Джерело
Стояк Кукоби | Поки США та Ізраїль бомбить шиїтський Іран, компанія сунітської Туречч...
6 410 Охват/переглядів
2026-03-02 14:51
Повідомлення №2319
🟢Поки США та Ізраїль бомбить шиїтський Іран, компанія сунітської Туреччини «бомбить» дорожну галузь Полтавщини.☝️Турецький «Онур» вже давно плотнінько зайшов у дорожню галузь області допомагаючи місцевий владним рахітам добивати облавтодор. 🔺Дивним чином, що коли облавтодор штучно банкротити то його працівники почали переходити в «Онур».🇹🇷 Так в турків є виробнича база в Абазівці, яка виглядає як якийсь гарем, де працюють багато колишніх працівників облавтодору, які тепер обслуговують інтереси турецького пана🍌🟢Виглядає все банально просто. На турків кидають бюджетні кошти, а роботи виконують руками колишніх працівників облавтодору. 🍆Навіть керівний склад представництва «Онур» в області складається з колишніх виходців автодору. Наприклад, головним інженером представництва «Онур»в області є колишній директор облавтодору Володимир Іщенко.🍆Також, заступником смотрящого по області Сінана Арікана є Кононенко Олександр, який теж виходець з облавтодору. І цей список можна продовжувати ще довго. Бо ж в нашій області все працює по старій схемі⬇️☝️ Спочатку банкротять комунальне або державне підприємство, а потім на його майні та штаті паразитують приватні компанії. Однією з яких є компанія Онур. І прімєчатільно, що головний над всім є турок, а українці всього обслуговуючий персонал. І це все за наші ж гроші. Отакі блять, діла🤷♂️