Миколайович🍌Павлюченко Олександр Петрович🍌Перелі Олександр Дмитрович▪️Усі йдуть по ч. 2 ст. 296 КК — таке карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.🟢Потерпілі:🍌Пашковський Стефан Мазенович🍌Лівенцова Олена Юріївна🔴За цей час були якісь невдалі спроби відвести прокурорів, змінити запобіжний захід з особистого зобов’язання на тримання під вартою та й піздєц.☝️Ну хіба ще поліцейський Перелі намагався поновитися на посаді – але в грудні йому суд відмовив.🟢Тільки от ніхуя не зрозуміло чого потерпілі більше не виходять в публічну площину, знову не замовляють сюжети в медіа та телеграм каналах. Невже резонанс пропав? Невже справедливість вже не важлива? Стефан, Лєн, що ви там, радниє?☝️Бо за нашою інформацією, потерплі спочатку забажали від Браслєта мільйон баксів щоб все владнати. Але згодом їхні бажання зросли до декількох мільйонів все тих же вічносиньозелених баксів. Нехуйово так ценнік за розбитий ніс. Але маємо що маємо.🟢І в Павлюченка звісно це бабло є, але інше питання чи готовий він на такі умови. Адже ценнік не те що не відповідає дійсності, він взагалі космічний.Ну що ж, будем слідить дальше над цією історією.Отакі діла. Всєм харошого настроєнія 👏🙂‍↕️🎉☝️
👁 6,550 26-01-09 15:48
🟢Значить сьогодні було представлення нового губєра Віталія Дяківнича. ☝️Зібрався весь обласний бомонд: хто онлайн, хто вживу. Нардепи, голови громад, очільники відомств і тд. Ямщикова як завжди запізнилась 🙈🐔Голова обласної ради пітушара Біленький був дуже радий призначенню, взяв слово та почав робити акт словесного анілінгусу новому керівнику 😝🐔Біленький радіє бо вірить, що Дяківнич верне йому все те бабло на приватний волейбол та іншу хуйню, яку в свій час йому образів Когут.☝️І особисто для нас це буде першим маркером діяльності Дяківнича на посаді⬇️🟢Якщо він відновить фінансові потоки решетилівському пітушарі на єбучі приватні волейболи й хокеї, то значить нічим хорошим це не закінчиться.☝️Віталій Анатолійович, ви очолюєте область напевно в один з самих складних періодів. Це буде ахуєть як складно. ☝️Зараз до вас з усіх сторін почнуть сновать різні ходаки, які будуть хотіти виключно одне – намутить собі бабла.🍌Одним з перших прибіжить чепушила чепурко від клану «Рідного міста». Цей чорт самий токсичний.🍌Далі підставляти свою жопу буде піташура Біленький в надії повернення потоків.🍌Нардепи-мажоритарники, які були з часу повномасштабки відвинуті від ресурсів теж надіятимуться на поверення красівой жизні.🍌Низка інших тіпів будуть пробувати лізти на рибні посади в області.❗️Саме складне для вас буде здатність говорити всій цій пиздоті тверде «НІ». Ціна помилки буде величезна і в першу чергу ця ціна буде для вас. 🟢Тому, как гаваріцца, ні гваздя, ні жезла. Вйо до роботи!
👁 7,300 26-01-07 15:15
🟢Ну що стояківці, готові до ахуєнних новин? 🍌Значить раніше були вимкнення тільки світла, але так як мудрий нарід орав що це «несправедливо» бо десь вимикають, а десь ні то вирішили вимикати скрізь. Щоб була «справедливість»😂☝️Мудрому ж народу блять в голову не прийшло, що там де не вимикають — це критична інфрастурктура, яка важлива і вимкнення якої призведе до ще більших проблем.І тепер будуть вимикати й критичку, а раз так то тепер плюс до відключення світла не буде ще й води. А там може і тролейбуси, а там і проблем з каналізацією не довго чекати.🍌Отакий він мудрий нарід, який вірить в дікуху, що «єлєктріку продають за кордон», або що «світло вимикають навмисно» та іншу дічь. Типовий приклад, коли самі себе наєбали. Тепер будем в ще кращих умовах 😂☝️Но, є шанс, що за прикладом мера Львову Садового, місцева влада щось буде з цим робити. ➡️ Но губєр Володимир Когут сидить на чемоданах і це об’єктивно не зовсім його проблема.🔴А Катерина Ямщикова 😙 як і має робити мер в час війни упиздила десь у відпустку і по ходу десь далеко🤷‍♂️🟢Катю, альо, ви коли блять лізете на посади в такий історично складний час ви хоч трішки відбиваєте дупля блять, що відпусток в посадовців в принципі не може бути нині, як явища. Піздєц насувається, а вас десь нема. 🍌Чи головне з Бражником сісти на поток, а там все похєр👍
