Джерело
Стояк Кукоби | Опача блять, значить є таке собі обласне комунальне підприємство «Полт...
6 190 Охват/переглядів
2026-03-07 18:08
Повідомлення №2329
🟢Опача блять, значить є таке собі обласне комунальне підприємство «Полтавапаливо». Його вже більше 10 років контролює виключно партія «Рідне місто».☝️Депутат міської ради від цієї партії Тарас Бойко навіть був офіційним директором цього КП.🍌Значить в 20 році "Полтавапаливо" порозпродувало майна і тільки на цьому напиздили майже на 13 млн гривень.🔺І от вже два роки судять та ніяк не засудять екс-керівника цього підприємства. ☝️Більше того справу проти оцінщиці, яка на копійки оцінила майно, закрили за строками давності🤷🟢Тобто «рідномістяни» роками безбожно пиздять наше майно, а кримінальні справи за це просто закривають. 🤨 А Льошка Чепушила буде й далі спокійно на чілі ходити й знімати відосіки як розпізнати інсульт, філософствувати щось про Близький Схід та трахатиме «котка чепурка» томними вечорами.☝️А отак би взяти в кулак «політичну волю» та йобнути чепушню з конфіскацією квартир машин заводів параходів та в камеру засунути до котків подумати над жизню. Але це фантастіка🤷Сільву плє, блять