👁 7,200 26-01-03 17:43
🟢Наші джерела кажуть, що в ці дні проходять фінальні співбесіди на посади губєрів низки областей України. ☝️На Полтавщину мол лишилось 8 кандидатів.🔴Методом співставлень різних інсайдів ми склали орієнтовний список цих кандидатів:⬇️🍌Віталій Дяківнич — начальник Миргородської РВА. Його підтримує нардеп Олексій Устенко. Також він влаштовує нардепа Олега Кулініча.🍌Андрій Беседін — начальник Куп'янської військової адміністрації. Його просуває «Харківський клан» Синєгубова-Луніна.🍌Євгеній Іванов — заступник начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. Запасний варіант до Андрія Беседіна⬆️🍌Володимир Носов — директор підприємства «КрАЗ», представник нардепа Юрія Шаповалова.🍌Микола Різник— голова Опішняньскої громади. Його лобією Лев Жиденко («Аврора») та екс-губєр Філіп Пронін.🍌Олег Мізік — керівник «Полтаватеплоенерго». Його двігають силовики та уважаємий нардеп.🍌Ігор Рева — представник декількох нардепів з Полтавщини.🍌Володимир Когут—діючий виконуючий обов'язки губєра Полтавщини.🔴Дивно тільки, що екс-губєр Філіп Пронін підтримує чомусь Миколу Різника, а не свого зама Володимира Когута🤷 🔺Володимире Миколайовичу, ну нічого, не розстраюйтесь, Пронін ще буде кусать локті коли вас раптом призначать🙈
👁 7,820 25-12-30 15:24
🟢Нещодавно решетилівський пітушара голова облради Олександр Біленький пафосно звітував про свою типу роботу. Цей звіт звісно – піздьож чистої води, в приниці як й інші його звіти.☝️Приміром Біленький громко заявив, що «купив» для фронту 75 автомобілів. На це у фейсбуці відреагував «біленькознавець» Віталій Коваль, який грунтовно розкрив деталі Біленьківського піздєжа ⬇️«Щодо Біленького та його «75 автомобілів за власні кошти» — давайте подивимось на суху математику його ж офіційних декларацій.1. Доходи проти витрат: Математика не сходитьсяЗгідно з декларацією Біленького за 2024 рік:⬇️🔺Зарплата: Близько 1,2 млн грн на рік (це приблизно $30,000 за поточним курсом).🔺Готівка: Він задекларував солідні суми —$425,000 та 7,5 млн грн.☝️Тепер рахуємо допомогу, яку він типу надав ЗСУ:⬇️🟢Навіть якщо брати вживані позашляховики (L200, Nissan Navara) за мінімальною ціною $6,000–$8,000 за штуку (з урахуванням доставки та мінімального ремонту):☝️75 автомобілів × $7,000 = $525,000.❗️ Тобто вартість лише одних машин перевищує всі його задекларовані заощадження у валюті. ☝️А він ще згадував про Starlink-и, дрони, взуття та інше. При цьому за два роки війни його статки в декларації чомусь не зменшилися пропорційно таким витратам, а навпаки — готівка лишається на місці, а в родині з’являються нові прикраси та нерухомість (наприклад, будинок у Португалії, яким користується син).🔴2. Як працює ця «благодійність» Біленьких насправді?🔺У політичних колах часто використовують кілька схем, щоб видавати допомогу за «власну»:⬇️1️⃣Машини купують бізнесмени або агробарони області, які хочуть мати «зелене світло» від облради, а політик просто піариться на їхній передачі, називаючи це «нашою допомогою».Благодійні фонди: Гроші збирають з людей або бізнесу через фонд, а голова ради лише вручає ключі перед камерами.2️⃣Бюджетні кошти: Іноді закупівлі йдуть через обласні програми (як той самий «Спортивний центр»), але в соцмережах це подається так, ніби це особиста ініціатива керівника.3. «Португальський слід» та ікониУ декларації Біленького за 2024 рік фігурують:⬇️🍌Будинок у Португалії(150 м²).🍌Величезна колекція ікон та коштовностей дружини (каблучки з діамантами), 🍌Дорогі автівки.🟢Це створює разючий контраст: людина стверджує, що віддає «все для фронту», але при цьому веде спосіб життя, який ніяк не вписується в зарплату держслужбовця.🔴Висновок: Купити 75 авто «за власні кошти» при зарплаті в $30 тисяч на рік — це фізично неможливо, якщо тільки ці гроші не з’явилися з джерел, які не вказані в графі «доходи». ☝️Тобто решетилівський пітушара 🐔😆 використовує адмінресур та кошти меценатів, які приписує собі для піару».